Перейти до змісту

Хто чим бавиться,хто в що грає? Підскажіть якусь цікаву гру_)


D.GryWeB

Рекомендовані повідомлення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шото посерйозніше є ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Игры, которые заслуживают внимания, по моему мнению ;)

Shooter - Metro 2033 , Metro: Last Light

Action - Tomb Raider , Assassin's Creed IV ... , Dishonored

RPG - Dragon Age II ... , The Elder Scrolls V: Skyrim

Slasher - Castlevania: Lords of Shadow , Castlevania: Lords of Shadow 2 , DmC: Devil May Cry , Metal Gear Rising: Revengeance ,

Darksiders: Wrath of War , Darksiders 2 ......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Victoria 2, але думаю важко буде для тебе.

Україною як раз проти австрійської і російської імперій воювати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Far Cry 3 + Hard MIX Rebalance v3.8 DX11

S.T.A.L.K.E.R. Call of Pripyat

F.E.A.R. 2

Burnout Paradise

Need for Speed Hot Pursuit 2010

Все з старішого, нового не граю, роблять ставку на графіку, а цікавого в ігрі - 0,0.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Need for Speed Hot Pursuit 2010

нового не граю, роблять ставку на графіку, а цікавого в ігрі - 0,0.

нестиковочка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Ось це я розумію чувак бавиться ігрульою!!:http://mirfactov.com/amerikanets-zarabotal-million-dollarov-za-god-igraya-v-call-of-duty/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Игра престолов, тільки не в онлайні, а настільна гра. Річ не з дешевих, але затягує конкретно, здорові дядькИ заграються до ночі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кубиками, пірамідку будувати. Правда потрібно ще дитя, щоб вам було цікаво споглядати як він з реготом її руйнує :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись була книжка: "Кораблики и Солдатики" 89р приблизно так як описує тут автор і http://igrushka.kz/n...re-v-korabliki/тут

я умудрився в свою молодість коли ми ще не знали що таке інтернет вирізати дві флотилії корабликів і засідав з друзями. Бій тривав від 2х до 10годин в залежносі від розмірів карти і кількості учасників. Не рідко бувало таке, що самі стійкі лишались і до середини ночі.

Уявіть стратегію на підлозі 2,5х2,5м куча корабликів по (31 здається з кожної сторони), це все рухаєш після повертання вертушки, прораховуєш ходи, рахуєш пробої, збираєш армади для наступу, навіть пізніше ввели в гру сухопутний десант, для захоплення потрів і баталій за них. А потім почалися комп"ютерні клуби, бари і все забулося :( правда армада ще збереглася. Так і лежить десь в мішку з пожовклими вітрилами і де не де зломаними щоглами :)

Захоплення з солдатиками настільки переросло, що замість свинцевих солдатиків почав виготовляти жетони на ігрові автомати і навіть п"ятачки для розрахунку за проїзд у тролейбусах :)

Ось знайшов має тут бути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли є паро хвилин вільного часу, сідаю і шпарю в Star Craft 2

Пряма трансляція чемпіонату світу, ріплеї тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене брат хворуватий, на щьот, як там "Ворлд оф танкс" короч я її точно не рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене брат хворуватий, на щьот, як там "Ворлд оф танкс" короч я її точно не рекомендую.

Чому? Проблема ж у братові, а не в грі. А гра хороша, цікава

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я фанатік HL, чекаю третю частину вже з півтора два роки. Раз в рік ставлю HL чи HL2 та за кілька годин добиваю і зову чекаю третю частну :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Для людей яких захоплює тема космосу і все, що з ним зв'язано, ці дві гри можуть бути цікавими. Реліз в 2015.

По сути, нас ждёт приключенческая повествовательная игра с видом от первого лица, в который не будет ни перестрелок, ни головоломок, ни общения с другими персонажами. Adrift проще всего охарактеризовать как симулятор выживания в космосе, вызывающий ассоциации с фильмом «Гравитация». Действительно, у игры много общего с кинокартиной Альфонсо Куарона.

Нам предстоит играть за девушку-астронавта (имя пока неизвестно), которая приходит в себя на повреждённой космической станции. Героиня лишилась памяти, не помнит причин катастрофы и не понимает, почему все члены экипажа погибли. Мы находимся на орбите Земли, но вернуться домой, кажется, невозможно — станция дышит на ладан, скафандр повреждён, кислород заканчивается… Путь к спасению лишь один: узнать, что произошло на борту, изучая дневники экипажа и исследуя локации. По мере прохождения придётся собирать жизненно важные ресурсы и пытаться починить спасательную капсулу, чтобы всё-таки вернуться на родную планету.

Джерело

В Earthlight, благодаря Oculus Rift и Kinect 2, вы сможете отправится на детально проработанную МКС, и это вкупе с детализированной околоземной орбитой.

Скріншоти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для людей яких захоплює тема космосу і все, що з ним зв'язано, ці дві гри можуть бути цікавими. Реліз в 2015.

По сути, нас ждёт приключенческая повествовательная игра с видом от первого лица, в который не будет ни перестрелок, ни головоломок, ни общения с другими персонажами. Adrift проще всего охарактеризовать как симулятор выживания в космосе, вызывающий ассоциации с фильмом «Гравитация». Действительно, у игры много общего с кинокартиной Альфонсо Куарона.

Нам предстоит играть за девушку-астронавта (имя пока неизвестно), которая приходит в себя на повреждённой космической станции. Героиня лишилась памяти, не помнит причин катастрофы и не понимает, почему все члены экипажа погибли. Мы находимся на орбите Земли, но вернуться домой, кажется, невозможно — станция дышит на ладан, скафандр повреждён, кислород заканчивается… Путь к спасению лишь один: узнать, что произошло на борту, изучая дневники экипажа и исследуя локации. По мере прохождения придётся собирать жизненно важные ресурсы и пытаться починить спасательную капсулу, чтобы всё-таки вернуться на родную планету.

Джерело

В Earthlight, благодаря Oculus Rift и Kinect 2, вы сможете отправится на детально проработанную МКС, и это вкупе с детализированной околоземной орбитой.

Скріншоти

Круто, саме читав книжку Марсіанин, Енді Вейра. Атмосфера та ж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трапилась халепа й згоріла моя радіма відюха) А інтегрована навіть колду 2 не тягне. Тому повернувся до витоків) Воркрафт, Empire Earth , Don't Starve, Battlefront, Hotline Miami, FTL - Faster Than Light, Tzar The Burden of the Crown, Козаки), The Binding Of Isaac. Може кому згодиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...