Перейти до змісту

"Пакращення" від нової влади.


Рекомендовані повідомлення

А що ви думаєте про цього  патріота свободівця https://www.volyn24.com/news/122260-zastupnyka-golovy-volynrady-mozhut-posadyty ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Nokian said:

А що ви думаєте про цього  патріота свободівця https://www.volyn24.com/news/122260-zastupnyka-golovy-volynrady-mozhut-posadyty ?

 

 

))))))

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Nokian сказал:

Те  що Я  ДУМАВ, я і так памятаю, питання ж  до інших.

якби ти памьятав, хоча б те, що думав вчора, ти так часто, на ходу не перевзувався б )))) а так, тикають тебе носом, то один то другий, то третій, а з тебе, як з гуся вода. Ти ще мабуть вважаєш, що так і має бути ))))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перезувся найкраз Зе 2019.

А ти сприйняв це за одного, другого, третього.

Ти теж перезувся, чи будеш знов за Ляшка ?.

 

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Nokian сказал:

Ти теж перезувся, чи будеш знов за Ляшка ?

добре, що він ще живий, а то б в гробу щодня перевертався, так ти любиш його згадувати ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, zaHARE сказал:

Дуже сподіваюсь,що після Гройсмана прем'єром буде Коболєв.

Правильно

Мало ще мільйонних премій собі виписав

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, ForZa сказал:

а там доречі є дуже цікава фраза 

Цитата

 

В письме Председатель Наблюдательного Совета отметила:

"Мы хотели бы обратить внимание, что председатель правления Нафтогаза принял и выполняет решение о направлении 100% доходов, которые он получит до конца года, на благотворительность, а потому не будет личной выгоды в результате принятия любого решения,
Ранее Коболев заявил, что собирается направить на благотворительность все доходы, которые он получит на своем посту в госкомпании до конца года.

 

Що це??? Куда хто і шо направить? і до якого кінця року?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, natalka) сказано:

Що це??? Куда хто і шо направить? і до якого кінця року?

Створить балагодійний фонд "Іменісебелюбимого" і переведе.:)

Не пропадати ж добру.

Ні, ну не лікування ж чиїхось дітей витрачати зароблене непосильним трудом?

Змінено користувачем S30
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, zaHARE сказал:

Дуже сподіваюсь,що після Гройсмана прем'єром буде Коболєв

Сподіваєшься, що тобі хоч чверть такої зарплатні дадуть? :)

Змінено користувачем ForZa
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлюсь так тут радіють, гострими слівцями на право і на ліво від того як їх найо...ть! :) А виходити і протестувати проти такого свавілля не можна, бо путенг нападе... Радійте далі... Потім ви якихось змін хочете? Да не ту країну назвали Гондурасом!

Змінено користувачем ForZa
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, ForZa сказал:

Сподіваєшся, що тобі хоч чверть такої зарплатні дадуть? :)

мене,на відміну від тебе,жаба не давить. Кожен отримує по рівню свого професіоналізму. Нагнеш газпром хоча б на 10% того,як його нагнув Коболєв, я тобі лічно мільйон назбираю. Але заздрісний пролетаріат може тільки забрать і раздєліть.

 

  • Ха-ха 2
  • +1 1
  • -1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, zaHARE сказал:

мене,на відміну від тебе,жаба не давить

Жаба тут до чого?! Ти на пенсії людей подивись, на зарплати!!! В тебе ще рука піднімається таке писати?! Да таких як ти... !!! Да кому тут що доводити... Як почитаєш коменти, то одні сміхуй...чки, да піз#охаханьки... гостряки знайшлись...

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, zaHARE сказал:

Але заздрісний пролетаріат може тільки забрать і раздєліть.

лікуйся!!!

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, ForZa сказал:

Жаба тут до чого?! Ти на пенсії людей подивись, на зарплати!!! В тебе ще рука піднімається таке писати?! Да таких як ти... !!! Да кому тут що доводити... Як почитаєш коменти, то одні сміхуй...чки, да піз#охаханьки... гостряки знайшлись...

Тобто якщо я витратив частину свого життя і коштів на отримання освіти і досвіду,своєю роботою вивожу компанію в прибуток і добиваюсь від постачальників максимально низькіх цін,відмовляючись від відкатів і блокуючи сірі схеми і мутних постачальників,то я маю отримувати так само,як бухарь-вантажник на складі?
  Ти комуніст чи кампанеліст?

 

  • +1 1
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, zaHARE сказал:

Нагнеш газпром хоча б на 10% того,як його нагнув Коболєв, я тобі лічно мільйон назбираю. Але заздрісний пролетаріат може тільки забрать і раздєліть.

 

А шо, ті гроші вже отримані в бюджет??? 

Зате премія швиденько мамі виведена з країни, шоб якшо вдруг апеляція, чи газпром не заплатить, щоб ті грошики не відібрали?

Правильно, нехай придурки вкладають в Україну кошти. А верхушка влади розумніша, і далі буде виводити куди подалі.

 

p.s. І хрєн той штраф газпром заплатить. Їм закон не писаний

Змінено користувачем WebTraveller
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, WebTraveller сказал:

А шо, ті гроші вже отримані в бюджет??? 

   Якщо ми далі будемо цю тему розвивати в кінці ти напишеш - Чого Ахмєтов не сидить? Тому я зекономлю час. Бо шо було з нафтогазом до Коболєва і шо зараз ти не в курсах. Яку частку податків на ті самі пенсії сплатив Нафтогаз ти не в курсах.Яку частку ВВП формує нафтогаз ти не в курсах. Яке майно вже продано за борг Газпрому ти не в курсах. Те,що на суму відсуджених грошей в газпрома ми не оплатили рахунки по газу ти теж не в курсах. Кароче нафтогаз на хліб не намажеш.

 

  • Cумний 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, zaHARE сказал:

   Якщо ми далі будемо цю тему розвивати в кінці ти напишеш - Чого Ахмєтов не сидить? Тому я зекономлю час. Бо шо було з нафтогазом до Коболєва і шо зараз ти не в курсах. Яку частку податків на ті самі пенсії сплатив Нафтогаз ти не в курсах.Яку частку ВВП формує нафтогаз ти не в курсах. Яке майно вже продано за борг Газпрому ти не в курсах. Те,що на суму відсуджених грошей в газпрома ми не оплатили рахунки по газу ти теж не в курсах. Кароче нафтогаз на хліб не намажеш.

 

Я все в курсах

Ти просто чогось не розумієш напевно, чи не хочеш розуміти.

Попроси в свого начальника пару мільйонів премії, скажи шо за пару років ти щось дуже важливе для процвітання фірми зробиш.

Правда ж дурня? Як на тебе шеф подивиться? Думаю всі розуміють як. Так і тут.

 

Якби він цю премію собі виписав після сплати штрафу газпромом, питань до нього було б набагато менше.

Чи якби він сам був впевнений, шо поступив правильно, то бабло з країни не виводив би. 

  • Дякую! 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чого так гонять про Гондурас, подивіться фото наприклад столиці Гондураса :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, zaHARE сказано:

то я маю отримувати так само,як бухарь-вантажник на складі?
  

 

Ти маєш отримувати менше як бухарь-вантажник на складі.

А за то шо систематично злісно порушуєш трудову дисципліну.Вся твоя діяльність тут відбувається в розпал робочого часу, а підозрюю вона ведеться ще на всяких фейсбуках.Мало того що крадем в роботодавця трудогодини так ще й тирнет.Кілька трудогодин пішло на пошуки-перепощення гуанопокращень нової влади, разів 5 пийнути кохве, зодва сходити посрати і пора збиратись додому.Із-за таких трудяг наша Україна і бідна:D.

  • Ха-ха 3
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, zaHARE сказал:

Тобто якщо я витратив частину свого життя і коштів на отримання освіти і досвіду,своєю роботою вивожу компанію в прибуток...

 

І яку таку частину свого життя треба витратити на освіту і досвід щоб отримувати надприбутки в 300%, продаючи дешевий газ українського видобутку своєму-ж населенню по світових цінах?:blink:

Для цього достатньо мати середню освіту і досвід директора ринку в Вінниці як у нашого прем"єра.

Змінено користувачем jurgen007
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну звідки в Нафтогазі мільйонні зарплати і премії здається розібрались, а от за які заслуги американський жид  /професіонал/ - директор Укрпошти пан Смілянський  отримує 2 млн. зарплати - тут загадка, мабуть в цього дуже цінна освіта і досвід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, jurgen007 сказано:

Ну звідки в Нафтогазі мільйонні зарплати і премії здається розібрались, а от за які заслуги американський жид  /професіонал/ - директор Укрпошти пан Смілянський  отримує 2 млн. зарплати - тут загадка, мабуть в цього дуже цінна освіта і досвід.

 

ну логотипчик поміняв в Укрпошти

хіба це не варто такої зарплати?:0016:

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...