Перейти до змісту

"Пакращення" від нової влади.


Рекомендовані повідомлення

 

3 часа назад, rl72 сказал:

укропівські їм в тому допомагають

Лол. Саакашвілі вже й з укропом в тебе повязаний? Що далі - агент марсіан? 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, Savage сказано:

 

Лол. Саакашвілі вже й з укропом в тебе повязаний? Що далі - агент марсіан? 

Марсіанин, я писав що він пов'язаний з укропом?

Лол.

 

 

Змінено користувачем rl72
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій улюблений владофільский сайт видав програмну статтю про проблеми корупції.

Лінк давати не буду, щоб не забивати баки дурнею достойним людям-) Тим паче основна думка – банальна: в корупції винні не вищі еліти, а пересічні громадяни. Автор навіть афоризм придумав: «Рыба гниёт не с головы, а, как и все живые организмы – с внутренностей».

Вирішив написати цей пост тільки з однієї причини. Дати відповідь автору на одне його питання, бо, підозрюю, що, невдовзі воно буде розходитись фейсбуками централізовано-)
Так-от. Питає автор: «Хочу одного: чтобы кто-то высказался, когда он последний раз ЛИЧНО встречался с коррупцией». 

Доповідаю. Сьогодні о 7 ранку, коли ввімкнув у хаті світло. Наскільки я розумію, у цей час електростанції Ахметова вже працюють-)

Олекса Шалайський

 

коменти:

Відомий маніпуль. Вони навіть соціологічні дослідження проводили для підтвердження цієї гіпотези. Абсолютна маячня твердити, що в усьому винні прості українці. Згоден. Але задум цієї маніпуляції не лише в тому, щоб виправдати владу. Таким чином, вони дають сигнал: розслабтеся, нічого з того не буде, бо корупція у нас в крові. А ще цим самі ж спонукають західних колег опустити руки, бо Україна, бачите, "безнадійно хвора". Кращу гру у свої ворота годі вигадати.

 

Ну, їм головне самим вціліти. А Україна - то вже як вийде

 

 

  • Cумний 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, romaxa11 сказано:


Так-от. Питає автор: «Хочу одного: чтобы кто-то высказался, когда он последний раз ЛИЧНО встречался с коррупцией». 

Доповідаю. Сьогодні о 7 ранку, коли ввімкнув у хаті світло. Наскільки я розумію, у цей час електростанції Ахметова вже працюють-)

Олекса Шалайський

 

 

 

у тебе холодильника нема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, romaxa11 сказал:

Мій улюблений владофільский сайт видав програмну статтю про проблеми корупції.

Лінк давати не буду, щоб не забивати баки дурнею достойним людям-) Тим паче основна думка – банальна: в корупції винні не вищі еліти, а пересічні громадяни. Автор навіть афоризм придумав: «Рыба гниёт не с головы, а, как и все живые организмы – с внутренностей».

Вирішив написати цей пост тільки з однієї причини. Дати відповідь автору на одне його питання, бо, підозрюю, що, невдовзі воно буде розходитись фейсбуками централізовано-)
Так-от. Питає автор: «Хочу одного: чтобы кто-то высказался, когда он последний раз ЛИЧНО встречался с коррупцией». 

Доповідаю. Сьогодні о 7 ранку, коли ввімкнув у хаті світло. Наскільки я розумію, у цей час електростанції Ахметова вже працюють-)

Олекса Шалайський

 

коменти:

Відомий маніпуль. Вони навіть соціологічні дослідження проводили для підтвердження цієї гіпотези. Абсолютна маячня твердити, що в усьому винні прості українці. Згоден. Але задум цієї маніпуляції не лише в тому, щоб виправдати владу. Таким чином, вони дають сигнал: розслабтеся, нічого з того не буде, бо корупція у нас в крові. А ще цим самі ж спонукають західних колег опустити руки, бо Україна, бачите, "безнадійно хвора". Кращу гру у свої ворота годі вигадати.

 

Ну, їм головне самим вціліти. А Україна - то вже як вийде

 

 

А чому хтось постійно шукає крайнього. У корупції винні всі. Влада, тому що бере, а населення, тому що дає. Відповідно і для подолання її є жва способи - або влада перестає брати, або населення перестає давати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, volks сказано:

Відповідно і для подолання її є жва способи - або влада перестає брати, або населення перестає давати.

Я якщо два способи не спрацьовують?Що робити?Взагалі то китайці придумали третій спосіб,але в нас депутати його не пропустять,вони ж не самогубці,правда?:D

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 минут назад, volks сказал:

А чому хтось постійно шукає крайнього. У корупції винні всі. Влада, тому що бере, а населення, тому що дає. Відповідно і для подолання її є жва способи - або влада перестає брати, або населення перестає давати.

 

Є така приказка - якщо сучка не захоче, кабель не вскоче. Тобто, якщо влада перестане брати (а вона ж не просто бере, бо дають, вона створює всі умови, щоб їм давали), то народу не буде чому і кому давати. А от якщо народ перестане давати властьімущім, то влада зробить все, своєю бездіяльність, перепонами в вирішенні питань (законних питань, а не порішать), щоб народ дав. 

Приведу приклад навіть на простому, на лікарні. Якщо лікар не бере гроші і якісно робить свою роботу, то вам і нема потреби йому давати (може потім, після виздоровлення, в якості подяки і то, виключно по своїй волі і бажанню). А от якщо лікар хабарник і має свою таксу на послуги, і якщо ти хабар не дасиш наперед, він тебе лікувати буде халатно і поверхнево. Це як в роддомі нашому (певно не тільки в нашому), дасиш 100 баксів на перед, будуть порхати над дружиною, не дасиш - зайвий раз не підійдуть і не спитають як самопочуття і чи не потрібно чогось. А от якщо  б порхали над кожною роженецею без всяких хабарів ізначально, то ніхто б і не додумався давати 100 баксів, максимум шоколадку, на крайняк коньячок, чисто виставити за народження сина або дочки. Імхо.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Юріч сказано:

Якщо лікар не бере гроші

Приблизно знаєте скільки він років вчився і скільки офіційно заробляє?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Юріч сказано:

Якщо лікар не бере гроші і якісно робить свою роботу, то вам і нема потреби йому давати (може потім, після виздоровлення, в якості подяки і то, виключно по своїй волі і бажанню)

із серії, я - проти корупції, але єслі чо, щоб кум міг порішать :D

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

А чому хтось постійно шукає крайнього. У корупції винні всі. Влада, тому що бере, а населення, тому що дає. Відповідно і для подолання її є жва способи - або влада перестає брати, або населення перестає давати.

Уяви ситуацію, що у тебе підприємство яке будує дороги. Виграв тендер, збудував дорогу а у тобі не підписують акт приймання. Просто не підписують і все. Твої працівники вимагають зарплату - вони ж то все зробили якісно, вчасно. Чиновники через спільних знайомих передають що потрібно для того, щоб отримати гроші. Такій то людині заплатити енну суму. Вибір не дуже то і великий. Якщо хто думає про  те, що силовики допоможуть, глибоко помиляється. Ці "захисники" будуть щось робити поки не отримають свою мзду.

Другий варіант корупції - відразу направити бюджетні кошти в потрібну (свою) фірму.

А лікарі то мелюзга. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Большинство украинцев выступают против любых реформ

25 декабря, 12:56

Спойлер

В октябре 2017 года ни одна из шести реформ, предложенных правительством и президентом, не находила поддержи более чем 25% граждан.

 
Стало известно, как украинцы относятся к реформам: очень плохо© Василий Артюшенко, ZN.UA

Большинство украинцев выступают против реформ, которые были приняты или запланированы в 2017 году, свидетельствуют данные опроса Центра Разумкова.

Лучше всего граждане Украины относятся к реформе образования: 26% поддерживали, 41,8% были против, 11,7% относились безразлично, 20,5% затруднились ответить.

К медицинской реформе положительно относились 21,2% граждан, 56,9% – негативно, 6,9% - безразлично, 15,0% - затруднились ответить.

Пенсионную реформу поддерживали 19,9% респондентов, 56,9% были против, 6,9% - относились безразлично, 16,3% - затруднились ответить.

К земельной реформе положительно относились 14,6% граждан, 52,3% негативно, 10,5% - безразлично, 22,5% - затруднились ответить.

Судебную реформу поддерживали 12,6% респондентов, 49,1% были против, 11,9% - относились безразлично, 26,3% - затруднились ответить.

К запланированной приватизации государственных предприятий положительно относились 12,4% граждан, 49,9% негативно, 12,0% безразлично, 25,7% - затруднились ответить.

 

 
1
Центр Разумкова

 

Опрос Центра Разумкова был проведен 6-11 октября 2017 года среди 2019 респондентов во всех регионах Украины за исключение оккупированных территорий. Теоретическая погрешность выборки не превышает 2,3%.

Как свидетельствуют данные опроса фонда "Демократические инициативы" и КМИС, осенью 2017 года меньше трети украинцев (28%) готовы терпеть снижение уровня собственной жизни ради конечного успеха реформ (из них 7% готовы терпеть столько, сколько нужно, а 21% – не более года).

 

 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, ig_rok сказал:

Приблизно знаєте скільки він років вчився і скільки офіційно заробляє?

 

Знаю. 8 років, приблизно. І знаю скільки офіційно заробляє. Але до чого це запитання? Тобто майбутній лікар 8 років учиться-мучиться, щоб потім бабло ліве рубати чи все таки йде за призванням, щоб лікувати людей? Якщо перше, то нафіг не треба таких лікарів.

 

42 минуты назад, Deemon сказал:

із серії, я - проти корупції, але єслі чо, щоб кум міг порішать :D

 

Ти певно по діагоналі читаєш? Я ж доступно написав, що не для порішать, а за для подяки за чудове ставлення і професійну роботу.

 

31 минуту назад, sergkots сказал:

А лікарі то мелюзга

 

Я ж написав

 

54 минуты назад, Юріч сказал:

Приведу приклад навіть на простому, на лікарні.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, ig_rok сказал:

Взагалі то китайці придумали третій спосіб,

А де візьметься третій, якщо перші два не спрацьовують?

 

53 минуты назад, Юріч сказал:

Це як в роддомі нашому (певно не тільки в нашому), дасиш 100 баксів на перед, будуть порхати над дружиною, не дасиш - зайвий раз не підійдуть і не спитають як самопочуття і чи не потрібно чогось.

Впевнений, що в цьому винні лікарі, а не ті , хто до цього їх привчив і тепер вважає це нормою?

 

32 минуты назад, sergkots сказал:

Уяви ситуацію, що у тебе підприємство яке будує дороги. Виграв тендер, збудував дорогу а у тобі не підписують акт приймання. Просто не підписують і все. Твої працівники вимагають зарплату - вони ж то все зробили якісно, вчасно. Чиновники через спільних знайомих передають що потрібно для того, щоб отримати гроші. Такій то людині заплатити енну суму.

А звідки мають взятися чиновники, які не беруть хабарів? З Марсу прилетіти? Чи може їх у владу мають привести люди, саме хвіст тієї риби, які нетерпимі до корупції, а не вважають її нормою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Юріч сказано:

майбутній лікар 8 років учиться-мучиться, щоб потім бабло ліве рубати

Не хоче лікар ліве бабло рубити.Хоче мати достойну зарплату за потрачені роки навчання,а це ще + 8 років,поки хтось почне давати.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Юріч сказано:

Ти певно по діагоналі читаєш? Я ж доступно написав, що не для порішать, а за для подяки за чудове ставлення і професійну роботу.

 

 

ну так не для порішать, а для подяки митникам дають, що машину на бляхах ввезти, податківцям - щоб порушень при перевірці не бачили, лісникам - щоб лісу без документів зрізати. викладачам в інституті, щоб сесію добре здати....

і такий список подяк можна продовжувати

 

як кажуть, головне щоб був кум, який мені порішає :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, volks сказал:

Впевнений, що в цьому винні лікарі, а не ті , хто до цього їх привчив і тепер вважає це нормою?

 

Я впевнений, що я нікого ні до чого не привчав. І да, коли я прихожу до лікаря і він називає таксу, я вважаю, що він винен. Я ніколи не пропоную лікарю гроші.

 

3 минуты назад, ig_rok сказал:

Не хоче лікар ліве бабло рубити.Хоче мати достойну зарплату за потрачені роки навчання,а це ще + 8 років,поки хтось почне давати.

 

А те що в нього недостойна зарплата, в тому я винний і я повинен йому те компенсовувати?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, volks сказал:

Впевнений, що в цьому винні лікарі, а не ті , хто до цього їх привчив і тепер вважає це нормою?

впевнений. Бо :

1 зараз лікарі в більшості гроші просто вимагають різними непрямими способами

2 один з таких способів, робити операцію на апендицит під місцевим наркозом, бо дівчина з села й не було кому заплатити. Думаєш не мали змоги зробити під загальним ? А хто ж тоді буде платити, якщо під загальним будуть робити тим, хто не платить

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, rl72 сказал:

 

ну так не для порішать, а для подяки митникам дають, що машину на бляхах ввезти, податківцям - щоб порушень при перевірці не бачили, лісникам - щоб лісу без документів зрізати. викладачам в інституті, щоб сесію добре здати....

і такий список подяк можна продовжувати

 

як кажуть, головне щоб був кум, який мені порішає :D

 

Ти рівняєш мягке з теплим. Коли я прихожу до лікаря, то кум нічого не рішає, лікар закон не порушує разом зі мною, гроші я на перед не даю, щоб його мотивувати. Різницю бачиш, ні? Якщо ні, то нема про що говорити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Юріч сказано:

А те що в нього недостойна зарплата, в тому я винний і я повинен йому те компенсовувати?

Ні ви ні я,а той хто на роботу його наймає.Так що не звідти треба починати.А з *голови*.Я думаю ,10% на медицину від того ,що крадуть на верху-це була б достойна зарплата лікаря.Я знаю ситуацію *з перших рук* по лікарях.Мій племінник в Києві хірургом працює,жінка теж лікар.Він вже 3 роки після навчання з ранку до вечора *ріже*(термінологія їхня).А що б щось *давали*,так ,думаю ,ще років 7 повправляється.А це Київ,ціни які,жити ж треба на щось.Якщо цікавить,завтра точний розклад зарплат,скільки років навчання,перспективи і т.д. можу взнати.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, ig_rok сказал:

Хоче мати достойну зарплату за потрачені роки навчання,

Той, що бере хабарі, не хоче. Бо держава ніколи не дасть їм таку зарплату. А страждають від цього ті, хто хабарів не бере.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, ig_rok сказал:

Так що не звідти треба починати.А з *голови*

 

Ось ми і прийшли до спільного знаменника.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Юріч сказано:

Ось ми і прийшли до спільного знаменника.

Я думаю,що до спільного знаменника ми відразу прийшли,не на Марсі ж живемо,все бачимо.Різниця була в деталях.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 хвилин тому, nickel сказано:

Бо реформи від Петі - це не реформи, а псевдореформи і народ не обманеш. Всіх вже заіпали реформи заради реформ, хочеться нарешті пожити без цих реформаторів, які реформують-гвалтують країну вже більше 25 років.

 

1. виходиш в коридор

2. вирубаєш автоматичні вимикачі, які на твою квартиру

3. бореш корупцію ахметки - пороха

4. профіт

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, rl72 сказал:

 

1. виходиш в коридор

2. вирубаєш автоматичні вимикачі, які на твою квартиру

3. бореш корупцію ахметки - пороха

4. профіт

 

Дибілком народився, дибілком і помреш.

  • Дякую! 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...