Перейти до змісту

Для шанувальників гри футбол,football,Fußball,fútbol,calcio.


Рекомендовані повідомлення

підкажіть де нормально глянути....тв не має

дякую

Тут супер:http://footballhd.ru/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пресинг від Баварії має бути великим, чомусь думаю що 2 голи заб'ють, але мають бути швидкі атаки від Роналдо+Бейл. Чомусь здається, що в цьому матчі багато залежить саме від Реалу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пресинг від Баварії має бути великим, чомусь думаю що 2 голи заб'ють, але мають бути швидкі атаки від Роналдо+Бейл. Чомусь здається, що в цьому матчі багато залежить саме від Реалу

Всі плани може поламати швидкий м"яч з будь-якої сторони, да і любий "штрафнічок+ рікошетік" і вся тактика коту під хвіст, тому не має що вигадувати дивимося і балдєєм!!))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пізд...........!!! такого ніхто в світі не вгадав би .

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну що, багато тут РЕАЛістів? )) Айда молодці! Фуцик на славу, шкода що лише читаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну що, багато тут РЕАЛістів? )) Айда молодці! Фуцик на славу, шкода що лише читаю.

Напевне сьогодні всі за Реал, ібо Баварія ващє шокує!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну що, багато тут РЕАЛістів? )) Айда молодці! Фуцик на славу, шкода що лише читаю.

Напевне сьогодні всі за Реал, ібо Баварія ващє шокує!

реал норм грає.. баварію не впізнаю.. Рібері тряпка...

я сам за барсу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну що, багато тут РЕАЛістів? )) Айда молодці! Фуцик на славу, шкода що лише читаю.

Напевне сьогодні всі за Реал, ібо Баварія ващє шокує!

реал норм грає.. баварію не впізнаю.. Рібері тряпка...

я сам за барсу)

Да я вже зрозумів,що ти за Барсу)) А я в принципі "за всіх по троху" просто за кльовий футбік, але за Ліверпуль найбільше особливо в цьому році в АПЛ, но після того що вони вичворили у неділю проти Челсі, то я щось до аристократів більше схилився, короче хочю фінал Реал-Челсі.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я сам за Реал тільки не тому, що зараз тащить, а давно, і завжди в ель-класико за Реал. Баварія ніяка, поки що за 2 матчі тільки один(!) момент Гьотце у попередньому матчі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну що, багато тут РЕАЛістів? )) Айда молодці! Фуцик на славу, шкода що лише читаю.

Напевне сьогодні всі за Реал, ібо Баварія ващє шокує!

реал норм грає.. баварію не впізнаю.. Рібері тряпка...

я сам за барсу)

Да я вже зрозумів,що ти за Барсу)) А я в принципі "за всіх по троху" просто за кльовий футбік, але за Ліверпуль найбільше особливо в цьому році в АПЛ, но після того що вони вичворили у неділю проти Челсі, то я щось до аристократів більше схилився, короче хочю фінал Реал-Челсі.))

Не треба поспішати, адже в дуелі Реал - Баварія фаворитом вважали Баварію, а вона вилетіли, так що будем дивитись автобус Челсі проти автобуса Атлетико))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчорашній матч був зовсім не цікавий і навіть скучний, бо вже все стало ясно на 20 хвилині і дивитись наступні ~80 могли хібашо фанати реала

реал звичайно молодці, але під лозунгом "забийте скільки зможете, а ми скільки захочем" - такі матчі не рівень 1/2 ЛЧ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчорашній матч був зовсім не цікавий і навіть скучний, бо вже все стало ясно на 20 хвилині і дивитись наступні ~80 могли хібашо фанати реала

реал звичайно молодці, але під лозунгом "забийте скільки зможете, а ми скільки захочем" - такі матчі не рівень 1/2 ЛЧ

всі очікували заруби, а Баварія була здута + перший забиває Реал, тому і не рівень 1/2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що, хто за кого? я за Челсі)) навіть не так,я не то що, за багатіїв, як за Моріньйо хочь він і "умнік" рідкісний, короче сам по собі, но він реально "дєлок".))

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бажання в Атлетіко більше, але іспанський фінал...

Челсі може проскочить, а може і ні. Пеналь

Змінено користувачем Onil
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачайте,друзі днюха! тому і не коментую я п"ю. Хоча Ліга Європи також рулить!!!!!!!!

Живеш собі в Мадриді, а в тебе в місті проходить 2 пів-фінали Ліги Чемпіонів...

Яб заплатив 500 євро за фінал(ну це відносно). Живемо один раз в жизнііііі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...