Перейти до змісту

Бойкот товарів окупантів


justice777

Рекомендовані повідомлення

Саме так, тому треба бути уважними і пильними - жодної копійки окупантам!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 323
  • Створено
  • Остання відповідь

можливо у ватсонс. Ну там вибір великий

Великий вибір саме російських товарів, з європейських лише гелі для душу. Прийдеться три дорога платити, бо злотий вже по 4 грн., і відправляти чоловіка за покупками в Польщу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви ще співпрацюєте з банками окупантів (Сбербанк Росії. ВТБ-Банк. Промінвестбанк. Банк «Рускій стандарт».

Альфа-банк.)? Ваші гроші у небезпеці!

Негайно закривайте там свої розрахункові рахунки, зарплатні проекти, депозити.

Це не лише патріотичний крок, але й мудре рішення, адже банківська система росії може вдатися до висмоктування грошей зі своїх українських дочок (особливо валюти) для свого порятунку. Колись вони вже вкрали усі заощадження, які тримали громадяни СРСР у радянському Сбербанку. Росія - злодій-рецидивіст!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю чи було.

Бойкот ВК і Однокласникам оголошено!

Деталі

Живемо для України!

ДРУЗІ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку шукають спонсорів російських окупантів

Кампанію з бойкоту російських товарів продовжують у Луцьку громадські активісти. Вони назвали магазини, які не приєдналися до бойкоту.

"Поки що ми опублікували лише частину інформації", - каже керівник секретаріату волинського осередку "УДАРу" Михайло Бабенчук.

У перелік магазинів вже потрапили: "Дует"(вул. Володимирська), "Смак"(вул.Винниченка), "Маєток" (пр. Волі), мінімаркет "Гастрономія" (пр. Волі, зупинка біля "Фокстроту").

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якраз сьогодні-післязавтра в watsons розпродаж російського зі знижкою 30%. заходив теж – шпротам в консерві вільніше дихати, ніж зараз в тому ex-ДЦ :smile3: патріотів чотири довжелезні черги.

але, до чого веду. я малій купую хагіси. код країни на них стоїть 50 (united kingdom), в той же час на упаковці напис "виготовлено в росії". це як розуміти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в росії дочірні компанії європейських брендів, тому виробляються товари в росії , хоч і основні прибутки отримують власники з закордону (або офшори), але все ж податки, то платяться росії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якраз сьогодні-післязавтра в watsons розпродаж російського зі знижкою 30%. заходив теж – шпротам в консерві вільніше дихати, ніж зараз в тому ex-ДЦ :smile3: патріотів чотири довжелезні черги.

але, до чого веду. я малій купую хагіси. код країни на них стоїть 50 (united kingdom), в той же час на упаковці напис "виготовлено в росії". це як розуміти?

переходь на вітчизняні

LJwC7.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю чи було.

Бойкот ВК і Однокласникам оголошено!

Деталі

Живемо для України!

ДРУЗІ

Було відео власника ВК про підтримку Майдану. То як до ВК відноситись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

переходь на вітчизняні

LJwC7.jpg

те що мала полюбляє їсти гарбуза набагато більше за банани, я вже вважаю великим досягненням :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю чи було.

Бойкот ВК і Однокласникам оголошено!

Деталі

Живемо для України!

ДРУЗІ

Було відео власника ВК про підтримку Майдану. То як до ВК відноситись?

Не власника, а засновника. І під час майдану він продав свій пакет акцій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder
те що мала полюбляє їсти гарбуза набагато більше за банани, я вже вважаю великим досягненням

Українською? Вах-вах, однако ^_^

Нагадало:

ДБ: Ага, ось ці хлопці… Я роблю особливе, вуличне чаклунство… Хочете побачити трішечки чаклунства?

Хлопці: Ненене, Дэвид Блейн, отвали от нас… Мы вообще по-украински не понимаем!!

ДБ: А, то ви москалі? А що робите в Тернополі?

Хлопці: Отвали, демон! Что хотим, то и делаем! И не москали, а русские.

ДБ: А ви впевнені, що ви русскіє? Ось ти… Ти впевнений в цьому?

Хлопці: Ну блин… Уверен конечно.

ДБ: А що це ти тоді вирядився так? Вишиванка… ше й оселедець козацький на голові.

Хлопці: Что??? Какая еще вышиванка? В рот мне ноги, демон, что ты наделал? Верни нам наши шмоты… фак мой мозг!

ДБ: До речі, хлопці… я щось забув вдома свій годинник… Не підкажете котра година?

Хлопці: Ееее… За вісім хвилин шоста… Фак мій моск, демон… що ти наробив… я говорю українською!!! Очманіти можна… Ноги мені до рота! Зупинись… відчепись від нас, добре? Ну що ще? Що ти пиришся, демон?

ДБ: Та я оце думаю… Ви плануєте святкувати майбутній день народження Степана Бандери?

Хлопці: Якого Бандери? Цього злісного націоналіста, який чинив звірства серед мирного населення? Ой… що це я несу всяку московську пропаганду… Це ж справжній незламний патріот нашої України… Слава Україні! Відсвяткуємо як треба, з розмахом!

ДБ: Героям слава)) Ну бувайте… Годі з вас… я бачу, що ви хороші хлопці…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ko3bMa, аби не так, як тут :smile3:

Короче, залез я в холодильник, взял помидору, огурец, зелень, хотел салат сделать. Ну естественно, салат надо делать с майонезом, иначе какой нормальный человек его есть будет. Я все нарезал и вдруг понял, что майонез я забыл, чёртов слоупок. Открываю холодильник, беру майонез и вдруг понимаю, что передо мной лежит сало. Никогда раньше не ел сала, а тут вдруг захотелось, ну думаю, раз захотелось, почему бы и не съесть. Пока заправил салат, нарезал сало, все как положено, покушал и тут вдруг все перефарбувалося у жовтоблакитний колiр, гул та рокiт, їбать у сраку, що за гомно, нічого не зрозуміло, вилазить із земли Тарас Шевченко и каже якусь хуйню про москалів і мораль, старий педаль, хулі йому у землі не лєжалось бл?*:!? Відтепер окрім української мови я ніхуя не розумію. Здається сало було прокляте.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самий популярний російський товар, від якого ніхто не збирається відмовлятись у нас, це - МТС :)

А могло б бути ефективним влаштувати якусь всеукраїнську акцію "Викинь сімку МТС".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yaryk, "а яка тому є розумна альтернатива"? КС теж наполовину російський. а Life просто помре від щастя навантаження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yaryk, "а яка тому є розумна альтернатива"? КС теж наполовину російський. а Life просто помре від щастя навантаження.

мережа wifi по Луцьку і всеобільне використання skype )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самий популярний російський товар, від якого ніхто не збирається відмовлятись у нас, це - МТС :)

А могло б бути ефективним влаштувати якусь всеукраїнську акцію "Викинь сімку МТС".

Ну чому ж ніхто? Я відмовився й викинув сімку мтс. Запропонував двом знайомим також відмовитись від мтс, сказали, що можливо так і зроблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що до стільникового звязку:

якщо відмовитись ніяк - то треба не залишати "їм" (операторам) пакетних хвилин (чи гривень), тобто виговорюйте все - дзвоніть родичам і друзям, особливо в інших містах, а ще краще - в інших регіонах

особливо це стосується контрактників

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто знизити обєм платних послуг. Інтернет, смс .дзвінки на чужих та за кордон.Вони вже це відчули і запустили стартові пакети з абонплатою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що до стільникового звязку:

якщо відмовитись ніяк - то треба не залишати "їм" (операторам) пакетних хвилин (чи гривень), тобто виговорюйте все - дзвоніть родичам і друзям, особливо в інших містах, а ще краще - в інших регіонах

особливо це стосується контрактників

Люто плюсую :0100:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Вода камінь точить". Попит на товари окупантів знизився на 40%

Акція має не лише економічне значення, а й морально-психологічний сенс. Кожен може стати "бійцем невидимого фронту".

Дуже важливо, що б ТНК дійшло, що виробництво товарів потрібно розміщувати не в рашці, а в Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прапор на ціннику - запровадили б у нас (Луцьку) таке. Цінники міняються ж часто. Чи можливо вже є?

А то, скуповлювались в Ватсоні, список був величезний. Поки все передивишся - часу багато йде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згоден,якусь ліпучку з прапором Рашкі треба було б.А то зір не дуже,можна і взяти рашкіне,а потім що?Зїсти?Стошнить.Викинути-жаба задушить :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава ситуація в "ДЦ" (Watson)... на вітринах стіки з банерами "вироблено в Європі"... а на прилавках половину товару з Росії... Ганьба...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава ситуація в "ДЦ" (Watson)... на вітринах стіки з банерами "вироблено в Європі"... а на прилавках половину товару з Росії... Ганьба...

Дипломатично громадсбке обурення варто висловлювати ось тут. Сподіваюся до них дійде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...