Перейти до змісту

Тихі теревені любителів кіно REBORN


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, bublik007 сказано:

Жень, це римейк  "Шафт/Shaft" 1971-72-73 року?

я не бачив шафта 7х-якогось року.

Я бачив Шафта 2000 року. Це типу сіквел.

Хоча шафт 2000-го - не є ремейком 71-го року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще, рекомендую фільм "Іграшки для дорослих"

Я просто пісяв зо сміху. Це ульот. І да, дійсно для дорослих. Гумор місцями , звісно, трохи сортирний, але настільки уматні є моменти, що то просто абзац.

Спойлер

_e6d32dd2fdc57f5afcbf4e97178aa33b.png?no

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, bublik007 сказано:

Жень, це римейк  "Шафт/Shaft" 1971-72-73 року?

Є відсилка на старий Шафт :)

Один із героїв - виконавець головної ролі в Шафті 71-го ;)

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Zheny@ сказано:

Є відсилка на старий Шафт :)

Один із героїв - виконавець головної ролі в Шафті 71-го ;)


Шафт / Детектив Шафт / Shaft (2000) HDTVRip 2xUkr

Спойлер

Шафт вперше з’явився на кіноекранах у 1971 р. в однойменному фільмі Гордона Паркса, який був одним з перших представників жанру «блексплойтекшн» («чорний екшн»). Запальний і впертий охоронець закону, який захищав бідних та нещасних жителів негритянських районів від багатих і підлих білих, відразу завоював прихильність глядачів (і не лише афро-американців). Стрічка отримала «Оскара» за пісню Айзека Хейса (її також можна почути у новому «Шафті») і дочекалася двох продовжень: «Велика перемога Шафта» (1972) Гордона Паркса та «Шафт в Африці» (1973) Джона Гіллерміна. 

Наприкінці політкоректних 90-х, коли темношкірі борці за справедливість знову ввійшли в моду, могутній продюсер Рудін виділив 46 млн. доларів на динамічний бойовик, що мав розпочати черговий розділ біографії мужнього детектива. До режисури узявся афро-американець Сінглтон, котрий у 23-річному віці став наймолодшим постановником, якого висунули на здобуття премії Кіноакадемії («Хлопці з нашого кварталу», 1991). Раундтрі, колишній виконавець ролі Шафта, у картині Сінглтона зіграв дядька головного героя (подібний прийом зараз використовується у більшості рімейків - завдяки ньому сучасні митці ніби висловлюють повагу до авторів першоджерела). У самого Шафта перевтілився Джексон. 51-річний актор, відомий своєю прискіпливістю та важким характером, відразу знайшов недоліки в роботі режисера («Цей чоловік ніколи не бачив справжньої розбірки»), продюсера («Скотт Рудін належить до тих людей, які звикли отримувати все і відразу») і навіть сценариста («Річард Прайс пише добрі поліцейські історії, однак деякі його репліки не вміщуються у мене в роті»). Фільм вийшов у прокат влітку 2000 р. і, незважаючи на конкуренцію блокбастерів на кшталт «Гладіатора» та «Неможливої місії-2», тільки у США зібрав 62 мільйони.

:)

Змінено користувачем bublik007
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Щойно подивився "Джентельмени". Дивитися ОБОВ'ЯЗКОВО! І обов'язково із українським дубляжем.

Неймовірний жир.

Мало того, що Сценарист, та Режисер - Гай Річі, то й Метью Макконахі в головній ролі.  Трохи нагадує "Великий куш". Моментами. Але кіноха - маст сі!

 

 

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Cherman сказано:

Файне кіно, надіюсь "крепкі словечки" в перекладі залишились?

матюків як таких - немає.

Але класно замінили

  • Cумний 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
5 часов назад, Ko3bMa сказал:

Залишу поки що тут.

Фанатам Володаря Перстнів дивитись обов'язково.

 

  Скрыть контент

 

 

Це протсо акуєнно дякую )))) 
Англійську бажано розуміти звісно....

АЛе як актори повторюють епічні фрази й так ясно )))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Pavelix said:

Це протсо акуєнно дякую )))) 
Англійську бажано розуміти звісно....

АЛе як актори повторюють епічні фрази й так ясно )))

Туди ж

 

Як знімали Володар Перстнів

Spoiler

 

 

Як знімали Хобіта раз

Spoiler

 

 

два

Spoiler

 

 

і три

Spoiler

 

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Ko3bMa сказал:

Туди ж

вроді бачив ))

 

Все короч... пішов качати передивлятись..... довбана ностальгія ))

Змінено користувачем Pavelix
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

переглянув "Артеміс Фавл" - фубля.

фільм, відверто кажучи - огидний.  Не в плані бридкий, а просто дуже неприємний. Хоч це і ДІснеєвська казка.

Враження від перегляду дуже негативні.

Спецефекти там всякі на рівні, але от сам фільм враження не справляє. Читав, що розрахований на дітей 12+ років.. ой нє. Навіть і не 6-12.

Це фільм для розумово відсталих дегенератів.  Навіть присутність у фільмі Коліна Фаррелла його не спасла..

 

3-/5

Не рекомендую.

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

переглянув новий "Мулан" .

Краще ще раз передивитися мультик 1 частину.

Чесно.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Спроба зробити reunion, але чомусь невдала :D

Spoiler

 

Spoiler

Рейнольдс, Джекмен і Джилленхолл друзі

Spoiler

 

 

і постійно один з одного стібуться.

Spoiler

05080630_ryan-reynolds-christmas-sweater

 

 

 

Змінено користувачем Ko3bMa
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Трохи новин по Дюні

Quote

‘Dune’ Director Denis Villeneuve Blasts HBO Max Deal (EXCLUSIVE)


I learned in the news that Warner Bros. has decided to release “Dune” on HBO Max at the same time as our theatrical release, using prominent images from our movie to promote their streaming service. With this decision AT&T has hijacked one of the most respectable and important studios in film history. There is absolutely no love for cinema, nor for the audience here. It is all about the survival of a telecom mammoth, one that is currently bearing an astronomical debt of more than $150 billion. Therefore, even though “Dune” is about cinema and audiences, AT&T is about its own survival on Wall Street. With HBO Max’s launch a failure thus far, AT&T decided to sacrifice Warner Bros.’ entire 2021 slate in a desperate attempt to grab the audience’s attention.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Подивився "Честный вор" .

Ну, що я можу сказати.

Фільм примітивний, з передбачуваним і примітивним сюжетом.

Вимкнути мозок, щоб подивитися на гру хорошого актора, який здувся для цієї ролі.

5,5/10.

Скоротати вечір під пиво/сємки - пайдьот.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Вчора на перемотці "осилив" аж 2  фільми!

1 - Беги! Прячся!  Бей!  - а-ля підліткове кіно, про дівчину, яку після смерті матері, виховує батько-мисливець.

Примітивний і передбачуваний сюжет, така собі гра акторів.

Навіть реквізит "вбитий"! :) (увагу на автомат) 

 

Begi.pryachsya.bey.2020.WEB-DL.1080p.ELEKTRI4KA.UNIONGANG.mkv_snapshot_00.48.32.790.jpg

Begi.pryachsya.bey.2020.WEB-DL.1080p.ELEKTRI4KA.UNIONGANG.mkv_snapshot_00.48.31.220.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 - Грань времени.  ДОволі нудне кіно, хоча сюжет цікавий, якби це було у виконанні іншого режисера - було б набагато цікавіше. Ну і щоб головний герой не нігєр.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Ну і щоб головний герой не нігєр.

А Женя виявляється расист :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SergLutsk сказано:

А Женя виявляється расист :)

Я ненавиджу расизм, так само, як і нігєрів!

 

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ризикнув і я його глянути

23 годин тому, Zheny@ сказано:

1 - Беги! Прячся!  Бей!  - а-ля підліткове кіно, про дівчину, яку після смерті матері, виховує батько-мисливець.

Примітивний і передбачуваний сюжет, така собі гра акторів.

Ну весь фільм не надто витримує здоровий глузд і критичну логіку, але останні 3 хвилини в мене викликали отакий вираз обличчя :blink:  і трохи ржач :jeer:

Для тих, хто ще ризикне його зацінити - сховаю в спойлер

 

1) головного злодєя цілий фільм стрімлять в онлайні, його вже певно півкраїни знає в лице, але при цьому одягнувши бейсболку він раптом стає невпізнаваємим і спокійно виходить з ніби-то очепленої школи, захопленої терористами !


2) гвинтівку, з якої було застрілено школяра, просто огородили в скверику як місце злочину, і певно так і залишено без нагляду, зарядженою, щоб перша ліпша школярка сходила за нею (увага, знову ж таки всередині ніби-то очеплення !!!), просто взяла і пройшла з нею в руках (це ж не пукавка за пазухою, її дуже навіть видно !!!) через всю територію школи, де ніби-то мало б бути 100500 поліцейських, вийшла за межі очеплення (з снайперською гвинтівкою в руках !!!) і пішла підстрілила злодея ! Сказати що це комічно це нічого не сказати

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Ризикнув і я його глянути

Ну весь фільм не надто витримує здоровий глузд і критичну логіку, але останні 3 хвилини в мене викликали отакий вираз обличчя :blink:  і трохи ржач :jeer:

Для тих, хто ще ризикне його зацінити - сховаю в спойлер

  Показати прихований контент

Як ж сказав - примітивний.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Як ж сказав - примітивний.

Ну розумієш, термін "примітивний" можна розцінювати як: простенький/другосортний/заїзжений/без інтриги і т.д. Тобто я хочу сказати, що сюжет може бути і суперпримітивним, але разом з тим події принаймні лишаться логічними і реалістичними. А я хотів акцентувати увагу, що режисери тут ще й вважають глядачів за даунів, що схавають любий "грандіозний поворот" і не подавляться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Вчора подивився фільм  "Ніхто / Nobody".

Така собі заявка на олдскульний бойовик у стилі 90-х.

Як для скоротати вечір - дуже навіть годний!

 

Тhошки із RED трошки із Oldboy і Shaft - зі всього потрошки.  Актор, відомий своєю роллю у серіалі "Краще телефонуйте Солу".

Росіян  грають росіяни (російські актори)!  Навіть "Шнур" з Ленінграду засвітився :)  

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...