Перейти до змісту

Доля Windows XP


snouden

  

156 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

яка різниця чи меньше вільного місця на диску с чи на д

Уточніть про який вінчестер іде мова. Якщо про SSD то нічим допомогти не зможу. Якщо ж HDD то різниця є.

Чи чули ви про таке поняття як "дефрагментація"? Чим менше там вільного місця тим більша фрагментація файлів, і знижується швидкість доступу до них.

Якщо ж в силу якихось причин летить ОС, і потрібно її переставляти, то щоб відновити потрібні файли (фото, документи та ін.) потрібно користуватись LiveCD софтом щоб зберегти інфу, і вже тоді переставляти систему. Замість того щоб просто знести диск С, а все потрібне і далі буде собі лежати на іншому диску.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 143
  • Створено
  • Остання відповідь

vampirich, взнаєш, коли якийсь вірусняк чи простий збій живлення завалить твій єдиний диск С

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, вірус чи збій живлення валить не тільки виключно диск с.

Проходили не раз, знаєм. якщо злітають розділи то зазвичай всі а не лише один диск

andrik_w, дефрагментацію все одно час від часу варто робити, тому гірше не буде, якщо на диску с будуть іще й особисті файли

тим більше в сімці вона прописана автоматом по розкладу, чи ви її теж виключаєте?

а якщо в силу певних обставин летить ос - то не лише файликами єдиними. є ще купа програм, які свої налаштування не вміють зберігати деінде

Банальні закладки опери, пресети фотошопа, чи навіть сейви ігор. Та навіть хто з графікою працює шрифти все одно треба повидирати з папки вінди. Або багато хто змінює шлях до фала pst аутлука?

Про специфічний софт мовчу

Вважаю оці всі байки про "варто все тримати на диску д" це застаріла порада з періоду входу в наше життя хр і ntfs, коли у випадку збоїв вінди мало хто знав і вмів позберігати файли з диску с

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про об"єм тим більше незрозуміло. яка різниця чи меньше вільного місця на диску с чи на д (мова не йде про "осталось 10 мегабайт вільного місця")?

поясніть

от є в мене ноут. На ньому вінт 160 гіг. зараз на ньому лише 1 диск с і все що мені треба зберігається на робочому столі і в моїх документах. Вільнього місця десь 60 гіг.

Що мені дасть те, що я створю диск д і перенесу туди папку даунлоадз фотки і т д?

Ага, згадаєте це при переустановці Windows... :0143:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взнаєш, коли якийсь вірусняк чи простий збій живлення завалить твій єдиний диск С

+1, як Юзер, і як адмін.

вірус чи збій живлення валить не тільки виключно диск с. Проходили не раз, знаєм. якщо злітають розділи то зазвичай всі а не лише один диск

Як назло, це системний диск.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, як адмін, коли злітає системний диск ти думаєш "ну і фік на нього, переставлю", чи відновлюєш, бо все одно на диску с крім того що на робочому столі і в моїх документах іще купа всякого потрібного знаходиться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то зазвичай всі а не лише один диск

Мається на увазі коли летить ОС, а не фізичне вмирання вінта. І зазвичай диск С і летить. Хоча і інші випадки можуть бути.

фото, документи та ін.

Під словом інше я і мав на увазі все що дороге користувачам.

а якщо в силу певних обставин летить ос - то не лише файликами єдиними. є ще купа програм, які свої налаштування не вміють зберігати деінде Банальні закладки опери, пресети фотошопа, чи навіть сейви ігор. Та навіть хто з графікою працює шрифти все одно треба повидирати з папки вінди Про специфічний софт мовчу

І це також. Якщо така інформація комусь важлива, то все це можна і треба теж зберігати на інших дисках чи навіть носіях, щоб потім не жаліти через скачок напруги чи ще щось.

Щоб не втрачати дуже цінні файли (всіх типів) зараз існує багато способів. Це і зовнішні носії, і хмарні технології (гугл диск, яндекс диск та інші). Наприклад я ніколи не втрачу свої закладки, так як працюю на Хромі, де створений аккаунт, і всі налаштуваня і закладки (навіть історія браузера) зберігаються на серверах гугла в моєму аккаунті, і я вже забув що то таке відновлювати сотні потрібних і зниклих закладок Опери (таких випадків було 2 в мене).

Всю потрібну на сьогодні інфу можна вберегти, аби хотіти. І розбиття на диски один з них, хоч і найпростіший, проте часто ефективний. Якби це було б непотрібно, то ніхто б цього розбиття і не робив. Але ж чомусь роблять, значить є резон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, як адмін, коли злітає системний диск ти думаєш "ну і фік на нього, переставлю", чи відновлюєш, бо все одно на диску с крім того що на робочому столі і в моїх документах іще купа всякого потрібного знаходиться?

Кілька разів робочий комп допотопний який працює без перебійника і без антивіруса загинався (летіла ХР), і втрачалися потрібні документи.

Тепер на диску Д зробив папочки, ярлики яких вивів на робочий стіл. І всі документи необхідні тримаємо там, і в той же час є швидкий доступ з робочого стола. Раз в місяць робиться резервне копіювання і диска Д. Ризик втрати інформації низький. І коли летить диск С, просто відразу ставлю нову вінду. Закладки не важливі, тобто важливі але їх кілька, і знаю на зубок їх зміст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачаюсь. Я надто захопився, бо дивився на ситуацію "зі своєї колокольні"

Для більшості домашніх користувачів для кого комп це "фільм подивитися в неті полазити гру пограти" це може і правильно і зручніше

Порада тримати все на диску д рятує їх від горе майстрів які у випадку тільки щось не так працює як треба форматують диск с і ставлять звєрь сд, а потім починається "а в мене там на диску с в папці програм файлз була папка "море 2010" (і таке було :))

Особисто в мене краще потратити кілька днів на відновленя дієздатності вінди ніж переставляти.

Забагато всяких настройок перекручувати, софта переставляти і все заточувати під те "як було"

тому паралельно витягнути що там на диску с було геть не проблема

Так що тримати файлики на диску д для більшості середньостатистичних користувачів таки є резон

Хоча сам завжди намагаюся все відновити, а лише як не лишається варіантів то тоді переставляти, бо мало лі що там на тому диску може бути, про що лише потім згадають

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, зі своїм компом можна інколи і по експерементувати, бо знаю де що в мене лежить і як можна його витягнути/відновити, і часу ввечері є вільного. Хто цього робити не вміє (а таких більшість), або правильно зберігають, або часто-густо втрачають цінну для себе інфу. І зазвичай відновлення займає набагато більше часу і відповідно коштів.

Буву мене випадок: принесли ноута, з всього цінного була папка Фото в моїх документах (із слів власниці), копірнув на флеху, зніс все, зробив оптимізував, віддав. Через півгодини дзвінок - а де мій логін та пароль на Аукро? Він же в Опері був, я раз ввела і більше не треба було. Пошти не пам'ятаю, відновити пароль не знаю як, на аукро кілька аукціонів виграла, треба їх завершити і т.д. Крім співчуття нічим їй не допоміг, тому що конкретної інфи не надала:пошти, точного логіна на аукро і т.д. Більше не звонила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як адмін, коли злітає системний диск ти думаєш "ну і фік на нього, переставлю", чи відновлюєш, бо все одно на диску с крім того що на робочому столі і в моїх документах іще купа всякого потрібного знаходиться?

Як адмін, переношу папку "Мої документи" на диск "Д", ще після установки вінди. Крім того, Як адмін, "перемещаемый профиль" рулить :)

Тому відновлювати доводиться самий мінімум. Вкрай рідко.

Особисто в мене краще потратити кілька днів на відновленя дієздатності вінди ніж переставляти.

В мене це компи бухів, були. Зараз все на серверах. Проги, профілі. А фоточки - тримайте дома, краще на болванках.

Через півгодини дзвінок - а де мій логін та пароль на Аукро?

Для Опери, Файрфокса маю приблуди типу mozbackup :) Всі паролі, вся історія і т.д. Також мав гіркий досвід. Навчився :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через півгодини дзвінок - а де мій логін та пароль на Аукро? Він же в Опері був, я раз ввела і більше не треба було. Пошти не пам'ятаю, відновити пароль не знаю як, на аукро кілька аукціонів виграла, треба їх завершити і т.д. Крім співчуття нічим їй не допоміг, тому що конкретної інфи не надала:пошти, точного логіна на аукро і т.д.

рано чи пізно таке мало статися, буде наукою на майбутнє.

Особисто ніколи не користувався бекапами, "восстановление системы" завжди вимикав, певно через те, що криво робить відкат, особливо xp. Колись все тримали на dvd/cd, тепер зовнішні hdd, а дещо просто вісить на пошті або файлообмінниках, де довго зберігаються файли. Якщо по роботі, то і на тих же серверах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

http://habrahabr.ru/company/eset/blog/221589/

Сегодня Microsoft опубликовала уведомление о выпуске обновления безопасности MS14-021, в котором сообщается, что компания выпустит внеплановое обновление для исправления этой уязвимости в ближайшие часы, причем обновление получат и пользователи Windows XP (обновление исправляет уязвимость не только в самом браузере, но и в ОС).

йоу ніга мазафака :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

jack74, вірус чи збій живлення валить не тільки виключно диск с.

Не знаю що там у тебе валить, а ось у мене був випадок коли ****цензура**** вирішила підключити зварювальний апарат, і після цього і упс не допоміг. З диска ц вийшла "нєразмєчєная облась" а з д все було нормально...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та це дуже просто пояснюється.

У випадку збою живлення часто пошкоджується той диск, який в той момент був в роботі (йшов процес читання/запису), а у Віндовсах диск "С" завжди в роботі, тому частіше за все він і "злітає".

Якби, приміром, в той момент йшла дефрагментація диску "Д", то "злетів" би й він.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та це дуже просто пояснюється.

У випадку збою живлення часто пошкоджується той диск, який в той момент був в роботі (йшов процес читання/запису), а у Віндовсах диск "С" завжди в роботі, тому частіше за все він і "злітає".

Якби, приміром, в той момент йшла дефрагментація диску "Д", то "злетів" би й він.

тут више просто один "вумний" доказував що диск д взагалі не потрібен, що якщо злітає то відразу всі диски :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та це дуже просто пояснюється.

У випадку збою живлення часто пошкоджується той диск, який в той момент був в роботі (йшов процес читання/запису), а у Віндовсах диск "С" завжди в роботі, тому частіше за все він і "злітає".

Якби, приміром, в той момент йшла дефрагментація диску "Д", то "злетів" би й він.

тут више просто один "вумний" доказував що диск д взагалі не потрібен, що якщо злітає то відразу всі диски :)

диск Д, як і інші логічні диски, то все для "дєвачєк" щоб солідніше виглядало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут више просто один "вумний" доказував що диск д взагалі не потрібен, що якщо злітає то відразу всі диски :)

я писав що в диска д такі ж шанси злетіти як і в с, але один "вумний" читати не вміє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я писав що в диска д такі ж шанси злетіти як і в с, але один "вумний" читати не вміє

тому я і назвав тебе "вумним" :))) Якщо ОС стоїть на ц, і логічно що до ц іде більше звернень, то таки д, шанси злетіті у д такіж точнусінькі як у ц))) Ні я не спорю, вони то є)))

я писав що в диска д такі ж шанси злетіти як і в с, але один "вумний" читати не вміє

тому я і назвав тебе "вумним" :))) Якщо ОС стоїть на ц, і логічно що до ц іде більше звернень, то таки да, шанси злетіті у д такіж точнусінькі як у ц))) Ні я не спорю, вони то є)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут више просто один "вумний" доказував що диск д взагалі не потрібен, що якщо злітає то відразу всі диски :)

там було сказано, що фізично вони розміщені на одному "бліні" вінчестера, і мають шанси "вмерти" - однакові.

А щодо С і Д - особисто я за - скажу так - зручніше, в першу чергу для себе.

диск Д, як і інші логічні диски, то все для "дєвачєк" щоб солідніше виглядало

От якраз таки Диск "Ц" на весь розділ вінта - точно для дєвачєк, бо для них "д" і далі - китайська грамота. Для них "рабочий стол" і все. І там тупо все. І музика і фотачькі, і фільми...

Ти ще скажи, що бекапи в тебе теж там само ;) На "Ц".

в мене диск "Ц" - цілий розділ цілого вінта :)

Власне, всі ніші вінти так само - один вінт - одна буква :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти ще скажи, що бекапи в тебе теж там само ;) На "Ц".

"бекапи" лежать в тумбочці на зовнішньому

p.s. вінда собі там щось бекапить на 2й фізичний диск - але я тим бекапам щось не довіряю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


xxx: Пиздец.
yyy: А подробнее?
xxx: Да я вот думаю: а что если умер винт серверный?
yyy: Тогда да, полный. Бэкап есть?
xxx: Ага, июньский. На том же винте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

А Ви знаєте, що доля ХР у держ. структурах займає біля 70%

60% з яких не ліцензійні. Знаємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...