Перейти до змісту

Велодень 2014 - Обговорення


Рекомендовані повідомлення

Коли збори АВЛ? Хто залишився в членах? Скільки членів АВЛ? Скільки за останній рік вийшли з чденства? Скільки вступили в АВЛ?

П.с. ти не записував, щоб викреслювати. Це не хрестики-нулики?

А це обов'язково для велодня - бути членом АВЛ? Чи це як вісімки на роботі? Ніколи не був в рядах АВЛ, по віку раніше не підходив. До чого це?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 183
  • Створено
  • Остання відповідь

Оффтоп так оффтоп)) Все равно все решится в честном поединке)) Предлагаю всем участника АВЛ и их противников подраться и тот кто победит и будет решать как должно быть нарисовано на афише)) "Поехали!"))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Россия заканчивается там, где заканчивается русский язык» , може хоча б зробимо зусилля над собою….. я не проти російської, але чи не варто почати хоча б з самоповаги? Рано чи пізно цей вибір потрібно буде зробити кожному.

Цитата досить цікава. Сам не задумувався над нею? Якого філософа ці слова? Правильно говорять: "Это сказал идиот, кем бы он ни был." І ще, можна все життя спілкуватися російською, проживаючи в Росії.

На рахунок самоповаги. В першу чергу людина має знати свою рідну мову. Потім мову країни, громадянином якої являється (обов'язково).

До речі, хто ж таки сказав ті слова?

Забув написати - баньте за Off.

На останок, як писав мій в минулому начальник в своїй заяві на звільнення: "... Всіх люблю, цілую, обнімаю." Здається правильно написав згідно української граматики. Якщо що, філологи поправлять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та будь "русскім" хоч 100 разів, але в Україні "Паєхалі" - це сленг окупанта.

Чому в Німеччині велоспільнота, в якій присутні і турки, і албанці, і расссєянє і ще х.з. хто, - спілкуються німецькою? І так в кожній країні. Для ОБМЕЖЕНИХ - вони поважають Землю, на якій живуть (отимали прихисток)!!!

Зробіть флаєр українським!!!, Діфото , ти ж ніби адекватна людина.

ми ж Патріоти чи велосіпедьори.

а за бан - херня. я рахую, що це важлива і серйозна організаційна тема. і якщо є зауваження, - організатори повинні на них зреагувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та будь "русскім" хоч 100 разів, але в Україні "Паєхалі" - це сленг окупанта.

Чому в Німеччині велоспільнота, в якій присутні і турки, і албанці, і расссєянє і ще х.з. хто, - спілкуються німецькою? І так в кожній країні. Для ОБМЕЖЕНИХ - вони поважають Землю, на якій живуть (отимали прихисток)!!!

Зробіть флаєр українським!!!, Діфото , ти ж ніби адекватна людина.

ми ж Патріоти чи велосіпедьори.

а за бан - херня. я рахую, що це важлива і серйозна організаційна тема. і якщо є зауваження, - організатори повинні на них зреагувати.

ти неправий. напр.:

Офіційні мови Швейцарії — німецька, французька, італійська і ретороманська (похідна від латинської). - http://uk.wikipedia.....BE.D0.B2.D0.B8

немає різниці якою мовою ти розмовляєш (я розмовляю українською (чи точніше суржиком, нє?), але мене не нагружає коли співрозмовник говорит по-русски) хоча і вважаю що державна мова має бути одна.

та давайте все-таки не будемо тут про політику та сепаратистів, для цього є окремі теми.

а флаєр треба би змінити. "Поїхали!" чи "Поехали!", або і той і той варіант одночасно для солірарності зі східними областями ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обшем так: флаєр звісно в такому вигляді не буде друкуватись, всєм понятна, а кому ніпанятна - то "паєхалі"це сленг Подерев'янського :)

Але я радий, що ця темка хоч якось оживилась, оскільки в нас як завжди - бажаючих поїхати тисяча, а організувати - двоє.

Ще раз підкреслюю - приватне спілкування ніколи не зрівняється ні з флаєрами, ні з бігбордами, ні з радіорекламою. Запрошуйте друзів, переказуйте, щоб друзі запрошували інших.

Збір 31 травня(субота) на Театральному майдані. Старт колони за стандартним маршрутом рівно о 10:00, тому щоб встигнути пов'язати стрічки-кульки-прапорці приїздіть раніше(активісти - на 9:00, надути 500 кульок - то вам не булька з носа). Символіка Велодня цього року - виключно українська! Вишиванки, жовто-блакитні стрічки та повітряні кульки і т.п. Хто має великі прапори України - беріть з собою.

Будь-які креативні ідеї - вітаються!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діфото, дякую. А то мене вчора трохи спереживало. Вибачте за некоректнісь проявлену в ході суперечки. НЕРВИ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чуваки, всьо чотко! В кого є кольорова друкарка - може розповсюджувать флаєри, якшо знає - де і як. В кого нема друкарки - може росповсюдить на словах - "Ну там тіпа мужик з вєліком і жовто-блакитними стрічками намальований - в обшем приїжжай 31 травня, там все побачиш!"

PS чуваки, я сьодня купив останні повіряні кульки і на "моїй точці" їх вже не буде до червня. Є по сто жовтих і блакитних, потрібно ще хоч по двіста штук. Себто двіста жовтих і двіста блакитних (мона й більше) - хто знає де купить?

post-24-0-12958300-1399638171_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні велогуру, а зелених велосипедистів на червоних роверах на свято пускають? І яка середня швидкість руху колони, раптом не викручу? І ще. ДДуже потішили вимахи в сторону «Паєхалі!». Проаналізувавши все, що написано зліва, пропоную: «четко уважаєм» — має звучати «ВЕЛЬМИШАНОВНИЙ» на фоні того, що робиться в країні, а «четкий перец» з огляду на тих, хто грозиться нам допомогти «red hot chili pepper» як мінімум. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні велогуру, а зелених велосипедистів на червоних роверах на свято пускають? І яка середня швидкість руху колони, раптом не викручу?

попереду колони їдуть діти - задають темп, так що викрутиш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alexus65, середня швидкість 12-15 км/год. Встигните 100%. В колоні навіть діти на трьохколісних викручують) :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Alexus65, "зелені" велосипедисти - наша цільова аудиторія. Беріть знайомих якнайбільше, в нас навіть морозиво є нахаляву ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні велогуру, а зелених велосипедистів на червоних роверах на свято пускають?

Я сам почав з велодня катати, вірніш купив велосипед до велодня. Тепер не уявляю як без вела=)

На велодень варто попасти, можна рік не сідати на двохколесного, а на велодень поїхати. Це круто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю что мои идеи вызывают гнев богов велотусовки, но все )) На борде была тема про национальные символы и флаги по 17 грн, купить как можно больше флагов, ну или вообще одеть вышиванки у кого есть. Так же можно сделать флаги с названиями областей Украины, которые вконце можно символически обьеденить

Даже если будет хотябы 100 человек но с большими флагами, эффект будет классный!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

starOFF, идея поддерживается, флаги будут, желтые и голубые шарики тоже!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду полюбе.... з донькою і дружиною.

Ф-ії - як завжди.))) Регулювальники.. нарішайте собі яскравих жилеток пліз.

З.І. Темп задають не діти.. а я..))) Швидкість не більше 15 км/год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З дозволу організаторів розвернула флаер на А4 формат і прикріпила на роботі. Ознайомлено таким чином людей 300 :0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На велопробег ""Серце до Серця" пришло около 100 участников (мини-Велодень, большая часть абсолютно незнакомых).

Думаю на сам Велодень будет в несколько раз больше.

Постараюсь быть 2я велами ( накладки с выпускным) , футболка Велодень + укр. символика.

Можно пораздавать в центре вечерами флаера, как фсихда за неделю до ВД

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. А де недорого купити українську символіку? (український прапорець). В епіцентрі бачив маленький - а ціна 20 грн = притискається до скла авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Driver, не могу найти...была тема на борде про символику там запостили точку где флаги 90х60 по 17 грн, в интернете щас смотрел есть по 36 размером 150х100 http://cna.tatet.ua/i263409-derzhavniy-prapor-ukrani.html

По поводу дороговизны флага, он же не на один раз, можно потом дома повесить, на балконе или постоянно катать с флагом)

Вот кстати тот пост

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я на день прапора, прапора (вибачите за тафтологію) на халяву отримав, тепер він у мене постійно в рюкзаку, дуже класно втискається між рульом і манетками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...