Перейти до змісту

Легалізація зброї


Андрій Віталійович

  

336 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

6 хвилин тому, Cherman сказано:

Розкажи це тим "громадським формуванням", які просто стали конторами по продажі дозволів на травмати усім бажаючим.

Ну ти вже певно стоячи в черзі  на "покупку" пишеш це повідомлення? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 741
  • Створено
  • Остання відповідь
9 хвилин тому, Cherman сказано:

Процитую ще раз:

Я просто відповів на твій закид щодо "громадських формувань". 

 

То я поправився:

Цитувати

На мою думку цілком виправдана є вимога надання навіть травматичної зброї лише учасникам громадських формувань по охороні правопорядку, адже є ймовірність здобування хоч навіть мінімального досвіду під час патрулювання, що дасть змогу краще вирівняти пульс і думати холоднокровно в стресовій ситуації, а не хапатися за зброю і не палити у все та вся.

Участь в формуванні просто дає шанс навчитися правильно її застосовувати, а жодним чином не виправдає її застосування. 

Бо не правомірне її використання навіть полісменом розглядатиметься в контексті героя вищезгаданої статті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Бо не правомірне її використання навіть полісменом розглядатиметься в контексті героя вищезгаданої статті.

А у вас зброї не має і ви чисто теоретично все це пишите?Чи як?А я все таки ризикну,коли щось,не дай Бог трапиться.І краще я стану наступним героєм такої ж статті,але близьких мордувати не дам.А користуюся різними видами зброї вже більше 20 років і скажу вам,що просто так пуляти не буду ні в якому разі.Це з роками набувається,є таке поняття як *культура користування вогнепальною зброєю.*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, ig_rok сказано:

А у вас зброї не має і ви чисто теоретично все це пишите?Чи як?

Немає. Я просто вважаю, що будь які дії - це робота. Якісна робота - це досвід і він набувається лише під час тренувань. З малим рівнем навиків якісно виконати будь яке завдання існує дуже високий ризик його провалити, чи виконати не якісно. Братися з малим досвідом за складне завдання це як мінімум безвідповідально.

 

29 хвилин тому, ig_rok сказано:

А я все таки ризикну,коли щось,не дай Бог трапиться.І краще я стану наступним героєм такої ж статті,але близьких мордувати не дам.А користуюся різними видами зброї вже більше 20 років і скажу вам,що просто так пуляти не буду ні в якому разі.Це з роками набувається,є таке поняття як *культура користування вогнепальною зброєю.*

Що тут скажеш, кожен сам вибирає і робить свою долю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Що тут скажеш, кожен сам вибирає і робить свою долю.

Ви не праві,на рахунок *вибирає*.Я дуже не хочу використовувати зброю.І надіюсь,що й не прийдеться.Але ,надіюсь ви погодитесь,що Конфуцій був геть не дурень.Так в нього є такий вислів 

*Если меч тебе понадобиться хотя бы один раз в жизни, то носить его придется всю жизнь!*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, Cherman сказано:

Ти просто рівняєш все по Самообороні. А таких організацій, що щось реально роблять, лише одиниці.

Ну при наймі кожен має вибір:

1) вступити в ГФ-сумлінно тренуватися-навчитися-правильно застосувати зброю коли треба-захиститися - вийти переможцем; 

2)проплатити ГФ, не тренуватися- не навчитися-неправомірно використати зброю - захиститися - піти під суд.

Цитувати

Ви не праві,на рахунок *вибирає*.Я дуже не хочу використовувати зброю.І надіюсь,що й не прийдеться.Але ,надіюсь ви погодитесь,що Конфуцій був геть не дурень.Так в нього є такий вислів 

*Если меч тебе понадобиться хотя бы один раз в жизни, то носить его придется всю жизнь!*

Ну то так, але якщо не навчишся правильно його юзати результат може бути не дуже позитивний, навіть при умові виживання. На цей випадок в нього теж було багато тезисів  ;)

читай абзац вище :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Cherman сказано:

@Ukrainec , тренуватися, навчитися і почитати закони про правомірне використання, можна і за межами ГФ. Все залежить від бажання.

Знову вертаємося:

 

Цитувати

На мою думку цілком виправдана є вимога надання навіть травматичної зброї лише учасникам громадських формувань по охороні правопорядку, адже є ймовірність здобування хоч навіть мінімального досвіду під час патрулювання, що дасть змогу краще вирівняти пульс і думати холоднокровно в стресовій ситуації, а не хапатися за зброю і не палити у все та вся.

На твою думку в якому випадку ймовірність що ти таки почитаєш буде вища?

На сумлінне бажання будь якої істоти на землі - не варто сподіватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Cherman сказано:

Імовірність буде вища, якщо власників зброї змусити проходити курси по поводженню з зброєю. Як техогляд, в автомобілістів. Хоча, і тут може бути корупція. Але, всілякі перепони, у вигляді надання привілегій різним громадським формуванням, журналістам і тд. - це ще більша корупція.

Вже писали, вступай у формування. Бо все ж ГФ можуть мати більшу силу примусу ніж самосвідомість. Контролювати ситему функціонування ГФ легше ніж індивідуальних власників зброї.

Вступи в те ГФ, проплати за зброю, а потім напиши заяву в поліцію, що тобі видали не законно зброю :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Cherman сказано:

мовірність буде вища, якщо власників зброї змусити проходити курси по поводженню з зброєю.

Ось це вірно.Я травмат отримав один з перших в Луцьку.По постанові слідчого.Тоді іншого варіанту не було,якщо ти не представник правоохоронних органів,або не журналіст(зараз не знаю,не цікавився),Так в УВС був такий Фірчук О.П.(мій бувший тренер по боротьбі,хто в темі,його знають)Так він курси проводив від А до Я,не зважаючи,що ми давно знайомі.Ніяких поблажок,все вбивав в голову,хоча я і армію пройшов і стріляв не погано.А він головне втокмачував,культуру поводження зі зброєю.Зараз,як мені розповідали,цього не має(бабло рулить) і в чомусь Українець навіть правий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Cherman сказано:

Володя, я тобі пишу про корупцію і те, що велика кількість(а, може і більша частина) ГШ існують і функціонують фактично лише на бумазі, а ти мені знову те саме.:) Це, у вас в Самообороні сила примусу і постійні тренування. А в інших організаціях - просто шукаєш знайомство, даєш бакси і отримуєш на руки легальний травмат(і не тільки). Так само з усілякими спортивно-стрілецькими клубами, журналістськими посвідченнями. Все питання в сумі проплачених коштів. Корупція цвіте і пахне.

 

Ну то це вибір тих хто платить! Просто буде більше "героїв-самозахисників" як у вищезгаданій статті. І тоді  не треба дивуватися тому що їх будуть пачками садити. А ні то сам вступай/плати і будь як всі.

 

Не здивуюсь, як скоро серед них ще будуть відбуватися дуелі, а ви будете на форумі соплі жувати, що в кого калібр більше той не правий! :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому хтось щоб захистити себе і своїх близьких взагалі повинен кудись вступати? Чому автовласників, які також цілком можуть не вміти як слід користуватись транспортним засобом, не зобов'язують вступати у якісь автоклуби, які займаються, скажімо, патрулюванням міста?

Не перечитував 30 сторінок, можливо повторю написане раніше : в Україні немає закону про зброю, і жодним іншим законом володіння вогнепальною зброєю не заборонене, себто дозволене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Wrath сказано:

Чому хтось щоб захистити себе і своїх близьких взагалі повинен кудись вступати? Чому автовласників, які також цілком можуть не вміти як слід користуватись транспортним засобом, не зобов'язують вступати у якісь автоклуби, які займаються, скажімо, патрулюванням міста?

Не перечитував 30 сторінок, можливо повторю написане раніше : в Україні немає закону про зброю, і жодним іншим законом володіння вогнепальною зброєю не заборонене, себто дозволене.

Задовбали! Замість того щоб холіварити краще перечитай попередні сторінки, а то "нечитаки" знову повторюють все по колу і доводиться все повторювати!

А то такі ж як ти всі бистрі хочуть побистрячку зброю отримати, а потім також по бистрячку і вирішувати жити людині чи вмерти!

 

30 хвилин тому, Cherman сказано:

У героя-самозахисника звичайний мисливський карабін. Щоб його отримати, не треба якось викручуватись та шукати зв'язки, а просто збираєш купу довідок та ідеш в поліцію. До того ж ти, наклеюєш ярлик на людину, не знаючи всієї ситуації. В статті мало конкретної інформації про дії хазяїна та злочинців.

Він як і ігрок теж мав б пройти відповідні курси... Ну так визнаю, я не знаю ситуації тому не маю права засуджувати, це виключно справа суду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще б прочитав попередні 30-ть сторінок.

А то зморозив і про автовласників і про закон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Wrath сказано:

в Україні немає закону про зброю, і жодним іншим законом володіння вогнепальною зброєю не заборонене, себто дозволене.

 

Ога. От тільки, на жаль, є Стаття 263. КК України. Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами

Цитувати

1. Носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу - караються позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Ukrainec @S30  На жаль, необхідним для прочитання усієї теми часом я не володію, та й не сподіваюсь почерпнути звідти багато нового та корисного. Жодних холіварів я не затівав, тому дещо дивує агресія в мою сторону.

 

53 хвилин тому, Ukrainec сказано:

А то такі ж як ти всі бистрі хочуть побистрячку зброю отримати, а потім також по бистрячку і вирішувати жити людині чи вмерти!

Екій ловкій ти телепат - "побистрячку" , абсолютно не знаючи людину, зумів все ж вивести на чисту воду...

 

49 хвилин тому, Serpent сказано:

 

Ога. От тільки, на жаль, є Стаття 263. КК України. Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами

 

Щодо ст. 263 ККУ добре розписано на сайті асоціації власників зброї, зокрема тут.

Я чудово знайомий з реальним станом правоохоронної  та судової системи, тому, звісно ж, нікого ні до чого не закликаю.)

Мене просто обурює сам факт порушення моїх законних прав усякими органами.

Для декого також важливим є наявність права, а не користування ним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та яка там агресія в твою сторону.

Та і обурюватися тобі ніхто не забороняє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Wrath сказано:

@Ukrainec @S30  На жаль, необхідним для прочитання усієї теми часом я не володію, та й не сподіваюсь почерпнути звідти багато нового та корисного. Жодних холіварів я не затівав, тому дещо дивує агресія в мою сторону.

 

Екій ловкій ти телепат - "побистрячку" , абсолютно не знаючи людину, зумів все ж вивести на чисту воду...

 

Щодо ст. 263 ККУ добре розписано на сайті асоціації власників зброї, зокрема тут.

Я чудово знайомий з реальним станом правоохоронної  та судової системи, тому, звісно ж, нікого ні до чого не закликаю.)

Мене просто обурює сам факт порушення моїх законних прав усякими органами.

Для декого також важливим є наявність права, а не користування ним.

Яка агресія? Просто десь я вже це чув?

ААА!

Точно з такою ж відмазкою колись в університеті несли мої одногрупники хабарі викладачам, в черзі в ДАІ обходили мене люди роблячи техогляди,  в верховній раді з тими ж відмазками підписують цілі закони і т.д.

 

немає часу читати (де до речі про "твоє" писалося не раз ;) ), а потім на закон не буде часу...

 

Як результат, маємо те що маємо тому що не читаємо, а все знаємо.

:)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Ukrainec said:

 

Він як і ігрок теж мав б пройти відповідні курси... 

А чому ти вирішив, що він не проходив курси? Тому що застрелив "раніше судимого безробітного" в себе вдома?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, yu2007 сказано:

А чому ти вирішив, що він не проходив курси? Тому що застрелив "раніше судимого безробітного" в себе вдома?

Я визнав що помилився, про своє предвзяте судження про нього, я не знаю всіх обставин як і ми всі. Правомірність чи не правомірність його дій визначить суд (виправдає, призначить штраф, дасть умовно, ув"язнить на термін.). Припускаю, що більш тренована особа, мала б більший шанс знешкодити злочинця з меншими наслідками для себе.

 

2 годин тому, Wrath сказано:

Щодо ст. 263 ККУ добре розписано на сайті асоціації власників зброї, зокрема тут.

Я чудово знайомий з реальним станом правоохоронної  та судової системи, тому, звісно ж, нікого ні до чого не закликаю.)

Мене просто обурює сам факт порушення моїх законних прав усякими органами.

Для декого також важливим є наявність права, а не користування ним.

краще роби висновки по закону ст 263КК, а не по чиїсь ліриці.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну взагалі під Києвом давно гуляють банди, що грабують заміські будинки, там без зброї господарям не дуже безпечно. Тому стріляють грабіжників там і будуть стріляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, alexvvv сказано:

Ну взагалі під Києвом давно гуляють банди, що грабують заміські будинки, там без зброї господарям не дуже безпечно. Тому стріляють грабіжників там і будуть стріляти.

 

 

Нема трупа нема проблем! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Ukrainec сказано:

Припускаю, що більш тренована особа, мала б більший шанс знешкодити злочинця з меншими наслідками для себе.

Я вже писав вище,що маю різні види зброї і вмію нею користуватися.Та ще й мисливець був не поганий,але жінка перемогла-мисливську зброю продав,залишилась тільки нарізна.Так це одне,тир,полювання-ти готовий,налаштований,все виходить.А коли людина рослаблена,дивиться телевізор,вечеряє,дрімає,спить і на тебе нападають,то що б навчитися оборонятися і ще думати,що б не було летальних наслідків,то треба роками тренуватися,Це профі і їх не багато.А  якщо не штатна ситуація,то забуваєш все,тільки інстинкти,страх,стрес.Це людська натура і ії ломають роками тренування,що б стати профі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@ig_rok

Нарізна мисливською хіба не буває? Чи у вас нарізна короткоствольна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

4 годин тому, Ukrainec сказано:

Точно з такою ж відмазкою колись в університеті несли мої одногрупники хабарі викладачам, в черзі в ДАІ обходили мене люди роблячи техогляди,  в верховній раді з тими ж відмазками підписують цілі закони і т.д.

Залиш свої душевні переживання, викликані важкими спогадами різної давності, для когось іншого.) Я теж ні на мить не сумніваюся в тому, що усі проблеми нашої багатостраждальної неньки від невігласів, які лінуються повністю перечитувати теми на форумах....

Ти так активно закликаєш до читань, а сам чукча, як я бачу, не чітатєль. Ти згадуєш ст. 263 ККУ... Навіщо перестрибувати - прочитай спершу ст. 1, потім - ст. 2. Такій начитаній людині не треба ж пояснювати, що таке склад злочину, і яке його місце у правовій кваліфікації правопорушень?

Ну й взагалі, начитаним людям гріх не ознайомитись із усією загальною частиною кодексу, зокрема зі ст. 36, у якій, до речі, ні слова ні про "фронтальну частину", ні навіть про попереджувальний постріл. Може поділишся все ж "чинним законом і нормативами"?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...