Перейти до змісту

Подорож в м. Припять (Чорнобиль)


tihiy

Рекомендовані повідомлення

Виникла ідея поїхати в Припять, але не через туроператорів, а своєю тусовкою. Знайшов декілька посилань про поїздки людей без турфірми.

http://forum.awd.ru/...?f=994&t=153335

http://polesskoe.blo...-post_3611.html

http://denied.org.ua...-gorod-pripyat/

Хтось їздив, цікавився?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 65
  • Створено
  • Остання відповідь

там вроди как разрешение нужно и оно стоит немало.

В посиланнях вище описали що пройшли два КПП показавши документи (другого правда зупнли на 2-му КПП і прийшлось чекати групу).

З турфірмою екскурсія з столиці 500 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

краще відкласти поки поїздку поки не стане спокійніше

дякую за пораду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їздив двічі, перший раз вільним сталкером, другий раз - автобусом. Є фото, можу дещо цікаве розповісти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, обіцяю, як тільки доберусь до комп'ютера, відразу закину кілька фото. На жаль, це буде тільки завтра - робота. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також давно хочу поїхати, через турфірми не знайшов нічого. Там тільки посміхаються, мабудь думають, здурів хлопець)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давно слыхал что запретили экскурсии, вот подтверждение: http://life.pravda.com.ua/travel/2011/11/25/90143/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо в двох словах.

1. Потрібно поспішати - на території Чорнобиля знищуються старі радянські архітектурні об'єкти. Між моїми двома поїздками був десь рік, і дещо до приїзду Януковича і Патріарха Московського прибрали. Споруди, які формували старе радянське місто. Це був стиль Чорнобиля. Радянська епоха.

2. По дорогам ніхто не ходить, рухаються тільки на автомобілях. Якщо хтось йде - отже, або сталкери (відразу доповідають міліції), або щось трапилось з авто, відразу повинні зупинитись і підвезти. Тому піших (я маю на увазі не по дорогах міста Чорнобиль, а саме Зони) - ви не побачите. Крім як двічі в рік. Коли відкривають кордони.

3. Бути підготовленим!! Обов'язково мати з собою йод, воду та дозиметр. Повноцінну аптечку. Не економте місця під неї - не той випадок.

Достатньо двох годин перебування на дахах, щоб вловити дозу і відчути свій власний зоб. Таблетки від головної болі. Взагалі, по дахах суворо не рекомендую ходити - доза ударна, 2-3 години - і світитись, ясна річ, як новорічна ялинка не будете, але голова буде розколюватись. Звісно, не всі дахи однаково небезпечні, та дозиметр тут дорожче золота. Для вашого ж блага.

4. Зброя. Пневмати залиште дома, проти вас будуть реальні звірі - вовки і кабани. Скажені лисиці. І не думайте, що вони, як у грі "СТАЛКЕР", не вміють видиратись на горища та дахи хат. Нападають великим числом, 5-8 осіб. Кабани це взагалі окрема тема. Якщо є маленькі поросята - вас ніщо не врятує.

Тесаки, сокири як зброя - саме то. Майте на увазі, що міліція усе це конфісковує. Так що будьте готові до втрат, фінансово.

5. До речі. Штраф у першій зоні - 800грн. Друга і третя - суттєво більше. Кажуть, близько двох тисяч. Тому не попадайтесь!

6. Моб. телефони ловлять погано. Можливо, за два роки щось і змінилось, хто зна. Але - сумнівно.

7. Всі ходять у камуфляжі - така робоча одежа. Штани жінкам не обов'язкові (бачили кількох в звичайних), та верхня одежа обов'язкова - камуфляж. Забезпечує держава. Тому купуйте одежу бажано нашого виробництва. Не будете так виділятись. хоча наявність рюкзака вже вас виділятиме.

8. Води на одного не менше 5-6 літрів. Саме її не вистачає найбільше. Бездарно не витрачайте на миття рук - краще візьміть серветки, кілька пачок. Марганцовка. Пляшка (краще дві) горілки. Побачите, буде у пригоді.

9. Їжу - ніякої картоплі, і тому подібних продуктів. Тільки сух.пай, тушонка, цукерки та сухофрукти. Тушонку спробуйте перед поїздкою - чи будете їсти (різна буває), чи не зіпсута. Найкраща - армійська. Перевірено.

10. Побільше батарейок до ліхтарів, і щоб ОБОВ'ЯЗКОВО був якийсь червоний фільтр. Вовки - бояться. Нас місцеві попереджали, зникали люди. Ще краще - розпалений вогонь. Сухий спирт, мінімум пачка. Дрова НЕ БРАТИ із старих дерев, мох також. Намагатись не дихати димом.

11. Для мобільних запасні батареї.

12. Зручний та головне ПРАВИЛЬНО НАГРУЖЕНИЙ рюкзак та черевики - залог успіху. Черевики не повинні бути новими чи тільки купленими на гумі. Пройдіться по місту кілометрі з 15 - якщо з ногами усе в порядку - значить, годяться.

Самі найкращі рюкзаки - альпіністські. Добре розподіляють вагу. Не "ведіться" на натовські рюкзаки - вони об'ємні, та спина під ними буде дубова. Реально важко. Перший день км з 30 ще зробите, далі просто встанете.

13. Одному в Зоні немає що робити. Кожного року пропадають люди. Кажуть, в тому році компанія розділилась, і трьох чи чотирьох (хлопці та дівчата) досі не знайшли. Найчастіше - навіть не знаходять одежі.

14. Карти та навігатори - обов'язково. Карти, звісна річ, не гральні.

.............................

Ніби бігом пройшовся по основним пунктам. Якщо ще щось згадаю - напишу. Усе, що написано - стосується поїздки на 2-3 дні. Дощовики - обов'язкові. Футболки краще брати велосипедні - бобре відводять вологу зі спини.

І головне. Документи. Це те, без чого ви відразу попадете в КПЗ на кілька днів. З документами усе набагато простіше. Вами не займатиметься, у всякому випадку, СБУ.

Тепер ніби все. Ну і завтра - фото, як і обіцяв. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також давно хочу поїхати, через турфірми не знайшов нічого. Там тільки посміхаються, мабудь думають, здурів хлопець)

http://go2chernobyl.com/?ordertour&group

Ось, наприклад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я пізньою осінню і їздив, удвох, з товаришем. Палатку не брали, спали на зупинці, вогнище, спальний мішок, каремат. Вночі були сильні приморозки, одягати треба термобілизну.

Осінню, коли спадає листя, усе набагато краще видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я пізньою осінню і їздив, удвох, з товаришем. Палатку не брали, спали на зупинці, вогнище, спальний мішок, каремат. Вночі були сильні приморозки, одягати треба термобілизну.

Осінню, коли спадає листя, усе набагато краще видно.

(Крім як двічі в рік. Коли відкривають кордони.) Що це за дати? Травневі?

Як уникати патрулів? Їх багато в місті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://go2chernobyl....ordertour

Ось, наприклад

Раніше, можливо, і пройшло б. Зараз не хочу по програмі, хочу *вільний політ*. Куди схотів, коли схотів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хіба не можна вільним сталкером проникнути туди безкоштовно? І чи були Ви на Дузі? А то всі їдуть в Прип'ять, фоток вже з міста хватає, хотілось би чогось нового. До речі у нас в Луцьку хтось організовує подібні похздки? (Щоб з дугою разом)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хіба не можна вільним сталкером проникнути туди безкоштовно? І чи були Ви на Дузі? А то всі їдуть в Прип'ять, фоток вже з міста хватає, хотілось би чогось нового. До речі у нас в Луцьку хтось організовує подібні похздки? (Щоб з дугою разом)

Та от і за що розмова. Як потрапити, щоб не заловили, як краще добратись, де не влізти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є ідея поїхати,тільки треба мінімум ще одного чоловіка або більше,дуже добре восени,комарів немає та різних рослиностей,головне мати із собою дозиметра,краще щоб у кожного був,може бути коли патруль запасе і прийдеться кожному втікати в різні сторони.Дуже багато фото СТАЛКЕРА тут http://www.panoramio.com/user/3866655?show=all

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. 9 травня та 26 квітня.

2. Ні, до Дуги не дійшли. Нас як помітили на дорозі - через півгодини було підняте чорнобильське відділення міліції, і нас (як ми потім взнали) - вже чекали (довго розповідати). Щоправда, ми пішли в інший бік. Вони думали, що ми йдем до Прип'яті, а ми повернули в іншу сторону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є ідея поїхати,тільки треба мінімум ще одного чоловіка або більше,дуже добре восени,комарів немає та різних рослиностей,головне мати із собою дозиметра,краще щоб у кожного був,може бути коли патруль запасе і прийдеться кожному втікати в різні сторони.Дуже багато фото СТАЛКЕРА тут http://www.panoramio...866655?show=all

плюс за фотки, круто!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є ідея поїхати,тільки треба мінімум ще одного чоловіка або більше,дуже добре восени,комарів немає та різних рослиностей,головне мати із собою дозиметра,краще щоб у кожного був,може бути коли патруль запасе і прийдеться кожному втікати в різні сторони.Дуже багато фото СТАЛКЕРА тут http://www.panoramio...866655?show=all

Мертве місто.... На жаль, не фентезі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...