Перейти до змісту

Легалізація зброї


Андрій Віталійович

  

336 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Зато дирку в черепі делає на ура.

в голову не так просто попасти, воно ж буде підступно хитати головою туди-сюди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 741
  • Створено
  • Остання відповідь

А я купив би щось на зразок Тигра .

Кілька разів давали постріляти з подібного -- кайф просто . Тепер я розумію тих американців , що мають купу зброї дома і в вихідні катають на стрільбище .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81, так зараз в принципі його і так можна легально купити, правда прийдеться трохи поборотися з бюрократичною машиною, ну і ціна відповідна.

Знаю людину яка в минулому році цілком легально купила цивільну модифікацію СВД.

п.с. в принципі зараз можна легально володіти довгоствольною нарізною зброєю, для початку хоча б в існуючих законах і дозвільних системах навели порядок це вже було б великим кроком в перед. А то практично зброю купити можна але при цьому випливає велика купа нюансів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до Конституції України

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:

I. Внести до Конституції України (Відомості Верховної Ради України, 1996 р., № 30, ст. 141) такі зміни:

1) доповнити статтю 17 частиною другою та третьою такого змісту:

“Для забезпечення захисту суверенітету, територіальної цілісності та конституційного ладу в Україні, встановлюється загальний військовий обов’язок, складовою якого є проходження військової підготовки усіма дієздатними громадянами України незалежно від статі, політичних, релігійних та інших переконань.

Порядок проходження та обсяги військової підготовки регулюються відповідним законом, у якому можуть бути передбачені окремі вимоги для співробітників правоохоронних органів, суддів та державних службовців, а також кандидатів на роботу в органах державної влади”;

2) доповнити статтю 22 частиною четвертою такого змісту:

“Звуження обсягу існуючих конституційних прав і свобод, чи їх повна або часткова заборона, окрім випадків введення надзвичайного стану або оголошення стану війни, є узурпацією влади. Кожен має право захищати свої конституційні права та свободи у разі узурпації влади, посягань на конституційний лад, суверенітет та територіальну цілісність України”;

3) доповнити статтю 27 частиною четвертою такого змісту:

“Кожен має право на вільне володіння вогнепальною зброєю для захисту свого життя і здоров'я, житла та власності, життя і здоров'я інших людей, конституційних прав і свобод у разі узурпації влади, посягань на конституційний лад, суверенітет та територіальну цілісність України. Реалізація права на вільне володіння вогнепальною зброєю регулюється відповідним законом та може бути обмеженим лише за рішенням суду щодо окремої особи.”

II. Прикінцеві та перехідні положення.

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Запропонувати депутатським фракціям (депутатським групам) протягом місяця подати до Верховної Ради України проект закону України про зброю, погоджений з представниками громадськості;

3. Кабінету Міністрів України в шестимісячний термін з дня набрання чинності цього Закону:

підготувати та подати до Верховної Ради України пропозиції щодо приведення законів України у відповідність із цим Законом, у т.ч. про військовий обов'язок і військову службу;

забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.

4. Запропонувати Президенту України розробити та привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

5. До приведення законодавства України у відповідність із цим Законом закони та інші нормативно-правові акти, прийняті до набрання чинності цим Законом, діють у частині, що не суперечить цьому Закону.

Голова Верховної Ради України О. Турчинов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо приймуть закон -- ціни знизяться . І щоб бюрократії поменше . Тоді подумаю .

Та й стрільбище потрібне .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81, ціни я не думаю що сильно знизяться. А зі стрільбищем і справді і нас проблема, хоча можна піти в Адреналін постріляти. п.с. там і "Тигр" є, принаймні був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є стрільбище в Омелянику, правда воно занинуте, але ми з товаришами час від часу туда їздимо постріляти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81, ціни я не думаю що сильно знизяться. А зі стрільбищем і справді і нас проблема, хоча можна піти в Адреналін постріляти. п.с. там і "Тигр" є, принаймні був.

Не сміши . Адреналін :_07:

Мене зацікавила стрільба на далекі відстані , 600+ метрів .

А на рахунок цін -- як буде закон , сюди прийдуть багато виробників зброї .

Наприклад , глянь тут

http://www.budsgunshop.com/catalog/index.php/cPath/36/Rifles

За невеликі гроші можна купити непогану гвинтівку , з недорогою оптикою і аксесуарами можна вкластися в 1000 доларів . Для початку бульшого і не треба

http://www.budsgunshop.com/catalog/index.php/cPath/36_63_972/CZ+Rimfire/

http://www.budsgunshop.com/catalog/index.php/cPath/36_63_971/CZ+Centerfire/

http://www.budsgunshop.com/catalog/index.php/cPath/36_445/Tikka/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81, так я думаю ціни на імпортну зброю великі не через відсутність закону про володіння зброєю, а там така ж ситуація як із б/у автомобілями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81, так я думаю ціни на імпортну зброю великі не через відсутність закону про володіння зброєю, а там така ж ситуація як із б/у автомобілями.

Ні , просто нема стабільного попиту на нарізну зброю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якось не віриться в адекватність населення, не хотілося б щоб в нас проскакували новини типу "старшокласник перестріляв півшколи", "в барі при необережному поведженні зі зброєю застрелився 3 кулями в голову", "сліпа куля влетіла в вікно і поранила дитину" ну і тд.і тп. Для легалізації зброї потрібні нормальні правоохоронні органи (а то мажори просто будуть відстрілювати всіх хто несподобався і казати що вони захищались, або просто відкуплюватись), купа законів які б діяли а не просто викручувались в потрібну сторону... та й більшість населення просто не зможе купити зброї а купуватимуть мажори і бандюки (знайдуть як обійти систему)...

Чомусь мені здається що більшість людей які кричать "дайте мені зброю я піду мочити москаліогів ворогів" поняття рябого не мають що таке зброя і в руках її хіба що тільки тримали або на крайняк пару раз стрельнули десь в тирі...а ті хто хотів мати зброю той вже її має

Дуже багато людей дуже легко будуть пускати в хід зброю, наприклад проста як двері ситуація: хтось когось в барі образив, ("хтось" фізично сильніший за "когось"), один просто забуде і буде святкувати далі, а другий може збігати додому і повернутись і всадити нічого не кажучи кулю - в резльтаті "хтось" мертвий, "когось" - сидить, а "хтось" можливо батько 4-ох дітей, а в "когось" теж 2-є, і він протверезів і вже дуже-дуже жалкує...нікому не потрібне подвійне горе

Не кидайте камінням(може десь загнув) - це всього навсього моя думка - не дозріло наше суспільство до такого, по крайній мірі сьогодні, не настільки розвунуте в нас відчуття відповідальності...

Так що я вважаю, що поки ранувато говорити про легалізацію зброї, для цього потрібно як мінімум база законів і правоохоронні органи і ще купа всього (і так многобукоф) і в першу чергу зміни свідомості в суспільстві(що зараз і відбувається) і в якості його життя, щоб від безвихідності не хапались за зброю, поки що від легалізації зброї негативних наслідків буде більше чим позитивних

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КРАЩЕ ЗАМІСТЬ ЗБРОЇ запровадьте примусові УРОКИ МОРАЛІ !!! і уроки ЕКОНОМІЧНОГО ВИХОВАННЯ !!!

ОБОВЯЗКОВО ЩОБ БУЛА ПРИСУТНІСТЬ 100%, тільки присутність, без екзаменів. Хто відсутній той інших екзаменів не здав!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

примусові УРОКИ МОРАЛІ

дике середньовіччя. з якого переляку, мене не зрозуміло хто буде моралі вчити? для цього є батьки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якось не віриться в адекватність населення, не хотілося б щоб в нас проскакували новини типу "старшокласник перестріляв півшколи", "в барі при необережному поведженні зі зброєю застрелився 3 кулями в голову", "сліпа куля влетіла в вікно і поранила дитину" ну і тд.і тп. Для легалізації зброї потрібні нормальні правоохоронні органи (а то мажори просто будуть відстрілювати всіх хто несподобався і казати що вони захищались, або просто відкуплюватись), купа законів які б діяли а не просто викручувались в потрібну сторону... та й більшість населення просто не зможе купити зброї а купуватимуть мажори і бандюки (знайдуть як обійти систему)...

Чомусь мені здається що більшість людей які кричать "дайте мені зброю я піду мочити москаліогів ворогів" поняття рябого не мають що таке зброя і в руках її хіба що тільки тримали або на крайняк пару раз стрельнули десь в тирі...а ті хто хотів мати зброю той вже її має

Дуже багато людей дуже легко будуть пускати в хід зброю, наприклад проста як двері ситуація: хтось когось в барі образив, ("хтось" фізично сильніший за "когось"), один просто забуде і буде святкувати далі, а другий може збігати додому і повернутись і всадити нічого не кажучи кулю - в резльтаті "хтось" мертвий, "когось" - сидить, а "хтось" можливо батько 4-ох дітей, а в "когось" теж 2-є, і він протверезів і вже дуже-дуже жалкує...нікому не потрібне подвійне горе

Не кидайте камінням(може десь загнув) - це всього навсього моя думка - не дозріло наше суспільство до такого, по крайній мірі сьогодні, не настільки розвунуте в нас відчуття відповідальності...

Так що я вважаю, що поки ранувато говорити про легалізацію зброї, для цього потрібно як мінімум база законів і правоохоронні органи і ще купа всього (і так многобукоф) і в першу чергу зміни свідомості в суспільстві(що зараз і відбувається) і в якості його життя, щоб від безвихідності не хапались за зброю, поки що від легалізації зброї негативних наслідків буде більше чим позитивних

Мисливців багато та зброї також. Мажори вже озброєні і не тільки травматами. П’ють вони на полюванні дай боже. В барах також помічені були за чаркою перші та другі. Те, що ви описуєте, відбувається з мажорами.

Автомобілем також вбивають людей. Випадків цього значно більше ніж смертей від зброї, що в нас, що в країнах де зброя легалізована. Питання в правильному психологічному відборі - кому можна дозволити, а кому ні. Це стосується як дозволу на зброю так і право керувати автомобілем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закон про зброю потрібен так само як і ним володіння.Тоді влада і мажори будуть боятися робити беззаконня.Але це не так важливо люди і без неї будуть вирізати нову нечість .Не хай влада дивиться майдан і робить висновкі бо наступний раз мирно не пройде .Будуть зразу всю так звану "еліту" вирізати до третього коліна!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для початку. А якщо зброї немає, можна збігати додому за сокирою, ножем, бітою і т.д.

Тобто для початку психологічні тести і т.д. для дозволу.

А тепер по суті. Хто ходив з ПМ чи ТТ по місту? Я маю наувазі силові структури і ті в кого є дозвіл для цього, як відчуття?

Спитайте нормального силовика, майже любий скаже, хай та зброя буде в сейфі. Відповідальність за зброю дуже велика та відповідна. Люба людина веде себе зі зброєю не так як та, що без неї ("давить" кримінальна, моральна відповідальності за ствол).

З іншої сторони статистика говорить ро те, що в країнах де є дозволи на зброю, криміналу менше. Люди бояться застосовувати зброю (в кримінальному сенсі) по причині, що в апонента теж може бути зброя.

А в нас зброя є у кримінала і вони що хочуть те і роблять, а ми мовчимо. Треба приймати закони та їх суворо дотримуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zerotul, про тему знаю, сам приймав участь в обговоренні. мене цікавить свіжа соціологія на тему))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Борис Гуменюк

Цей пост - про зброю.

Вогнепальну, гладкоствольну і нарізну. Незареєстровану.

Цей пост для тих, хто не був 18-20 лютого в центрі Києва,

хто ніколи не збирався туди йти,

хто сьогодні щиро оплакує Небесну Сотню,

хто святкує нашу спільну перемогу.

Отож, спробую дуже коротко:

Ранок 18. Ми біля ВР.

На Інститутській, на Шовковичній, на Грушевського, на Кріпосному спалахують з різною почерговістю запеклі бої:

ми їх бруківкою, коктейлями Молотова, палицями - вони нас газом, світлошумовими гранатами і вогнепальною зброєю.

Сили нерівні. Півдня протистоянь, але вони нас потроху відтісняють.

Починаємо залишати парк біля ВР, Інститутську, а потім по Грушевського: хто пірнає в метро на Арсенальній, а хтось відходить до Лаври. Тікаємо.

Частина з тих, що в метро, повертається на Майдан, інші їдуть на Лівий берег.

Ще у вагонах дехто з людей починає знімати з себе жовто-блакитні стрічки – сором і розпач – через чутки, що на виходах зі станцій людей з національною символікою б’ють тітушки і менти та пакують в автозаки.

Сідаємо в авто, новини на FM: 26 загиблих за сьогоднішній день.

Все, блядь, без зброї на Майдан не повернемось.

Година їзди додому, година вдома – скинути з себе просмерділий одяг, прийняти душ – година їзди назад.

Попри те, що зупинили метро, і попри велику кількість ментів, вдалося практично без перешкод проїхати аж на Бесарабку.

Ха! Йоб вашу мать! Ось я знов на Майдані! І я не сам! Разом зі мною четверо моїх побратимів! І у нас на п’ятьох «ТТ», два «Макарових» і два обрізи мисливських рушниць, і повні кишені патронів.

Ну шо, повоюємо, бляді?!

(Психологічно це, звичайно, працює, особливо, коли ти зі зброєю виходиш на барикаду в перші ряди. Хлопцям, які кидають шини і коктейлі, це додає духу. Але суто з військової точки зору - це понти; єдине усвідомлення того, що менти тепер не зможуть убивати безкарно.)

Знаєте, скільки Січових Стрільців було на Майдані 18-20 лютого?

Я думаю, десь так чоловік з п’ятдесят.

Знаєте, яке основне завдання ми собі визначили?

(так, самі визначили, бо переважна більшість з нас ніякого Яроша, ніякого Парубія ніколи в очі не бачили)

Стати в ланцюг від рогу Будинку профспілок до рогу консерваторії, зайняти позиції в другій лінії оборони, 3-5 ряд, зняти з себе камуфляжі, каски, броніки та іншу хуйню, шоб не привертати до себе увагу снайперів, і нашим хлопцям з самооборони не заважати робити свою роботу.

А от коли стане гаряче, коли наші побіжать, тоді відкривати вогонь, щоб зупинити беркутню, і дати можливість відійти і перегрупуватися нашим хлопцям.

Все ясно? Добре.

Далі все, як сон, який багатьом з нас усе життя буде снитися.

В середу через блокпости прорвалися хлопці з Тернополя. 9 чоловік. Зброя є? 2 пістолоти і обріз. А вдома? Вдома є. Їдьте назад по зброю. Хлопці зі Львова. Два мікроавтобуси. Та сама історія.

Дядько припер арбалет. Каже, я вже не стрілець, але він зі ста кроків проб’є бронік.

Додому вже ніхто не їде. Або переможемо, або нам пиздець. Ми усі засвітилися на Майдані зі зброєю.

І так до ранку 20.

Я не бачив цього моменту, бо знаходився в іншому місці, але розповідали хлопці, які там були.

На барикаду поблизу стели пропхався немолодий вже чоловік, розстібнув пальто, дістав мисливську рушницю і, звертаючись до наших, сказав: «хлопці, вони вчора мого сина убили», - і почав стріляти в бік беркуту.

Ніхто нічого не планував, ніхто такого не чекав, але оцей вчинок батька убитого напередодні хлопця був для усіх наче сигнал, і всі, у кого була зброя, відкрили вогонь по беркуту.

А що далі? А далі ви все бачили і все знаєте.

Менти почали падати, інші почали тікати, треті почали здаватися в полон;

хлопці з Самооборони перестрибнули через барикади, погнали їх по Хрещатику до Грушевського і по Інститутській,

побігли з палицями на снайперів,

хто мав зброю - частина теж побігли, інші прикривали, як могли, але як ти прикриєш свого хлопця, коли у тебе старенький «ТТ», і, щоб влучити, тобі треба підійти до мусора на 50 кроків, а робоча відстань снайпера 300 метрів.

Попри все, ми перемогли. У нас немає більше Яника, і, на жаль, є Небесна Сотня.

Чи могло бути інакше? Мабуть, могло. Невідомо, гірше чи краще.

А тепер нам кажуть: здайте зброю.

І хто каже? Аваков? Наливайченко? Не знаю, як Аваков, але у Наливайченка, який був головою СБУ, у Гриценка, який був Міністром оборони, та багатьох інших видатних діячів точно є зареєстрована зброя, але я чомусь нікого з них не бачив під час бою.

Може, ми й здали б зброю, якби настали мирні часи, а зараз часи такі, що впору ще більше озброюватись.

Так, ми маємо зброю, зброю, яка освячена в бою, зброю, яку ми взяли до рук, щоб боронити свою Вітчизну.

Тому наша відповідь наступна:

Хочете нашу зброю?

Прийдіть і візьміть.

Тільки затямте: після 50 кроків навіть зі старенького «ТТ» настає зона прицільного обстрілу.

P.S. І ще. Мало не забув сказати. Серед нас немає мародерів, серед нас немає бандитів, серед нас немає психічно хворих – звісно, якщо не вважати такими - з точки зору обивателя - тих, хто готовий віддати за свою країну власне життя, наше братство скріплене кров’ю наших побратимів і перевірене в бою – зачепите одного з нас – піднімемося всі. Всі як один. Зі зброєю. І опинитеся ви, знаєте де? Знаєте. В Ростові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Борис Гуменюк

Цей пост - про зброю.

Андрій, щиро вдячний за змістовний пост Бориса Гуменюка після якого( я власне), ще більше переконаний в тому, що зброю, ЗАРАЗ, НІ В ЯКОМУ РАЗІ ЗДАВАТИ НЕ СЛІД. Те надбання, за яке заплачено кров*ю, ще потребує захисту. І, як що брати до уваги, що деякі політики не розуміють голосу народа, певно, тількі зброя "протверезить " свідомість. Ще місяця не пройшло від дня останніх подій на майдані, а дехто почав забувати, обіцянки, лозунги, "кулі в лоб". Причому, про здачу зброї кричать ті, хто ховався за спинами тіх хлопців, зі сцени кричучи- ми мирний мітинг. Завтра рівно місяць від того дня, коли смерті вже рахували десятками. Нехай наші політики пам*ятають, майдан є, і він буде доти, доки люди не побачуть - при владі ті, хто дісно бажає кращого не свойому сімейному клану, а УКРАЇНІ! Слава Україні!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій, щиро вдячний за змістовний пост

дякувати треба не мені, автора поста я відмітив))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій, щиро вдячний за змістовний пост

дякувати треба не мені, автора поста я відмітив))

Борис Гуменюк, я прочитав, але я подякував за те, що ти виклав пост :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Володіти зброєю має право кожна свідома ,не судима ,не хвора людина і яка важає Україну не залежною ,унітарною і соборною демократичною державою .Я важаю це право кожного Українця!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...