Перейти до змісту

Тихі теревені любителів кіно REBORN


Рекомендовані повідомлення

Порадьте щось подивитись із жанру фантастика/наукова фантастика, тільки щоб щось не дуже популярне, більшість популярного я вже передивився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У фільми дуже багато уваги надавали деталям, і це важливо.

А ще ЕПІЧНІ МЕГА-ДРУЖБАНИ, ага ^_^

Порадьте щось подивитись із жанру фантастика/наукова фантастика, тільки щоб щось не дуже популярне, більшість популярного я вже передивився.

LEXX

Event Horizon

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого твій сарказм?

Блжад, Євгєній, які нафіг сарказм? Кіно дивились? Бачили дружбанів главгероя, які хз-куди ділись? Так от, оті МЕГА-СТАТУЇ - то вони і є, і топтали вони супостата вельми ЕПІЧНО.

Розжував доступно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, ага

Було зайвим. А те, що фільм дивився, ясно з того, що написав:

Подивився я фільм (знову ж таки європейський) - Красавица и Чудовище.

Але "епічні друзі" - чомусь мені одразу спало на думку "друзі" бандюгана. Того, що зі шрамом.

Хоча - фільм таки вартий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте щось подивитись із жанру фантастика/наукова фантастика, тільки щоб щось не дуже популярне

Донні Дарко. Нагуглиш сам :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора подивився "Машиніст" із Крістіаном Бейлом. Атмосферне кіно. Ніякого тобі екшену і т.д. Але тримає в напруженні до кінця фільму.

Цікаво те, що, задля ролі, Крістіан Бейл схуд на 28,5 кг і важив близько 55 кг (!!!) Став схожим на в'язня Освенціма.

93443399lj3.jpg

Якщо ти будеш худати й надалі - зникнеш зовсім

(Фраза з фільму)

Тревор Резник не спить вже цілий рік. Перетворившись на подобу живого скелета, він балансує на межі тривкого забуття та реальності. Він втомився від навали лякаючих марень, від дивних подій навколо себе у своєму буденному житті, тим більше, що віднедавна вони почали накручуватись у приголомшливий і незбагненний клубок.

Тепер, щоб не збожеволіти, Тревор має з'ясувати, що з ним відбувається і ким він є насправді? Розпочавши ризикований пошук в лабіринті лякаючих подій і напівздогадок, герой і гадки не має про, що йому належить дізнатися ...

Фільм чимось нагадав мені "Бійцівський клуб". Там головний герой також не спав довго...

Змінено користувачем Zheny@
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також встиг переглянути фільм "Охотники за Сокровищами".

Однозначно варте уваги. Багато зірок, гарна гра акторів. А головне, що фільм таки дійсно знятий на реальних фактах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Из последних понравился "Невероятная жизнь Уолтера Митти" Правда весь фильм было жуткое предчувствие какого нить сартирного юмора, но его не случилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не сподобався сам сюжет

Бо він не стандартний піндосовський. Хоч і актори американські.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно жена заставила посмотреть с ней "Подмена" с Джоли в главной роли. Вы знаете, не ожидал такого интригующего сюжета. Актерская игра и сама история заслуживает всяческих похвал. Кому интересно, посмотреть можно здесь лучшие драмы

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно жена заставила посмотреть с ней "Подмена"...

Хороший фільм, до половини сюжет так собі але після... Як то кажуть "Вот это поворот".

Якось дикувато бачити Джолі у ролі стурбованої матері, але справилась на відмінно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво те, що, задля ролі, Крістіан Бейл схуд на 28,5 кг і важив близько 55 кг (!!!) Став схожим на в'язня Освенціма.

8jkpt.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

London Boulevard 2010

PuFwI.jpg

Важко сказати чому мені сподобався данний фільм. Мінімум екшна, багато діалогів, сюжет простенький, але вже передивлювався декілька разів. Можливо, образ Фарела та і загалом рівень акторів. Можливо хоч і другорядна роль, але всеж присутність Девіда Тьюліса. Про Найтлі нічого не скажу. Підібрані саундтреки також роблять свій внесок в загальну оцінку фільму, особисто для мене, тут це певно відсотків 30-40 :). Не шедевр, але все якось досить атмосферно (по-британськи)...

Змінено користувачем charlie
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТІко я шота не вкурив, тут мінуснула, тут підтримала??

ну жінки вони такі :D

Замість того, щоб заглядати, що там хто поставив, краще можеш дати свою оцінку або щось порекомендувати

Змінено користувачем charlie
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТІко я шота не вкурив, тут мінуснула, тут підтримала??

Я случайно!!!Хотела плюс 1 поставить, но я компенсировала!))))

Змінено користувачем Arven Rivendell
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Подивився вчора фільм "Сигнал". І знову стійке відчуття дежавю... Усіх тягне на "матрицю" та "13-й поверх".

Хоча непогана фантастика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Итак, я не любитель фильмов про супергероев, хотя смотрела "Люди X", и "Железного человека", и "Тора"...ого...вот это не любитель...но это скорее за компанию с мужем. Но наконец то появился фильм, снятый по комиксам Marvel, который мне действительно понравился. "Стражи галактики" это нечто!!Таких продуманных, ИМХО, персонажей нет ни в одном из предыдущих, юмор просто бесподобный, видно что каждая деталь продумана до мелочи, потому что грим, костюмы....Когда зал начинал смеятся одновременно над шутками, я представляла, как это было на пробных показах, когда отслеживалась реакция зала, как команда предвкушала, что зритель среагирует на шутку и так и получалось))).Без конца хотелось поставить паузу, чтобы рассматривать детали... Конечно, по крайней мере, первый раз нужно смотреть в кино...так что, пока идет премьера, советую не пропустить.Украинская озвучка, как всегда шедевральна, спасибо украинским профи дубляжа.Саундтрек просто чумовой(ого как заговорила, видимо Енот заразен)))).Вообще, фильм можно разобрать на цитаты..."Я есть Грут", "У меня есть план" и т.д. и т.п.Так что бегите в 3D пока есть возможность!!!Для меня еще огромный плюс, что можно идти с ребенком...жестокость, конечно присутствует, но мое 9летнее чадо было в полном восторге, если младше, наверное не стоит...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також чув схвальні відгуки про фільм. Мабуть, варто сходити в кіно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...