Перейти до змісту
sasha

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.

Recommended Posts

4 годин тому, yu2007 сказано:

Діду Вангуй, купіть собі окуляри, це ВАША цитата ЗА 2 БЕРЕЗНЯ 2015го! :))))

К январю 2015 года ситуация ухудшилась, доллар стал стоить 15,77, а к апрелю взлетел до 23,44. В конце лета и осенью гривну удалось немного стабилизировать, и она колебалась на отметке в 21-21,5 за доллар.

Источник: http://dengi.ua/finance/301931-Kak-menjalsja-kurs-dollara-v-Ukraine-za-poslednie-5-let-infografika
© Dengi.ua

І що не так, Що моє відхилення склало аж одну гривню?

Поширити це повідомлення

Національний банк України презентував нові обігові монети номінальною вартістю 1, 2, 5 та 10 гривень. З липня припиниться карбування монет номіналом 1,2,5 і 25 копійок. Також Нацбанк відмовиться від випуску банкнот номіналом 1,2,5 і 10 грн. 

За словами Смолія, заміна банкнот низьких номіналів на монети відповідає практиці країн ЄС, де існують монети номіналом 1 і 2 євро -:blink:, не знаю чому але в супермаркеті в польщі мені здачу 1-5 грош давали:rolleyes:

https://ua.korrespondent.net/business/financial/3950624-nbu-pokazav-monety-yakymy-zaminyt-banknoty

29178290.jpg

Редаговано Barugan

Поширити це повідомлення

9 годин тому, IronSun сказано:

З Хмельницьким вирішили бути оригінальними ;)

Взагалі, треба далі стимулювати до розрахунків карткою.

Кому треба ? Карта реально зручна тільки в Макдональдсі

Зазвичай це геморой

Тільки якщо якісь реально великі покупки тоді так, але опять же, зараз найбільший банк державний з усіма витікаючими наслідками ;)

Поширити це повідомлення

1 хвилина тому, volks сказано:

В чому геморой оплати картою?

Повільно на касах. Якщо платив в Макдональдсі безконтактно то порівняй швидкість. Там термінали зручно стоять, і навіть якщо треба пін вводити все це швидко.

Поширити це повідомлення

38 минут назад, snouden сказал:

Якщо платив в Макдональдсі безконтактно то порівняй швидкість.

В Епіцентрі, Єві, АТБ і т.д.

Поширити це повідомлення

48 минут назад, snouden сказал:

Я взагалі прихильник щоб на дрібні покупки була безпінова картка на оплату.

Ну так налаштуй свою карточку так, хто забороняє. На своїй ліміт 500 грн в день без піна в будь-яких магазинах, цього хватає на мєлочьовку (Ощадбанк)

Поширити це повідомлення

Про який безконтакт говорити, коли навіть молодь в черзі переді мною вигрібають купюри з гаманця, потім пошук копійок зі сторони покупця, продавця.. Інколи ще перераховують (звісно, що мають повне право).

Відлік йде мало не на хвилини, а ми зараз сперечаємось про секунди різниці у випадку з безконтактною формою оплати.

Поширити це повідомлення

@IronSun Україна знаходиться в дупі за рівнем економічної свободи, тут не працюють міжнародні платіжні системи типу paypal, так що до молоді претензій немає бути.

Поширити це повідомлення

43 minutes ago, alexvvv said:

@IronSun Україна знаходиться в дупі за рівнем економічної свободи, тут не працюють міжнародні платіжні системи типу paypal, так що до молоді претензій немає бути.

PayPal не працює, тому в там-тамі я заплачу за продукти налічкою?

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз