Перейти до змісту
Dean

"Пакращення" від нової влади.

Recommended Posts

МВФ про підвищення "мінімалки": можливостей для збільшення видатків немає

Це в нас МВФ економікою країни займається? Скільки ми ще будемо на тій голці МВФ сидіти? А борг США та інших нікого не хвилює, лише справи до України мають? Що та влада творить, на що ведеться?!

Поширити це повідомлення

...

Украинцам стоит подготовиться к худшему, “Нафтогаз” презентовал правительству свой вариант изменения цен на газ.

https://news.finance.ua/ru/news/-/425010/syurpriz-ot-naftogaza-tarif-na-gaz-mozhet-vzletet-na-65-smi

Поширити це повідомлення

15 часов назад, Bliksss сказал:

не кабмін, а якесь естрадно-циркове училище...

на вздогонку: Від України вимагають підняття цін на газ для населення: заява Держдепу Україна ніколи не була незалежною - мабуть і не буде... :(

Поширити це повідомлення

28 хвилин тому, igorgame сказано:

на вздогонку: Від України вимагають підняття цін на газ для населення: заява Держдепу Україна ніколи не була незалежною - мабуть і не буде... :(

Тут більш точно:

https://mind.ua/news/20184149-u-derzhdepi-vimagayut-vid-ukrayini-pidvishchiti-cinu-na-gaz

Цитувати

«Держсекретар Салліван закликав Україну подвоїти зусилля з реформ і дотримуватися програмам МВФ, прийнявши законодавство для створення незалежного антикорупційного суду і підвищивши тарифи на газ до рівня імпорту», – зазначила Нойерт.

Acting Secretary Sullivan urged #Ukraine to redouble reform efforts and adhere to IMF programs by adopting legislation to establish a truly independent anti-corruption court and raising gas tariffs to import parity levels.

Поширити це повідомлення

Ска, до сліз. Діалог з політологом Палієм на 112 каналі.

- В нас за минулий рік ввезено на 35% більше автомобілів. Це показує, що немає ніякого спаду в економіці. Це розвиток середнього класу.

-А вам не здається, що їх купують ті, хто присмоктався до корупційних схем.

-Вигляньте у вікно, це не корупціонери, це народ. Вже доходить до того, що у райцентрах пробки.

-Коли ви востаннє були в райцентрі?

-Місяць назад.

-В якому?

-В своєму рідному на Черкащині.

-В якому саме?

-Навіщо воно вам?

-Так де ви бачили затори?

-В Одесі.

-Так Одеса не райцентр.

-Я знаю.

Редаговано volks

Поширити це повідомлення

11 минут назад, volks сказал:

Діалог з політологом Палієм

От такі "політологи" людям мозок і виносять з тих екранів і статей ... а самі тупаки з тупаків з табличкою "політолог". Саме гірше, що піпл не вміє фільтрувати і ведеться на ту ху...ю :(

Поширити це повідомлення

Генеральний прокурор Холодницький навіть на пляжі не виходитьз образу суворого борця з корупцією, так і дивись когось зараз покарає.

Жостко....

http://ua1.com.ua/politics/holodnickiy-zasvitivs-na-mori-z-napivgolimi-cholovikami-y-divchinoyu-44889.html

Поширити це повідомлення

12 хвилин тому, Nokian сказано:

Генеральний прокурор Холодницький навіть на пляжі не виходитьз образу суворого борця з корупцією, так і дивись когось зараз покарає.

Жостко....

http://ua1.com.ua/politics/holodnickiy-zasvitivs-na-mori-z-napivgolimi-cholovikami-y-divchinoyu-44889.html

Мені все ж цікаво - краще кому стало? Нам чи Холодницькому? Я здогадуюсь, але все ж...

Поширити це повідомлення

Ясне діло, що кожному стало краще по своємому.

1 хвилина тому, bublik007 сказано:

Ну відпочиває дядько с кобєтами на морях.. І що? 

Та просто він відпочиває так, ніби  навколо одні злочинці та злісні корупціонери.

Навіть на пляжі з образу вийти не може.Хулє ,такий молодий , а а вже генерал.

От щось я не згадую ні одного Генпрокурора України, котрого би НАСПРАВДІ боялись...

Ну ті , кому треба боятись..

Поширити це повідомлення

2 годин тому, Nokian сказано:

Навіть на пляжі з образу вийти не може.

Він так мав виглядати, щоб вийти з образу:

Спойлер

позиÑÑÐµÑ Ð½Ð° моÑе, ÑмеÑÐ½Ð°Ñ ÐºÐ°ÑÑинка

ÑÑо Ñ Ð½Ð° моÑе

мÑжик на моÑе

мама не пÑÑÐºÐ°ÐµÑ ÐºÑпаÑÑÑÑ

Мені просто цікаво як мають виглядати генерали на морі?

Поширити це повідомлення

2 часа назад, Nokian сказал:

Жостко....

Хороший смак до жіночок в прокурора . Уважаю! А вам, нєудачнікам,  сідєть і малчать :D

Поширити це повідомлення

5 хвилин тому, halcogen сказано:

Хороший смак до жіночок в прокурора . Уважаю! А вам, нєудачнікам,  сідєть і малчать :D

можу спорити, "сідєть", ВОНИ - НЕ БУДУТЬ!!!

P.S. Я - про тих, хто на фото,не про дівчат...

Редаговано Bliksss

Поширити це повідомлення

29 хвилин тому, Bliksss сказано:

Так назви їх, в чому питання?

Ну я ж не прокурор,щоб мати  дані та підстави  такі

Питання - чи посадятьвони кого?

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз