Перейти до змісту

Чистка ноута від пилу та заміна термопасти)))


viktor111

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 69
  • Створено
  • Остання відповідь

коли постійно крутиться і гуде кулер і дує гарячим. Це вже признаки що вже радіатор забився.

Скачайте програму Everest чи Aida і гляньте температуру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз в рік важаю профілактику треба робить... а взагалі у кожного по різному.

З дозволу топікастера хочу спитать паралельно хто це робить професійно і швидко? хто надає таку послугу... і так сказать щоб прийти на місці почекати пів годинки чи кіко там і відразу забрати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попав до мене в руки HP Pavilion g6-2241sr цп 80 по цельсію без навантаженя ,тільки два дні тому закінчилась гарантія, рік і два дні, я був в шоці ,користувалвся дівчина і тільки вдома

Раз в рік важаю профілактику треба робить... а взагалі у кожного по різному.

З дозволу топікастера хочу спитать паралельно хто це робить професійно і швидко? хто надає таку послугу... і так сказать щоб прийти на місці почекати пів годинки чи кіко там і відразу забрати...

якщо є трошки понятя можна самому ,займає годину часу,а так Діапазон центр на жд вокзалі кращих майстрів незнаю

post-17539-0-42155700-1395678846_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З дозволу топікастера хочу спитать паралельно хто це робить професійно і швидко? хто надає таку послугу... і так сказать щоб прийти на місці почекати пів годинки чи кіко там і відразу забрати...

ТЦ Караван, Сервісний центр 'Notix' (3 поверх),

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТЦ Караван, Сервісний центр 'Notix' (3 поверх),

ха саме цікаво що цей варіант мене влаштував би, оскільки проживаю не далеко... але сказали мені там що швидко не вийде...треба лишити і десь через 3 годинки забрати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

самому просто все зробити.. якщо не криві руки.. балон із зжатим повітрям + викрутка + термопаста і година часу.. з деякими моджелями складніше, з деякими взагалі пару хвилин повозитися треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

згідний повністю в деяких моделять просто знімаєш задню кришку і все,подивися в інеті як розберається та чи інша модель ноута

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я надаю такі послуг и ще ніхто не шкодує:) свій чищу раз в пів року, але мій спосіб користування дуже інтенсивний)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попав до мене в руки HP Pavilion g6-2241sr цп 80 по цельсію без навантаженя ,тільки два дні тому закінчилась гарантія, рік і два дні, я був в шоці ,користувалвся дівчина і тільки вдома

Раз в рік важаю профілактику треба робить... а взагалі у кожного по різному.

З дозволу топікастера хочу спитать паралельно хто це робить професійно і швидко? хто надає таку послугу... і так сказать щоб прийти на місці почекати пів годинки чи кіко там і відразу забрати...

якщо є трошки понятя можна самому ,займає годину часу,а так Діапазон центр на жд вокзалі кращих майстрів незнаю

post-17539-0-77529700-1395681015_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цілковито підтримую самостійну чистку ноутів. Треба ж не лише помічникам майстрів гроші заробляти чисткою :) майстрам теж ікри хочеться.

Тому що переважна більшість самостійних чисток закінчується ремонтом в 500-1300 грн, бо чи мосту чи відасі буде дупа.

Перш ніж щось рекомендувати комусь - треба бути впевненим що його рівень знань дозволяє то зробити. Та ще й не факт що ви самі робите правильно, може просто моделька надійна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТЦ Караван, Сервісний центр 'Notix' (3 поверх),

ха саме цікаво що цей варіант мене влаштував би, оскільки проживаю не далеко... але сказали мені там що швидко не вийде...треба лишити і десь через 3 годинки забрати...

Тоді ви вирішіть, хочете якісно, чи аби-як, але швидко. В деяких ноутбуках, щоб зняти клавіатуру і вичистити під нею, приходиться знімати дисплей. А це шлейфи і т.д. Швидкість і якість в такому процесі - не сумістима штука

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100 грн плотив тижня2 тому... Нормально чи піддурили трішки?))

все залежить від ноута і майстра :) ціна нормальна для складнішої чистки хорошим майстром

хоча від лажової чистки бовдуром за такі ж гроші ніхто не застрахований - то все з досвідом приходить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому що переважна більшість самостійних чисток закінчується ремонтом в 500-1300 грн, бо чи мосту чи відасі буде дупа.

Перш ніж щось рекомендувати комусь - треба бути впевненим що його рівень знань дозволяє то зробити. Та ще й не факт що ви самі робите правильно, може просто моделька надійна.

згідний, моє саме перше знайомство з даною процедурою (давно правда було) закінчилось заміною материнки та процесора на компі

але з іншого боку, як не спробуєш, то й не навчишся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТЦ Караван, Сервісний центр 'Notix' (3 поверх),

ха саме цікаво що цей варіант мене влаштував би, оскільки проживаю не далеко... але сказали мені там що швидко не вийде...треба лишити і десь через 3 годинки забрати...

Нормально сказали. Досить адекватно оцінили час ремонту :-)

Звісно, є моделі ноутбуків, де вся ця процедура може зайняти 15 хвилин, але чимало ноутів, на які потрібно затратити значно більше часу. Взагалі при такій роботі поспішати не варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТЦ Караван, Сервісний центр 'Notix' (3 поверх),

ха саме цікаво що цей варіант мене влаштував би, оскільки проживаю не далеко... але сказали мені там що швидко не вийде...треба лишити і десь через 3 годинки забрати...

Нормально сказали. Досить адекватно оцінили час ремонту :-)

Звісно, є моделі ноутбуків, де вся ця процедура може зайняти 15 хвилин, але чимало ноутів, на які потрібно затратити значно більше часу. Взагалі при такій роботі поспішати не варто.

ТАм справа не в самому ноуті... а типу у черзі і зайнятості хлопців... ноут мені вже чистили за 15 хв при мені.... HP4530s не довго... і не дуже складно якби...я сам бачив.. але сам не так близько дружу з технікою...та й термопасти не маю..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас на сервісі можна принести, почекати і забрати почищений нотик ) Якщо ноут тре розбирати повністю, то обійдеться в 80-90грн. Звісно міняється не лише термопаста, а й терморезинки, про які багато хто просто забуває )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звісно міняється не лише термопаста, а й терморезинки, про які багато хто просто забуває )))

100 %, а потім приносять ноут після такої чистки зі словами "почистив, але все-одно щось гріється"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас на сервісі можна принести, почекати і забрати почищений нотик ) Якщо ноут тре розбирати повністю, то обійдеться в 80-90грн. Звісно міняється не лише термопаста, а й терморезинки, про які багато хто просто забуває )))

на днях зайду, бо почистили а він собако всерівно гріється(((

Ремонтую в мікса, дуже задоволений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас на сервісі можна принести, почекати і забрати почищений нотик ) Якщо ноут тре розбирати повністю, то обійдеться в 80-90грн. Звісно міняється не лише термопаста, а й терморезинки, про які багато хто просто забуває )))

вул. Вининченка, 31 ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме так. В дворику, біля дозвільного центру. Як іти від ЦУМа, то за прокуратурою поворот наліво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Ноут грівся, тепер кулер взагалі полетів, якщо поміняти кулєр то на скільке що ноута хватить? 2008 р\в Асус в мене. Кулера до них бачу є тут, замовити не проблема, але думаю може варта зразу збирати на новий ноут?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, якщо поміняти кулєр то на скільке що ноута хватить?

Як повезе: кулер в ноутбуцi не едина запчастина, i зазвичай кулер живе набагато довше, анiж бiльш "нiжнi" частини.

Набагато частiше виходять з ладу вiнчестер/вiдеокарта/пiвнiчний мiст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...