Перейти до змісту

куплю саджанці малини та плодових дерев, пропонуйте...


Oli

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 95
  • Створено
  • Остання відповідь

Та навіть я можу продати, якщо треба. В плані вусатості з усіх фріго, взятих вторік в новосада, вона повний чемпіон. Друге місце в альби, третє в хонея.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Агрус тридцять з лишком, нема чека поруч. Й ще був за п'ятнадцять, здається. Трохи ті ціни в голові попуталися, бо там багато всього було. Смородина, порічки, ожина, малина, агрус, калина, чорноплідна горобина, виноград, голубіка, брусниця. . . Не знаю чи все згадала. Плюс дерева: яблуні, груші, черешні, вишні, абрикоси, персики , навіть їстівний глід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та навіть я можу продати, якщо треба. В плані вусатості з усіх фріго, взятих вторік в новосада, вона повний чемпіон. Друге місце в альби, третє в хонея.

Ловлю на слові )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте, будь-ласка, де можна купити саджанці слив.

На Варшавке! Вход (ворота) на Пассаж, вход со стороны ж/д вокзала. Брал там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та навіть я можу продати, якщо треба. В плані вусатості з усіх фріго, взятих вторік в новосада, вона повний чемпіон. Друге місце в альби, третє в хонея.

Ловлю на слові )))

нізащо не повірю, що в вас немає такого стандартного промислового сорту. )))

Порадьте, будь-ласка, де можна купити саджанці слив.

На Варшавке! Вход (ворота) на Пассаж, вход со стороны ж/д вокзала. Брал там.

точно не молдавани? Які сорти слив мають? Бо крім стенлі мені нічого не вдається знайти.

В барахолці продають малину. По 2грн від ста штук. Сорт полана. Хто хотів, відізвіться, зробимо спільну закупку. Мені треба 40-50 штук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорт є - але можливо на осінь садитимемо нове поле то саджанців може бракнути. Стосовно саджанців по 50 коп - то мінімальна ціна по україні десь в районі 1,2 - 1,5 грн (це я кажу про саджанці з розсадника який дбає про відсутність хвороб). Якщо у вас саме такі і за такою ціною то було б добре. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хвороб не було. Ну хіба що такі, що зовні непомітні. здається, в цьому плані фріго справді є добре. Теж збираюся закладати ділянку. Всю розсаду буду вирощувати в маточниках, щоб на кінець липня була готова. Відповідно й кропити, кормити не боячись, що це зашкодить ягодам. Хочу мати свою якісну розсаду.

З деталями давайте в приваті побалакаємо, все таки тема не про суниці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віддам садженці самосів вишні, не сортова, але родить нормально, плоди середні (але не маленькі). Є приблизно штук 10-15 висотою 1,5-2,5 метри. Звязок в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приїхали сьогодні мої деревця з "летичев сад". Запаковані дуже гарно. Самі деревця теж гарні, розвинені. Зараз сховала в льох, бо садитиму в понеділок. Тоді й фото викладу. Крім яблунь замовляла персик. Щоб був великий, смачний, зимостійкий. Прислали сорту редхейвен. Це старий популярний невибагливий сорт.

На форум-виноград знайшла фото з плодами.

post-16086-0-74498300-1397306179_thumb.p

post-16086-0-54218900-1397306217_thumb.p

post-16086-0-83703100-1397306273_thumb.p

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...
  • 2 тижня потому...

Моніторив старий базар. Три точки продажу саджанців. Зі слів продавців, "Зоря", Тарасове, Липини. Адреси/імена/телефони лиш з Липин дали. Єдині, схожі на справжні "хазяйські". (Не реклама!). Приймак, вул. Вереснева. Мав хто з ними справу/як давно/якість? Ногами не бити, не сильний садівник, шукаю пораду. Можна в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Куплю саджанці винограду та вишні. Можливо хтось продає?

а в магазині біля нової лінії що? я там колись питався за виноград якого в них не було, зате було дуже багато дерев плодових

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене є малина "Полана", "Зюгана", "Ранкова зоря" (жовта), смородина "Львівянка"

тел. 0508183522

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

После обрезки смородины есть веточки. Смородина черная, крупная! Кому надо пишите в ЛС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед входом на пішохідний міст до "Каравану" від "Привозу" щодня торгують саджанцями з Клевані, "Зоря".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...