Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

Як хто думає, що то за дивина з курсом?... це аля максимальний зазор зараз роблять щоб на осінь заробити на різниці .... чи як...

ладно опускали до виборів... хтось собі бали брав... а зараз чому...

 

Вроді як обвал на осінь приблизно після Дня Незалежності це стандартна тема кожного року.... але все ж цікаво як буде цьогоріч....

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

вже потихеньку рухається вверх

короче гойдалки....

подібне до 2008р. в липні впав із 5,4 до 4,8 а в листопаді мали більше 8-ми....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Pavelix сказал:

Як хто думає, що то за дивина з курсом?... це аля максимальний зазор зараз роблять щоб на осінь заробити на різниці .... чи як...

ладно опускали до виборів... хтось собі бали брав... а зараз чому...

 

Вроді як обвал на осінь приблизно після Дня Незалежності це стандартна тема кожного року.... але все ж цікаво як буде цьогоріч....

 

 

Рано или поздно это закончится, гривне придется возвращаться к привычному состоянию и тогда мы снова можем увидеть стрессовые движения гривны.

Стаття досить довга, але найбільш адекватна з того, що читав останні дні. Раджу прочитати.

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Nokian сказал:

І який висновок?

 

 

Думай-те

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

ну можна сказати, що Нокіан накінець то вгадав :) Ну хоть раз .  Головне,  щоб носа не задирав крепко :) Один раз - не п*дарас, як то кажуть :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є заишки совісті, то може макнеш тих, що дивляться різних кухарів?

Весь цейстрибок був потрібен Богдану на літній відпочинок та на поїздку на весілля в Монако.

А це тисяч 100 доларів.

Організував злив про свою відставку, отримав відкат, ще й журналістів  виставив  дурниками.

А різні проплачені кухарі в цей час сцяли у вуха лохорату, розганяли хвилю.

Технологія обкатана.

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Nokian сказал:

Якщо є заишки совісті, то може макнеш тих, що дивляться різних кухарів?

Весь цейстрибок був потрібен Богдану на літній відпочинок та на поїздку на весілля в Монако.

А це тисяч 100 доларів.

Організував злив про свою відставку, отримав відкат, ще й журналістів  виставив  дурниками.

А різні проплачені кухарі в цей час сцяли у вуха лохорату, розганяли хвилю.

Технологія обкатана.

Вітя, осінь лише почалася. Давай дочекаємося її кінця і тоді будеш макати, якщо повод буде.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, nickel сказал:

Вітя, осінь лише почалася. Давай дочекаємося її кінця і тоді будеш макати, якщо повод буде.

нє нє, в нього потім сезонне загострення почнется :D

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну то давай  ти свій прогноз на перше грудня, а я свій.

І за три місяці життя все чітко покаже.

 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Nokian сказал:

Ну то давай  ти свій прогноз на перше грудня, а я свій.

І за три місяці життя все чітко покаже.

 

Вітя, знімись з ручніка. Це не мій прогноз. Якщо уважно прочитаєш мій пост, то, можливо, зрозумієш, що він був нейтральним і ніхто тебе в ньому не макав і прогноз давав не я. Тому мені не зрозуміле твоє бажання макнути мене. Я тим постом для себе зафіксував прогноз Кухара, щоб в кінці осені/року побачити справдився прогноз чи ні і що на це вплинуло.

Сам нічого і ніколи не проогнозую. Тим більше на спір. Тим більше з тобою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тебе просто нема СВОЄЇ думки.

Або боїшся її висловлювати.

Зрештою я зовсім не маю наміру ображати ного, чи вихвалятися .

Просто констатую факти.

А по ділу зараз вигідно брати кредит у валюті.

А тримати у валюті невигідно.

При 12% річних гроші лише зберігаються від знецінення( це між іншим теж важливо), а щоб трохи заробити- треба ризикувати.

Варіанти є, і ними треба займатись.

 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, Nokian сказал:

В тебе просто нема СВОЄЇ думки.

Ти стільки років на Борді і досі думаєш, що я не маю власної думки? В мене для тебе погані новини: ти дуже погано розбираєшся в людях.

44 минуты назад, Nokian сказал:

Або боїшся її висловлювати.

Ну не боюся ж про тебе писати чи про будь-кого. І це ж те саме, що в очі кажу. Бо і з тобою вживу зустрічався і з усіма бажаючими. Ти тільки не плутай власну думку з прогнозами. За прогнози ж по морді не дадуть, максимум на сміх піднімуть. Так що і тут ти в молоко попав. Просто треба бути повним бовдуром, щоб робити прогнози курсу в країні, де гривня не підкоряється ніяким ринковим законам, бо її може шатати декілька політиків для власного збагачення.

Але якщо тебе цікавить моя думка, а не прогнози, то я і надалі згідний з економістами, яких я цитував: зміцнення гривні це не наслідок росту економіки, воно сталося лише через великий наплив "інвестиційних" доларів. Пишу в лапках, бо ці інвестори вклалися не в економіку, а лише в ОВДП (для розуміння це позика, кредит), відбувається ситуативне зміцнення гривні, на зміну якому прийде ще більше її послаблення, бо рано чи пізно інвестори захочуть зафіксувати прибуток і відбудеться зворотній процес. Але вже зараз ми бачимо проблеми з наповненням бюджету, бо зміцнення гривні б'є по експортерах. А є ж ще імпорт, який стає дешевшим через зміцнення гривні і збільшує свою частку на укр. ринку і витісняє з нього укр. виробників, їх стане ще менше. Наша економіка тільки страждає від такого зміцнення. 

44 минуты назад, Nokian сказал:

А по ділу зараз вигідно брати кредит у валюті.

Яка ж у тебе коротка пам'ять. До 2008 так багато хто думав.

44 минуты назад, Nokian сказал:

А тримати у валюті невигідно.

Яка ж у тебе коротка пам'ять. До 2008 так багато хто думав.

44 минуты назад, Nokian сказал:

При 12% річних гроші лише зберігаються від знецінення( це між іншим теж важливо), а щоб трохи заробити- треба ризикувати.

Да ти прям капітан ачєвіднасть.

 

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

без лишнього пафосу.

Ти слухаєш  говорящі голови. 

Скільки їх. Різні Наймани, Охріменки,Кухарі.......

Всі вони просто ллють тобі у вуха різну муть  з конкретною метоє задурити мізки.

Їх нйняв для цього 1% багачів України, щоб вони дурили 99%.

Бо коли 99 % не знатимуть  реального стану справ , то 1%  буде на тих 99 %  нехіло наживатися.

Відсутність критичного мислення цьому сприяє.

Не буду говорити про фактори , що впливають на курс, бо зараз почнеться багато флейму...

Реальний стан справ такий, що через рік в цей чвс  долар буде дешевший, ніж зараз.

Достатньо тобі такого мого прогнозу, аби заткнути всіх твоїх ,,економістів,,?

Просто запамятай  

Слухати всіх  , прислухатися ДО ДЕКОГО.

Адже якщо хтось, або ти сам знайшов золоту жилу, то він зробить все, аби інші дізнались про це якпізніше.

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Nokian сказал:

без лишнього пафосу.

Ти слухаєш  говорящі голови. 

Скільки їх. Різні Наймани, Охріменки,Кухарі.......

Всі вони просто ллють тобі у вуха різну муть  з конкретною метоє задурити мізки.

Їх нйняв для цього 1% багачів України, щоб вони дурили 99%.

Бо коли 99 % не знатимуть  реального стану справ , то 1%  буде на тих 99 %  нехіло наживатися.

Чотаржу

2 минуты назад, Nokian сказал:

Відсутність критичного мислення цьому сприяє.

Особливо на цій фразі

2 минуты назад, Nokian сказал:

Не буду говорити про фактори , що впливають на курс, бо зараз почнеться багато флейму...

От єдине, що цікаво було почути ти взяв і засекретив

2 минуты назад, Nokian сказал:

Реальний стан справ такий, що через рік в цей чвс  долар буде дешевший, ніж зараз.

Просто запамятай  

Та мені все-рівно помилишся ти чи правий, це ж ти мене збирався тут макати, а не я тебе. Але тут є декілька "мальчікав с фєнамєнальной памятью", так що ти попав.

2 минуты назад, Nokian сказал:

Достатньо тобі такого мого прогнозу, аби заткнути всіх твоїх ,,економістів,,?

Краще звернися з таким запитанням до них самих. Ну а Найман і Охріменко - це взагалі твої економісти.

Я сам обираю кого читати і що. Ти можеш платити їм хоч мільярди, але це не заставить мене їх читати. Я пробував на Пороха декілька раз підписатися в ФБ. От там ллють, кожного разу витримував не більше місяця. Ну але в тебе критичне мислення, ти і сам це розумієш.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже давно тобі казав, що тобі важлива не так суть , як поспорити про неї, макнути когось...

Мені оце макання взагалі смішне і огидне.Я спорю зовсім не для того,щоб когось принизити, або вивищитись над кимось.

Моя думка власна і жива, а не повтори чужого. Хоч і гостра та непригладжена.

Не подобається- читайте кухарів.

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

Вже давно тобі казав, що тобі важлива не так суть , як поспорити про неї, макнути когось...

Це мені важливо поспорити? Оце ти гониш. Ти мене сьогодні в цій темі перший зачепив, хоча я навіть поводу не давав, потім пропонував парі прогнозів. І це я спорщик? Данунах.

1 минуту назад, Nokian сказал:

Мені оце макання взагалі смішне і огидне.Я спорю зовсім не для того,щоб когось принизити, або вивищитись над кимось.

Ти сьогодні пропонував Маньяку мене макнути, а тепер знайди де я таке робив.

1 минуту назад, Nokian сказал:

Моя думка власна і жива, а не повтори чужого. Хоч і гостра та непригладжена.

Не подобається- читайте кухарів.

гостра і непригладжена... :) 

Від того що ти вважаєш мою думку не моєю, вона такою не стає.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тебе поспорити , це розводити демагогію, грати словами,викручуватись  з єдиною метою -доказувати своє,

Я спорю трохи не так, і тим більше не з тою метою.

Я ж тобі пропоеую в даному випадку КОНКРЕТНІ цифри.Де всім буде однозначно ясно.

Це зовсім інший спор, і тут ти включаєш задню.

На рахунок макання, то я нікого не чіпав , і не збирався чіпати,, мене зачепии -дав відповідь, а на тебе зрикошетило.

Все це я говорив умовно, аби було ясно,що думка більшості далеко не завжди вірна.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

Для тебе поспорити , це розводити демагогію, грати словами,викручуватись  з єдиною метою -доказувати своє,

Я спорю трохи не так, і тим більше не з тою метою.

Я ж тобі пропоеую в даному випадку КОНКРЕТНІ цифри.Де всім буде однозначно ясно.

Це зовсім інший спор, і тут ти включаєш задню.

Я тобі дав розгорнуту відповідь, але відмовився від парі, але спорщик я. Ну ок.

1 минуту назад, Nokian сказал:

На рахунок макання, то я нікого не чіпав , і не збирався чіпати,, мене зачепии -дав відповідь, а на тебе зрикошетило.

Все як ти пишеш, а я як завжди - аби поспорити. Тільки мене там не було, лише спідниця висіла.

4 часа назад, Nokian сказал:

Якщо є заишки совісті, то може макнеш тих, що дивляться різних кухарів?

Весь цейстрибок був потрібен Богдану на літній відпочинок та на поїздку на весілля в Монако.

А це тисяч 100 доларів.

Організував злив про свою відставку, отримав відкат, ще й журналістів  виставив  дурниками.

А різні проплачені кухарі в цей час сцяли у вуха лохорату, розганяли хвилю.

Технологія обкатана.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

Реальний стан справ такий, що через рік в цей чвс  долар буде дешевший, ніж зараз.

Достатньо тобі такого мого прогнозу, аби заткнути всіх твоїх ,,економістів,,?

Просто запамятай 

еее , стапе :) я розумію, що ти пости заготовив ще пів року назад, але ж коньюктура ринку помінялася :) То ж тільки великий кормчий По міг таке щастя зробити, але ж вибори не він виграв. Щось пішло не так, а ти по накатаній схемі йдеш :) нада шото мєнять :) ну в смислі, або труси вдінь, або хрестик зніми :D

Змінено користувачем MANJAK11
  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По кормчий, а Зе  картонка, яка озвучує, що їй скажуть.Ті , хто рухають економікою.

І в їхніх рокладах опустити долар до 22.

Я ці розклади знав ще три роки тому.

Наступна розвилка буде зимою 21 го.

  • Ха-ха 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Nokian сказал:

По кормчий, а Зе  картонка, яка озвучує, що їй скажуть.Ті , хто рухають економікою.

І в їхніх рокладах опустити долар до 22.

Я ці розклади знав ще три роки тому.

Наступна розвилка буде зимою 21 го.

По - це Порошенко?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 hours ago, Nokian said:

Ну то давай  ти свій прогноз на перше грудня, а я свій.

І за три місяці життя все чітко покаже.

 

В мене або deja vu, або десь таке в 2014-2015 році я вже читав тут :D

Змінено користувачем yucore
  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, yucore сказано:

В мене або deja vu, або десь таке в 2014-2015 році я вже читав тут :D

Фури, айфони, кордон...

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...