Перейти до змісту

Для чего нужен Mac OS?


mers

Рекомендовані повідомлення

Людська психологія в деяких зводиться до того, щоб хаяти те, що сам не нюхав і не пробував, або нав'язати думку чужої людини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 113
  • Створено
  • Остання відповідь

Хто чим може, або що кому подобається им і користується, доречі багато хто "гонить" на вінду, але вона успішно працює в великих та потужних датацентрах в якості серверної ОС.

Ну як успішно... то дуже гучно сказано) Та і там віндовс сервер, якій ще більш унилий чім його десктопний коллега) Є мазахісти які на звичайний веб-сервер він.серв. ставлять бо лінь погуглити пару команд термінала, але то "це в щьот"))

Судячи з того, що ніхто ні одного конкретного недоліку не написав поки
-неможливість розгону рідного заліза, не хакінтоша (можливо помиляюсь тоді поправляйте) -співвідношення ціна/продуктивність, краще в пс на 30-60% (приклад http://bizon-pc.com/...cpro2013vsbizon, а ще ж + розгон) -відсутність SLI режиму відео (можливо є моделі, але ціна цього слая буде більше мака) This test proves once more that Windows 7 comes with better GPU drivers, as it is proven to be 37% faster than anything that Apple's Mac OS X has to offer while running on the same hardware.

Та ніхто не спорить, ящо тобі треба гратися з оверклокінгом, вижимати максимум з 4-відях щоб любіма ігршука показувала ще більше FPS, то звичайно вінда кращий варіант)

Mac як i OS X це робочий інструмент для тих хто цінує час, стабільність і зручність)

Хз, якби мені запропонувала замість моєї прошкі користуватись тількі супермега пісішніком і платили би за це 200 баксів в місяць, я в відмовився) Все одно втратив бы більше часу, грошей, і особливо нервів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто чим може, або що кому подобається им і користується, доречі багато хто "гонить" на вінду, але вона успішно працює в великих та потужних датацентрах в якості серверної ОС.

...

Шо, серйозно, віндовс ХР на великих та потужних датацентрах?

Ясно. Судячи з того, що ніхто ні одного конкретного недоліку не написав поки(про ціну не враховуємо — то досить суб’єктивний фактор при наших достатках), з опонентів ніхто толком не користувався (окрім Урси) і сказати нема чого по ділу.

я тож користуюсь практично 5 років кожного дня в якості основної системи правда в мене хакінтош. Так, що говорити, що всі користувались мало та не розуміють для чого дана ОС не тра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хз, якби мені запропонувала замість моєї прошкі користуватись тількі супермега пісішніком

Внєзапно твоя прошка і є пісішнік, ібо на x86 і7 проці бігає О_О

:_07:

К чєму ето я? Ах да, сабж по Mac OS, а не по залізу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хз, якби мені запропонувала замість моєї прошкі користуватись тількі супермега пісішніком

Внєзапно твоя прошка і є пісішнік, ібо на x86 і7 проці бігає О_О

:_07:

К чєму ето я? Ах да, сабж по Mac OS, а не по залізу.

моє прошка є маком, незважаючі на те що працює на інтелі а не PowerPC)

Та і мені вседно, хай хоч на ARM буде, якшо працює майже ідеально і задовільняє всі потреби))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо, серйозно, з продуктів мєлкомягкіх знаємо тільки "віндовс ХР"? ^_^

Про що можна говорити з адмінами, які вважають ХР і сервера одною ОС?

[я тож користуюсь практично 5 років кожного дня в якості основної системи правда в мене хакінтош. Так, що говорити, що всі користувались мало та не розуміють для чого дана ОС не тра.

То не тобі було адресовано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ніхто не спорить, ящо тобі треба гратися з оверклокінгом, вижимати максимум з 4-відях щоб любіма ігршука показувала ще більше FPS, то звичайно вінда кращий варіант)

в тому то і річ, що оверклокінг та слай відухи дуже потрібні для рендеру і роботи в пакетах едоб і сінема, макс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про що можна говорити з адмінами, які вважають ХР і сервера одною ОС?

WAT? Це де таке було? 0_о

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання як на мене в іншому. Скільки софта є під мак і IBMx86 - x64.?

Ібо ОС це лише прослойка що обслуговує ресурси Вашої машини. Так з певною інтерфейсною зручністю. Фічами Маків, гнучкістю налаштувань чи іншими прибомбасами.

Якщо для Вашого підприємства є "офігітельна" програма написана під Вінду, я думаю наврядчиб стало питання ставити лінух з вайном чи адаптовувати під мак. Ви просто б взяли вінду.

Мелкософт вчасно це зрозумів, тому зараз такий популярний на десктопі. Плюс піратсво, Ви думаєте вони не змоглиб випустити системи із кращим захистом ліцензій? ... Це просто не принципово. Їм вигідно щоб їхнім софтом користувалисяч навіть безкоштовно, а не тікали на GNU продукти.

По цьому ж принципу Андроид порвав ринок моб. платформ. Програми на любий "вкус і цвет".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мелкософт вчасно це зрозумів, тому зараз такий популярний на десктопі. Плюс піратсво, Ви думаєте вони не змоглиб випустити системи із кращим захистом ліцензій? ... Це просто не принципово. Їм вигідно щоб їхнім софтом користувалисяч навіть безкоштовно, а не тікали на GNU продукти.

Не треба шукати "тайне і скритне" там де його нема)

Думаю ти уявляєш, скількі зараз в світі піратскіх копій вінди) Якби горепрогри мєлкомягкіх придумали чудо-захисну систему то у віндоводів залишилось 2 варіанта: купити ліцуху за 100 баксів (чи яка там її ціна), або перейти на іншу ос.

Навряд би геймери всякі там, всі хто звикли до вінди пожлобили 100 баксів і стали би осваювати убунту чі переходити на мак) бо як казалось і софт під вінду специфічний є, ігрушкі, і т.д.) Уяви собі на скількі збільшився би прибуток майкрософтка. Ну перейшло би 3% юзерів на іншу ос, це можна компенсувати рекламою і вербуванням нових юзерів)

тому думати шо те шо вінду ламають кожен раз то "геніальна задумку" компанії... хз... якось не дуже логічно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І програми мелкософта для освітніх установ теж не направлені на завоювання юзерів?

Я не кажу про те що мелкософт небореться за свої права, бореться і за геймерів і за всіх.... просто вони свідомо нерозвивають значно сильніший захист своїх продуктів хоча могли б. Це балансування рівнів прибутку та поширеності ... впадуть прибутки побачим новий захист :)

По суті можна розглядати такі ринки для ОС:

1) Домохазяйки (інтернети соцсеті і тд). тут мелкософт по трохи втрачає позиції через розвиток планшетів і тд.

2) Геймери (з норм рівнем достатку). Тут мелкософт в лідерах через контракти з виробниками відео і монополією свого директа Х. і тут Ви правильно зазначили практично без авріантів.

3) Корпоративний сегмент. Отут мелкософт начав серйозно втрачати в останній час, де у них була майже монополія на десктопи . Хоча вони і намагаються щось розвивати. Але гну продукти для десктопів та терміналів це дешевше і не гірше ...

4) Біднота (студенти\розвиваючісь країни і всі хто недозволяє собі купити ліцуху в т.ч. і ми з Вами). Отут і діє їх принцип. Ви навчилися в універі на халявній вінді щось робити. Дома вкрали вінду граєтеся або шось пишете з софта. Приходите на роботу і .... яку ОС Ви будетепросити для десктопа?

Це не геніальна задумка, це закривання очей на те на що можна закрити очі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це балансування рівнів прибутку та поширеності

ну може і так, я не маркетолог чи фінансист, але думаю вони б непроти суттєво підтянути рівень прибутку в ущерб поширеності) Та і той прибуток як я казав можна потім пустити на рекламу вінди)

А про те що свідомо недорозвивають, це навряд. Ну поставлять вони суперпупер мега захист все одно умільці декомпілюють її переберть кожну функцію і почістять лишнє) Вінда це саме популярне в світі ПО, її виходить нова версія і вона ламається хай як мікрософт не старається) І до всякіх там slic шось кріплять, і як тількі не пробують) Я веду то того що мєлкі залюбкі мали би невзламуєму ОС, і заплатили би за це пару сотень лямів, але нажаль...)

І програми мелкософта для освітніх установ теж не направлені на завоювання юзерів?

це які? типу офіс360 чі шо там вони мутять, я не в курсі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну може і так, я не маркетолог чи фінансист, але думаю вони б непроти суттєво підтянути рівень прибутку в ущерб поширеності) Та і той прибуток як я казав можна потім пустити на рекламу вінди)

Ну поставлять вони суперпупер мега захист все одно умільці декомпілюють її переберть кожну функцію і почістять лишнє)

Самі ж відповіли. Китайці за вінду платити небудуть :) Да і є ряд вимог для десктопів. Не всі можуть в нет лізти і багато інших обмежень для компів .

Тому юридично зобовязати ліцензуватися толком можна лише юр осіб. і то немаленьких. На то поки що і ставка.

І програми мелкософта для освітніх установ теж не направлені на завоювання юзерів?

це які? типу офіс360 чі шо там вони мутять, я не в курсі...

Тут для параши але в нас щось схоже http://www.microsoft...ng/default.aspx

P.S. Ваще тема про маки. Там ваще майже все платно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Ваще тема про маки. Там ваще майже все платно :)

Це міф) наприклад в мене більша половина прог - безкоштовні. Ті що я купляв - я міг скачати ломані на інмак.орг або знайти безкоштовні аналогі, але якшо продукт якісний то чому б не підтримати розробників. Ціни на софт в загальному нормальні, на професійні продукти - звичайно вищі, але на то вони і професійні продукти шоб приносити гроші)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Ваще тема про маки. Там ваще майже все платно :)

з цього треба було починати, ібо воно відразу показує що ти не власник Mac'а

а, якби багато софта нормального чи ігор є безкоштовних для Windows ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну достатньо як на мене :)

Тут підбір від автора аналогів, не повний але непоганий: http://bourabai.kz/einf/freeware.htm

Так я визнаю я надто недосвідчений юзер МакОС щоб говорити про те який там відсоток справді популярних програм є безкоштовним. Тому зсилаюся на досвід інших людей на їх описи на хабрі та схожих ресурсах.

Мені цікаво наприклад: Безкоштовний сервер СУБД для МАК? Безкоштовна ERP система на Мак? Буду вдячний за наведені приклади!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спасіба поржав.

Зібрались знавці маків в лиці LSD. Якщо ви начитались десь в інтернетах статтей про те, що все на мак ос дорого, нічого сумісного з віндами нема то мушу Вас розчарувати. Своїми, вибачте на слові, тупими словами, Ви тільки підтверджуєте абсолютне нерозуміння питання.

Мені цікаво наприклад: Безкоштовний сервер СУБД для МАК? Безкоштовна ERP система на Мак? Буду вдячний за наведені приклади!

Що Вам цікаво? Ви ж той мак в очі не бачили для чого задаєтесь подібними питаннями.

По суті ........ якщо потрібний нормальний СУБД то тільки за гроші, як під вінду так і під мак. Піж мак є безкоштовні типу Bento (декілька років тому ставив подивитись. прикольно виглядає, але як і кожен безкоштовний продукт вимагає допрацювань). На рахунок ERP то тут наромальних аналогів SAP нема. SAP працює, як під віндою так і під маком (це не тільки ERP, а і CRM та BW системи). З віндовою версію SAP ERP працюю кожного дня і можу сказати що це ппц яка розухабиста і складна система.

Я не говорю, що мак це супер-мего система для всіх це просто аналог вінді,яка, вибачте народ на слові, за№бала своєю "стабільною" роботою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вінді,яка, вибачте народ на слові, за№бала своєю "стабільною" роботою

папка WINDOWS - створена 5 червня 2009 р.

По факту, набагато раніше (десь 2005-2006 рік), просто була перенесена на новий ПК.

До того сидів на Win 2K.

По факту - на ХP можна було б сидіти ще дуже довго, якби розробники не вставляли палки в колеса (найновіший Фотошоп, не працює на XP). Про всякі Вісти та Лонгхорни не кажу - там дійсно все дуже печально.

Проте, 8.1 вже доволі стабільна. Думаю, на сучасному потужному ПК нею вже можна користуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про всякі Вісти та Лонгхорни не кажу - там дійсно все дуже печально.

Проте, 8.1 вже доволі стабільна. Думаю, на сучасному потужному ПК нею вже можна користуватись.

Шото ви сімку пропустили.

Я не говорю, що мак це супер-мего система для всіх це просто аналог вінді,яка, вибачте народ на слові, за№бала своєю "стабільною" роботою

Нефіг на софт гнати, якщо руки-крюкі хард кривий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не говорю, що мак це супер-мего система для всіх це просто аналог вінді,яка, вибачте народ на слові, за№бала своєю "стабільною" роботою

Нефіг на софт гнати, якщо руки-крюкі хард кривий.

от руки якраз не криві ;) .

можу про це казати бо маю з чим порівняти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спасіба поржав.

Своїми, вибачте на слові, тупими словами, Ви тільки підтверджуєте абсолютне нерозуміння питання.

Ну мої тупі слова наразі підтверджені ще й реальною долею ринку. http://wp7forum.ru/dolya-windows-8-oboshla-vse-versii-mac-os-x-vmeste-vzyatye/

По суті ........ якщо потрібний нормальний СУБД то тільки за гроші, як під вінду так і під мак.

Я не говорю, що мак це супер-мего система для всіх це просто аналог вінді,яка, вибачте народ на слові, за№бала своєю "стабільною" роботою

А Fifebird i MySQL вже не варіант?

З ERP тяжче але знайти достойні типу OpenERP можна.

Те що Мак може бути десктоп-клієнтом спору нема, Але хотілось би мати можливість розгорнути на десктопі щось для тесту.

Вінда просто дає користувачу більше можливостей, через те і нестабільність.(юзер може влізти де хоче). Свою 7ку глянув стоїть з 04.11.2010 без антивіруса. Поки не скаржуся.

У маків достатньо плюсів. Вон тут чуваки агитирують за маки: http://www.macdigger.ru/macall/10-prichin-otkazatsya-ot-windows-v-polzu-mac-os-x.html Там доречі розписано про ціни на офісні пакети. Правдо про безплатні якось забули.

На практиці немаю жодного знайомого програміста який обрав Мак... Ну але то не значить що їх немає!

Тому і кажу що на сьогодні Мак більше цяцька ніж робоча конячка... Апл гарно війшов в мобільні платформи але десктопи не їх коньок :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спасіба поржав.

Своїми, вибачте на слові, тупими словами, Ви тільки підтверджуєте абсолютне нерозуміння питання.

Ну мої тупі слова наразі підтверджені ще й реальною долею ринку. http://wp7forum.ru/d...vmeste-vzyatye/

По суті ........ якщо потрібний нормальний СУБД то тільки за гроші, як під вінду так і під мак.

Я не говорю, що мак це супер-мего система для всіх це просто аналог вінді,яка, вибачте народ на слові, за№бала своєю "стабільною" роботою

А Fifebird i MySQL вже не варіант?

З ERP тяжче але знайти достойні типу OpenERP можна.

Те що Мак може бути десктоп-клієнтом спору нема, Але хотілось би мати можливість розгорнути на десктопі щось для тесту.

Вінда просто дає користувачу більше можливостей, через те і нестабільність.(юзер може влізти де хоче). Свою 7ку глянув стоїть з 04.11.2010 без антивіруса. Поки не скаржуся.

У маків достатньо плюсів. Вон тут чуваки агитирують за маки: http://www.macdigger...u-mac-os-x.html Там доречі розписано про ціни на офісні пакети. Правдо про безплатні якось забули.

На практиці немаю жодного знайомого програміста який обрав Мак... Ну але то не значить що їх немає!

Тому і кажу що на сьогодні Мак більше цяцька ніж робоча конячка... Апл гарно війшов в мобільні платформи але десктопи не їх коньок :)

Те, що доля мака менше користувачам мака абсолютно всеодно.

Макдігер я читаю постійно там статтей такого типу, як гною.

На практиці в мене є знайомі програмісти під мак і успішно пишуть продукти "за бугор"

Вінда дає користувачу стільки ж можливостей скільки мак користувачу мака.

LSD харош тут розписувати те, що начитався в інтернетах і самі можем загуглити, якщо буде в тому потреба. Сиди собі спокійно користуйся віндами і не лізь в тему де пишуть люди, які користуються даною ОС постійно і можуть аргументовано все говорити, а не кидати ссилки з сайтів.

Також є варіант такий щоб ти сам спробував користуватись тоді може і зрозумієш чому постійно гонять з вінди бо, як показує практика гонять на мак в більшості ті хто в очі його не бачили бо "мак для пантов", "ОС для домохозяєк", "дорого і безтолков". Я подібне уже наслухався за роки користування більше ніж треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На практиці немаю жодного знайомого програміста який обрав Мак...

чувак :) походу ти знайомий лише з бідними "програмістами"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На практиці немаю жодного знайомого програміста який обрав Мак...

чувак :) походу ти знайомий лише з бідними "програмістами"

і ніщими )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На практиці в мене є знайомі програмісти під мак і успішно пишуть продукти "за бугор"

Реально дуже цікаво на чому?

LSD харош тут розписувати те, що начитався в інтернетах і самі можем загуглити, якщо буде в тому потреба. Сиди собі спокійно користуйся віндами і не лізь в тему де пишуть люди, які користуються даною ОС постійно і можуть аргументовано все говорити, а не кидати ссилки з сайтів.

Як би Ви говорили аргументовано то питань би не виникало. А як раз по ссилці з макдигера досить непогано описані плюси макоса. Ваші ж пости більше схожі на "я кончаю на яблоко"( У стилі мені подобаєть, я це люблю і т.д) Цікавлять порівняльні сухі факти. Ібо тема так названа для чого Мак Ось?

Також є варіант такий щоб ти сам спробував користуватись тоді може і зрозумієш чому постійно гонять з вінди бо, як показує практика гонять на мак в більшості ті хто в очі його не бачили бо "мак для пантов", "ОС для домохозяєк", "дорого і безтолков". Я подібне уже наслухався за роки користування більше ніж треба.

Подумаю над Вашою пропозицією.

Я працював певний час зі старішими варіантами ОС Х. тому вважаю це не показник. Буквально пару днів колеги ганяли новенькі мак десктопи. Повірте я ні в якому разі не хочу применшувати їх розвиток у напрямку інтерфейсів та дружелюбності до користувача. Це їх фішка.

Питання яке цікавить наразі: чи є приклади практичного застосування Мак Осей для якихось прагматичних задач? Керування якимось контролером? Підняття якогось сервера аплікейшина?

Раз упор на стабільність то може вона б там себе проявила ...

P.S. Давайте із особистісного срача переходити на предметний по суті :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...