Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

1 година тому, MANJAK11 сказано:

...наскільки мені відомо, Україна не сама друкує свої гроші...

Сама. Більше того, в свій час розглядалась можливість друкувати для інших країн

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

1 час назад, Volyniaka сказал:

Сама. Більше того, в свій час розглядалась можливість друкувати для інших країн

погуглив, дійсно сама, хоча перші контейнери гривень друкувались за кордоном, тому я думав, що так і далі друкують. Разом з тим, пише, що монети чеканив Луганський патронний завод, хто зараз чеканить, не зрозуміло, може статись, що луганда, нам ще й копійки випускає :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, MANJAK11 сказано:

 Разом з тим, пише, що монети чеканив Луганський патронний завод, хто зараз чеканить, не зрозуміло, може статись, що луганда, нам ще й копійки випускає :) 

Це були пробні партії. (я тоді як раз у вщивограді й жив, то ще тестю нумізмату боаковані привозив, к них це дуже цінилось). Потім відмовились, а де зараз карбують то я не в курсі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Копійки чеканять у Києві на тому ж підприємстві, де й паперові гривні. Був сюжет коли вводились 1,2 гривні металеві.

Щодо усього вище - згідний з @MANJAK11майже у всьому: який би номінал не вводили - заставити перекинути більше в гривню це не заставить.

Єдине що - подобаються %, тому тримаю грн на депозиті з можливістю дострокового розірвання (мінус 1% від ставки). Валюта добуває свій термін на депозиті, продовжувати не буду - ставку зрізали на 40% з початку року.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1000 грн купюра однозначно потрібна.

100 тисяч грн буде лише одна пачка, а не дві,як зараз.

Можна було б і 2000 грн випустити.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Nokian сказал:

1000 грн купюра однозначно потрібна.

100 тисяч грн буде лише одна пачка, а не дві,як зараз.

Можна було б і 2000 грн випустити.

от коли знов випустять 

spacer.png

 

от тоді заживем ))  Часто пачками по 100 тисяч гривень ворочаєш ? Ну ну :) 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Любий валютник ворочає пачками.В руки вже не поміщаються.

Крім того люди купують житло , авто.

Один знайомий тижденьтому хвалився, що бере Лексуса з салону.

Думаю міліона півтора він потягне мінімум.

Хіба не зручніше йому з новими купюрами.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

Любий валютник ворочає пачками.В руки вже не поміщаються.

ти до них яким боком ?

1 час назад, Nokian сказал:

Крім того люди купують житло , авто.

тобто ти впевнено заявляєш, що ще існують ідіоти, які з мішком гривень йдуть купляти авто чи житло ? )))))

1 час назад, Nokian сказал:

Один знайомий тижденьтому хвалився, що бере Лексуса з салону.

Думаю міліона півтора він потягне мінімум.

ага, він візьме чумайдан і всю сумму зразу притаранить в салон )))))

1 час назад, Nokian сказал:

Хіба не зручніше йому з новими купюрами

а прикинь як буде зручно, взяв дві бумажки, одну на мільйон і одну на пятсот тисяч і пішов лєксуса купляти :D

блін, який же ти деревьяний. Хоча, тут нічого нового

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не сперечайтесь, всі розрахунки понад 50 000 грн відбуваються в безготівковій формі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, nickel сказал:

Не сперечайтесь, всі розрахунки понад 50 000 грн відбуваються в безготівковій формі.

навіть на основі цієї фрази, тепер ти розумієш , що це міф про потрібність тисячної купюри ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В останнє Національний банк уводив у обіг новий номінал 13 років тому – у 2006 році. Це була банкнота номіналом 500 гривень. Тоді середньомісячна заробітна плата становила близько 1 000 гривень і розмінювалася двома банкнотами найвищого номіналу. (Джерело).

 

Біжимо купувати бакси, сіль, свічки і т.п.))) Побачимо, що з того буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, sasha2008lk сказал:

Біжимо купувати бакси, сіль, свічки і т.п.))) Побачимо, що з того буде.

Терміново. А то щось давно ціни вдвічі не скакали завдяки оленям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, MANJAK11 сказал:

навіть на основі цієї фрази, тепер ти розумієш , що це міф про потрібність тисячної купюри ?

Ні, бо я розумію, що міф, те що усі розрахунки понад 50000грн відбуваються в безготівковій формі.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Nokian сказал:

Це а-я-я-й чи ого-го?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, Nokian сказал:

Враховуючи,що має бути в середньому міліардів 30- то напевно аяяйй.

Будуть дерти.

Значить.

Кіт, коли немає чим зайнятися, то він яйця лиже. Так і журнашлюхи, коли немає зради, то починають всяку куйню писати. Казначейський рахунок, то така штука нестабільна, що має як пікові збори так і пікові виплати, які недавно були. Рахунок, протягом року, може мати від 0 до кілька десятків мільярдів. Проміжні цифри нічого не показують, лише в кінці року можна побачити, що залишилося. Це як людина перед зарплатою, в якої пару гривень залишилася в гаманці, але завтра має впасти 20 000 грн зарплати. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, Nokian сказал:

має бути в середньому міліардів 30

Звідки взята ця цифра?

Наприклад:

Цитата

Мінімальний залишок коштів на єдиному казначейському рахунку в 2019 році становив станом на 1 березня – 8,196 млрд гривень,

А зараз 13 - це ж ого-го

Змінено користувачем nickel
Руки випереджають мозок
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так все просто.

В 17 у було на рахунках 54 міліарди,зараз 13, от в середньому і 35 виходить

Зрада є,але не в економіці.

А деякі економічні питання ж нагальними і для мене ,як і для всіх звичайних людей зрештою 

 

 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

Так все просто.

В 17 у було на рахунках 54 міліарди,зараз 13, от в середньому і 35 виходить

Зрада є,але не в економіці.

А деякі економічні питання ж нагальними і для мене ,як і для всіх звичайних людей зрештою 

В 2017 було і 61, а вже 01,01,2018 на рахунку було всього 5 мільярдів, а 01,08,2018 взагалі менше 2. Ти канєшно бухгалтер ще той - взяти з 28 років незалежності (336 місяців) проміжні показники за 2 рандомних місяці по залишках на казначейському рахунку і вивести з цього середнє значення.

Казначейський рахунок, це як твій гаманець: сьогодні в ньому може бути пусто бо ти своїм бюджетникам дітям на цукерки дав, жінці на парфуми, сам погасив кредит. Але це не означає, що в тебе під матрасом немає баксів, а завтра ще й зарплату видадуть.

Забудь про казначейський рахунок, якщо не збираєшся детально вивчати надходження і видатки. Без детального аналізу, розмір залишку на рахунку нічого не говорить, від слова "взагалі".

 

 

2019-07-01_23-43-46.png

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб цифри заговорили, треба слідкувати за подіями навколо них. Наприклад що сталося напередодні, що в серпні на рахунках майже не залишилося коштів? МВФ призупинив співпрацю, бо наші тодішня влада люто противилися створенню Антикорупційного суду. Всі витрати планували і робили враховуючи позику МВФ, а її не дали. Нєжданчік. В Пенсійного фонду в липні касовий розрив у 5 млрд., прийшлося позичати з казначейського рахунку. Митниця не додала біля 20 млрд. грн від запланованих у бюджеті, бо вони з контрабандистами не борються, а співпрацюють. Надходжень від запланованих приватизацій держпідприємств немає, бо ніхто тих приватизацій ще і не робив. І т.д. Можна длубатися і далі, до більш дрібних сум, тоді і якість аналізу буде краща. Але навіть з таким поверхневим аналізом, розумієш, що нічого дивного в серпні 2018 не було, наші думали намахати МВФ, а МВФ дав зрозуміти, що так вони хіба соснуть тунца.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

Так все просто.

В 17 у було на рахунках 54 міліарди,зараз 13, от в середньому і 35 виходить

Зрада є,але не в економіці.

А деякі економічні питання ж нагальними і для мене ,як і для всіх звичайних людей зрештою 

 

 

я таким оленям як ти вже розписував, але походу потерли чомусь, тому лише одна картинка

spacer.png

де то 49 міліардів поділось а ? і чо тебе не турбувало що залишилось лише 5 ? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
В 25.06.2019 в 17:01, Nokian сказал:

Буду послідовним.

Восени ми побачимо долар по 25 грн.

А може і трішки менше навіть.

Все по плану.

Дивився інтерв'ю Михайла Кухара, він прогнозує на осінь 27-28, а в кінці року 27.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, nickel сказал:

Дивився інтерв'ю Михайла Кухара, він прогнозує на осінь 27-28, а в кінці року 27.

блін, ну нафіга ? макнули б першого вересня вчергове в лайно, він би почав оправдуватись, макнули б ще раз першого жовтня і так далі )))) А так, він зараз почне шляхи відходу готувати :) 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...