Перейти до змісту

Велодень 2014 - Обговорення


Рекомендовані повідомлення

Хлопці й дівчата - прапори я закуплю, будуть і маленькі, і середні (40х60) і великі (90х140)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 183
  • Створено
  • Остання відповідь

Дякую за відповіді! Ще про дещо — а з заднім велокріселком дозволено рухатись в колоні? А прапори навпроти біржі праці у ПП Пундор завжди були, це там де було бюро Максимовича.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...а з заднім велокріселком дозволено рухатись в колоні?

На Велодень точно можно, даже нужно!

Тоже собираюсь с детским вело креслом ехать, если погода конечно позволит!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю, що питання не сьогоднішнього дня, але все ж:

У Києві не дозволяють проводити Велодень.

http://avk.org.ua/event/aktsiya-protestu-za-provedennya-vseukrajinskoho-velodnya/

З нашими як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у нас все без змін :ok2: доречі, можете Олені в фейсбуці висловити свою думку на рахунок київського Велодня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на іншому сайті дощу не буде http://www.meteoprog...eather/Lutsk/#4

30-го не буде, але 30-го і Велодня не буде.

а 31-го на Вашому ж сайті пише "дощ".

не переноситься, так не переноситься, відповідь отримав - дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В программе Велодня бесплатный тест топовых моделий велосипедов «Cannondale» и «Electra» !

http://velozona.lutsk.ua/news/3919/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В программе Велодня бесплатный тест топовых моделий велосипедов «Cannondale» и «Electra» !

http://velozona.lutsk.ua/news/3919/

Супер, але всі на топталках?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щороку їздив з дитиною в кріселку позаду. Зараз вже вона сама на 2-х колесах навчилася. Навіть вже поміняли на чуть більшенький вел. Але боюсь що дитина не потягне весь маршрут... трохи заважко буде. якщо десь на 33 втомиться, прийдеться зійти з дистанції, або дитину на раму а ровера куди? може буде якась машина їхати позаду щоб вкинути в багажник, бо собі позаду щось не конструюється кріплення та й часу нема... може є які думки... дитина марить велоднем ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Малой в 6 лет на "зайчике" нормально проезжал маршрут посреди общей колонны.

Поставишь ребёнка впереди с такими же - они на азарте вместе и прогонятся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я перепрошую(не знаю хто з велозони), але нехай виправлять у себе на оголошенні назву вулиці - замість Левчаковської-Левчанівської

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я перепрошую(не знаю хто з велозони), але нехай виправлять у себе на оголошенні назву вулиці - замість Левчаковської-Левчанівської

Це не на сайті помилка, на сайті є всі потрібні і достовірні контакти. Це плакат харківян, його виправити не має можливості. Тим більш, є тема окрема. Там уточнення по акції. Запис бажаючих буде тільки на Московській.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду полюбе.... з донькою і дружиною.

Ф-ії - як завжди.))) Регулювальники.. нарішайте собі яскравих жилеток пліз.

З.І. Темп задають не діти.. а я..))) Швидкість не більше 15 км/год.

Не знаю хто як буде задавати темп - но минулий круг на підтримку хворих дітей, не памятаю як акція називалась, я взяв малу - бо вона вже давно проситься по дорозі з толпою покатати,- результат- я їхав тримаючи її за руль весь маленький круг - було вітряно - результат - я мокрий - мала мокра і взагалі не зрозуміла що було , бо я її протягнув всю відстань з швидкістю 15км однією рукою за руль цент-Винниченка -музей -центр- ззаду гаїшники пітпирали і сигналили типу вони спішать. Мала 4 роки їздить з задніми колесами і коли розгається занадто швидко то вел просто може перевернутись.

Я до чого веду - половина коняк (в хорошому розумінні слова) може з середньою швидкістю 35км проїхати я вірю - но зробіть це свято і для дітей - вони його ждуть більше за нас. Потім зазвичай робляться заїзди - покажете свою крутість там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минулого року на Велодні швидкість колони трималась стабільно невисока, навіть деяких дітей які занадто розганялись попереду спиняли помічники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

brodiagska, щось Ви шановний плутаєте, на Велодні точно ніхто не їде з швидкістю 35 км/год, пропоную переглянути сусідню тему і все стане зрозумілим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я і не писав що їдуть. Швидкість 15 км зависока для дітей. Я описав попередню акцію яка була місяць назад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю хто як буде задавати темп - но минулий круг на підтримку хворих дітей, не памятаю як акція називалась, я взяв малу - бо вона вже давно проситься по дорозі з толпою покатати,- результат- я їхав тримаючи її за руль весь маленький круг - було вітряно - результат - я мокрий - мала мокра і взагалі не зрозуміла що було , бо я її протягнув всю відстань з швидкістю 15км однією рукою за руль цент-Винниченка -музей -центр- ззаду гаїшники пітпирали і сигналили типу вони спішать. Мала 4 роки їздить з задніми колесами і коли розгається занадто швидко то вел просто може перевернутись.

Я до чого веду - половина коняк (в хорошому розумінні слова) може з середньою швидкістю 35км проїхати я вірю - но зробіть це свято і для дітей - вони його ждуть більше за нас. Потім зазвичай робляться заїзди - покажете свою крутість там.

так, було таке на акції, де сердечка роздавали

дійсно організатори трішки не справились і получилась гонка.

не велодні ткого не буде, принаймі минулого року точно не було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...