Перейти до змісту

"Пакращення" від нової влади.


Рекомендовані повідомлення

Вся проблема в тому що на Борді стало туго з модерами і з функцією "скарга". Раніше за "х_й" банили як за завуальований мат,  тепер же сміливо можна написати "Вася підор", і мені за це нічого не буде ))). Ми деградуємо тут, бо нам Борда тут дає можливість вільніше висловлюватись.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свобода веде до деградації. То ж швидше і міцніше закручуйте гайки! І взагалі, Інтернет має бути такий, як в Пн. Кореї - там ніхто не деградує.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Vadimm сказано:

Вся проблема в тому що на Борді стало туго з модерами і з функцією "скарга". Раніше за "х_й" банили ... Ми деградуємо тут, бо нам Борда тут дає можливість вільніше висловлюватись.

:) рахуєш, якщо забанити "деградата", він перестане деградувати?! ;) якщо дати вільно висловлюватись, то людина обов'язково скотиться до хама?! :) - я з тобою не погджусь. Є речі, котрі навіть культурній людині важко висловити без мата, щоб передати всю гамму емоцій, алt від того вона не починає перебудовувати свою лексику на зв'язування слів в речення матами. Відповідно "деград", скільки ти його не бань йому рот не затикай, він не стане культурнішим чи терпимішим до опонента.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Vadimm сказано:

Вся проблема в тому що на Борді стало туго з модерами і з функцією "скарга". Раніше за "х_й" банили як за завуальований мат,  тепер же сміливо можна написати "Вася підор", і мені за це нічого не буде ))). Ми деградуємо тут, бо нам Борда тут дає можливість вільніше висловлюватись.

Давай зробим тебе модератором, побаниш пару днів, побачиш потік листів у приват плюс купу воплів "мене порохобот/зрадофіл забанив за мою політичну позицію!!!!11111111111"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, difoto сказал:

Давай зробим тебе модератором, побаниш пару днів, побачиш потік листів у приват плюс купу воплів "мене порохобот/зрадофіл забанив за мою політичну позицію!!!!11111111111"

не правда. За матюки забанені мало хто писав. Принаймні, якщо заходиш в тему й *роздаєш* всім, а не вибірково, бо до того більша симпатія, а до того меньша

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

не правда. За матюки забанені мало хто писав.

а як щодо "Образа учасника"? Без матюків. 

І Рому, та й тебе можна банити за принципом "існує дві думки: моя і неправильна". 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, difoto сказано:

а як щодо "Образа учасника"? Без матюків. 

І Рому, та й тебе можна банити за принципом "існує дві думки: моя і неправильна". 

Мене певно також. На борді відбувається те ж, що і в суспільстві - через відсутність чесного суду (модераторів) люди виходять за рамки дозволеного. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я не настільки активний зараз на борді щоб аж так в модери піти, хоча пару років назад просився в один розділ, далекий від політики чи барахолки. Не проканало. Потік листів можна ігнорувати, претензії поза приватом - також, бо модер може не бути активним дописувачем, лише читачем з банхаммером.

 

SunSeth - свобода не у сенсі написаного форумчанином, а у підборі слів.

jack74 - так, тут дали вільно висловлюватись і баталії переросли в хамство, переходи на особистості з образами. Форумного деграданта можна "вилікувати" форумними методами - бан, ще бан, звання "тролі" з обмеженням постів на добу і т.ін. Також пропоную звернути увагу на власну поведінку в різних компаніях (я суджу по собі) - при розмові з клієнтом, чи в жіночому колективі мат не використовується взагалі, в своїй компанії "з пацанами" - та хоть через слово. Тобто адекватна людина може розділяти - де можна матюкатись а де ні. Якщо знатиме що забанять - фільтруватиме. Як не фільтруватиме - з часом перетвориться в треш-подобу карамби, якого розпізнають з першого ж посту. Тільки треба жорсткого модера. Неодноразово емоції тут вщухали після втручань модера, як згадаю за що отримав своїх два попередження за 8 років (мату там не було, як і образ типу "чмо/дебіл") - то зараз тут можна банити кожного другого згідно тих критеріїв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Vadimm сказано:

як згадаю за що отримав своїх два попередження за 8 років (мату там не було, як і образ типу "чмо/дебіл") - то ...

:) да-да... був в нас один злий модер ;) майже ні за що наказував! :0094::_39:

jack74.thumb.jpg.fadd28af7deeec8c439fb0ea3dcf3c44.jpg

а далі - чи-то я перевиховався, чи-то він став пофігістом ;) 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, jack74 сказал:

а далі - чи-то я перевиховався, чи-то він став пофігістом ;) 

далі я пішов з модераторства, бо далі модерувати за принципом *закон однаковий для всіх* не було змоги, але може то воно й на краще, в смислі що пішов, всім добре стало й в мене нервова система збереглася

  • Cумний 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Itzamna сказал:

Є латентний красавец, я йому понатикував мінусів,  образився, поплакав модеру і тепер маю групу Тролі :D . Як кажуть - рука руку миє, що значить вже два латентних -  2 ДіБіла ето сіла.

ну ти окремий унікальний елемент. Ти можеш насрати навіть там, де це неможливо по законах фізики

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 27.10.2017 в 23:57, rl72 сказал:

на сараї теж багато написано.

і це з цієї ж серії. на рівні написаного тобою або мною на борді.

на відео, зняте на сараї, цар знов нєуінават

просити тебе коментувати, думаю марно, як і інших твоїх колег

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MANJAK11 сказано:

на відео, зняте на сараї, цар знов нєуінават

просити тебе коментувати, думаю марно, як і інших твоїх колег

 

 

З таким відео і тебе можна звинуватити 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"розслідування" наші воші.

Ми шукали щось на сина Луценка.

Знайшли але там Луценко Олександр ІГОРОВИЧ

Але пофіг ми зробили розслідування і скажемо що Олександр Юрійович і Олександр Ігорович це одна людина бо ми такі розслідувачі )  Нам аби гроші дали грантові а ми вже щось зможемо висмоктати чи з пальця чи з іншого органу, головне нагодувати і нічим не підтвердити.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, rl72 сказал:

 

З таким відео і тебе можна звинуватити 

 

4 часа назад, la20 сказал:

"розслідування" наші воші.

Ми шукали щось на сина Луценка.

Знайшли але там Луценко Олександр ІГОРОВИЧ

Але пофіг ми зробили розслідування і скажемо що Олександр Юрійович і Олександр Ігорович це одна людина бо ми такі розслідувачі )  Нам аби гроші дали грантові а ми вже щось зможемо висмоктати чи з пальця чи з іншого органу, головне нагодувати і нічим не підтвердити.

пять балов, красавци, іншого й не очікував. По суті даного відео є що сказати ? От так само, що поставщик не та фірма, а от та, прізвище не те , а от те, призначав не Порошенко, а міністр оборони приміром ? Так нє, один окуня включив, другий як в тому анекдоті про воші

 

ЗІ тут ще й дід щось нашкрябав, але чомусь поста нема, а в повідомленнях є

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

 

пять балов, красавци, іншого й не очікував. По суті даного відео є що сказати ? От так само, що поставщик не та фірма, а от та, прізвище не те , а от те, призначав не Порошенко, а міністр оборони приміром ? Так нє, один окуня включив, другий як в тому анекдоті про воші

 

ЗІ тут ще й дід щось нашкрябав, але чомусь поста нема, а в повідомленнях є

ПО суті відео скажу що не дивився і не буду. Мені вистачило декілька їхніх "розслідувань" щоб зрозуміти, що це за лайно і на що воно розраховане.

  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, la20 сказал:

ПО суті відео скажу що не дивився і не буду. Мені вистачило декілька їхніх "розслідувань" щоб зрозуміти, що це за лайно і на що воно розраховане.

Нє чітал, но асуждаю. Які ж ви передбачувані...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я лише на одне сподіваюсь, що вас чекатиме те(в загальному значені) , що й цього нодівця путінососа

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, nickel сказано:

Нє чітал, но асуждаю. Які ж ви передбачувані...

а нафіга його читати чи дивитись. Спочатку читав. ПОтім побачив якість того що подають і як подають.

Ну реально якщо вони находять однофамільця, самі кажуть що то не син Луценка, але далі роблять "розслідування". ЦЕ бля що? для чого витрачати свій час на це лайно?

То які вони там можуть схеми розслідувати, якщо на доступній всій інфі косяк за косяком.

Там щось було недавно про хлориД і хлориТ (ніби так) їм на сайті напихали по саме не хочу.

Було б щось варте можна дивитись. А коли шквараяться раз за разом іх передачі не викликають довіри взагалі

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, MANJAK11 сказано:

 

пять балов, красавци, іншого й не очікував. По суті даного відео є що сказати ?

Так нє, один окуня включив, другий як в тому анекдоті про воші

 

ЗІ тут ще й дід щось нашкрябав, але чомусь поста нема, а в повідомленнях є

 

Тобі дійсно цікаво, щоб пояснили? чи так постєбаться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, la20 сказал:

а нафіга його читати чи дивитись. Спочатку читав. ПОтім побачив якість того що подають і як подають.

Ну реально якщо вони находять однофамільця, самі кажуть що то не син Луценка, але далі роблять "розслідування". ЦЕ бля що? для чого витрачати свій час на це лайно?

То які вони там можуть схеми розслідувати, якщо на доступній всій інфі косяк за косяком.

Там щось було недавно про хлориД і хлориТ (ніби так) їм на сайті напихали по саме не хочу.

Було б щось варте можна дивитись. А коли шквараяться раз за разом іх передачі не викликають довіри взагалі

Бльооо, ти по пояс дерев'яний чи повністю? Я, якщо книжку не читав, то не обговорюю її, навіть якщо знаю автора. Бо, в такому випадку, не автор виглядає дебілом, а ти.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, nickel сказано:

Бльооо, ти по пояс дерев'яний чи повністю? Я, якщо книжку не читав, то не обговорюю її, навіть якщо знаю автора. Бо, в такому випадку, не автор виглядає дебілом, а ти.

Якщо мова про книжку, фільм і щось подібне погоджусь.

А коли мова йде про дічь, фуфло яке зветься "наша журналістика" то таке правило може діяти. і вони це неодноразово довели.

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, la20 сказал:

Якщо мова про книжку, фільм і щось подібне погоджусь.

А коли мова йде про дічь, фуфло яке зветься "наша журналістика" то таке правило може діяти. і вони це неодноразово довели.

да там навіть якщо 25% правди, то лютий пі*здец. А ти й далі тіш себе думками.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...