Перейти до змісту

Для шанувальників гри футбол,football,Fußball,fútbol,calcio.


Рекомендовані повідомлення

НТВ-ПЛЮС ФУТБОЛ HD або НТВ-ПЛЮС ФУТБОЛ 2 HD ---- 100% будуть показувати (там і коментатори знайомі по ФІФА - Юрій Розанов або Василій Соловйов)

Та короч, яка різниця де дивитись - головне аби дивитись, хоча шкода що не буде кількох ведучих гравців, але...жара гарантована.

АЛЄ АЛЄ АЛЄ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скачуйте stopcast

Все ж таки SopCast, а все остальне правильно))))

Мені одному здається що ДК Блохіна "плавить"?!?!?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю чи хтось так дивиться як я, навіть коментів немає часу написати,але це біда! "ДК" ну йомайо! позор.

скачуйте stopcast

Все ж таки SopCast, а все остальне правильно))))

Мені одному здається що ДК Блохіна "плавить"?!?!?!

Серйозна предява! але десь там далеко думка є, шочя я думаю що просто неможуть!

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шочя я думаю що просто неможуть!

Просто не хочуть. Всі ті куплені "мільйони"+наші біля них=ніхто сильно не хотів бігати. Це не те дербі, які бували по ті роки. Тоді земля крізь ніздрі вилітала, а тут?!?... Я про ДК., тому що ШД, а що ШД? свою справу зробив в 1-му таймі, накуя напрягатись якщо і так добре

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче хто "летить" у Валесію?

Я вже заправився! Щя ще трохи, і полетів))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче хто "летить" у Валесію?

Я вже заправився! Щя ще трохи, і полетів))))

Реально, будеш дивитися, (найкращий футбік європи) чи прикалуєшся?

Я розумію що це не "Рибалка"))))))))))))) но терпіть!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Комент одного вболівальника: на місці Блохи, заяву про відставку треба писати було б в перерві.

Хіба не правда.? Йому там не місце. Динамо як і Україна повина рухатись вперед, а не повертатись в минуле.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в попередньому ель-класико Реал не порадував, а тут ще й КріРо немає. Якщо хочуть вигравати ЛЧ, то і тут мають бути на ходу і перемагати

Змінено користувачем Movi
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче для мене "Лівер" чемпіон і щоб від "Великробританії" виграв Лігу Чемпіонів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

После поражения от донецкого "Шахтера" подал в отставку главный тренер "Динамо" Олег Блохин. Об этом сообщил капитан киевской "Динамо" Андрей Ярмоленко в интервью каналу "2+2".

- Только что в раздевалке Олег Владимирович сообщил, что у нас завтра будет новый главный тренер. Он поблагодарил за совместную работу и пожелал нам удачи, - рассказал Ярмоленко.

http://terrikon.com/posts/186522

так щоб з підтвердити))

нарешті.

ваші прогнози, панове?

Змінено користувачем Onil
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

После поражения от донецкого "Шахтера" подал в отставку главный тренер "Динамо" Олег Блохин. Об этом сообщил капитан киевской "Динамо" Андрей Ярмоленко в интервью каналу "2+2".

- Только что в раздевалке Олег Владимирович сообщил, что у нас завтра будет новый главный тренер. Он поблагодарил за совместную работу и пожелал нам удачи, - рассказал Ярмоленко.

http://terrikon.com/posts/186522

так щоб з підтвердити))

нарешті.

ваші прогнози, панове?

Пізд..

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

После поражения от донецкого "Шахтера" подал в отставку главный тренер "Динамо" Олег Блохин. Об этом сообщил капитан киевской "Динамо" Андрей Ярмоленко в интервью каналу "2+2".

- Только что в раздевалке Олег Владимирович сообщил, что у нас завтра будет новый главный тренер. Он поблагодарил за совместную работу и пожелал нам удачи, - рассказал Ярмоленко.

http://terrikon.com/posts/186522

так щоб з підтвердити))

нарешті.

ваші прогнози, панове?

Пізд..

Добре нехай іде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люблю "Реал" навіть той Анчелотті, просто заслужив, після Шеви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті цей біляш осмілився піти...

Для мене завжди був і буде фізруком, і як показує час навіть дуже добре шо він як шлюшка повівся на бабло і кинув ЗБУ (досі нерозумію як тоді в 2006 він досягнув успіху на мундіалі)

Сурку треба добре подумати, а то за останні 5 років перетворив колись ВКДК в УГ'е... (Хоча не здивуюсь якщо захоче переманити Фоменка, Григорчука чи Рамоса)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті цей біляш осмілився піти...

Для мене завжди був і буде фізруком, і як показує час навіть дуже добре шо він як шлюшка повівся на бабло і кинув ЗБУ (досі нерозумію як тоді в 2006 він досягнув успіху на мундіалі)

Сурку треба добре подумати, а то за останні 5 років перетворив колись ВКДК в УГ'е... (Хоча не здивуюсь якщо захоче переманити Фоменка, Григорчука чи Рамоса)

Ну???

Хто такий Блохін, точно не тренер "ДК" чьому мав успіх зі збірною,тому що його тоді всі слухалися, і це була збірна!!!!!!!!а не Велозу і т. д.

Блохін пішов у відставку!!!!!!!!!!!!! сама "свіжа" новина!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю і надіюсь візьме Маркевича. І якщо каже, що завтра буде новий тренер, то думаю він не сам пішов, а його попросили

Змінено користувачем Movi
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер(але сумніви були)точно не жалію, про створену тему, Дякую всім! дивимося і на далі,Барса-Реал, поки 0-1, поклонників Барси прошу теж писати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відчуття позиції відносно воріт, удар. Гол.

оце гра, оце футбол. А вболвальники - в них футбол це життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дааааааааааааа!!!оце Бейл 90 лямів. А я вже вмостився на кухні, думав буде + 30хв.

Відчуття позиції відносно воріт, удар. Гол.

оце гра, оце футбол. А вболвальники - в них футбол це життя.

Дай Боже нам так жити,а не думати про війну.

Бейл!!!!!!! хочя так собі в Реалі,але заслужив. КРАССАВА!!!!!!!!!!!

Жалко Мессі, ой про що я, жалію найкращого ігрока світу!!ecb46fcb134d2a46265b74d14d9e17dd.gif"]http://ecb46fcb134d2a46265b74d14d9e17dd.gif

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дааааааааааааа!!!оце Бейл 90 лямів. А я вже вмостився на кухні, думав буде + 30хв.

Відчуття позиції відносно воріт, удар. Гол.

оце гра, оце футбол. А вболвальники - в них футбол це життя.

Дай Боже нам так жити,а не думати про війну.

Бейл!!!!!!! хочя так собі в Реалі,але заслужив. КРАССАВА!!!!!!!!!!!

Жалко Мессі, ой про що я, жалію найкращого ігрока світу!!http://ecb46fcb134d2a46265b74d14d9e17dd.gif

ліньтяй той мессі, геть розлінився.

вальдеса нехватає. так би гра була б зовсім інша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...