Перейти до змісту

Тихі теревені любителів кіно REBORN


Рекомендовані повідомлення

Ну, постановка бойових сцен - цікава, але, не досконала, не те що у Дэнни - цепной пес: (ото сильно, особливо бій у вузькому просторі (туалет) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вмикаю і... тут грає дуже знайомий, а головне класний саундтрек...

the Doors ...

А от я хочу продублювати все, що я вже говорив про фільм "Джон Уік"

Ну не вміють америкоси знімати фільми про рускіх. Ну не вміють і все!

Невже це так тяжко знайти акторів-росіян ,які говорять російською без дикого акцента.

Сценарист взагалі навіть не удосужився поцікавитися, що значить "баба-яга". Це, бл*я баба, не дід, не мужик - це жіночого роду!

Я казав, краще підійшло б слово "бабай".

Як на мене фільм мав би мати назву John Weak

Якщо ж вимкнути мозок і перестати придиратися (як у далеких 90-х, коли Брюс Лі і Сталоне, що нам показували на відеокасетах, були у фаворі), то фільм на твердих 7/10.

А так моя оцінка 6+/10.

Так - так, Женчику, як би я не любила Рівза, та мене теж вбили жахливі моменти (краще сказати напевне - кіноляпи) стосовно "рускіх", "баби-яги" та іншого ( я там почула навіть слово "малоросія"). Якось не збігається в цілісну картинку, як можна було назвати кілера бабою-ягою? Воно і по змісту не підходить і придуркувато звучить! Стосовно цього - розчарування. Та Кіану порадував хорошою фізичною формою (як для свого віку).

Хоча, як на мене , трохи здувся Кіану як актор, бо "47 ронінів" мене також не вразив - гарні костюми та спецефекти, а більше й нічого. Роль у нього була не по віку, та й зміст якийсь примітивний, ніби не вдало виписаний сценарій.

Шкода його, як актора, мабуть не пропонують уже нічого цікавого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода його, як актора, мабуть не пропонують уже нічого цікавого...

Ну брати сестра і брат Вачовскі Матрицю 4 не зніматимуть. Інакше міг би ще "стрельнути".

Он динозаври типу Малковіча, Вілліса і подібним, розважаються у фільмі RED 1 / 2. Жирне кіно! Ні у що серйозне не попадають, нажаль.. (молодим везде у нас дорога..)

А старикам - пора на пенсію і у гериатричний центр будинок престарілих :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені останнім часом подобається типажні ролі Тома Харді у фільмах : "Общак", "Самий п*яний округ в світі", "Рок-ен-рольщик". Треба ж так вміти знебожитись і водночас сатаніти одночасно! Вперше зустрічаю такий яскравий неординарний образ актора, навіть порівняти його з кимось із легенд голівуда складно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба ж так вміти знебожитись і водночас сатаніти одночасно! Вперше зустрічаю такий яскравий неординарний образ актора, навіть порівняти його з кимось із легенд голівуда складно.

Ой да брось!

Передивися "Колір ночі" із Віллісом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба ж так вміти знебожитись і водночас сатаніти одночасно! Вперше зустрічаю такий яскравий неординарний образ актора, навіть порівняти його з кимось із легенд голівуда складно.

Ой да брось!

Передивися "Колір ночі" із Віллісом.

Брюс, звичайно, поза конкуренцією, але у Харді це щось особливе. Ще за якийсь час він стане з іншими знаменитостями поряд, а де-кого ще й обійде. Пророчу йому всесвітню славу, а якщо й ні, то він просто мені подобається :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

m_1418054133ograblenie-po-amerikanski.jpg

Є скучне кіно, є не цікаве кіно, є нудне кіно,а цей даний "шедевр"дуже-дуже нудне, скучне і не цікаве кіно, думав не додивлюся ,але домучив, півтори години потратив ні на що.Все кіно одні, дуже(повторююся) нудні діалогі,це явно не трилер,якась драма чи що.

Не йдіть у кінотеатр, викинете гроші на вітер,навіть не знаю що можна ще сказати про цей фільм,ні цікавого сюжета ні якогось там екшена, да ваапще ніфіга!! хірня повна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

The Skeleton Twins 2014, можливо сам фільм і не є якимсь шедевром і просто відноситься до типових непоганих фільмів для Sundance фестивалю. Але був один епізод, особисто для мене найкращий ( за останні років 5, з того що я побачив серед багатьох фільмів) і надзичайно позитивний. Крістен Уіг талантом явно не обділена, воно і не дивно, що її постійно беруть озвучувати мультфільми, Bill Hader на рівні.

Заради цього моменту я не шкодую, що дивився кіно, хто не планує переглядати, то може просто підняти собі настрій і подивитись коротеньке відео під спойлером з 45 секунди

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

The Skeleton Twins 2014, можливо сам фільм і не є якимсь шедевром і просто відноситься до типових непоганих фільмів для Sundance фестивалю. Але був один епізод, особисто для мене найкращий ( за останні років 5, з того що я побачив серед багатьох фільмів) і надзичайно позитивний. Крістен Уіг талантом явно не обділена, воно і не дивно, що її постійно беруть озвучувати мультфільми, Bill Hader на рівні.

Заради цього моменту я не шкодую, що дивився кіно, хто не планує переглядати, то може просто підняти собі настрій і подивитись коротеньке відео під спойлером з 45 секунди

О...я его уже скачала, но еще не смотрела. Спойлер пока не буду проверять)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки для любителів хорошого кіно рекомендував би заглянути під спойлер...

http://youtu.be/xcGAu3uzuZ8
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки для любителів хорошого кіно рекомендував би заглянути під спойлер...

http://coub.com/view/4wfeb

Змінено користувачем Ko3bMa
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо вже пішло про коуби то...

http://coub.com/view/4cbh5

Змінено користувачем HWman
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивився Игра в имитацию The Imitation Game 200px-IThe_Imitation_Game.jpg

Ваще крутяк, дуже цікаве! а взагалі чувака шкода,чого його так "ковбасило" .

Я так і не зрозумів-це на основі реальних подій?

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Згадав про фільм Найкраща пропозицiя . Один з небагатьох фільмів, який мені сподобався за останні роки "ніякого" кіно. Якось дивно, особливо і ніде і не афішувався в 2013 році (хоча судячи з зборів це просто я не помітив, але в нас таке не показують в кінотеатрах Луцька :() і мені не траплявся, але кіно хороше. Про кінцівку можливо можна було здогадатись , але він залишив по собі тільки позитивні емоції 7,5/10

На днях по тв передивлювався також одне досить хороше кіно Breezy .До недавнього часу, навіть і не знав, що режисер Клінт Іствуд

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадав про фільм Найкраща пропозицiя . Якось дивно, особливо і ніде і не афішувався в 2013 році (хоча судячи з зборів це просто я не помітив, але в нас таке не показують в кінотеатрах Луцька :()

Так, ви просто його не помітили як і більшість, бо як ви і самі пишете він особливо ніде і не афішувався.А насправді його показували в "Адреналіні" довго.))Я сам на нього випадково потрапив,я мав сертифікат на пару гривень і пішов в останній день на що небудь щоб гроші не пропали,ось і натрапив, і був дуже приємно здивований, бо фільм шикарний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага як ідуть Трансформери чи Залізна Людина, то все місто в афішах, а тут якийсь нічим непримітний фільм :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось дивно, особливо і ніде і не афішувався в 2013 році (хоча судячи з зборів це просто я не помітив, але в нас таке не показують в кінотеатрах Луцька ) і мені не траплявся, але кіно хороше. Про кінцівку можливо можна було здогадатись , але він залишив по собі тільки позитивні емоції 7,5/10

На сторінках борди на нього можна було наткнутись аж 2 рази, тут/, а потім тут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось дивно, особливо і ніде і не афішувався в 2013 році (хоча судячи з зборів це просто я не помітив, але в нас таке не показують в кінотеатрах Луцька ) і мені не траплявся, але кіно хороше. Про кінцівку можливо можна було здогадатись , але він залишив по собі тільки позитивні емоції 7,5/10

На сторінках борди на нього можна було наткнутись аж 2 рази, тут/, а потім тут.

Не всі "живуть" бордою. B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось мій список фільмів на тиждень:

http://www.kinopoisk.ru/film/468/ Взвод / Platoon

http://www.kinopoisk.ru/film/770973/ Вселенная Стивена Хокинга / The Theory of Everything

http://www.kinopoisk.ru/film/403/ Бегущий по лезвию / Blade Runner

http://www.kinopoisk.ru/film/61815/ Большая прогулка / La grande vadrouille

http://www.kinopoisk.ru/film/2702/ Враг мой / Enemy Mine

Навіть і не знаю з чого почати, певно подивлюсь "Ворог мій".

Змінено користувачем HWman
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не всі "живуть" бордою.

А що, потрібно "жити" бордою щоб вчасно дізнаватися про новинки? Я наприклад з борди черпаю інфу про 10% фільмів, не більше, все інше з трекера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Передивився дома сам на одинці з собою "Інтерстеллар" ....

Не знаю чому, але для мене якийсь особливий фільм... Так соплі я не розпускав давно ні на чому іншому...

Таке поєднання картинки й звуку....ух... поглинає з патрахами... й потім ще пару годин відходив від перегляду... жесть)))

12 років рабства так не ципляло..

P.S.

Вперше то ходив у кінотеатр... й там була буря емоцій) але якось люди навколо гальмували процес)))

Змінено користувачем Pavelix
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не всі "живуть" бордою.

А що, потрібно "жити" бордою щоб вчасно дізнаватися про новинки?

Щоб просто дізнаватися то ні, щоб вчасно то так.

Ладно Вадим, я ж не сперичаюся)) ну не побачив чоловік, може тоді був зайнятий і довго не заходив на борду,всяке буває.Бо взагалі то так, якщо заходити на пару хвилин кожен день, то да можна про всі новинки дізнаватися вчасно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Передивився дома сам на одинці з собою "Інтерстеллар" ....

Що вже є у хорошій якості?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Передивився дома сам на одинці з собою "Інтерстеллар" ....

Що вже є у хорошій якості?

http://megashara.com...terstellar.html

і не дякуйте :_08:

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...