Перейти до змісту

"Пакращення" від нової влади.


Рекомендовані повідомлення

Тепер більш серйозно: а ви рєальнє думали, що перший крок після зміни влади буде підвищення соціалки?

ні. не підвищення соціалки. влада, нова чи тимчасова, має зробити три речі найближчим часом: реформа податкового законодавства (сюди я відношу й закони про офшори), реформа силових відомств та судів, потужне та робоче антикорупційне законодавство. я не кажу, що вже б воно мало бути, інколи краще на місяць довше все продумати, а не робити будь-що. але якщо за 3-4 місяця цього не зроблять, то буде дуже зле. якось так))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був сюжет на ТВ, де показували молоду сім'ю з закарпаття, яка бідкалася, що нині сплачують 800 грн за газ і подорожчання не потянуть. Проживають у власному триповерховому будинку. Так ось я подумав може нам субсидії потрібно надавати ще й власникам джипів, які жеруть по 20л/100км, адже пальне теж дорожчає, а багато з цих власників світять доходи нижче мінімальних?

На мою думку подорожчання неминуче і до цього потрібно бути готовим, прийдеться на чомусь економити, десь шукати інші підробітки. Не можна перекладати наші борги на наших дітей. А субсидії повинні надаватись тим людям, які дійсно є соціально незахищеними і не можуть самостійно себе забезпечити (інваліди, пенсіонери,....).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А все сразу хотят понижение цен и тарифов.... Так же не бывает. Если хотим жить лучше - надо потерпеть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Щось саібався я вже терпіти :)

Як собака з восьмої ранку до другої ночі без вихідних. Уже який рік.

І це щоб жити а не накопичувати.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А все сразу хотят понижение цен и тарифов.... Так же не бывает. Если хотим жить лучше - надо потерпеть.

Та ні, всі зразу хочуть хоча б сім'ю прогодувати. Піднімати ціни, податкі і таке інше, при цьому залишити зарплатню без змін? Сумніваюсь. що вони собі зарплатню зрізали.. Хоча, вони ніколи на неї і не жили.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда... що пакращення то пакращення. Дуже хочу вірити, що паралельно з цим пакращенням і виростуть пенсії/зарплати інакще вийде, що народ знову обдурили... як у 2004.

Сподіваюсь пєтруха порошенко наведе порядок після минулої влади коли нарешті отримає свій пост глави держави.

  • +1 1
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був сюжет на ТВ, де показували молоду сім'ю з закарпаття, яка бідкалася, що нині сплачують 800 грн за газ і подорожчання не потянуть. Проживають у власному триповерховому будинку. Так ось я подумав може нам субсидії потрібно надавати ще й власникам джипів, які жеруть по 20л/100км, адже пальне теж дорожчає, а багато з цих власників світять доходи нижче мінімальних?

На мою думку подорожчання неминуче і до цього потрібно бути готовим, прийдеться на чомусь економити, десь шукати інші підробітки. Не можна перекладати наші борги на наших дітей. А субсидії повинні надаватись тим людям, які дійсно є соціально незахищеними і не можуть самостійно себе забезпечити (інваліди, пенсіонери,....).

Щукати підробітки можна не всім.... Держслужбовцю при фактично мінімальному окладі + так звана інтенсивність (яку в нас впевнено хочуть зняти) в місяць нараховують десь грубо 1500 грн. Підробіток згідно закону - корупція (в кращому випадку - штраф, і тютю по статті). А тоді ще питають про якість роботи (яка оплата така робота). Ну не може у прибиральниці і людини з вищою освітою бути однаковий оклад. То ще ЮВТ не зрозуміла колись.

Ну і самий хіт сезону - те що податковий інспектор зараз став получати фактично 1000, а начальник департаменту в податковій - 4000. Яка перша думка при проведенні перевірки буде? Правильно "Як би хапнути!"

Змінено користувачем AgentSmith13
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в чому проблема? мало 1000 звільняйся і йди работай а не сидіти і думати як хапнути. На роботі ж ніхто силою не тримає , чи не так ??? Ах да я забув, пільги напевно тримають , і ще напевно віра в те, що хоч разок але получу хабарика .... Останім часом всі тільки говоряить про *бідних* держслужбовців і як їм тяжко :0152:

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щукати підробітки можна не всім....

Звичайно можна ходити на роботу, після роботи на диван і чекати покращення. Пригадую кризу 96-98 років (хоча тоді це кризою не називалось). Молода сім'я з малою дитиною на руках. Зарплату нараховують, але виплачують лише 6 раз на рік, інші 6 міс шукаєш де взяти щось на бартер. Працював у школі, + підміняв вчителів по інших школах, загалом 30 годин на тиждень. До роботи 3-5 км на велосипеді. Субота - неділя - поїздки у Брест, щоб хоч якось зводити кінці з кінцями, літо - шабашки у Росії. Ніхто руки не складав, паралельно ще й будували житло.

А що сучасна молодь: ЗП в 1500-2000 грн мало кого цікавить, телевізор, а переважно інтернет і "велике бажання красиво жити". Коротше: кризу пережити буде не легко, але при бажанні завжди можна знайти, як поправити фін. стан своєї сім'ї. А тим чиновникам, яким не можна підробляти - можна грядку в селі взяти (економія на харчах), було б бажання. Інша справа пенсіонери, інваліди - їм без допомоги держави не обійтись.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щукати підробітки можна не всім.... Держслужбовцю при фактично мінімальному окладі + так звана інтенсивність (яку в нас впевнено хочуть зняти) в місяць нараховують десь грубо 1500 грн. Підробіток згідно закону - корупція (в кращому випадку - штраф, і тютю по статті). А тоді ще питають про якість роботи (яка оплата така робота). Ну не може у прибиральниці і людини з вищою освітою бути однаковий оклад. То ще ЮВТ не зрозуміла колись.

Ну і самий хіт сезону - те що податковий інспектор зараз став получати фактично 1000, а начальник департаменту в податковій - 4000. Яка перша думка при проведенні перевірки буде? Правильно "Як би хапнути!"

Підробіток він шукати не може, бо закон "Про боротьбу з корупцією" забороняє, а хабарі він брати може, не дивлячись на заборону тим же законом. Це найгаліміше оправдання хабарів, яке тільки доводилося чути. Хабарі беруть не через низькі зарплати, а через те що є можливість і немає відповідальності. Чи велика зарплата українсьокого судді заважає йому брати хабарі?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо збільшення плати за газ в квартирі, варто ставити лічильник, приписано 4 людини - по лічильнику-15 грн. платять.

Дуже потрібна реформа ЖКГ, є такий депутат міської ради Бірюков, так він каже: люди створюйте ОСББ, вирішуйте самі питання ремонту, утеплення будинків, за вас це ніхто не зробить.

Я так розумію, що в Луцьку тільки одне ОСББ створене на Відродження,22, чи ще десь є, в кого є інформація- поділіться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо збільшення плати за газ в квартирі, варто ставити лічильник, приписано 4 людини - по лічильнику-15 грн. платять.

Дуже потрібна реформа ЖКГ, є такий депутат міської ради Бірюков, так він каже: люди створюйте ОСББ, вирішуйте самі питання ремонту, утеплення будинків, за вас це ніхто не зробить.

Я так розумію, що в Луцьку тільки одне ОСББ створене на Відродження,22, чи ще десь є, в кого є інформація- поділіться

У Луцьку рік назад було 109 ОСББ, зараз мабуть ще більше, на Борді вже декілька тем було.

Не знаю звідки така цифра по лічильнику тепла у 15 грн. В нас стоїть лічильник тепла на під'їзд, економія суттєва, але не все так просто і явно не 15 грн. Тем про лічильники також вистачає.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю звідки така цифра по лічильнику тепла у 15 грн

Щодо збільшення плати за газ в квартирі, варто ставити лічильник, приписано 4 людини - по лічильнику-15 грн. платять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мінусатори, обгрунтуйте ваші "-" і скажіть, ви готові платити за газ і опалення по нових цінах?

я готовий економити на всьому

а ще краще з розумом використовувати!!!!

носяться з тим газом як дурні москалі з писаною торбою

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мінусатори, обгрунтуйте ваші "-" і скажіть, ви готові платити за газ і опалення по нових цінах?

я готовий економити на всьому

а ще краще з розумом використовувати!!!!

носяться з тим газом як дурні москалі з писаною торбою

Ну економь, і що?

Я живу у квартирі з центральним опаленням. Як можна зекономити? Все одно у кінці місяця отримуєш те що тобі нарахували. І пох... чи ти утеплений чи ні.

Поки не платиш по лічильнику то вся економія до дупи.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо збільшення плати за газ в квартирі, варто ставити лічильник, приписано 4 людини - по лічильнику-15 грн. платять.

Дуже потрібна реформа ЖКГ, є такий депутат міської ради Бірюков, так він каже: люди створюйте ОСББ, вирішуйте самі питання ремонту, утеплення будинків, за вас це ніхто не зробить.

Я так розумію, що в Луцьку тільки одне ОСББ створене на Відродження,22, чи ще десь є, в кого є інформація- поділіться

Чи цей депутат не підкаже скільки коштуватиме утеплення? Чи потянуть його люди?

Це не копійки коштує, але це не найгірше. Завжди чомусь на багатоквартирний будинок чи під'їзд знайдеться якась бл..дь якій буде пох... і яка абсолютно не захоче ні за що платити.

P.S. колись у одному гуртожитку (не в Луцьку) побачив як цікаво знімали плату за користування ліфтом - кожен мешканець цього гуртожитку мав брелок і кожна поїздка на ліфтові коштувала 25 копійок. Хочеш їдь, хочеш пішки йди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви готові платити за газ і опалення по нових цінах?

готові не готові, а платити доведеться. й тобі також))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну економь, і що?

Я живу у квартирі з центральним опаленням. Як можна зекономити? Все одно у кінці місяця отримуєш те що тобі нарахували. І пох... чи ти утеплений чи ні.

Поки не платиш по лічильнику то вся економія до дупи.

Ну так постав лічильника і не буде до дупи.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я розкажу про покращення чи про тупість цієї влади на своєму прикладі.

Я працюю в облавтодорі, то що на Ковельській. Ну всі знають що за контора, розписувати не буду.

І так автодор має мережу філій, які покривають всію територію області. НУ так по всій Україні.

Всі область включає приблизно до 900 людей.

Для прикладу коли я прийшов туди працювати в 2007 році людей було більше 1200.

Приходить нова влада в Укравтодорі - пан Малін, чел який є за освітою вчителем математики ніби і контролює чи володіє ринками в Одесі і який явно не живе на ЗП і який має відношення до дорожньої галузі як я до царськіх кравєй. Тобто влада ставить не людей які шурупають а тупо своїх, щоб ті варили собі капітал і все. Все те що робив "лігітімний прєзідєнт".

Перше що він робить змушує написати заяви на звільнення всіх керівників Служавтомобільних доріг і облавтодорів.

Друге що він робить, присилає лист, що треба скоротити людей на 20-25%.

І це при тому що люди не отримали ЗП ще за січень, лютий березень.

Потім кервіником в головінй організації яка контролює всі облавтодор ПАТ"ДАК"Автомобільні дороги України" Проника О.Ю. який був в бєгах за мутки які вони робив.

НА скільки я знаю раздолбай він знатний. ЙОго батько дорожник нормальний був, а це тупо звиняйте, разпі.....дяй.

НУ він відповідно слід за Маліним керує на звільнення. НА питання хто після цього має виконвати роботу, їм тупо пох. Вони називають себе "реформаторами" які прийшли реформувати галузь.

Разп...дяї-реформатори.

Вони не паряться де взяти гроші щоб виплатити ЗП за 3 місяці вони людей звільняють. А люди з районів дзвонять і плачучи, питають де їм брати гроші щоб не жити, а просто вижити.

Починаючи з 2008 року працюємо по 3-4 дні. з лютого працювали 2 дні, зараз, 3 дні.

Я так розумію команда прийшла, щоб тупо збанкрутувати цілу галузь і віддати її своїм людям і все.

ЦЕ просто приклад покращення на одному випадку. Я думаю що таким замих "реформаторів" зараз ставлять у всіх напрямках діяльності держави.

Тобто все що говорили ці підари на майдані вони не виконують. Всі посади роздаються щоб мили бабло. Ставлять мабуть теж за бало. І срати вони хотіли на людей.

Вже оди мудойоб почув всіх і ці так само слухають сраками.

Якщо стаття дійде до наших вони відразу просічуть хто я такий, а там побачу........

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну економь, і що?

Я живу у квартирі з центральним опаленням. Як можна зекономити? Все одно у кінці місяця отримуєш те що тобі нарахували. І пох... чи ти утеплений чи ні.

Поки не платиш по лічильнику то вся економія до дупи.

Ну так постав лічильника і не буде до дупи.

Микола, от я б з радістю встановив би собі лічильника тепла, та проблема в тому що в мене те тепло йде в квартиру з трьох кінців - в спальні - від сусіда зліва, зал+кухня - зі стояка, туалет - хз звідки але явно не зі стояка. Треба ставити 3 лічильника чи як? Крім того, наскільки я пам'ятаю саме з твоїх публікацій встановити лічилькик тепла - геморой ще той.

Чи то в тебе був сарказм?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну економь, і що?

Я живу у квартирі з центральним опаленням. Як можна зекономити? Все одно у кінці місяця отримуєш те що тобі нарахували. І пох... чи ти утеплений чи ні.

Поки не платиш по лічильнику то вся економія до дупи.

тю....

типовий москальський підхід...

також живу в багатоповерхівці, без лічильників газу і тепла - кутові кутові кімнати утеплені вже років з 10одна і 5ть інша

і, зараз почнуться акти групового сіциду, утеплені з середини 9 см і 5 см пінопластом (так так, про точку "роси" чув), а трішки розміру кімнати не шкода

і коли міні в кімнаті спекотно (в мене якраз 9 см пігнопласт)- я не відкриваю віконечко і не грію планету, а накриваю батарею одіялком

шкода що краники на батареї не поставили як робили ремонт

моя економія 10-20 грн для мне не відчутна - а для країни зовсім інше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Микола, от я б з радістю встановив би собі лічильника тепла, та проблема в тому що в мене те тепло йде в квартиру з трьох кінців - в спальні - від сусіда зліва, зал+кухня - зі стояка, туалет - хз звідки але явно не зі стояка. Треба ставити 3 лічильника чи як? Крім того, наскільки я пам'ятаю саме з твоїх публікацій встановити лічилькик тепла - геморой ще той.

Чи то в тебе був сарказм?

Гемороя немає, проблему стояків вирішує лічильник на під'їзд чи на будинок. Таких мудрьоних стояків одиниці, набагато більше ниючих, що щось не получається, тому взагалі нічого робити не буду.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну економь, і що?

Я живу у квартирі з центральним опаленням. Як можна зекономити? Все одно у кінці місяця отримуєш те що тобі нарахували. І пох... чи ти утеплений чи ні.

Поки не платиш по лічильнику то вся економія до дупи.

тю....

типовий москальський підхід...

також живу в багатоповерхівці, без лічильників газу і тепла - кутові кутові кімнати утеплені вже років з 10одна і 5ть інша

і, зараз почнуться акти групового сіциду, утеплені з середини 9 см і 5 см пінопластом (так так, про точку "роси" чув), а трішки розміру кімнати не шкода

і коли міні в кімнаті спекотно (в мене якраз 9 см пігнопласт)- я не відкриваю віконечко і не грію планету, а накриваю батарею одіялком

шкода що краники на батареї не поставили як робили ремонт

моя економія 10-20 грн для мне не відчутна - а для країни зовсім інше

Ось як я бачу це покращення, тільки в ролі лимона помаранчевий апельсин))

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну економь, і що?

Я живу у квартирі з центральним опаленням. Як можна зекономити? Все одно у кінці місяця отримуєш те що тобі нарахували. І пох... чи ти утеплений чи ні.

Поки не платиш по лічильнику то вся економія до дупи.

тю....

типовий москальський підхід...

також живу в багатоповерхівці, без лічильників газу і тепла - кутові кутові кімнати утеплені вже років з 10одна і 5ть інша

і, зараз почнуться акти групового сіциду, утеплені з середини 9 см і 5 см пінопластом (так так, про точку "роси" чув), а трішки розміру кімнати не шкода

і коли міні в кімнаті спекотно (в мене якраз 9 см пігнопласт)- я не відкриваю віконечко і не грію планету, а накриваю батарею одіялком

шкода що краники на батареї не поставили як робили ремонт

моя економія 10-20 грн для мне не відчутна - а для країни зовсім інше

І у скільки це щастя обійшлось?

Змінено користувачем Electronshik
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну економь, і що?

Я живу у квартирі з центральним опаленням. Як можна зекономити? Все одно у кінці місяця отримуєш те що тобі нарахували. І пох... чи ти утеплений чи ні.

Поки не платиш по лічильнику то вся економія до дупи.

тю....

типовий москальський підхід...

також живу в багатоповерхівці, без лічильників газу і тепла - кутові кутові кімнати утеплені вже років з 10одна і 5ть інша

і, зараз почнуться акти групового сіциду, утеплені з середини 9 см і 5 см пінопластом (так так, про точку "роси" чув), а трішки розміру кімнати не шкода

і коли міні в кімнаті спекотно (в мене якраз 9 см пігнопласт)- я не відкриваю віконечко і не грію планету, а накриваю батарею одіялком

шкода що краники на батареї не поставили як робили ремонт

моя економія 10-20 грн для мне не відчутна - а для країни зовсім інше

І у скільки це щастя обійшлось?

давно було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...