Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

Вадім,якщо тебе так турбує, що я раптом когось обманув-краще звернися до свого кумира Ляшка 

А якщо хтось захоче мені повірити,то таки повірить,можеш хоч із штанів вискочити.

Подивися краще на свої дописи про мене, і проходь повз, як я вже давно проходу повз твої.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

а все так цікаво починалось :) круглі очі, *які претензії до моїх прогнозів, конкретно* :) а в кінці

1456424840133571986.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Американські гірки доходів бюджету
На прохання читачів Ціна держави порівнюємо доходи Зведеного бюджету в гривнях і доларах. Доходи бюджету у гривневому еквіваленті щороку зростають, однак якщо їх перерахувати за середньорічним курсом долара, то картина виявиться не такою оптимістичною.

У доларовому еквіваленті за останні 15 років бюджет найбільше отримав доходів 2013 року – $79.6 млрд, трохи нижчим був результат 2008 року – $78.9 млрд. Одразу після максимальних значень наставав відчутний спад. Кризові явища і девальвація гривні 2009 року та у 2014–2015 роках суттєво вдарили по спроможності держави наповнювати бюджет. Після різкого падіння у 2014–2016 роках показники почали відновлюватися, проте так і не вийшли на пікові значення – доходи бюджету 2018 року на 35% нижчі, аніж 2013 року.

Докладніше про бюджет (візуалізація): http://cost.ua/budget/

Світлина від Ціна держави.
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досить непогано без Криму і Донбасу. Плюс відсоток відрахування в соцстрах зменшили вдвічі.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

на говерлі курс дивився, а тут опача :

https://zik.ua/news/2019/04/05/nbu_vydav_bezstrokovi_litsenzii_chotyrom_obminnykam_valyuty_1545453

Беру першу ж компанію ТОВ «Фінансова компанія Магнат»

https://youcontrol.com.ua/ru/catalog/company_details/39307260/

читаєм, хто засновник, гуглим, а тут *кривого пастора* сліди виявляются

http://www.bagnet.org/news/politics/294138

по інших лінь рити, але не зрозуміло, до чого цей *аукціон нєвіданной щєдрості* ?

 

spacer.png

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось це https://hvylya.net/news/digest/nacbank-rezko-snizil-oficialnyj-kurs-dollara.html

точно для того, аби барига Порошенко та його корупційне оточення  всигли зкупити долар подешевше, перед втечею від неминучої посадки командою нового президента.

Тож на всіх бігбордах висіла , і ще висить обіцянка посадити весною.

А її то не так багато і залишилось.

  • Збентежений 1
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

посадки може й не буде

а ось те, що доллар після виборів скакне - точно

і хтось добряче на цьому заробить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, flashmax сказано:

доллар після виборів скакне - точно

Після , це коли?

І добряче, це скільки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, Nokian сказано:

Після , це коли?

І добряче, це скільки?

 

поживем побачим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
15 хвилин тому, Barugan сказано:

Національний банк України вводить в обіг нову банкноту номіналом 1000 гривень з 25 жовтня 2019 року.

Невже, знову, до "лімонів" вертаємось поступово?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, Barugan сказано:

Н..да....печально якось...:mellow: В штатах досі навіть пятисоток не має.

дик, зате в них є 1300 і 2600 :)

 

 

то що грубі купюри ввели то є добре - не треба буде такі великі пакавани засилати...

а от те що 5 грн і 10 переводять в метал.... то вже, блять, дзвіночок.....

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, bublik007 сказано:

Невже, знову, до "лімонів" вертаємось поступово?

але впевнено....

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, bublik007 сказал:

Невже, знову, до "лімонів" вертаємось поступово?

ПО ПОВОДУ КУПЮРЫ В 1000 ГРИВЕН

Дима Раимов, конечно же, остроумен. 
Но в экономическом анализе есть своя ЭТИКА. 
И она отличается от норм, принятых в мире политических острот.
Коллеге-экономисту я бы сказал: ты в своем уме ТАК топить против финансовой стабильности в собственной стране имея на то НОЛЬ макроэкономических обоснований?!
А в политической риторике, наверное, так принято. У них своя, другая этика. Наверное.
1000 гривен — это всего лишь 40 долл. 
Наличные в стране с самой крупной купюрой в 20 долл. (500 грн) — вот это был бред. Который психологически УЖЕ приучал нас к тому что нацвалюта — это пачки денег...
40 долл., кстати, даже не 100. А в Евро как вы знаете есть купюры 100,200,500, — и ничего. 
Я бы смело делал купюры в 5000 и 10000 грн. АЖ 200 и 400 долл. 
Сильно уменьшило бы долларизацию в наличных расчетах, кстати!)
Но этика, этика хромает...
Стоит НБУ начать выравнивать давно накопившиеся ДИСПРОПОРЦИИ В БАНКНОТНОЙ ПОЛИТИКЕ, как половина политологов страны заорет что нас ждет гиперинфляция...
А мой прогноз — сделайте «хотя бы» 5000 грн — и население вам пару лишних миллиардов наличных долларов сдаст только потому, что «сотки» с «вашингтонами» будут просто менее удобными в расчетах)

  • Дякую! 3
  • Збентежений 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду послідовним.

Восени ми побачимо долар по 25 грн.

А може і трішки менше навіть.

Все по плану.

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Nokian сказал:

Буду послідовним.

Восени ми побачимо долар по 25 грн.

А може і трішки менше навіть.

Все по плану.

А як же фсьо_пропало_з_клоуном_президентом?

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Nokian сказано:

Буду послідовним.

Восени ми побачимо долар по 25 грн.

А може і трішки менше навіть.

Все по плану.

Не побачимо! В бюджеті, якщо не помиляюсь 28, а наші в менші цифри грати не вміюсь. Будуть потрішки до тої цифри підбиратись. Гадаю до виборів тримають, а там ВЖУХ )) Проходили вже цю тему 5 років назад.

 

P.S. Якщо коротко і ясно то ніц Вам не світить хлопчики. Я тут пару баксів винен, так що поки борг не віддам бакс нікуди не падатиме ;) 

Змінено користувачем Ha3aP
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

А як же фсьо_пропало_з_клоуном_президентом?

Клоуну-клоунове, долару-доларове.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, nickel сказал:

ПО ПОВОДУ КУПЮРЫ В 1000 ГРИВЕН

Дима Раимов, конечно же, остроумен. 
Но в экономическом анализе есть своя ЭТИКА. 
И она отличается от норм, принятых в мире политических острот.
Коллеге-экономисту я бы сказал: ты в своем уме ТАК топить против финансовой стабильности в собственной стране имея на то НОЛЬ макроэкономических обоснований?!
А в политической риторике, наверное, так принято. У них своя, другая этика. Наверное.
1000 гривен — это всего лишь 40 долл. 
Наличные в стране с самой крупной купюрой в 20 долл. (500 грн) — вот это был бред. Который психологически УЖЕ приучал нас к тому что нацвалюта — это пачки денег...
40 долл., кстати, даже не 100. А в Евро как вы знаете есть купюры 100,200,500, — и ничего. 
Я бы смело делал купюры в 5000 и 10000 грн. АЖ 200 и 400 долл. 
Сильно уменьшило бы долларизацию в наличных расчетах, кстати!)
Но этика, этика хромает...
Стоит НБУ начать выравнивать давно накопившиеся ДИСПРОПОРЦИИ В БАНКНОТНОЙ ПОЛИТИКЕ, как половина политологов страны заорет что нас ждет гиперинфляция...
А мой прогноз — сделайте «хотя бы» 5000 грн — и население вам пару лишних миллиардов наличных долларов сдаст только потому, что «сотки» с «вашингтонами» будут просто менее удобными в расчетах)

"...«сотки» с «вашингтонами»..." - цей вумний писака напевно і не в курсі, що на стодоларовій купюрі взагалі-то Бенджамін Франклін зображений. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, nickel сказал:

ПО ПОВОДУ КУПЮРЫ В 1000 ГРИВЕН

Дима Раимов, конечно же, остроумен. 
Но в экономическом анализе есть своя ЭТИКА. 
И она отличается от норм, принятых в мире политических острот.
Коллеге-экономисту я бы сказал: ты в своем уме ТАК топить против финансовой стабильности в собственной стране имея на то НОЛЬ макроэкономических обоснований?!
А в политической риторике, наверное, так принято. У них своя, другая этика. Наверное.
1000 гривен — это всего лишь 40 долл. 
Наличные в стране с самой крупной купюрой в 20 долл. (500 грн) — вот это был бред. Который психологически УЖЕ приучал нас к тому что нацвалюта — это пачки денег...
40 долл., кстати, даже не 100. А в Евро как вы знаете есть купюры 100,200,500, — и ничего. 
Я бы смело делал купюры в 5000 и 10000 грн. АЖ 200 и 400 долл. 
Сильно уменьшило бы долларизацию в наличных расчетах, кстати!)
Но этика, этика хромает...
Стоит НБУ начать выравнивать давно накопившиеся ДИСПРОПОРЦИИ В БАНКНОТНОЙ ПОЛИТИКЕ, как половина политологов страны заорет что нас ждет гиперинфляция...
А мой прогноз — сделайте «хотя бы» 5000 грн — и население вам пару лишних миллиардов наличных долларов сдаст только потому, что «сотки» с «вашингтонами» будут просто менее удобными в расчетах)

чойта я логіки не уловив :

1 яка хєр разніца, скільки долларів купюра з точки зору номінала купюри в країні, в якій бюджетні виплати в гривнях ? 

2 схуялі введення купюр великого номіналу має зменьшити долларізацію в розрахунках. В гривнях розраховуются лише тоді, коли по іншому  важче чи дорожче, або це бюджетні надходження. 90% товару імпортного, імпортер купує за кордоном за долари, при розрахунках йому всерівно потрібні долари й хай хоть купюра в мільйон гривень буде, імпортеру краще зразу долари. Том хто купує в імпортера товар, теж краще розраховуватись доларами, бо поперше, в наших реаліях нема смислу весь нал держати в гривнях (можна за день нехіло обідніти з нашими курсами), а по друге, людина купляє по своїх курсах долари, а не по тому курсу, який виставить імпортер, а імпортер завжди чуть з запасом виставить, щоб уберегти себе від можливих коливань.

3 сподіваюсь, той клоун , що писав цей пост, до української економіки не має жодного відношення, якщо не розуміє того, що останні пьять років, населення турбує в першу чергу, не удобство розрахунків, а те, щоб якогось ранку не проснутись в карманах з купою паперу, за який можна купити лише буханку хліба чи просто підтертись, якщо утріровано

4 ну і наостанок, чойта тих же *вашингтонів* номіналом більше сотні нема й нікого це не лякає , ніхто на венісуельську валюту не переходить, хоча до обьєму нала доларів, гривні ще сцяти і сцяти

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, volks сказал:

А в чому проблема? Ну буде 1000 і буде.

якщо коротко, то в тому ж, що й перевод 1,2,5 і 10 грн в металевий еквівалент

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, volks сказано:

А в чому проблема? Ну буде 1000 і буде.

в тому, що а з часом буде 1000000...

це називається інфляція та обезцінення національної валюти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Basil сказано:

в тому, що а з часом буде 1000000...

це називається інфляція та обезцінення національної валюти.

якщо зроблять деномінацію, інфляція зникне?)
Не говоріть дурниць)

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

22 минуты назад, MANJAK11 сказал:

1,2,5 і 10 грн в металевий еквівалент

Ну тут для мене проблема лише в тому що вони важкі  в кишені і губляться постійно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, Basil сказал:

в тому, що а з часом буде 1000000...

це називається інфляція та обезцінення національної валюти.

Ви плутаєте причину і наслідок. Введення 1000 є наслідком обесцінення нац. валюти.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...