Перейти до змісту

Для шанувальників гри футбол,football,Fußball,fútbol,calcio.


Рекомендовані повідомлення

Багато тем на рахунок футбола, пропоную обговорювати все підряд,ось наприклад сьогодні фк"Ворскла"виграла в "Шахтера" , а на даний момент "Барса" програє " Гранаді" 1-0.А завтра взагалі матч року Лівер проти Ман Сіті (Круче не буває) вирішуєтся доля чемпіона.Короче хто в темі я думаю цікаво!

РS: Динамо Київ сьогодні розчарував. Ну а на далі, ви самі зрозуміли.Ах да Баварія-Борусія 0-3!!!!!!це капець.

Змінено користувачем Plum
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для цього є відповідно куча блогів чи сайтів. для чого тут писати "бояни ".

Я не створював тему для того щоб в тебе запитати чи є, чи немає блогів, сайтів, даної теми.

"Боян понятие ростяжиммоє" якого хер.., чорта ти взагалі відписав.

Змінено користувачем yura-patriot
  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Барселона програла, невже з 1996р. Атлетико стане чемпіоном Іспанії!ух....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для цього є відповідно куча блогів чи сайтів. для чого тут писати "бояни ".

Я не створював тему для того щоб в тебе запитати чи є, чи немає блогів, сайтів, даної теми.

"Боян понятие ростяжиммоє" якого хер.., чорта ти взагалі відписав.

&&& :0165:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ФК "Боратин" - чемпіон!!!!11

Вас якось на трибуні можна ідентифікувати?)

мене? Ні. Ви просто борду ще не до кінця розумієте. :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що ФК "Волинь" чемпіон і так зрозуміло :0155: , люди, хто слідкує за "Прем"єр лігою" АнгліЇ,за "Прімерою" в Іспанії,"Бундеслігою" в Німетччині, в Італії за сарія А,(наприклад) якщо нікого немає закривайте тему нахер, все зрозуміло!

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лівєр красава, базара 0. Дуже хочу щоб нарешті взяли АПЛ, Стіві мотівірує пацанов зачотно, в кращих традіциях так сказать, хто дивився останій матч пойме

Матраснікі откритіє года - інфа 100%, Сіміоне цікавий такий чел)) Барсі без трансферів 3.14зда, а папа Карло нарешті найшов свою команду, думаю на наступний сезон все буде гуд.

Юве бере ЛЄ - інфа 95%, мілан - пєчальбіда(

Дортмунд жаль...самобитна команда, дуже імпонує у всьому і Клопп особливо) , але гелентваген мюнхенскій несеться дай дорогу, думаю ЛЧ мають осилити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

футбол гавно

Battle City рулить!

2312_1.jpg

Це я під враженнями від заголовку теми і (читається з єхидно-підйобувальною інтонацією) "найкращої в світі гри"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лівєр красава, базара 0. Дуже хочу щоб нарешті взяли АПЛ, Стіві мотівірує пацанов зачотно, в кращих традіциях так сказать, хто дивився останій матч пойме

Матраснікі откритіє года - інфа 100%, Сіміоне цікавий такий чел)) Барсі без трансферів 3.14зда, а папа Карло нарешті найшов свою команду, думаю на наступний сезон все буде гуд.

Юве бере ЛЄ - інфа 95%, мілан - пєчальбіда(

Дортмунд жаль...самобитна команда, дуже імпонує у всьому і Клопп особливо) , але гелентваген мюнхенскій несеться дай дорогу, думаю ЛЧ мають осилити

Да да ти бачив, що вони після матча робили ось це команда, а Джерард найкращий капітан. Кажеш що Юве має ЛЄ взяти, може ставочку оформить?( чисто символічну, на великі суми не граю)

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

футбол гавно

Battle City рулить!

2312_1.jpg

Це я під враженнями від заголовку теми і (читається з єхидно-підйобувальною інтонацією) "найкращої в світі гри"

Брєд, над ніякою єхидною підйобкою навіть і не думав, просто написав щоб ті хто любить футбол відразу звернули увагу.А те що тобі футбол не подобається, ще не говорить про те, що це гавно.

Змінено користувачем yura-patriot
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura-patriot, якщо тобі футбол подобається - то це не значить, що то "найкраща в світі гра" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura-patriot, якщо тобі футбол подобається - то це не значить, що то "найкраща в світі гра" :)

Згоденb5e02dbb159eb68db6b45a21bb387299.gif, але для мене найкраща, і напвне не тільки для мене94d983eb65d60bd86cbe5cb198e880e5.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що фанатікі, хто сьогодні "їде" в Київ на 20.00, а потім відразу летить у Валенсію на 22.30. Найцікавішого футбольного дня напевне і не придумаєш.

PS:я за "ДК" і "Реал".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні фінал кубка Іспанії, якщо хто не в кугсі)

Барселона - Реал (анріал ель-класіко)

22.30 - будуть транслювати по якомусь з двох НТВ+ Футбол

Буяяяяяяяяяяяяяя :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22.30 - будуть транслювати по якомусь з двох НТВ+ Футбол Буяяяяяяяяяяяяяя :0155:

В Україні показує Футбол-1.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні фінал кубка Іспанії, якщо хто не в кугсі)

Барселона - Реал (анріал ель-класіко)

22.30 - будуть транслювати по якомусь з двох НТВ+ Футбол

Буяяяяяяяяяяяяяя :0155:

Да вот і немає трансляції на НТВ+, або я погано дивився. В принципі пох.. бо на "ФУТБОЛ 1"знаю точно що показують. Ждем 35782ff9599c2626d0d284fa3fb576b4.gif"]http://35782ff9599c2626d0d284fa3fb576b4.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скачуйте stopcast і забудьте про всякі незрозумілі ссилкі)) просто і якісно.

ель-класіко це звісно буде жесть, запасся рибкою та пивком

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скачуйте stopcast і забудьте про всякі незрозумілі ссилкі)) просто і якісно.

ель-класіко це звісно буде жесть, запасся рибкою та пивком

На Гу-ул.ру є посилання як на прямі трансляції, так і на Сопку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...