Перейти до змісту

Для чего нужен Mac OS?


mers

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 113
  • Створено
  • Остання відповідь

Яким боком комп'ютерна периферія до Операційної Sистеми під Мас?

Але відповідь дам.

Для того, для чого

Windows

Linux

Android

FreeBSD

DOS

Firefox OS

І т.д.

1) Альтернатива існуючим ОС.

2) Здорова конкуренція

3) Якщо задаєш такі запитання - то навіть не задумуйся над цим!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вкурсі, що можна на ньому робити такого, чого не можна робити на windows or Linux крім інета ігор і т.Д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що ти можеш робити такого на Mercedes-Benz чого не можеш робити на Лада Каліна ?

підозрюю що ніфіга

та і до Лади деталій більше і попроще якось в ремонті. і просто звичка до жигулів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ніби не схоже на холівар

просто питання чесно кажучи трішки... якби то так сказати... нерозумне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ніби не схоже на холівар

просто питання чесно кажучи трішки... якби то так сказати... нерозумне

нагадало

http://youtu.be/3HgaE1HfEro

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чую, попахує холіваром.

От вам ще затравки

ZOT6OY7A5FTPNZPPUH3UKJ3HM4Y4T47B.png

Mac OS, в основному, використовується для роботи з аудіо та відео.

Читайте, коротше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну у меня Мак есть, с МакОС, понятно.

И, конечно же, ПС тоже есть, с Виндой.

Я до сих пор не могу дать себе ответ - а нафига он нужен. Линукс линуксом, только понтов в хреноллион раз больше.

Ну ещё есть Айфон и Андроид. Две аналогичные лопатки с функцией СМС.

Ну и АйПэд в сравнении с просто_планшетом вызывает лишь мысли о тех же яйцах, виде сбоку.

Когда-то давно, ещё в 1999-м (примерно) захотел Макинтош (после случайного знакомства с полуживым ископаемым компом с однокнопочной мышью).

В своё время АйМак (первый, аквариум) восторгал своей концепцией... После были мышки... клавиатурки... и Хакинтош, само собой...

Имея теперь когда-то недостижимое - всё равно не понимаю, в чём прикол Эппла, окромя грёбаного маркетинга :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чую, попахує холіваром.

От вам ще затравки

ZOT6OY7A5FTPNZPPUH3UKJ3HM4Y4T47B.png

Mac OS, в основному, використовується для роботи з аудіо та відео.

Читайте, коротше.

Сказав той хто ніколи мак не бачив и довго з ним не жив

Я особисто користуюсь цією системою уже більше 4 роки, як основною і я не працюю з графікою, а користуюсь із-за того, нормальної альтернативи нема(говорю в цьому реченні за себе).

З плюсів це стабільна робота при навантаженнях, нормально працююче стандарне ПО, приємний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та ще багато чого. Як окремний пункт це аптайми системи при постійному користуванні (вінда на тому самому залізі в мене більше 3-4 днів не витримувала треба було перегружати), а тут без проблем 2-3 тижні і більше.

З мінусів скоріше за все ціна на залізяку, але як відомо воно того варте до останньої копійки і для декого відсутнісь ігр (для себе це мінусом не рахую бо практично не граюсь)

є ненависники взагалі яблочної технікі та ОС які в 90% в очі не бачили ту техніку і 95% навіть не пробували користувались. Це не мої видумки це констатація факту. Те що ви крутили 5 хв мак ос або іОС це не означає, що ви корустувались технікою від яблук

Відповідаючи прямо на питання ТС .... в першу чергу, як альтернатива вєндам.

згідний з тим що написано вище .... очередной вброс для холівара і срача

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одного разу місля гри в фіфа 2007 ноут опинився у мікса_форевер в ремонті ( по факту ноут не з дешевих, компак привезений з штатів)

на що він мені відповів, що ноути не для ігор... та ігрових ноутів в природі не існує, звичайно він підняв мені ноут.

рік назад в мене в сім'ї з'явився макбук про, як не дивно, але з ним я здружився далеко не відразу, хоча вже в ігри давно не граю на ноуті, бо це є бред))

причина незрозумілості була в тому, що я не хотів розуміти простих речей, а саме тупо не міг відійти від вінди, на даний момент можу констатувати факт що вінда як система для ноутбука, програла повністю, оскільки мак в 300% стабільніший, всі програми на мак існують починаючи фотошопи офіси і закінчуючи автокадами.

Ще один дуже для мене велийк + операційна система коштує 30 баксів, а в той же час в вінді 200 й більше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сказав той хто ніколи мак не бачив и довго з ним не жив

Я не чекав іншої відповіді від людини з такою аватаркою ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обична ось, назва не важна

Ага, віндовс зато дуже крута назва)

Линукс линуксом, только понтов в хреноллион раз больше.

То нічого, що вона з’явилась раніше за лінукс, правда?

Словом, серйозна аргументація, панове спеціалісти.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одного разу місля гри в фіфа 2007 ноут опинився у мікса_форевер в ремонті ( по факту ноут не з дешевих, компак привезений з штатів)

на що він мені відповів, що ноути не для ігор... та ігрових ноутів в природі не існує, звичайно він підняв мені ноут.

рік назад в мене в сім'ї з'явився макбук про, як не дивно, але з ним я здружився далеко не відразу, хоча вже в ігри давно не граю на ноуті, бо це є бред))

причина незрозумілості була в тому, що я не хотів розуміти простих речей, а саме тупо не міг відійти від вінди, на даний момент можу констатувати факт що вінда як система для ноутбука, програла повністю, оскільки мак в 300% стабільніший, всі програми на мак існують починаючи фотошопи офіси і закінчуючи автокадами.

Ще один дуже для мене велийк + операційна система коштує 30 баксів, а в той же час в вінді 200 й більше

остання весрсія безкоштовна + безкоштовні та безпроблемні апдейти до системи. ціна вінди залежить від версії (про, хоум ....)

Сказав той хто ніколи мак не бачив и довго з ним не жив

Я не чекав іншої відповіді від людини з такою аватаркою ^_^

ну що маємо те маємо :rolleyes:.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

OS X потрібен для комфортної роботи за комп'ютером, отриманні задоволення від роботи, надійності, якості.

Для оновлення антивірусних баз і драйверів, чисткі реєстру, синіх екранв, і перестановки ос, 1С та ігрушок - існує вінда.

Якшо вам потрібен хороший ноутбук з якісним екраном та корпусом з анодованого алюмінію, зручною клавіатурою з підсвіткою, кращим в світі тачпадом, хорошим часов автономної роботи і безшумний в роботі - то ваш вибір macbook :)

Якшо ви привикли до шуму пісішніків, до їх невідкаліброваних екранів і дикіх клавіатур, до чищення куллерів кожен рік, якшо ви ще корустуєтесь dvd дисками, і любите новосити з собою мишку, якшо вам потрібно 1тб жестяка, і основиний критерій за яким ви вибираєте ноут це потужна відяха - тоді PC-ваш вибір)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну от не треба про те що макбуни не шумлять ... користувались, розбирали, знаєм.

на рахунок тачпаду згідний ... зручний що ппц, але мишку поки, що не заміняє

чищення кулерів можна проводити і кожного року і частіше навіть і на макбуці ... тут усе залежить від користувача і як часто він його соває по диванах та ліжках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну от не треба про те що макбуни не шумлять ... користувались, розбирали, знаєм.

на рахунок тачпаду згідний ... зручний що ппц, але мишку поки, що не заміняє

чищення кулерів можна проводити і кожного року і частіше навіть і на макбуці ... тут усе залежить від користувача і як часто він його соває по диванах та ліжках

якраз сів на диван і відкрив тему :_15:

мав мак бук. витримав тиждень. досить незвично після вінди. хоча гарненько і інтуїтивно все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Линукс линуксом, только понтов в хреноллион раз больше.

То нічого, що вона з’явилась раніше за лінукс, правда?

Словом, серйозна аргументація, панове спеціалісти.)

Я не задрачиваюсь на счёт того, что из них появилось раньше. Я просто использую софт на железяках. И по большому счёту чихать мне на ОС, которая там установлена.

OS X потрібен для комфортної роботи за комп'ютером, отриманні задоволення від роботи, надійності, якості.

Надёжность? Качество? Удовольствие? :)

Я с одинаковым успехом могу подвесить как Вин7 (Висту, ХП и Вин8), так и Убунту, как Андроид, так и ОСХ.

И с тем же успехом одинаково плодотворно и безглючно работаю в перечисленных системах, не перегружая устройства по 2-3 месяца (и часто вспоминаю о перезагрузке, точнее - новой загрузке, когда внезапно вырубают электрику)

Якшо вам потрібен хороший ноутбук з якісним екраном та корпусом з анодованого алюмінію, зручною клавіатурою з підсвіткою, кращим в світі тачпадом, хорошим часов автономної роботи і безшумний в роботі - то ваш вибір macbook :)

Меньше презентаций от Эппл слушай. Иначе ведь уверуешь в "Это лучшее, что вы когда-либо видели" ;)

Мне, например, обгрызанный экран ноутбука не нужен - он и близко не валялся с экраном АйМака-27", да и клавиатуру гораздо удобнее кинуть на диван или взять с собой в другой угол комнаты :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь Mac OS не дуже давно, але припала до душі. Зручно, вистачає контенту... Ризик підхопити якусь хворь мінімальний. Назбирається з десяток вірусів для Мака, і то, щоб їх знайти та вчепити, то треба постаратись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надёжность? Качество? Удовольствие?

Ти не згідний?)

забув, ще безпека)

Я с одинаковым успехом могу подвесить как Вин7 (Висту, ХП и Вин8), так и Убунту, как Андроид, так и ОСХ.

И с тем же успехом одинаково плодотворно и безглючно работаю в перечисленных системах, не перегружая устройства по 2-3 месяца (и часто вспоминаю о перезагрузке, точнее - новой загрузке, когда внезапно вырубают электрику)

до чього тут це?)

це те саме що сказати "я з одинаковим успіхом можу розбити нісан, бмв, пріору і део, но також можу спокійно їздити на них всіх"). якщо суть цього меседжа показати якій я крутий юзер аля можу легко запустити GTA5 на FreeBSD, то можна сказати тобі вдалось це)

Меньше презентаций от Эппл слушай. Иначе ведь уверуешь в "Это лучшее, что вы когда-либо видели"

нє, то більше для айфонів канає)

Все що я пишу - це з взято власного досвіду.

Мне, например, обгрызанный экран ноутбука не нужен - он и близко не валялся с экраном АйМака-27", да и клавиатуру гораздо удобнее кинуть на диван или взять с собой в другой угол комнаты

Згоден, кожному своє)

Мені наприклад, 27-дюймовий екран аймака також не потрібен, так як в нього розподільна здатність менша ніж в MBP Retina 15. Та і 2-х кілограмовий ноут набагато лекше перенести в іншу кімнату ніж 27 моноблок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

OS X потрібен для комфортної роботи за комп'ютером, отриманні задоволення від роботи, надійності, якості.

Надёжность? Качество? Удовольствие? :)

Я с одинаковым успехом могу подвесить как Вин7 (Висту, ХП и Вин8), так и Убунту, как Андроид, так и ОСХ.

И с тем же успехом одинаково плодотворно и безглючно работаю в перечисленных системах, не перегружая устройства по 2-3 месяца (и часто вспоминаю о перезагрузке, точнее - новой загрузке, когда внезапно вырубают электрику)

тут кагбе не стоїть питання хто що може повісити.

В мака тоже глюків вистачає (але скоріше я стикаюся з глюками стоннього ПЗ ніж епловського .... опера мене просто вбиває вильотами останнім часом). Основною проблемою зараз є на актуальній версії 10,9,2 це проблеми gmail'овською поштою бо стандартний mail не завжди її підтягує (треба перезапускати клієнт час від часу тоді все ОК).

Користуюсь Mac OS не дуже давно, але припала до душі. Зручно, вистачає контенту... Ризик підхопити якусь хворь мінімальний. Назбирається з десяток вірусів для Мака, і то, щоб їх знайти та вчепити, то треба постаратись.

якщо в когось буде вірус під мак то я готовий його протестити та викласти відео до чого це призвело, але попереджваю якщо прийдеться його компілити запускати нажимаючи 100500 кнопок та кучу команд в терміналі щоб запустити то я небуду - лєнь ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мака тоже глюків вистачає (але скоріше я стикаюся з глюками стоннього ПЗ ніж епловського .... опера мене просто вбиває вильотами останнім часом). Основною проблемою зараз є на актуальній версії 10,9,2 це проблеми gmail'овською поштою бо стандартний mail не завжди її підтягує (треба перезапускати клієнт час від часу тоді все ОК).

ну ясно шо ідеальної системи нема, але я особисто з якімось проблемими зіштовхуюсь дуже рідко. крім того, якшо брати філософію unix, на якому побудований мак ос, то якшо якась программа завершає свою роботу, це не призводить до краху всьої системи). Про реєстр я мовчу.

В мене весь софт ліцензійний, тому проблем з роботою немає. єдине що глючіло то скайп (перевед мікрософт). Оперу використовую рідко, але ще ні разу не вилітала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мака тоже глюків вистачає (але скоріше я стикаюся з глюками стоннього ПЗ ніж епловського .... опера мене просто вбиває вильотами останнім часом). Основною проблемою зараз є на актуальній версії 10,9,2 це проблеми gmail'овською поштою бо стандартний mail не завжди її підтягує (треба перезапускати клієнт час від часу тоді все ОК).

ну ясно шо ідеальної системи нема, але я особисто з якімось проблемими зіштовхуюсь дуже рідко. крім того, якшо брати філософію unix, на якому побудований мак ос, то якшо якась программа завершає свою роботу, це не призводить до краху всьої системи). Про реєстр я мовчу.

В мене весь софт ліцензійний, тому проблем з роботою немає. єдине що глючіло то скайп (перевед мікрософт). Оперу використовую рідко, але ще ні разу не вилітала.

Я також з проблемами зіштовхуюсь рідко ... головне один раз настроїти все ПЗ і воно працює місяцями/роками без проблем.

Те що програма завершає роботу і не призводить до краху системи це через те, що в МасОС більш розумно організована робота з пам'ятью та нормальний розподіл ресурсів системи ніж в віндах.

Опера 12.16 через якысь глюки флеша буває (раз в пару днів) вилітає.

Скайп після того майкрософт викупив нормально ще не працював, а майкрософт офіс 2013 для мака навіть з усіма апдейтами глючить страшно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Маю останнім часом нещастя користуватись продукцією Apple по роботі...

Можу зрозуміти тільки людей, для яких потрібні спеціалізовані програми, які запускаються тільки на Mac OS/iOS

Все інше - плоди хорошої реклами і маркетингу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...