Перейти до змісту

Доля Windows XP


snouden

  

156 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

А інет... Відключаєш відео-аудіо в браузері, можна ще й Джаву. Тоді літати буде.

Що то за інтернет буде :_09: коли без відео і аудіо,

Пропонуєте вернутися в ті часи коли в мережу ходили щоб тільки реферат скачати :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 143
  • Створено
  • Остання відповідь

:) ну ти ж не кажеш, для чого тобі інет :)

Я, наприклад, в основному черпаю там інформацію. Ще читаю новини, форум...

А якщо тобі парнуху, трансляції всякі, то да... тут без аудіо-, а особливо без відео- не обійдешся :_07:

А якщо ще й забавки, то взагалі... Але тут вже на слабкому залізі не всидиш, і ВінХР тут не перепона... Тут залізо сильніше вже треба думати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо тобі парнуху

Була така інтелігентна розмова, а ви тут таке.

Думаю все що дальше то вже буде не по темі розмова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) та ладно тобі :) вже й пожартувати ніззя ;)

А основне вже тобі, здається, розтолкували...

ПиСи: да, і зав'язуй ви-кати, ми ж в інеті :_26:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

laser дякую за детальне пояснення

тут плавно бачу вже тема переходить з застарівшої ОС на застарівше залізо.

але laser до вас ще одне питання в контексті вашої відповіді

практично нереально дивитись без лаг ютюб, флеш...

але чому при цьому прямі трансляції телеканалів з того самого YouTube чи онлайн відео з сайтів телеканалів показує без проблем

ну тут ще залежить чим дивитись відео. ютюб підтримує як флеш плеєр так і НТМЛ5. тобто можна дивитись відео навіть не поставивши флешплеєр.

також ютюб транслює відео декількома форматами МР4 та WEBM. може бути що кожен з цих форматів створює різне навантаження на процесор, або працюють кодеки по різному. різні браузери по різному обробляють сторінку.

особисто я рекомендую поставити оперу старого зразка (не на движку хрома) або мозілу, і користуватись ними. вимкніть додаткові плагіни, які вам непотрібні, поставте адблок проти реклами.

хром - швидкий браузер, але тільки на потужних комп'ютерах, бо запускає багато процесів в системі і жере багато пам'яті.

якшо є антивірус то потрібно теж його максимально облегшити —переналаштувати в поверхневий або швидкий аналіз, вимкнути різну евристичну перевірку, повимикати непотрібні модулі антиспам, антихакер і іншу фігню. лише веб(інтернет) захист та перевірка файлів. рекомендую ЕСЕТ 5 версії або аваст. теж на 1-2 версії старіший ніж є зараз. він буде обновляти бази і добре працювати.

крім усього вищесказаного можна трохи знизити навантаження вимкнувши непотрібні служби (сервіси) в ХР. це windows update (вже ж нічого обновляти), браундмаєр (толк з нього сумнівний), центр безпеки (по суті це просто значок в треї), slpols — служба друку, якшо нема принтера, защищенное хранилище (якшо вінда не ліцензійна і лєва збірка то толку з нього мало), відновлення системи (вимкнути на всіх дисках, зменшить навантаження на них та виввільнить місце на вінчестері. ви колись відновлювали сситему?), ну і ще деякий непотреб, якого може і не бути, на зразок смарт карти, адоб апдейт, епл апдейт, гугл апдейт, майкрософт офіс тощо.

а також все лишнє, що працює біля часів в треї.

всі ці рекомендації можна застосувати і до інших операційних систем, додавши їм трохи швидкості. правда вимикаючи шось ви маєте усвідомлювати шо вимикаєте, а то щось потім пропаде чи не загрузиться і не будете знати чому =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Археологія, цікава наука.

Підняв тему, бо:

OHLkp.jpg

Ніяких правок реєстра чи ще щось. Просто біла, чесна вінда.

А казали, всё...

вимкнувши непотрібні служби (сервіси) в ХР. це windows update (вже ж нічого обновляти)

АГА! нічого? Точно?

Он вище скрін!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так старі оновлення можуть приходити.

А для Microsoft Essential влітку на XP навіть нові бази приходили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

були поставлені ВСІ оновлення.

Навіть матюкалося, що підтримка завершилася рік тому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тим часом....

Itunes новий не поставиш вже на ХР (відповідно девайси які будуть оновлені до iOS 9 вже не синхронізуєш з ХР

та прожка для самсунгів ODIN (S6,S6edge) ХР вже не підтримує.....

Софт яким я користуюсь поступово перестає оновлюватись та підтримувати ХР

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

логічно.

Дров на деякі пристрої навіть на Він7 уже немає :) 8 / 8,1 / 10

Хр вже все...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно, прийшло оновлення і мені, але чогось тільки на Microsoft Office)) Стояла на старому компі піратська, збірка ще 2007 року, сьогодні з ранку от такий сюрпрайз)))

GRCSg.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://itc.ua/blogs/u-14-letney-windows-xp-po-prezhnemu-bolshe-polzovateley-chem-u-windows-8-8-1-vmeste-vzyatyih/

Всім би такого "все"

XP ще довго буде жити.

А що стосується прог, ласкаво просимо на http://oldapps.com

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так старі оновлення можуть приходити.

Знову тебе процитую. :)

ну і про старі:

u8j5P.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в принципі довелось всеодно ставити xp - деякі проги для прошивки тільки там нормально працюють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, то може комусь ліцензійний ХР треба? Не встиг вчасно продати декілька ОЕМ ліцензій Хоум і 1 Про.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у власному користуванні ХР вже теж витіснилась практично повністю (остався 1 комп з 6ти). раніше стояла ще на робочому компі на роботі і домашньому компі в майстерні, але вже і там перейшов на сімку. благо зараз багато прошивальщиків успішно працюють під сімку, навіть 64 бітну. єдине де осталась ХР, то це — домайшній бекап файлсервер на 478 сокеті, що по суті є найслабшим з усіх.

отже кількість ХР буде прямопропорційна кількості стареньких залізяк, і в міру того як вони будуть вмирати, так і витісниться ОС. стане музейним експонатом, або буде крутитись на віртуальних машинах чи емуляторах старих комп'ютерів =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Я майже повністю перейшов на 8.1, як і планував. Після того як побачив, як 8.1 працює на SSD. Що мене сильно здивувало, т.як на звичайному жорсткому вона працювала в рази гірше (при тій же комплектації пк). На XP такої різниці нема і близько. Я звичайно, знав, що XP не розкриває повною мірою SSD, але такої різниці не чекав. Справедливості заради - Ubuntu 16.04 на ssd працює теж доволі мляво. Після того як вона в черговий раз навернулась вирішив залишити XP другою системою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, snouden сказано:

Я майже повністю перейшов на 8.1, як і планував. Після того як побачив, як 8.1 працює на SSD. Що мене сильно здивувало, т.як на звичайному жорсткому вона працювала в рази гірше (при тій же комплектації пк). На XP такої різниці нема і близько. Я звичайно, знав, що XP не розкриває повною мірою SSD, але такої різниці не чекав. Справедливості заради - Ubuntu 16.04 на ssd працює теж доволі мляво. Після того як вона в черговий раз навернулась вирішив залишити XP другою системою.

 

Хто навернулась? 8.1 чи Ubuntu?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...