Перейти до змісту

Виклик сантехніка і електрика


poow

Рекомендовані повідомлення

0633522252(Лайф)

0985086123(киевстар)

0992954484(МТС).

Сантехнік послуги: Сантехнічний ремонт водопроводу, каналізації, опалення будь-якої складності!

Заміна стояків металу на метало пластик, поліпропілен.

Установка сантехприборів, водонагрівачів, лічильників води, умивальників, унітазів, пральних машин, батарей ....

Якісно і швидко виконаємо роботи будь-якої складності. Доставка матеріалів. Гарантія на роботу 1 рік.

Роботи ведуться кваліфікованими спеціалістами. Сантехнік якісно і в короткі терміни виконає роботу:

-установка крана

-установка змішувача

-установка сифона

-установка бачка унітазу

-установка раковини

-установка мийки

-установка ванни

-установка умивальника з тумбою

-підключення пральної машини

-підключення посудомийної машини

-прочищення труб і протікання труби

-прочищення каналізації

9339f790fcfd.jpg

Будь-які роботи електрика: -монтаж,полна або часткова заміна електропроводки; -подключеніє стабілізаторів напруги; - перенесення електричних лічильників; -монтаж ел. щитів, -ел. теплі підлоги, -штробління стін, утройство отворів і ніш для монтажу ел. проводки. -і ін.

1973726fb36c.jpg

0633522252(Лайф)

0985086123(киевстар)

0992954484(МТС).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після пасхи наберу до вас. Збираюся ремонт робити дома. Потрібно буде поговорити за ціни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

0633522252(Лайф)

0985086123(киевстар)

0992954484(МТС).

3.7. Заборонено «підйом» («ап») тем як топікстартером, так й іншими користувачами форуму частіше одного разу на тиждень(168 годин), «ап» чужих тем. «Підйомом» вважатиметься будь-яке малоінформативне в контексті теми оголошення, а також додаткове зазначення топікстартером характеристик товару.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

набрав в понеділок. трубку бере дєвушка, уточня з якого я міста. уточнила що треба зробити. я додатково сказав, що прийти треба в середу на певну годину, тому що на цю годину буде прекрита вода у юудинку. сказала, що уточнить у хлопців, чи вони матимуть час прийти. через деякий час подзвонила і сказала, що зможе сказати у вівторок, чи в середу майстри матимуть час. і все. більше я її не чув. сам. звісно, теж не набирав.

і да, майстри з МЖК зробили мені все втричі дешевше, ніж та ціна, на яку вона мене зорієнтувала.

звертайтесь, якщо є бажання:-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм.ну все вірно ми не могли на середу, вибачте так буває, а з приводу сантехніків МЖК сильно сомніваюсь. Або це прихована реклама МЖК?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.ну все вірно ми не могли на середу, вибачте так буває,

Він то, може, і вибачив, але передзвонити до чоловіка і сказати, так і так, соррі, Майкл, ну нікак не виходе. Получилося - впали на мороз.

А щодо МЖК (ЖЕК-а) цілком реально. Якщо прийдуть після роботи, або замість роботи - зроблять не гірше, руки в них теж 2. І одна ліва, а інша права. Їх багато по подібним вашій конторам порозбігалося...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь-які роботи електрика: -монтаж,полна або часткова заміна електропроводки; -подключеніє стабілізаторів напруги; - перенесення електричних лічильників; -монтаж ел. щитів, -ел. теплі підлоги, -штробління стін, утройство отворів і ніш для монтажу ел. проводки. -і ін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

удь-які роботи електрика: -монтаж,полвна або часткова заміна електропроводки; -подключеніє підключення стабілізаторів напруги; - перенесення електричних лічильників; -монтаж ел. щитів, -ел. теплі підлоги, -штробління стін, утройство облаштування отворів і ніш для монтажу ел. проводки. -і ін.

Ви це навмисне??? Кандидат на перше місце в номінацію "Дошка позору"

Якщо ви так пишете, уявляю, як ви відноситеся до своєї роботи і якого рівня ті роботи...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам зайнятися більше нічим?за те що не передзвонили я вибачився.Ми не обіцяли що будемо в середу, так що не займайтеся флудом в моїй темі.Відповідаю лише по темі, все останні -ігнор.А дошку своєї шани залиште собі, і займіться справою

  • -1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

набрав в понеділок. трубку бере дєвушка, уточня з якого я міста. уточнила що треба зробити. я додатково сказав, що прийти треба в середу на певну годину, тому що на цю годину буде прекрита вода у юудинку. сказала, що уточнить у хлопців, чи вони матимуть час прийти. через деякий час подзвонила і сказала, що зможе сказати у вівторок, чи в середу майстри матимуть час. і все. більше я її не чув. сам. звісно, теж не набирав.

і да, майстри з МЖК зробили мені все втричі дешевше, ніж та ціна, на яку вона мене зорієнтувала.

звертайтесь, якщо є бажання:-)

а контактів майстрів випадково не залишилось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...