Перейти до змісту

Тихі теревені любителів кіно REBORN


Рекомендовані повідомлення

41 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Я переглянув цей "шедевр"

Помогите мне ето развідєть!

Це жосткій стьоб. І купа парашного гумору.  реально парашний гумор. Він і чорний і парашний (повторююся).

Хто чекає витонченого англійського гумору - не дочекаєтеся!  Типовий американський стьоб над Англією із вищеописаним гумором.

 

Я виключів на 15хвилині,але брєд!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Чьот не придумав в яку тему написати, то лишу тут. Повертався на тижні з Карпат і закортіло відвідати відносно новинку – 4DX-кінозал у Львові.

Круто. Для екшн-фільмів це просто жир.

Так як "дорога" на Львів поки ще не розвалилася – дюже рекомендую відвідати.

Дивився "День Незалежності 2". Підозрюю що без всіх цих спецефектів я б його зафукав. А так :) нічьо навіть фільм вийшов.

Наразі придумую як би то на "Стар Трек 3" потрапити :) звісно, якщо він йтиме в цьому форматі.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 minutes ago, Соромітник said:

Чьот не придумав в яку тему написати, то лишу тут. Повертався на тижні з Карпат і закортіло відвідати відносно новинку – 4DX-кінозал у Львові.

В мене перша думка після відвідин цього 4D була "аби лиш не йти на фільм про море чи зиму, бо простудишся нафіг".

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"бувалі" люди приносили з собою вітровки :)

я спочатку не пойняв, але коли космічний корабель плюхнувся в океан  прийшло прозріння :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Соромітник сказано:

"бувалі" люди приносили з собою вітровки

ДОбре, що фільми про всяких там живих мерців не показують у такому форматі...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З "неприємного" в арсеналі є вонючка та якісь пасочки що по ногах плескають

Інопланетяни та їхня база страшенно смерділи, а коли інопланетянин щупальцями махав та хапав когось то по ногах хлестало

Дощ та вітер в комплекті з добрячими нахилами крісел відповідно з камерою, тряска в авто, "масаж спини" при ударах, свист біля вух паралельно з пострілами – неймовірна круть.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Соромітник сказано:

Інопланетяни та їхня база страшенно смерділи, а коли інопланетянин щупальцями махав та хапав когось то по ногах хлестало

Дощ та вітер в комплекті з добрячими нахилами крісел відповідно з камерою, свист біля вух паралельно з постірами – неймовірна круть.

є шанс вийти із залу в нових коричневих штанах...

Як мінімум в мокрих штанах..

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З цими спецефектами втрачається вся сутність кінематографа. Це більше схоже на атракціон. З кожним разом вкотре переконуюсь, що найбільше отримую задоволення не від 3D і т.д. А від простого перегляду хорошого фільму на великому екрані. І для цього не потрібні окуляри для 3D, не потрібен дощ на голову чи вітер в обличчя.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є фільми для яких не потрібні, а є такі що вдало доповнюються тими ефектами

тут кожному своє... і кожен обмежує себе як вміє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

скажіть, хто дивився "Из машины" (Ex Machina) 2014

мене зацікавило, що фільм знятий за твором Каттнера

197532.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Dimon сказано:

скажіть, хто дивився "Из машины" (Ex Machina) 2014

Цікаво, але трохи затянуто.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Dimon сказано:

значить це для мене ))))

Я також люблю довгі фільми, але цей трохи передбачуваний і затягнутий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Zheny@ сказано:

Я також люблю довгі фільми, але цей трохи передбачуваний і затягнутий.

зрозуміло. що ж, відкладу на потім ... подивлюсь під настрій :)

дякую ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

вчора повівся на Веб-дл "дня незалежності 2".

 

Розумію, чому Вілл Сміт не захотів зніматися в цьому кіні.. 

Ну.. він навіть до половини 1-ї частини не дотягує... ефекти і всяка фігня - на висоті. А от смислу в фільмі - мало. Сюжет - гівно.  Задумка - шикарна. Недоробили. А мали ж , аж 20 років! :)  Він мав би йти годин 4!  Щонайменше!  Складалося враження, що я дивлюся якусь пародію на Зоряний десант..

Наполегливо не рекомендую!

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ну що, мав я змогу переглянути на вихідних фільм "Фінансовий монстр" , в нашому прокаті він був як "Грошова пастка".

Фільм доволі цікавий. Не нудний. Але от закінчення - ні в дугу. (Це якась катастрофа із сучасними фільмами...)

Все, чого чувак добивався - до сраки, вибачте. (Тут спойлерів не буде )

Гарна гра Джорджа Клуні. Другорядна роль Джулії Робертс цілком непогана.

Скоротати вечір - саме то!  Ну і заставляє задуматися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

На вихідних подивився "Легенду про Тарзана".

Взагалі - мене бісять екранізації подібних творів.  Хоч то мультики, хоч то кіно для дорослих (проно), хоч для широкого загалу. Неважливо! Бісить!  Всі екранізації, починаючи з 20-30-х років минулого століття!

Що ми бачимо на екрані  ?

Здоровенний накачаний мужик!  Побритий / вибритий кругом! І морда ліца, і груди, і спина, і ноги і підмишки!  Розчесане довге волосся!

Питання: як чим і нафіга? Він живе серед мавп. Яка пов'язка на бедрах?  Про що мова?

Я можу уявити, як би він штиняв! За стільки років. Адже навіть  ніякого туалетного паперу... 

 

Мала б бути хоча б крапля реалізму.

 

А ще подивився "Борна". Нового.

в кращих традиціях жанру. Гарний бойовик.

Хоча, також, трохи  перемудрили і багато нестиковок, і відвертих промахів.  Гірше ніж 4 перших частини (включно із "Спадком Борна").

 

Чи то я такий прискіпливий став... Чи то кіно стало відверте уг?

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я на вихідних ходив на "Афера під прикриттям" і на "Механік 2: Воскресіння". Перший фільмєц абалдєнний і сюжет і актори,ну взагалі кафонув по повній,да ще і на основі реальних подій,дивитися дуже цікаво,хоч треба і напрягатися бо буже багато тонкостей,ну і трішки тяжкі імена різних чуваків і ще  про фінансові мутки тяжко вкурити,але взагалі все класно ну і певно на любителя,бо в залі було людей з 15-20,з яких десь 4-5  повиходили,видно думали що це якийсь боєвічьок)) і не вкуривши теми не витримали лихої долі)), а я дивився на колишнього метамфетаминварителя і як на мене кльово зіграв. Ну а на рахунок механіка того,це вапщє жесть,як таке гавно можна придумати,ну це просто пісєц,проколів і брєдових сцен міліон,Ітан Хант,Бонд,Борн,Джек Річер взагалі ацтой,ось тут чувак реально може все!знайти дані на особу,чи плани приміщень,або якесь круте обладнання буквально за один день,а організувати супер нереальне завдання так то взагалі пару годин і фсьо, як би в сюжеті було б убивсто президента США ну я думаю де за день-два головний герой лєгко би справився,тю,а шо тут такого,ось подивитися  фільм і побачите що можна "реально" вичворяти. Я ніколи нікому не раджу,бо знаю що у кожного своя думка і знаю що мене ніхто не послухає,але цю фігню реально можна не качати і тим більше пертися в кінотеатр бо такого говна я давно не бачив, .ука да ще і в кінотеатрі :D,от одне що класно то зйомки,особливо на початку у Бразилії,гарно не поспориш.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 05.09.2016 at 08:22, Zheny@ сказано:

А ще подивився "Борна". Нового.

в кращих традиціях жанру. Гарний бойовик.

Хоча, також, трохи  перемудрили і багато нестиковок, і відвертих промахів.  Гірше ніж 4 перших частини (включно із "Спадком Борна").

Борна ледве передивився - якась непотрібна біготня весь фільм і трясеться камера аж голова болить. Вийшов трешак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Подивилась "Донька Бога" (не зважаючи на численну критику) і можу впевнено сказати - фільм вартий уваги!

У ньому доступно показано як діє на психічний стан людини пережите в дитинстві і витіснене підсвідомістю сексуальне насильство.

Так, це кіно не для вечірнього перегляду з дітьми чи коханою, воно для тих, хто хоче зрозуміти "що", "чому" і "як" впливає на людську психіку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, OlgaAlterEgo сказано:

Подивилась "Донька Бога"

дарма витрачений час. Не зрозумів.

недолуго якось.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Zheny@ сказано:

дарма витрачений час. Не зрозумів.

недолуго якось.

 

Маєш право на власну думку))

А на рахунок недолугості то ти дарма, фільм наче ілюстрація до підручника з психології. Доводилось мати досвід роботи з людьми, що пережили подібний процес (сексуальний аб*юз в дитинстві), тож як на мене механізми психологічного захисту зображені абсолютно точно від витіснення до сублімації і заперечення.

 

Чудовий фільм, тим хто любить подумати і зрозуміти щось нове, однозначно рекомендую.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, OlgaAlterEgo сказано:

Чудовий фільм, тим хто любить подумати і зрозуміти щось нове, однозначно рекомендую.

А ще там Кіану РІвз .... :)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

А хтось вже зирив Судная ночь 3, стоїть?

 Ходив на Джек Річер2,мля ну пісєц розстроївся,вкінці чуть не заснув,соплі якісь(((Томік переігрує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...