Перейти до змісту

Для шанувальників гри футбол,football,Fußball,fútbol,calcio.


Рекомендовані повідомлення

Да-а... Дві ложечки дьогтю Рома таки підлила.

Відповідь буде цікава...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, yura-patriot сказал:

Ну Салах!

За цей сезон він явно "Золоту" бутсу заслуговує!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну хто сьогодні віджигати буде Баварія чи Реал? :)

Гадаю може буті нічия або минимальна перемога Баварії...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, igorgame сказано:

Ну хто сьогодні віджигати буде Баварія чи Реал? :)

Гадаю може буті нічия або минимальна перемога Баварії...

 Шось я думаю Реал має виграти, але віджигати команди будуть точно:)  

    PS: Зараза, зараз маю від‘їхати на пів годинки, початок пропущу,може тут запитаю, хто там перші хвилини рулив, Ок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О! шо вже 1-0. А хто поярче в перші хвилини виглядав.

 Блін я то перепутав,думав перша гра в Мадриді, тому і написав, що реальчік виграє, нуу тепер не знаю шо будєт. 

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

УЄФА офіційно затвердив формат третього єврокубка

Сумувати не доведеться :)
 

Змінено користувачем ForZa
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, ForZa сказано:

 Так,а хто там виступати буде? шось я недочитався,які команди,ті хто зайняли 5-6-7-8-9 місце у своєму чемпіонаті,чи як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yura-patriot сказал:

ті хто зайняли 5-6-7-8-9 місце у своєму чемпіонаті,чи як?

Ну щось типу так: "Новый турнир гарантирует, что на групповом этапе еврокубков будут представлены по меньшей мере 34 ассоциации (сейчас минимум 26). Новый турнир будет открыт для всех национальных ассоциаций. Все ассоциации сохранят те же суммарные квоты, что сейчас"

   З часом, думаю, все розжують і роз'яснять більш детально :)

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хтось дивиться Лівер-Наполі! 

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, yura-patriot сказал:

Хтось дивиться Лівер-Наполі! 

Дивився! :) Класна гра!!!

Змінено користувачем ForZa
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 18.12.2018 at 14:17, ForZa сказано:

 

Це вже схоже на спад кар"єри пана "намбер ван" :)  Принаймні за шалені гроші його вже не стануть напевне нарозхват кликати в суперклуби. В якого там ще гранда зараз важкі часи ? А мо в Баварію ?! :D

 

Шановні любителі футболу, а може хтось допоможе ?! Не можу знайти собі сайт, який би відповідав таким моїм "хотєлкам":

1. щоб досить оперативно викладалися огляди всіх матчів англійської прем"єр ліги (ну в межах +/- години після матчу)

2. нормальна якість відео, хоча б 720Р, ну і з укр. або рос. коментаторами.

 

Бо ніби і вдосталь тих спортивних ресурсів, але на одних відео в низькій якості, в інших викладаються з іншомовними коментаріями, в третіх може і все ніби добре, але через день-два тільки з"являється, то вже толку з такого огляду, вже до того часу вийде передача типу такої...  Мета взагалі яка ? Не вийшло подивитися сам матч, прийшов тільки з роботи через півгодинки після матча, зайшов на ресурс і запустив переглянув 5-хвилинний огляд з голами, все, гуд ! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, SergLutsk сказано:

 

Це вже схоже на спад кар"єри пана "намбер ван" :)  Принаймні за шалені гроші його вже не стануть напевне нарозхват кликати в суперклуби. В якого там ще гранда зараз важкі часи ? А мо в Баварію ?! :D

 

Шановні любителі футболу, а може хтось допоможе ?! Не можу знайти собі сайт, який би відповідав таким моїм "хотєлкам":

1. щоб досить оперативно викладалися огляди всіх матчів англійської прем"єр ліги (ну в межах +/- години після матчу)

2. нормальна якість відео, хоча б 720Р, ну і з укр. або рос. коментаторами.

 

Бо ніби і вдосталь тих спортивних ресурсів, але на одних відео в низькій якості, в інших викладаються з іншомовними коментаріями, в третіх може і все ніби добре, але через день-два тільки з"являється, то вже толку з такого огляду, вже до того часу вийде передача типу такої...  Мета взагалі яка ? Не вийшло подивитися сам матч, прийшов тільки з роботи через півгодинки після матча, зайшов на ресурс і запустив переглянув 5-хвилинний огляд з голами, все, гуд ! :smile-zachot:

 

https://football.ua/video/

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, SergLutsk said:

 

Це вже схоже на спад кар"єри пана "намбер ван" :)  Принаймні за шалені гроші його вже не стануть напевне нарозхват кликати в суперклуби. В якого там ще гранда зараз важкі часи ? А мо в Баварію ?! :D

 

Шановні любителі футболу, а може хтось допоможе ?! Не можу знайти собі сайт, який би відповідав таким моїм "хотєлкам":

1. щоб досить оперативно викладалися огляди всіх матчів англійської прем"єр ліги (ну в межах +/- години після матчу)

2. нормальна якість відео, хоча б 720Р, ну і з укр. або рос. коментаторами.

 

Бо ніби і вдосталь тих спортивних ресурсів, але на одних відео в низькій якості, в інших викладаються з іншомовними коментаріями, в третіх може і все ніби добре, але через день-два тільки з"являється, то вже толку з такого огляду, вже до того часу вийде передача типу такої...  Мета взагалі яка ? Не вийшло подивитися сам матч, прийшов тільки з роботи через півгодинки після матча, зайшов на ресурс і запустив переглянув 5-хвилинний огляд з голами, все, гуд ! :smile-zachot:

https://goalhd.net - огляди

https://goaltime.org - голи наживо

  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, yura-patriot сказано:

Тут є тільки окремі матчі, далеко не всі ! Зокрема хотілось вчора глянути Манчестер Сити - Крістел Пелес, а яого схоже що немає. Я так розумію там огляди лише по тих матчах, які показували українські Футбол 1 та Футбол 2

 

2 годин тому, yucore сказано:

https://goalhd.net - огляди

https://goaltime.org - голи наживо

 

https://goaltime.org - цікавий варіант, але це скоріше зручно дивитись під час перебігу матчу, бо вже після завершення матчу, якщо в ньому наприклад було забито 5 голів, то доведеться ходити кляцати 5 різних ссилок )) і дивитись 5 окремих відео, що не особливо зручно на телевізорі.

https://goalhd.net - а от це ніби якраз те що я хотів, так якогось біса в мене ті огляди щось не запускаються ні на компі, ні на телевізорі ! Поки не зрозумів в чому проблема, можливо в блокуванні ІР наших "дружніх" сусідів

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 minutes ago, SergLutsk said:

Тут є тільки окремі матчі, далеко не всі ! Зокрема хотілось вчора глянути Манчестер Сити - Крістел Пелес, а яого схоже що немає. Я так розумію там огляди лише по тих матчах, які показували українські Футбол 1 та Футбол 2

 

 

https://goaltime.org - цікавий варіант, але це скоріше зручно дивитись під час перебігу матчу, бо вже після завершення матчу, якщо в ньому наприклад було забито 5 голів, то доведеться ходити кляцати 5 різних ссилок )) і дивитись 5 окремих відео, що не особливо зручно на телевізорі.

https://goalhd.net - а от це ніби якраз те що я хотів, так якогось біса в мене ті огляди щось не запускаються ні на компі, ні на телевізорі ! Поки не зрозумів в чому проблема, можливо в блокуванні ІР наших "дружніх" сусідів

Автори обох ресурсів з Казахстану. В  мене все працює з всіх девайсів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yucore сказано:

Автори обох ресурсів з Казахстану. В  мене все працює з всіх девайсів :)

 

Ну я хз що то значить, ось наприклад останнє відео "Валенсия 2:1 Уэска" в мене нормально запустилось, а всі остальні відео коли натискаю ссилку відкривається вікно з ось таким хрестиком на відео і написом " The media could not be loaded, either because the server or network failed or because the format is not supported"

1985522542_.thumb.jpg.00ec49f93bcb00457039935588a160b0.jpg

 

P.S. доречі попробував ці ж відео відкрити в 3 різних браузерах, на вінді і на андроіді, і ніде не запустилось ! :blink:

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю що змінилось, але сьогодні вже все відео відкривається добре ))  Але ситуація знову та сама: наприклад Борнмут 2:0 Брайтон йде занглійським коментатором, Мансити - Криістел Пелес так само, та й картинка схоже зовсім далеко не HD. @yucore   Ви цього не помічаєте ? :D   Чи просто не вдумувались в те що я питав/шукав ?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...