Перейти до змісту

"Пакращення" від нової влади.


Рекомендовані повідомлення

1 час назад, nickel сказал:

 

  Шо я скажу. Так дійсно зарплати там вищі,значно вищі. Моя дружина жила якийсь час в Німеччині. Її висновок-  "Я б там жити не змогла б". 
Щоб там залишитись жити треба міняти( круто міняти) менталітет. Молоді 14- 20 р. легше. Іншим важко. Бо навіть заробляючи 3000 ойро, наші умудряються витрачати на комуналку половину,бо не звикли економити.
Коли приєднали НДР до ФРН,то західні німці казали,що потрібно щоб змінилось  5-6 поколінь східних німців,щоб більш-меньш зрівнявся менталітет.

  • Збентежений 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, zaHARE сказал:

"Я б там жити не змогла б".

Можна детальніше чому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, zaHARE сказал:

 "Я б там жити не змогла б". 

Мільйони українців по всьому світі можуть, і в Німеччині якось пристосуються до того бідоття. Головне щоб тут на місці Петро не підвів і Томос був наш.

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, volks сказал:

Можна детальніше чому?

 

моєї подруги мама живе в Німеччині

а подруга каже те саме,що і дружина zaHARE

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, paksivatova сказал:

 

моєї подруги мама живе в Німеччині

а подруга каже те саме,що і дружина zaHARE

 

 

Не люблю повторювати двічі, але все ж таки.... Чому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 minutes ago, zaHARE said:

 Іншим важко. Бо навіть заробляючи 3000 ойро, наші умудряються витрачати на комуналку половину,бо не звикли економити.

Ого, 1500 євро комуналки. То мабуть якісь круті заробітчани, що можуть дозволити собі знімати віллу на 10 спалень і з 30 метровим басейном. 

 

В німців не все так райдужно, як може здаватися нашим людям, які не жили там або ж побували лише в якості туристів. Вистачає жесті і в медицині, і в освіті, та й безпека не така вже й безпечна (це я про перепост Нікеля). Але оці мантри українських "позитивістів" про "дороговизну" життя в Європі просто смішать. Особливо коли людина, яка це транслює, сама працює на велику компанію (в менеджменті, якщо я правильно розумію) за непогані, як для України, гроші, тоді як сотні рядових працівників цієї компнії отримують найнижчі в Європі зарплати.

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, volks сказал:

Можна детальніше чому?

Та я вже й не згадаю все. Посуд треба мити тільки в посудомийці-меньше води йде.Ні в якому разі не мити одну чашку. Коли чистиш зуби,то набираєш в стаканчик води і все. Світло вмикаєш  тільки по потребі( в нас часто буває так- Кому горить світло у ванній? - Я зараз туди йду! ). В басейні в душі всі разом голяка миються і жінки і мужики.В бані так само. Гази німці пускають не встидаючись будь-де. Якщо тобі холодно в хаті(+12-14) то вдягай 2 комплекти одягу-опалення ніхто не включить поки немає морозу за вікном. В магазині потрібно рахувати  на калькуляторі що вигідніше купити 4 пакети молока по 500грам чи один на 2літра(зараз вже правда простіше в магазинах відразу на ціннику пише ціну за 1кг/л). Лікар не приїде на високу температуру до дитини. Запмисуйся на прийом і приходь. Навіть якщо вільне місце на прийом через 2-3 дні. То тільки з того шо я запам'ятав.  Насправді там купа ньюансів. Згоден що можна звикнути. Ми дуже совком розбалувані.
     І якщо в сім'ї працює лише один,то вижити важко.

  • Ха-ха 1
  • Збентежений 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, zaHARE said:

 Гази німці пускають не встидаючись будь-де.

Та це в них звичка така ще з першої світової.

Жінка певно там навчалася чи опермедхен працювала, судячи з її розповідей))

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 До слова про заробітчан. В Швеції любе перепрофілювання і перенавчання безкоштовне,тобто платить держава. Шведи зараз, можна сказати масово, перепрофілюються в ті професії,які користуються попитом в Данії і Новрегії. І звалюють туди. На їх місце Швеція запускає тайців, поляків,румун. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, yu2007 сказал:

Та це в них звичка така ще з першої світової.

Жінка певно там навчалася чи опермедхен працювала, судячи з її розповідей))

навчалась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 минут назад, zaHARE сказал:

Посуд треба мити тільки в посудомийці-меньше води йде.Ні в якому разі не мити одну чашку. Коли чистиш зуби,то набираєш в стаканчик води і все. Світло вмикаєш  тільки по потребі( в нас часто буває так- Кому горить світло у ванній? - Я зараз туди йду! ).

 

50 минут назад, zaHARE сказал:

В магазині потрібно рахувати  на калькуляторі що вигідніше купити 4 пакети молока по 500грам чи один на 2літра(зараз вже правда простіше в магазинах відразу на ціннику пише ціну за 1кг/л).

Це нормально.

50 минут назад, zaHARE сказал:

В басейні в душі всі разом голяка миються і жінки і мужики.В бані так само. Гази німці пускають не встидаючись будь-де

Це жесть.

50 минут назад, zaHARE сказал:

Якщо тобі холодно в хаті(+12-14) 

Колись десь було відео, що в німців норма в спальні - 18, кімнаті 20, ванній 22.

 

50 минут назад, zaHARE сказал:

Лікар не приїде на високу температуру до дитини. Запмисуйся на прийом і приходь. Навіть якщо вільне місце на прийом через 2-3 дні.

І смертність в них при цьому нижча.

Так що нічого такого страшного не побачив.  А якщо прийняти до уваги зпешку, то навіть дуже добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, volks сказал:

 

Це нормально.

Це жесть.

Колись десь було відео, що в німців норма в спальні - 18, кімнаті 20, ванній 22.

 

І смертність в них при цьому нижча.

Так що нічого такого страшного не побачив.  А якщо прийняти до уваги зпешку, то навіть дуже добре.

 Так дійсно,у ванній тепліше,ніж в інших приміщеннях. Тому стараються вдома не сидіти,багато часу лазять по ТЦ і,а на вихідні їдуть гуляти на природу.  
На таку зпешку не варто розраховувати відразу, то роки життя і навчання там при тому,що вони етнічні німці. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, zaHARE сказал:

Та я вже й не згадаю все. Посуд треба мити тільки в посудомийці-меньше води йде.Ні в якому разі не мити одну чашку. Коли чистиш зуби,то набираєш в стаканчик води і все. Світло вмикаєш  тільки по потребі( в нас часто буває так- Кому горить світло у ванній? - Я зараз туди йду! ). В басейні в душі всі разом голяка миються і жінки і мужики.В бані так само. Гази німці пускають не встидаючись будь-де. Якщо тобі холодно в хаті(+12-14) то вдягай 2 комплекти одягу-опалення ніхто не включить поки немає морозу за вікном. В магазині потрібно рахувати  на калькуляторі що вигідніше купити 4 пакети молока по 500грам чи один на 2літра(зараз вже правда простіше в магазинах відразу на ціннику пише ціну за 1кг/л). Лікар не приїде на високу температуру до дитини. Запмисуйся на прийом і приходь. Навіть якщо вільне місце на прийом через 2-3 дні. То тільки з того шо я запам'ятав.  Насправді там купа ньюансів. Згоден що можна звикнути. Ми дуже совком розбалувані.
     І якщо в сім'ї працює лише один,то вижити важко.

моя подруга каже,що там нудно

зате в нас - не занудишся,то точно )

 

з першим пунктом я дуже погоджуюся, посудомийка - це чудо

вода у мене ніколи не біжить просто так,суто по ділу - і тут проблеми не бачу

світло так само включаю по потребі і хожу виключаю за деякими домочадцями

 

щодо басейнів це так ,трохи мені в голову не вкладається

але не думаю,що змушуватимуть і тебе роздягатися )

хоча нещодавно читала темку на форумі щодо спортлайфа,то оговорювали що по правилам в душі треба бути без купальника !

виходить,що німці просто дотримуються правил?!

 

гази ...  я думаю можна сформулювати своє оточення  так,де при вас цього не робитимуть

 

а в мене питання : а хто змушував вашу дружину рахувати яке молоко і по скільки ій купити ?

скільки використовувати води ,якщо вона за це платить ?!так само і світло

я розумію,це в нас така національна проблема : батьки кажуть що робити,коли одружуватися,як дітей називати,де хрестити ....

але це можна легко припинити

 

я лікаря раз викликала,після того борони Боже  - не бачу проблеми в тому,що швидка не іде і лікар не біжить , бо у дитини температура

те,що відразу можна не потрапити на прийом - прикро,але у мене таке і в Украіні траплялося

і обходилися без лікаря

 

особисто  я не бачу ,чогось такого критичного чи проблематичного зі списку - що прямо заважало б мені там жити

хоча кілька років тому ,спілкуючись з клієнтом ,що проживав в Німеччині ,а будинок будував в Луцьку , у нього була ключева фраза : я не хочу,щоб моі діти навчалися там (в Німеччині) в школі

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, zaHARE сказал:

 Так дійсно,у ванній тепліше,ніж в інших приміщеннях. Тому стараються вдома не сидіти,багато часу лазять по ТЦ і,а на вихідні їдуть гуляти на природу.  
На таку зпешку не варто розраховувати відразу, то роки життя і навчання там при тому,що вони етнічні німці. 

Все думав звідки наші журналісти беруть заголовки. Мабуть ти їм пишеш. Так і бачу, як по твоєму коментарі на укрправді вийде стаття: німці рятуються від холоду відігріваючись в ТЦ. Виявляється вони там не гроші тратять, а тому що вдома холодно.

  • Ха-ха 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене хімікатами мити посуд це зло, в посудомийку можна загружати наприклад гірчичний порошок для миття чи тільки хімічну якусь таблетку?

І на рахунок економії, може краще більше заробляти і не паритись про економію, а то ні, буду митись раз в рік бо ж піпець як дорого. Чи світло треба повимикати скрізь бо дорого і так далі.

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, nickel сказал:

Все думав звідки наші журналісти беруть заголовки. Мабуть ти їм пишеш. Так і бачу, як по твоєму коментарі на укрправді вийде стаття: німці рятуються від холоду відігріваючись в ТЦ. Виявляється вони там не гроші тратять, а тому що вдома холодно.

до речі,я теж була наслухана і налякана  як ті європейці економлять  ))

минулого року зупинялася в готелі  в Польщі ,на вулиці мороз і я намалювала собі картини ,як буду мерзнути

і була дуже здивована , що в готелі було дуже-дуже жарко

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 минут назад, MACCEN сказал:

може краще більше заробляти і не паритись про економію, 

А ще краще заробляти більше і економите. Це така проблема вимикати світло і тв в кімнаті, де нікого немає, чи не тримати постійно ввімкнену воду, коли голишся чи чистиш зуби, чи купувати один і той самий товар дешевше на 10-20%?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, paksivatova сказал:

хоча нещодавно читала темку на форумі щодо спортлайфа,то оговорювали що по правилам в душі треба бути без купальника !

Взагалі-то це у всіх басейнах так. До нас в ЛНТУ колись в душ заскочила медсестра і всіх, хто мився в плавках, в басейн не пустили і поставили енки.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, volks сказал:

Взагалі-то це у всіх басейнах так. До нас в ЛНТУ колись в душ заскочила медсестра і всіх, хто мився в плавках, в басейн не пустили і поставили енки.

Ну якось в душі і в купальнику трохи ненормально як на мене))

Вдома теж ванну приймати чи душ в купальнику?))

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, volks сказал:

Взагалі-то це у всіх басейнах так. До нас в ЛНТУ колись в душ заскочила медсестра і всіх, хто мився в плавках, в басейн не пустили і поставили енки.

Медсестра була хоть молода? Може комусь стидно було показувати що в штанах, комплекси в людей і так далі, а вона бац і одразу енкі вліпила не подумала :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, WebTraveller сказал:

Ну якось в душі і в купальнику трохи ненормально як на мене))

Вдома теж ванну приймати чи душ в купальнику?))

 

 

так,треба летіти  на пляж до нудистів - підготуватися до басейну )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я написав те,що згадав і те,що на поверхні. Там багато ньюансів. Я ж написав,що в принципі якщо мати ціль,то до всього можна звикнути,навіть до того що дядько який сидить навпроти тебе в автобусі голосно пердне і навіть вусом не поведе)))

  Єкономити і ми вчимось зараз. І сміття навчимось розділяти,бо там за нерозділене сміття можуть штрафанути. І в душі якщо треба разом з голими тьотками будемо митись. І грип лікувати за один день навчимось. 
Суть допису не в деталях які я по пам'яті писав зі слів дружини,а в тому,що менталітет у нас реально різний і адаптовуватись важко. А гроші то таке. Особисто для мене щастя не там де більше платять,а там де тобі комфортно. 
  Мій однокласник переїхав в США і  коли приїзджав сюди весь час хвалив америку і все американське. Але по факту потім вияснялось вже в душевній розмові,що морально йому там дуже важко жити.  Хоча повернутись назад він не планує. 
  Я б також дуже хотів би ,щоб  в нашій країні були достойні зарплати,які не змушували б людей шукати щастя за кордоном. 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, paksivatova сказал:

так,треба летіти  на пляж до нудистів - підготуватися до басейну )

був я там десятки разів. нічого цікавого))

І летіти не треба, по Україні їх немало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, zaHARE сказал:

Я написав те,що згадав і те,що на поверхні. Там багато ньюансів. Я ж написав,що в принципі якщо мати ціль,то до всього можна звикнути,навіть до того що дядько який сидить навпроти тебе в автобусі голосно пердне і навіть вусом не поведе)))

  Єкономити і ми вчимось зараз. І сміття навчимось розділяти,бо там за нерозділене сміття можуть штрафанути. І в душі якщо треба разом з голими тьотками будемо митись. І грип лікувати за один день навчимось. 
Суть допису не в деталях які я по пам'яті писав зі слів дружини,а в тому,що менталітет у нас реально різний і адаптовуватись важко. А гроші то таке. Особисто для мене щастя не там де більше платять,а там де тобі комфортно. 
  Мій однокласник переїхав в США і  коли приїзджав сюди весь час хвалив америку і все американське. Але по факту потім вияснялось вже в душевній розмові,що морально йому там дуже важко жити.  Хоча повернутись назад він не планує. 
  Я б також дуже хотів би ,щоб  в нашій країні були достойні зарплати,які не змушували б людей шукати щастя за кордоном. 

 

щоб ті люди їхали до нас в пошуках щастя та грошей )

 

Президент Росії дзвонить Трампу і каже йому:
- Дональд, виходь з офісу. Тому що я бачив дивний сон. Я бачив Америку, всю цю красиву країну, і на кожному будинку бачив плакат.
-І що на плакатах було написано ?, - запитав Трамп.
- Сполучені Штати росії.
Трамп каже :
"Знаєш, Володю, я дуже радий, що ти подзвонив. Повіриш чи ні, але минулої ночі я теж бачив сон. Я бачив велику Москву, і вона була ще красивіша, ніж зараз, повсюди щасливі люди і на кожному будинку був величезний плакат".
- Що було написано на плакатах? - запитав пуйтін.
Трамп відповів:
- "Не знаю. Я не вмію читати українською !"

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 минуту назад, zaHARE сказал:

  Мій однокласник переїхав в США і  коли приїзджав сюди весь час хвалив америку і все американське. Але по факту потім вияснялось вже в душевній розмові,що морально йому там дуже важко жити.  Хоча повернутись назад він не планує. 

Таке враження, що ти погано розумієш людей. Я з твого тексту бачу, що йому там краще, тому він і не збирається повертатися, хоч там і важко морально. А ти все намагаєшся притягнути за вуха, що краще хрєново жити в Україні, ніж нормально в хріновій Німеччині, США і т.д.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...