Перейти до змісту

"Пакращення" від нової влади.


Рекомендовані повідомлення

от я за ті податки буду нити по тій причині - що обіцяли реформи , а їми і не пахне але офшори ми не ліквідуємо , олігархів не чіпаємо... тобто багаті й далі не платять,а пересічні українці почнуть платити ще більше ... далі не продовжуватиму ...

Які податки прийнятливі особисто для Вас? У відсотках будь-ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є два виходи підняти економіку - наповнити бюджет за рахунок збільшення зовнішніх доходів держави (модернізація підприємств і збільшення експорту продукції за кордон і т.д.) або за рахунок внутрішнього ринку (податки, збільшення імпортних мит і т.д.). І чомусь наша влада бачить тільки другий варіант

а що наша влада може зробити по першому варіанту?

примусить всіх європейців поголовно купувати, наприклад, продукцію луцького заводу синтетичних шкір?

чи видасть указ про те що всі арабські шейхи з завтрашнього дня мусять відпочивати на шацьких озерах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от я за ті податки буду нити по тій причині - що обіцяли реформи , а їми і не пахне але офшори ми не ліквідуємо , олігархів не чіпаємо... тобто багаті й далі не платять,а пересічні українці почнуть платити ще більше ... далі не продовжуватиму ...

Які податки прийнятливі особисто для Вас? У відсотках будь-ласка.

А Ви так пишете ніби все гаразд, і все вас влаштовує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от я за ті податки буду нити по тій причині - що обіцяли реформи , а їми і не пахне але офшори ми не ліквідуємо , олігархів не чіпаємо... тобто багаті й далі не платять,а пересічні українці почнуть платити ще більше ... далі не продовжуватиму ...

Які податки прийнятливі особисто для Вас? У відсотках будь-ласка.

З урахуванням,що продукти,комуналка,одяг ,побутова техніка , абсолютно все подорожчало - а дохід стоїть на місці ,відповідно на особисті потреби коштів у мене поменшало я вважаю прийнятним як мінімум платити податки на тому рівні ,як я плачу . Але в жодному разі не більші !

Якщо держава мені не допомогає - то повинна принаймні не заважати

Зараз податки в місяць обходяться більше 2000 грн / місяць

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мусять відпочивати на шацьких озерах

витягнув із контексту, але я би дуже хотів всіх місцевих із шацького району примусово завезти в Закарпаття, Карпати - на навчання. От тоді хоча б поляків трохи більше будуть бачити.

от я за ті податки буду нити по тій причині - що обіцяли реформи , а їми і не пахне але офшори ми не ліквідуємо , олігархів не чіпаємо... тобто багаті й далі не платять,а пересічні українці почнуть платити ще більше ... далі не продовжуватиму ...

Які податки прийнятливі особисто для Вас? У відсотках будь-ласка.

А Ви так пишете ніби все гаразд, і все вас влаштовує...

Що саме такого я написав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що наша влада може зробити по першому варіанту?

Якщо влада не бачить, що можна зробити, для того, щоб підняти економіку з колін, окрім обкладання людей податками, то нах взагалі нам така влада?

Змінено користувачем Frank Cowperwood
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз податки в місяць обходяться більше 2000 грн / місяць

Справедливо все ж таки вказувати не суму а відсотки від прибутку. Заробили 4000 грн - заплатили 2000 грн - це багато.

Заробили 80 000 грн (на єдиному податку) заплатили 2 000 грн нормально? Менше 2%?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є два виходи підняти економіку - наповнити бюджет за рахунок збільшення зовнішніх доходів держави (модернізація підприємств і збільшення експорту продукції за кордон і т.д.) або за рахунок внутрішнього ринку (податки, збільшення імпортних мит і т.д.). І чомусь наша влада бачить тільки другий варіант

а що наша влада може зробити по першому варіанту?

примусить всіх європейців поголовно купувати, наприклад, продукцію луцького заводу синтетичних шкір?

чи видасть указ про те що всі арабські шейхи з завтрашнього дня мусять відпочивати на шацьких озерах?

для початку можна створити умови для розвитку фермерства,щоб овочі не завозити з-за кордону

далі , чому не створити у мови , щоб було вигідно у нас виробництво ? навіть на маленьких приватних підприємствах ?

певно тому,що це не вигідно коломойським,ахметовим,порошенкам ,єремеєвим і тому подібним

наприклад,чому на наш ринок не запускають лоу-кости ?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз податки в місяць обходяться більше 2000 грн / місяць

Справедливо все ж таки вказувати не суму а відсотки від прибутку. Заробили 4000 грн - заплатили 2000 грн - це багато.

Заробили 80 000 грн (на єдиному податку) заплатили 2 000 грн нормально? Менше 2%?

я вважаю справедливим податок в межах 10-15 % . +-

це щоб не напряжно і легально платити ,і ще важливо зробити простою і зрозумілою звітність ,а не як зараз

а толку з того,що зараз податки вищі і більшість їх взагалі не платить ?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для початку можна створити умови для розвитку фермерства,щоб овочі не завозити з-за кордону далі , чому не створити у мови , щоб було вигідно у нас виробництво ?

гривню ж опустили. тепер всі закордонні овочі автоматично стали в 2 два рази дорожчими ніж українські

такий розклад вас влаштовує?

Змінено користувачем guest
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для початку можна створити умови для розвитку фермерства,щоб овочі не завозити з-за кордону далі , чому не створити у мови , щоб було вигідно у нас виробництво ?

гривню ж опустили. тепер всі закордонні овочі автоматично стали в 2 два рази дорожчими ніж українські

такий розклад вас влаштовує?

ні

бо в нас і що завозять,і що вирощують тут буде в одну ціну :_06: ту,що вища

бакс росте - то й сємкі в бабок на базарі дорожчають

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви мабуть забули, але в більшості населення зарплати і тим більше пенсії не індексуються відносно долара.

Кожне підвищення ціни на газ в гривнях тягне за собою інфляцію, подорожчання долара і як наслідок подорожчання газу в гривневому вираженні. Тобто процес подорожчання газу нескінченний поки є такий зв`язок. З кожним здорожчанням все менше людей здатні оплачувати в повній мірі, надіюсь це призведе до переходу на інші джерела енергії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що наша влада може зробити по першому варіанту?

примусить всіх європейців поголовно купувати, наприклад, продукцію луцького заводу синтетичних шкір?

чи видасть указ про те що всі арабські шейхи з завтрашнього дня мусять відпочивати на шацьких озерах?

Головна проблема нашої влади - наповнення бюджету. І тут два варіанти: зменшення бюджету під реально існуючі економічні реалії, або збільшення податків не враховуючи економічних реалій. Влада обирає другий варіант. Побачимо хто сильніший, влада чи закони економіки (природи).

Ми всі вже зараз сплачуємо 20% ПДВ практично в будь-якій продукції (крім контрабасу), плюс додатково акциз на дороги в бензині-солярці. За дороги платять автомобілісти, всі платять ПДВ 20%. Мова йде про підвищення реальних податків до рівня 30-35%. Це рівень розвиненої Європи з її сервісом, умовами ведення бізнесу, правами людини, збалансованістю економіки. Нам це хто буде забезпечувати?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене дістала наша влада, дістала постійна візантійщина-кулуарщина нікчемних хомячків, постійний саботаж і смоктання в любих позах за бабки. Мене задовбало що ці нікчеми принижують мою країну і мою землю, отою широкорозкаряченою позою до всіх хто має гроші, повною відсутністю принципів і моральності. Мене дістало що я не можу впливати на якість і кількість влади, не можу вимагати відповідальності за обдурювання на виборах. Мене задовбало що люди вмирають, людей вбивають, а шанс на зміну держави постійно просирається хитрожопими хєрами, які в цьому звинувачують потім народ, бо ж самі обрали мене чесно брешучого мудака.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо в нас і що завозять,і що вирощують тут буде в одну ціну

то що робити? які пропонуєте варіанті "пакращення"?

вводити державне регулювання цін як було в СССР?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз податки в місяць обходяться більше 2000 грн / місяць

Справедливо все ж таки вказувати не суму а відсотки від прибутку. Заробили 4000 грн - заплатили 2000 грн - це багато.

Заробили 80 000 грн (на єдиному податку) заплатили 2 000 грн нормально? Менше 2%?

я вважаю справедливим податок в межах 10-15 % . +-

це щоб не напряжно і легально платити ,і ще важливо зробити простою і зрозумілою звітність ,а не як зараз

а толку з того,що зараз податки вищі і більшість їх взагалі не платить ?

Які послуги вихочете отримати від держави на 300$ (припустимо, що ви заробляєте 2000$ в місяць).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то що робити? які пропонуєте варіанті "пакращення"?

вводити державне регулювання цін як було в СССР?

Гест, ви вперто не бачите очевидних логічних дій? Складається враження що ви з команди нашої влади. Ви пробували переглянути бюджет? Ви в курсі що в світі придумали комп'ютери? Вони дозволяють абсолютну більшість операцій, що робляться владою, робити автоматично і не беруть хабарів при цьому? Є така штука - комп'ютер, це не деталь інтер'єру, це не монітор з якого протирають пилюку. Викладали вже кількість неефективних бюджетних місць, які також впливають на кончєний його дефіцит. Поскорочувати крісла, розібратись з відшкодуванням ПДВ, розібратись з сплатою податків за користування ресурсами і не потрібно нічого підвищувати, почнемо багатіти. Так звільненим буде важко знайти себе в реальній економіці, всім важко і приходиться щось робити, бо за підписи на справках платять хіба лікарям. Так, олігархам стане важче працювати, але ми почнемо одужувати і нарешті ставати капіталістичною економікою а не ХЗЩ. Але Яйценюк того не почує і не побачить, в нього лінзи на виворіт.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то що робити? які пропонуєте варіанті "пакращення"?

вводити державне регулювання цін як було в СССР?

Гест, ви вперто не бачите очевидних логічних дій? Складається враження що ви з команди нашої влади. Ви пробували переглянути бюджет? Ви в курсі що в світі придумали комп'ютери? Вони дозволяють абсолютну більшість операцій, що робляться владою, робити автоматично і не беруть хабарів при цьому? Є така штука - комп'ютер, це не деталь інтер'єру, це не монітор з якого протирають пилюку. Викладали вже кількість неефективних бюджетних місць, які також впливають на кончєний його дефіцит. Поскорочувати крісла, розібратись з відшкодуванням ПДВ, розібратись з сплатою податків за користування ресурсами і не потрібно нічого підвищувати, почнемо багатіти. Так звільненим буде важко знайти себе в реальній економіці, всім важко і приходиться щось робити, бо за підписи на справках платять хіба лікарям. Так, олігархам стане важче працювати, але ми почнемо одужувати і нарешті ставати капіталістичною економікою а не ХЗЩ. Але Яйценюк того не почує і не побачить, в нього лінзи на виворіт.

ага, завжди дивувало, в налоговый понатикували скрізь компів, а все приходится робити по старинці, та програма *бест звіт* здаєтся, коштувала на той час дурних грошей, а мали б майже безкоштовно роздавати, та й нема критично ніяких нюансів, щоб заставляти купу людей постійно туди пертися й вистоювати здоровенні черги зі всім витікаючим. Але *совок* він і в африці *совок*, треба ж обовьязково між електронною базою й платником податків, ще людей насувати,, щоб максимально ускладнити задачу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Електронне звітування працює на високому рівні

підтверджуюю 100% коллега навіть полупенсіонерам ходить завжди звіти скидувати за них--це карще ніж в чергах стояти,навіть є люди які мають з того пару ря-ходять й скидують звіти.

Просто старшим людям тяжко пояснити що все гуд,все працює,безкоштовно!!!!й не розводняк ніякий,а яїм краще стояти( совковий розум,хоча в податковій є оголошення---електронні звіти позачергвоо приймаються)був би я підприємцем мене,як мінімум,зацікавило як можна не трати свій час у податковій!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви в курсі що в світі придумали комп'ютери?

Поскорочувати крісла, розібратись з відшкодуванням ПДВ, розібратись з сплатою податків за користування ресурсами і не потрібно нічого підвищувати, почнемо багатіти.

ну то використайте комп'ютер і вставте в свій пост хоч одну цифру.

скільки це все буде в гривнях?

бо набір гасел, це якось дуже по комуністичному.

більше конкретики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

програма *бест звіт* здаєтся, коштувала на той час дурних грошей

не говори дурниць. Вона коштувала копійки. Тим паче у порівнянні із Windows XP pro SP3 (єслі шо то АЖ двіста баксів) А Бест звіт 160 грн. і ліцензія на рік, щось там типу кілька грн.

І безкоштована підтримка цілий рік включаючи апдейти. (Зараз вона m.e.doc зветься)

Змінено користувачем Zheny@
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для початку можна створити умови для розвитку фермерства,щоб овочі не завозити з-за кордону

з-за кордону ввозять не тому, що нашого нема, а тому що більшість горе-фермерів не може дати:

- стабільної кількості

- стабільної якості

- прогнозованого на певний період урожаю

мережам абсолютно всерівно де купувати, більше того, вони готові купувати у наших - це простіше і вигідніше, АЛЕ! агробізнес один з самих неприбуткових. там неможна мутити як на валюті, бензині, хімії ітд. Тому і не йде капітал у агробізнес.

Хоча заради справедливості, можу сказати, що знаю в Луцьку успішних бізнесменів-аграріїв...

якщо брати невеликі фермерські господарства, то наша сусідка з 2-ма коровами має замовлень на весь тиждень + продає овочі + птицю + ще багато чого. І все це з підсобного господарства. І тепер скажіть мені, що це не вигідно, чи нема умов. :)

Але *совок* він і в африці *совок*, треба ж обовьязково між електронною базою й платником податків, ще людей насувати,, щоб максимально ускладнити задачу

є онлайн-кабінет платника податків - здавай досхочу звітів і ніяких тобі людей - одні машини :)

Тут інше назріває - поки ділять владу у верхах, низи взялись за старе - побори, мзда, кришування. Не без підтримки когось з Києва. Кого саме сказати важко, але йде переділ сфер впливу і все це при постіному притоці зброї до всіх бажаючих...

ІМНО, прецеденти типу: Парубій + взривпакети, дядько з гранатами в суді, рокер на відстрілі міліціонерів-кришувальників це все тільки квіточки. Далі буде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З сторони виробників. Наша держава чотку петлю тримає на нашому горлі. 90% виробників (середніх та дрібних) сидітимуть в тіні допоки пи#дити менше не стануть, поки про щось, крім своєї дупи, думати не почнуть і відкриють нам, виробникам, хоч маленький коридорчик, або хоча б палки в колеса пхати не будуть. Я, станом на сьогодні, знаю вже 4 цеха (різне виробництво, різні галузі Волині), котрі закрились будучи в тіні, про що казати, про який вихід з тіні ви говорите?

Всі ж бачили зп працівників керівників нацбанку, ні? Так поцікавтесь, а ще поцікавтесь зп інших високопосадовців котрі мають відношення до влади в верхніх шарах керівництва.

Вони виконують білший об'єм роботи ніж викладач початкових класів? Еа. Діло в тому що вони, а хто вкурсі, той знає, практично ніфіга не роблять (гляньте на ситуацію раніше, тепер і у майбутнє), а викладачі вкалують щодня заради нашого з вами майутнього, заради наших дітей... А отримують менше ста $. Пи#дата країна, такий же і през, деп., і інші ган...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще декілька місяців таких качель і альтернативи кулі/гранаті всілякому бюрократичному лайну просто не буде

прийшов ти припустимо отримати дозвіл на оренду землі під власний бізнес, а з тебе - 2000-20000 уе вимагають. Дякуєш і йдеш собі далі. А тут "оп" і на наступний день машину чінуші взірвали, або самому йому ноги прострелили (тут вже який у нього фарт). Думаю декілька таких нещасних випадків і почнуть думати.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...