Перейти до змісту

Тихі теревені любителів кіно REBORN


Рекомендовані повідомлення

також чув схвальні відгуки про фільм.

ага, судячи з відгуків, кіно про єнота, який власне і витягнув весь фільм :D

Украинская озвучка, как всегда шедевральна, спасибо украинским профи дубляжа

це як так зрозумів схвальний відгук, а не сарказм :)

S4BuZ.jpg

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також чув схвальні відгуки про фільм.

ага, судячи з відгуків, кіно про єнота, який власне і витягнув весь фільм :D

Украинская озвучка, как всегда шедевральна, спасибо украинским профи дубляжа

це як так зрозумів схвальний відгук, а не сарказм :)

S4BuZ.jpg

Конечно не сарказм!!!Мне всегда украинский дубляж в кинотеатре нравится нааамного больше русского, у украинского есть душа, юмор всегда адаптируют под нашу Украину.Да и книги я читаю в украинском переводе, мне он тоже больше нравится.

И я бы не сказала что один Енот тянет весь фильм, там Брут чего стоит и Звездный Лорд( на укр. Зоряний Лицар, звучит намного круче!), да все персонажи отпадны по своему.

Насчет картинок...то Енот генно модифицирован))), а вот Крису Прэтту помогла диета и инструктор))))

И еще одно, насчет озучки...если кто смотрел "Белоснежка и охотник" в кинотеатре...фильм ерунда, только Шарлиз стоит того, чтоб его смотреть...но как наши продублировали песню которая звечит в середине фильма, похожа на колыбельную...в русском совсем не так, а на украинском завораживает...так что две причины было смотреть этот фильм в кино, Шарлиз Терон и украинский дубляж.

Змінено користувачем Arven Rivendell
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Учора по рекомендації знайомого дивився фільм Охотники за разумом / Mindhunters в цілому сподобався, у своєму жанрі хороший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Енот генно модифицирован

Я ще розумів зеленого чувака, розумів 120% металюгу на скейті, розумів коміксовий пафос і ще всяку фігню. Але, блін, ЄНОТ з БАЗУКОЮ 0_о

w7CrpI3e-Nw.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Енот генно модифицирован

Я ще розумів зеленого чувака, розумів 120% металюгу на скейті, розумів коміксовий пафос і ще всяку фігню. Але, блін, ЄНОТ з БАЗУКОЮ 0_о

єнот самий крутий) я заходився з сміху) і в нього автомат а не базука)

як на мене кінець трохи мильний) та як ж без хепі енду)

Змінено користувачем Dima4s
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Учора по рекомендації знайомого дивився фільм Охотники за разумом / Mindhunters в цілому сподобався,

Жирний фільм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Штамм"

http://www.kinopoisk.ru/film/737843/

тільки вийшов і формі серіалу, але перша серія дуже порадувала. Крім того режисер і співавтор роману Гільєрмо дель Торо.

Змінено користувачем tihiy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

штамп - серіал так собі,

Теорема Зеро - упороті робили і упоротим його тре дивитися

Лок - хватило тільки на хв 20, єдине, що сподобалось - це комент під фільмом

"кратко о фильме:
Бюджет фильма, канистра бензина."

Змінено користувачем Holy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходив сьогодні тестити кіно в Порт-Сіті, заодно глянув на єнота.

З перилами в них вийшов фейл, фільм нічого так - там вам і посміятись, і поплакати, і поохати від ехвектів. Стандартний набір типажів героїв та сюжетних поворотів детектед, як то кажуть. Незнайомим з коміксами Марвел буде "кіно-на-раз", але так як залишили простір для маневрів, то будемо чекати на продовження. Тим більше народ забугорний хвалить.

p.s. Віну Дізелю взагалі дісталась халявна роль ^_^

Змінено користувачем Ko3bMa
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Любителям документалок аля "Дом" присвячується - Жажда мира / La soif du monde

Змінено користувачем HWman
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходив сьогодні тестити кіно в Порт-Сіті, заодно глянув на єнота.

З перилами в них вийшов фейл, фільм нічого так - там вам і посміятись, і поплакати, і поохати від ехвектів. Стандартний набір типажів героїв та сюжетних поворотів детектед, як то кажуть. Незнайомим з коміксами Марвел буде "кіно-на-раз", але так як залишили простір для маневрів, то будемо чекати на продовження. Тим більше народ забугорний хвалить.

p.s. Віну Дізелю взагалі дісталась халявна роль ^_^

я є грут?))) cпочатку не в"їхав що ж там буде озвучувати дізель)) цікаво скільки йому заплатили за цю тяжку працю)

з перилами де? і що з ними не так?

Змінено користувачем Dima4s
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з перилами де? і що з ними не так?

В 2-му залі, якщо сидіти на диванах, то перила троха перекривають знизу екран.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 днів в серпні - про війну Грузіі з рашою. На Кінопоіску цікаво почитати відгуки рашистів, що плюються ядом на цей фільм.

http://www.kinopoisk.ru/film/479701/

В кінці наші прапори!

Змінено користувачем tihiy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

І так, по порядку. Я дивився фільм "Ворог" першим із трьох описаних вище. (Відгуки мають містити спойлери, але їх не буде, я не буду багато розповідати про сюжети)

Якщо аналізувати ролі Джилінхолла, то явно прослідковується якась містична нотка у його ролях!

Перша відома мені його роль у фільмі Донні Дарко. Це неймовірний жир. Закрут із часом, і фантасмогорія.

Далі був "Исходный код" і тепер "Ворог". Сказати, що фільм атмосферний, це не сказати нічого! Музика, деталі. Клас. Ну і кінцівка просто збиває з ніг. Ставить все на свої місця!

Далі була "Маліфісента". Анджеліна Джолі і фраза "Я не люблю дітей!" це атас!

Я взагалі люблю жанр криптоісторії, а це, саме він і є в чистому вигляді! Фантазія, кольори, колорити! М.м.м. Відпад.

Обов'язково передивлюся (якщо буде) розширену версію у 1080р Блюрей!

Ну і третій на черзі "Грань майбутнього!

О! Тема космічних прибульців явно запозичена із "Космічного десанту". ("Ви що, хочете жити вічно?!"), навіть герб такий самий. ;)

І це все замішано на фільмі "Пророк" із Кейджом Ніколасом (ото посил!!!) і той же згаданий "Исходный код".

Омега (материнський мозок) із усіх фільмів про прибульців, будь то "День незалежності" чи "Факультет" ;)

Від усіх троьох отримай неймовірний кайф.

Бажаю усім гарного перегляду!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Исходный код, мене взагалі не вразив, більше нудьгував та і по сюжету все ясно було, але все таки додивився, щоб була загальна оцінка. Якщо Ворог цікавіший, то можна подивитися.

Останні роки 3-4 голівуд почав знову штампувати фільми на тему космосу, нові спецефекти це круто звичайно, проблема в тому, що крім спецефектів там нема нащо подивитись, раніше хоч сюжети придумували цікаві. Якщо Грань Майбутнього нецікава, в плані сюжету, як і Облівіон, то дивитись не буду. Круз бачу, з Топ Гана і Джеррі Магваєра перекваліфікувався в ролі Ріддіка і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думка суто суб'єктивна.

На колір та смак - фломастери різні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На колір та смак - фломастери різні.

На колір АБО на смак, ібо на смак деякі однакові ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і третій на черзі "Грань майбутнього!

О! Тема космічних прибульців явно запозичена із "Космічного десанту". ("Ви що, хочете жити вічно?!"), навіть герб такий самий. ;)

І це все замішано на фільмі "Пророк" із Кейджом Ніколасом (ото посил!!!) і той же згаданий "Исходный код".

Омега (материнський мозок) із усіх фільмів про прибульців, будь то "День незалежності" чи "Факультет" ;)

Я б сказав що основна сюжетна лінія більше схожа на "день бабака"

Чувак постійно переживає один і той же день, допоки не проживе його "правильно"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.kinopoisk.ru/film/705053/

Рекомендую переглянути "Металістка" (Ісландія). Порадує поціновувачів рок-культури, але в першу гарне кіно!

http://www.kinopoisk.ru/film/710409/

А це трагічна короткометражка про мемонт з життя лідера блек-метал гурту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тіні незабутих предків - молодіжний трилер, але і комедії там теж хватає

чесно кажучи фільм відповідає тим вимогам на які він розрахований, мені було приємно його переглядати, навіть не очікував такого :_02:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивились "Фільм зі мною у головній ролі" ? :_07:

Легка комедія з чорним гуморком, очікувати чогось надзвичайного не варто але так на разок поканає.

Фільм відноситься до категорії стьоб сценариста над ГГ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Добрався до Edge of Tomorrow (дивився по тв в 3D). Кіно на один раз 6.5/10. Спецефекти на рівні. До режисури питання, спочатку все плавно, а потім пришвидшення подій, повторення днів задто рване вийшло. КІнцівка також, я вважаю висмоктана з пальця

якщо залишки омеги повернули самого Круза в минуле, то чому сама омега не змогла себе повернути назад

друге, наприклад,

звідки Емілі Блант могла знати, що вона не зможе перезапускати день, якщо вона після переливання крові ніразу не помирала, а смерть це був єдиний варіант це перевірити

Були там і інші нюанси, але не хочеться згадувати.

My Sassy Girl 2008 корейський оригінал не бачив, але римейк мені сподобався. Катберт зіграла точно не гірше ніж в the girl next door . Особиста оцінка 8,5/10 .

Liberal Arts 2012

З точки режисури, можливо і не шедевр, але це здається тільки другий фільм Джоша Раднора. Вийшло досить непогано, здається 7 коротеньких ліній з певними філософськими думками 7,5/10

Змінено користувачем charlie
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Итак, "Посвященный".

Год выпуска: 2014

Производство: США / As Is Productions, The Weinstein Company LLC, Tonik Productions, Walden Media

Жанр: Фантастика, драма

Режиссер: Филлип Нойс

Продюсер: Джефф Бриджес, Нил Кёнигсберг, Николь Сильвер

Актеры: Брентон Туэйтс, Мэрил Стрип, Джефф Бриджес, Александр Скарсгард, Кэти Холмс, Тейлор Свифт, Кэмерон Монахэн, Одейя Раш, Эмма Трамбле, Катарина Дэмм

Сценарий многообещающий, кастинг странноват, но читая фамилии, думаю, что кино это все таки коммерция, потому Тейлор Свифт там для того и присутствует, закрываю на это глаза, ведь рядом написано Джефф Бриджес и Мэрил Стрип, потому все остальное уже не важно. Что получаем на выходе...Без грубостей не обойдусь. Жалкое подобие "Эквилибриума", расчитанное на подростков, наверное не самых глубокомыслящих. Если "Эквилибриум" берет глубиной, смыслом, заставляет сопереживать и чувствовать весь ужас жизни без эмоций, то тут сидишь в недоумении, сопоставляешь, пытаешься выдавить из себя сочувствие и понимание, да никак не выходит!!! Курт Уиммер в "Эквилибриуме" не заморачивался с громкими именами, самая большая звезда там Кристиан Бейл, но тогда еще не было ни "Бэтмена", ни "Машиниста", ни "Престижа"...да ничего такого не было, он был еще во второй лиге...Уиммер искал тех, кто сможет передать суть...а Филлип Нойс, что ли благотворительностью занялся...решил оказать помощь певице, которая метит в актрисы и мальчишке, который не готов еще играть серьезные роли...

Видеоряд отдельная тема...как и костюмы...в первом был стиль, а во втором...какой то "Плезантвиль" переделанный в фантастику...

Джефф, Мэрил, Александр, как вы туда попали???Может вы не прочли сценарий до конца???А может это просто промах режиссера, сценариста и художника...

Не тратьте время...Это еще один паровал в стиле "Дивергента"

Змінено користувачем Arven Rivendell
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Итак, "Посвященный".

Не тратьте время...

c6ed80e7e3d162bca7d42eb9a941b19c.gif

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...