Перейти до змісту

Для шанувальників гри футбол,football,Fußball,fútbol,calcio.


Рекомендовані повідомлення

Я радий за Роналду хочя він і піжон в кєпці, але красівий)))))))))))))).А Бейл не красівийfea21a8ab0b487bab69690592c679c94.gif"]http://fea21a8ab0b487bab69690592c679c94.gif

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я радий за Роналду хочя він і піжон в кєпці, але красівий))))))))))))))

мало грає так само як мессі. піжони.

немає шевченка на них)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода Барсюків, якщо один не хоче грати, це ж не означає, що і всі...малий Ліонель дійсно зажирівся, видно дуже образився, що не отримав найкращого футболіста! Але це ж не привід ходити по полі, навіть знаючи, що збільшують зарплату в травні, йолипали!

Навіть старожили Хаві з Іньєстою вилазили зі шкіри!!! І якого х... не поміняли Неймара на Санчеса ще по перерві, той його дриблінг зовсім тут не проходить, - чувак, тут не Бразилія і тут не пляжний футбол іпонорот (скільки там, кажись також біля 100 лямів)!!! Для чого Сеска знімати!! Взагалі не розумію Мартіно,бляха-муха, Гвардьйола - вертайся!! Короче Реал переграв на швидкості! Це зовсім не та команда, що була з Моуріньйо. Я звичайно за Барсу, але ще знав до початку, що вони програють (ні Вальдеса ні Піке)...хоча в кінці надіявся хоч на додатковий час і пенальті, але Гарік Бейлов зі своїм моторчиком в сраці поламав всі мрії)) Молодца

А Роналду лишився піжном - як і на полі, так і на трибуні зі своїм кептуриком до костюму з галстуком)

А пом'яніть моє слово - Баварія забирає Лігу цього року знову! (знав ще на початку 1/8)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бля... Ман Сіті чуть не програв Сандерленду(останнє місце) 2-2, ну Лівер грай з Челсі і знімай всі питання про чемпіона,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роналду певно завжди буде піжоном) Але заслужений володар ЗМ. Реал цей сезон добре грає, але вчора не показували найкращу гру. Забагато дозволяли Барсі і грали тільки на контр або швидких атаках. Ну і Бейл звісно кінь) хто в курсі до коли Роналдо на лавці? в ЛЧ буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто в курсі до коли Роналдо на лавці? в ЛЧ буде?

звісно буде, куди він таке пропустить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роналду певно завжди буде піжоном) Але заслужений володар ЗМ. Реал цей сезон добре грає, але вчора не показували найкращу гру. Забагато дозволяли Барсі і грали тільки на контр або швидких атаках. Ну і Бейл звісно кінь) хто в курсі до коли Роналдо на лавці? в ЛЧ буде?

Да не ясно, в нього травма здається, а як на довго не зрозуміло, думаю в ЛЧ має грати.

Ги, прікольно я тільки зараз замітив що назву теми змінили забрали "найкращої гри в світі")))))))).

Хай буде так всерівно для істинних шанувальників футболу немає ніякої різниці. Оле-оле!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось, дивиться Челсі(ах, піндец) невже багатії не виграють. ЛІВЕР!!!!!ЛІВЕР!!! ти ніколи не будеш самотнім.

Після Ліверпуля, Сандерленд моя сама "любіма"( пиз... останє місце) команда, ну будь-ласка хто ще дивиться!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не так за Ліверпуль вболіваю як хочу, щоб Джерард все-таки вже отримав медаль АПЛ

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто дивиться Чорноморець-Дніпро )))))))))))) це капець.

так а чому не зарахували чистий гол Дніпра..

зливають днепр..?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто дивиться Чорноморець-Дніпро )))))))))))) це капець.

так а чому не зарахували чистий гол Дніпра..

зливають днепр..?

Не наю не наю, але цікаво90a337f65cbdaa0c22276dc90eebfaa1.gif"]90a337f65cbdaa0c22276dc90eebfaa1.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих кому цікаво і не вкурсі Роналду в стартовому складі, Ура! буде весело.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і вже не забив 100% момент)

В нього така традиція ще з МанЮнайтед. ))))

але все-таки кращий бомбардир ЛЧ зараз. Вболіваю за Реал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гол Реала був випадковим, м'яч не мав долетіти до Бензема. Захист мав блокувати передачу. Хоча і німці окрім фізухи нічого не показали. Вчорашній матч був цікавіший навіть при нулювому табло.

Фінал: челсі-баварія)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як вчора Реал виграв81559126f4ec6cb5e6c4a617ec94296e.gif"]81559126f4ec6cb5e6c4a617ec94296e.gif ну і Баварію хрен "поймеш" сильніша була, але щось не то.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гол Реала був випадковим, м'яч не мав долетіти до Бензема. Захист мав блокувати передачу. Хоча і німці окрім фізухи нічого не показали. Вчорашній матч був цікавіший навіть при нулювому табло.

Фінал: челсі-баварія)))

мав, але не заблокував, в тому то і футбол. Тоді 90% голів можна вважати випадковими коли хтось щось мав зробити, але не зробив

Як вчора Реал виграв81559126f4ec6cb5e6c4a617ec94296e.gif ну і Баварію хрен "поймеш" сильніша була, але щось не то.

Реал мав забивати ще 2 100% моменти. Баварія мала лише 1 де Касіліас зробив сейв. Тактично Реал був сильніший, Баварія мала тільки володіння м'ячем, тому, що Реал так зараз грає, що з ними, що з Барсою. У Баварії не виходила гра, Гвардіола псіхував. Ждем матч відповідь, думаю Реалу буде не солодко

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гол Реала був випадковим, м'яч не мав долетіти до Бензема. Захист мав блокувати передачу. Хоча і німці окрім фізухи нічого не показали. Вчорашній матч був цікавіший навіть при нулювому табло.

Фінал: челсі-баварія)))

мав, але не заблокував, в тому то і футбол. Тоді 90% голів можна вважати випадковими коли хтось щось мав зробити, але не зробив

Як вчора Реал виграв81559126f4ec6cb5e6c4a617ec94296e.gif ну і Баварію хрен "поймеш" сильніша була, але щось не то.

Реал мав забивати ще 2 100% моменти. Баварія мала лише 1 де Касіліас зробив сейв. Тактично Реал був сильніший, Баварія мала тільки володіння м'ячем, тому, що Реал так зараз грає, що з ними, що з Барсою. У Баварії не виходила гра, Гвардіола псіхував. Ждем матч відповідь, думаю Реалу буде не солодко

Ой що не виходила то точно, і не тільки Гвардіола нєрвнічав, да і самі гравці особливо в кінці, Робен взагалі таке враження "забив" на всіх і сам вирішив грати. А Реал в захисті звісно сильний, грають так "нагло", жорстко, впевненно, без паніки, без криків. Ну ось і результат,але що буде в Мюнхені, ой- йо- йой. Думаю Баварія буде володіти м"ячем ще більше десь 80-85% на 20-15%, а Реал буде ловити на контр атаках і грати в обороні ще краще, але куди вже краще. Ну ждем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну хто скаже, що сьогодні буде в Мюнхені, я думаю жоп. для Реала,хоча я за них, Баварія надоїла))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, жалко, що пропущу таке видовище - справжній Футбол.

То хірня головне здоров"я, а таких футболів ще буде ой-йо-йой, скоро взагалі ЧС 2014 в Бразилії.Так що все буде "гуд" ))

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...