Перейти до змісту

Чистка ноута від пилу та заміна термопасти)))


viktor111

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 69
  • Створено
  • Остання відповідь

Можу компресором задути, швидко, ефективно, не дорого.

I скiльки орiентовно коштуе задути у Вас термопасту i термопрокладки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу компресором задути, швидко, ефективно, не дорого.

I скiльки орiентовно коштуе задути у Вас термопасту i термопрокладки?

Я писав про повітря, можу компресором продути за ціною пива, термопасту міняю собі та друзям-знайомим, термопрокладки не міняю, добрі люди сказали не чіпати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

ось що попало в руки,10 років працював без чистки)))мамка мертва)))

post-17539-0-94073500-1411502937_thumb.j

post-17539-0-57464100-1411502944_thumb.j

post-17539-0-64717000-1411502951_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось що попало в руки,10 років працював без чистки)))мамка мертва)))

Як на 10 років то ще нормально )). Були випадки коли за 1 рік пилі було в 3 рази більше і ще + в корпусі просто комками величезними.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То всьо круто до кого звертатись то я так і не зрозумів. В мене Lenovo G 450 купляний в 2008 р звісно ніхто його не чистив. Останій рік кулер завжди крутиться хто може професійно почисти і за скільки грошей та часу? цікаво сьогодні бо завтра їду у відрядження.Дуже чекаю пропозицій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо є мінімальні навики в електроніці то можна і самому,а так в майстерню,почитайте тему спочатку там є інформація хто це може зробити)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То всьо круто до кого звертатись то я так і не зрозумів. В мене Lenovo G 450 купляний в 2008 р звісно ніхто його не чистив. Останій рік кулер завжди крутиться хто може професійно почисти і за скільки грошей та часу? цікаво сьогодні бо завтра їду у відрядження.Дуже чекаю пропозицій.

Сьогодні віддаєте ноут, завтра забираєте. Ціна питання 200 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ото ціни,щось дороговато,ціна питаня небільше 100грн.навіть мікс дешевше зробить)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vagus, купиш термопасту, ласиш мені на голинку ноут. Все зроблю за 30-50грн. Термопаста 30грн і вище

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nick85, купляти в комп сесвіті чи де хочете. Я там купляю. З найдешевших манхетен ьільш менш, кпт не раджу, з крутих залман) але це вже на гаманець)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ото ціни,щось дороговато,ціна питаня небільше 100грн.навіть мікс дешевше зробить)))

В кожного своя ціна, як і якість роботи. Для того і є ринок, щоб вибрати те, що є оптимальним для Вас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То всьо круто до кого звертатись то я так і не зрозумів. В мене Lenovo G 450 купляний в 2008 р звісно ніхто його не чистив. Останій рік кулер завжди крутиться хто може професійно почисти і за скільки грошей та часу? цікаво сьогодні бо завтра їду у відрядження.Дуже чекаю пропозицій.

Вже не актуально сам почистив відкрутив 3 шурупа акуратно пройшов щіткою та пилососом і все перестав кулер постійно працювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То всьо круто до кого звертатись то я так і не зрозумів. В мене Lenovo G 450 купляний в 2008 р звісно ніхто його не чистив. Останій рік кулер завжди крутиться хто може професійно почисти і за скільки грошей та часу? цікаво сьогодні бо завтра їду у відрядження.Дуже чекаю пропозицій.

Вже не актуально сам почистив відкрутив 3 шурупа акуратно пройшов щіткою та пилососом і все перестав кулер постійно працювати.

Перевірте ще температуру процесора і відео (Аїдою можна), а то з 2008 року термопаста вже добряче засохла))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підтримую sergej ,треба поміняти ще термопасту,але краще дай майстру,тому що ,за такий період часу проц міг приклеїтися до системи охолодження, можеш вивести зладу нотик)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю чи по темі - не розібралася , що де... :

Здала в сервісний центр ноут , щоб почистили і перестановили вінд , бо став ну дуже глючити - не відкривалися програми , включалися якісь сайти при переході на сторінку , ну і т.п. Я в цьому не розуміюсь , тому вирішила дати в руки професіоналам )

Ну що сказати - молодці хлопці ), все класно зробили , налаштували , почистили - так почистили , що став , як білий лист )) - просила , наголошувала зберегти фото з ноута - нуль! - нічого не залишилось . Шкода , багато з яких фоток немає копій , пропали безповоротно ( Ну хоч радує , що ноут працює нормально)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кориця,дик ви відразу героїв в студію

то ж цікаво багатьом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю чи по темі - не розібралася , що де... :

Здала в сервісний центр ноут , щоб почистили і перестановили вінд , бо став ну дуже глючити - не відкривалися програми , включалися якісь сайти при переході на сторінку , ну і т.п. Я в цьому не розуміюсь , тому вирішила дати в руки професіоналам )

Ну що сказати - молодці хлопці ), все класно зробили , налаштували , почистили - так почистили , що став , як білий лист )) - просила , наголошувала зберегти фото з ноута - нуль! - нічого не залишилось . Шкода , багато з яких фоток немає копій , пропали безповоротно ( Ну хоч радує , що ноут працює нормально)

а де саме зберігалися фото,на системному диску С ,чи можливо на робочому столі, чи на локальному диску D ???просто цікаво)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник ,i-Сервіс

viktor111, Деякі папки на робочому столі , частина в "мої документи"

init,Добре було б хоча б ті ,яких немає копій

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник ,i-Сервіс

viktor111, Деякі папки на робочому столі , частина в "мої документи"

init,Добре було б хоча б ті ,яких немає копій

Робочий стіл та мої документи це системний диск, справи Ваші погані,відсотків 99 ,що відновити нічого невдастя,надалі зберігайте всю потрібну інформацію на локальних дисках D.E..... і т.д. дивлячись скільки їх у вас на ноті.,вже неодноразово зустрічався з такою проблемою)))просто майстрові який знущався над вашим нотом впадло було дістати жорсткий з нота та підставити його в карман та злити інфу на інший диск, якщо нот невключався,а якщо включався у всьому винні Ви ,потрібно було скопіювати на локальний диск D, і претензій до майстра нема ніяких)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кориця, ну :) хто ж вас в той іСервіс відправив то...

якщо люди навіть назву і лого не можуть придумати свої - то як вони роботу робити будуть :)

но то не суть

а по суті - то раз макбука після них дивились - грусть-пєчаль-тоска...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...