Перейти до змісту
yura-patriot

Для шанувальників гри футбол,football,Fußball,fútbol,calcio.

Recommended Posts

On 18.12.2018 at 14:17, ForZa сказано:

Це вже схоже на спад кар"єри пана "намбер ван" :)  Принаймні за шалені гроші його вже не стануть напевне нарозхват кликати в суперклуби. В якого там ще гранда зараз важкі часи ? А мо в Баварію ?! :D

Шановні любителі футболу, а може хтось допоможе ?! Не можу знайти собі сайт, який би відповідав таким моїм "хотєлкам":

1. щоб досить оперативно викладалися огляди всіх матчів англійської прем"єр ліги (ну в межах +/- години після матчу)

2. нормальна якість відео, хоча б 720Р, ну і з укр. або рос. коментаторами.

Бо ніби і вдосталь тих спортивних ресурсів, але на одних відео в низькій якості, в інших викладаються з іншомовними коментаріями, в третіх може і все ніби добре, але через день-два тільки з"являється, то вже толку з такого огляду, вже до того часу вийде передача типу такої...  Мета взагалі яка ? Не вийшло подивитися сам матч, прийшов тільки з роботи через півгодинки після матча, зайшов на ресурс і запустив переглянув 5-хвилинний огляд з голами, все, гуд ! :smile-zachot:

Поширити це повідомлення

51 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Це вже схоже на спад кар"єри пана "намбер ван" :)  Принаймні за шалені гроші його вже не стануть напевне нарозхват кликати в суперклуби. В якого там ще гранда зараз важкі часи ? А мо в Баварію ?! :D

Шановні любителі футболу, а може хтось допоможе ?! Не можу знайти собі сайт, який би відповідав таким моїм "хотєлкам":

1. щоб досить оперативно викладалися огляди всіх матчів англійської прем"єр ліги (ну в межах +/- години після матчу)

Бо ніби і вдосталь тих спортивних ресурсів, але на одних відео в низькій якості, в інших викладаються з іншомовними коментаріями, в третіх може і все ніби добре, але через день-два тільки з"являється, то вже толку з такого огляду, вже до того часу вийде передача типу такої...  Мета взагалі яка ? Не вийшло подивитися сам матч, прийшов тільки з роботи через півгодинки після матча, зайшов на ресурс і запустив переглянув 5-хвилинний огляд з голами, все, гуд ! :smile-zachot:

https://football.ua/video/

Поширити це повідомлення

1 hour ago, SergLutsk said:

https://goalhd.net - огляди

https://goaltime.org - голи наживо

Поширити це повідомлення

2 годин тому, yura-patriot сказано:

Тут є тільки окремі матчі, далеко не всі ! Зокрема хотілось вчора глянути Манчестер Сити - Крістел Пелес, а яого схоже що немає. Я так розумію там огляди лише по тих матчах, які показували українські Футбол 1 та Футбол 2

2 годин тому, yucore сказано:

https://goalhd.net - огляди

https://goaltime.org - голи наживо

https://goaltime.org - цікавий варіант, але це скоріше зручно дивитись під час перебігу матчу, бо вже після завершення матчу, якщо в ньому наприклад було забито 5 голів, то доведеться ходити кляцати 5 різних ссилок )) і дивитись 5 окремих відео, що не особливо зручно на телевізорі.

https://goalhd.net - а от це ніби якраз те що я хотів, так якогось біса в мене ті огляди щось не запускаються ні на компі, ні на телевізорі ! Поки не зрозумів в чому проблема, можливо в блокуванні ІР наших "дружніх" сусідів

Поширити це повідомлення

13 minutes ago, SergLutsk said:

Тут є тільки окремі матчі, далеко не всі ! Зокрема хотілось вчора глянути Манчестер Сити - Крістел Пелес, а яого схоже що немає. Я так розумію там огляди лише по тих матчах, які показували українські Футбол 1 та Футбол 2

https://goaltime.org - цікавий варіант, але це скоріше зручно дивитись під час перебігу матчу, бо вже після завершення матчу, якщо в ньому наприклад було забито 5 голів, то доведеться ходити кляцати 5 різних ссилок )) і дивитись 5 окремих відео, що не особливо зручно на телевізорі.

https://goalhd.net - а от це ніби якраз те що я хотів, так якогось біса в мене ті огляди щось не запускаються ні на компі, ні на телевізорі ! Поки не зрозумів в чому проблема, можливо в блокуванні ІР наших "дружніх" сусідів

Автори обох ресурсів з Казахстану. В  мене все працює з всіх девайсів :)

Поширити це повідомлення

1 година тому, yucore сказано:

Автори обох ресурсів з Казахстану. В  мене все працює з всіх девайсів :)

Ну я хз що то значить, ось наприклад останнє відео "Валенсия 2:1 Уэска" в мене нормально запустилось, а всі остальні відео коли натискаю ссилку відкривається вікно з ось таким хрестиком на відео і написом " The media could not be loaded, either because the server or network failed or because the format is not supported"

1985522542_.thumb.jpg.00ec49f93bcb00457039935588a160b0.jpg

P.S. доречі попробував ці ж відео відкрити в 3 різних браузерах, на вінді і на андроіді, і ніде не запустилось ! :blink:

Редаговано SergLutsk

Поширити це повідомлення

Не знаю що змінилось, але сьогодні вже все відео відкривається добре ))  Але ситуація знову та сама: наприклад Борнмут 2:0 Брайтон йде занглійським коментатором, Мансити - Криістел Пелес так само, та й картинка схоже зовсім далеко не HD. @yucore   Ви цього не помічаєте ? :D   Чи просто не вдумувались в те що я питав/шукав ?

Поширити це повідомлення

58 минут назад, SergLutsk сказал:

Чи просто не вдумувались в те що я питав/шукав ?

Шановний @SergLutsk вас спасе лише встановлення супутникової системи з специфічним обладнанням, що дозволить переглядати ВСІ футбольні матчі або будете мати те, що маєте, бо ВСЕ якісне у світі і футбольне - платне! Якщо щось можуть запропонувати в неті, то з  проблемним переглядом, бо беруть так само піратським способом, ну і тому така і якість і затики з зображенням! Безкоштовний сир лише у... вже треба до цього звикнути і обрати варіант, що вас влаштує але платити всерівно прийдеться, не так як офіційно є дешевші варіанти але шара і халява вже зникають і треба це розуміти і особливо з переглядом футболу!

Редаговано igorgame

Поширити це повідомлення

Я балдєю від Лівера зараз і балдєю,що маня,та що сіті почав «спотикатися» клас вобщем, і вкотре переконуюся АПЛ бестофзебест))

Поширити це повідомлення

Класно,що темка трішки зашевелилася, а то я думав, що вже всі почали купувати, або щось там продавати і що ще гірше, стали дуже великими політичними експертами)))

Поширити це повідомлення

3 hours ago, SergLutsk said:

Ви цього не помічаєте ? :D   Чи просто не вдумувались в те що я питав/шукав ?

Блін, не треба тут умнічати. 90% всіх відео не нижче hd якості. Про коментарі то це взагалі. Хочете прем'єр лігу дивитися - купуйте підписку на oll.tv (я так і роблю), тому що лише в тк футбол куплена ліцензія, але оглядів всіх там немає.  Не подобається ресурс - шукайте інший

Поширити це повідомлення

11 годин тому, yura-patriot сказано:

Я балдєю від Лівера зараз і балдєю,що маня,та що сіті почав «спотикатися» клас вобщем, і вкотре переконуюся АПЛ бестофзебест))

Ну лівер гадаю теж рано чи пізно спіткнеться, хоча я певно за те щоб нарешті він став чемпіоном, давненько вони за тим тягнуться. Якщо їх головний козир (которий Мухамед) не травмується і так до кінця сезону відбігає на тому ж рівні, то може таки візьмуть чемпіонство. А ще не можна скидати Тотенгем з рахунків. А те що апл зе бест то без варіантів.

9 годин тому, yucore сказано:

Блін, не треба тут умнічати. 90% 

Я не умнічав, а констатував факт, що там такі ж відео викладені, про які я писав вище, або недоякість або мова. Таких ресурсів не проблема знайти, вистачає. Тому і задавав своє питання що можливо хтось знайшов краще, а я фігово шукаю. Ну що ж, нема значить нема, тепер я хоч знатиму що то не я поганий шукач :)

Поширити це повідомлення

51 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Ну лівер гадаю теж рано чи пізно спіткнеться, хоча я певно за те щоб нарешті він став чемпіоном, давненько вони за тим тягнуться. Якщо їх головний козир (которий Мухамед) не травмується і так до кінця сезону відбігає на тому ж рівні, то може таки візьмуть чемпіонство. А ще не можна скидати Тотенгем з рахунків. А те що апл зе бест то без варіантів.

Ну,той Ліверпуль лєгко може спіткнутися з будь якою командою нижче десятого місця. А от щось в шпор не віриться, щось їм вєчно не хватає, кароч думаю сама «жара» так і буде між лівером і маньою. 

Редаговано yura-patriot

Поширити це повідомлення

А вже грошенят у Ахмєта немає купувати права на трансляцію АПЛ! :)

Спойлер

Транслятором матчей английской Премьер-лиги (АПЛ) на территории Украины с сезона 2019/2020 гг. будет компания Setanta Sports. До этого, начиная с 2010 года, права принадлежали телеканалам «Футбол 1» и «Футбол 2», которые входят в состав холдинга «Медиа Группа Украина».

В сообщении отмечается, что в настоящее время спортивные телеканалы группы Setanta не работают на украинском рынке, но к новому футбольному сезону ожидается запуск специальной украиноязычной версии телеканала. Что будет транслироваться в эфире вновь созданного телеканал кроме АПЛ не сообщается.

«На телеканале «Футбол» останутся матчи Лиги чемпионов, Лиги Европы и Серии А. Также почти наверняка каналы продолжат показывать украинскую Премьер-лигу, которая с нового сезона должна будет продаваться единым пулом», – сообщает Sport Arena.

Setanta Sports является крупнейшим международным спортивным телеканалом и базируется в Дублине. С 2012 года была запущена специальная версия «Сетанта Спорт Евразия», вещающая на русском языке на территории 13 стран постсоветского пространства.

Поширити це повідомлення