Перейти до змісту

Что будет с деньгами... Курс бакса, депозиты и т.д.


Рекомендовані повідомлення

В 2012 году один известный в Украине "експерт" написал статью с названием:

"Если завтра революция. Что будет с деньгами"

http://finance.liga.net/personal/2012/7/10/articles/28759.htm

Предлагаю форумчанам потратить 10 минут и ознакомиться с этой статьей для повышения своей економической грамотности...

Хочу обратить особое внимание на то, что статья опубликована летом 2012 года!

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Заднім числом всі розумні, і такі економічно грамотні...

П.С. харош нагнітати обстановку, тільки минула хвиля гвалтування банкоматів...

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заднім числом всі розумні, і такі економічні грамотності...

П.С. харош нагнітати обстановку, тільки минула хвиля гвалтування банкоматів...

Сейчас этот же "експерт" на финансових сайтах пишет статьи на тему "Чому зараз забирати депозити з банків безглуздо".

http://news.finance.ua/ua/~/1/2014/02/21/319655

Теперешняя его статья - заказная, чтобы снизить панику населения. В 2012 году, когда небыло никаких революций, он написал обьективную статью...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок, так само можна поритися і знайти статті до 08 року, мол ще тоді афонські старці\ванга\ворожка віта казали, купляйте валюту, бо гривні прийде звіздєц.

І без цих висновків експертів\спеціалістів\економістів та інших просвітлених індивідів люди порють гарячку, біжать купляти дорогих 200-300 доларів, і тд і тп.

Це намагання навчити вищій математиці школяра за один урок, котрий тільки як освоїв таблицю множення.

Мегакорпорації падають, банки та величезні міста банкрутують, а ми тут таку безцінну пораду прощолкали, какая жаль...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слідкуючи за міжбанком останнім часом, я можу сказати, що більш чутливого індикатора політичних процесів в державі годі й шукати. Наприклад перед двадцятими числами цього місяця, під час "патової ситуації" на Майдані курс доллара ріс як на дріжджах, з щоденними "відскоками", демонструючи класичний висхідний тренд, прямо як в підручнику з економіки. Ну а потім "бахнуло" :(

Але будь-який біржовий курс, це завжди більше продукт масових сподівань, чим реального стану. Ну і "миллионы мух не могут ошибаться" правда? :smoke:

Все буде залежати від того, чи вдастся провести люстрацію, реприватизацію, розкуркулити олігархів тобто. І наскільки швидко?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з гривнею все буде тіп-топ, якщо не буде прожовжуватись грабунок на держтендерах (сайт за півмільйона грн мене просто привів в шок)....надіюсь це в таких астрономічних масштабах все таки припиниться.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sasha, тебе сьогодні більше нічого не хвилює, тільки курс бакса і доля депозитів?!?!?!

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 2012 году, когда небыло никаких революций

Нє, не було.... а ЄВРО-2012? Скільки мільйонів мільярдів наших зарплат було туди втюхано? Скільки було сподівань на туристів, які приїдуть в Україну тратити свої кровні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні запускають слухи про банкрутство Привату.

Кому потрібні ці слухи ? А щоб люди побігли та почали масово знімати депозити.

1-нашкодити Коломойському, котрий приструнив Добкіна сьогодні вранці.

2- зняті кошти люди полюбе понесуть в інший банк.Швидше за все в той, що дає(обіцяє) зараз 25% річних .Цікавий підхід в боротьбі за клієнта.

Між тим мене сьогодні питали, чи знаю я кого в приваті, щоб прояснив ситуацію. Номера Бєні я не маю, але чомусь здається, що останнім в Україні впаде приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sasha, тебе сьогодні більше нічого не хвилює, тільки курс бакса і доля депозитів?!?!?!

Меня много чего волнует. И экономическая ситуация в стране в том числе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні запускають слухи про банкрутство Привату.

Кому потрібні ці слухи ? А щоб люди побігли та почали масово знімати депозити.

1-нашкодити Коломойському, котрий приструнив Добкіна сьогодні вранці.

2- зняті кошти люди полюбе понесуть в інший банк.Швидше за все в той, що дає(обіцяє) зараз 25% річних .Цікавий підхід в боротьбі за клієнта.

Між тим мене сьогодні питали, чи знаю я кого в приваті, щоб прояснив ситуацію. Номера Бєні я не маю, але чомусь здається, що останнім в Україні впаде приват.

1. Винос депозитов с Привата продолжаеться уже второй месяц.

2. Это не борьба за клиента. 25% это не признак стабильности, а сигнал к тому что у банка проблемы. Деньги снятые с Привата в другой банк не понесут, а в большинстве случаев - в валюту и под матрас чтобы переждать месяц-другой. Слухи про банкротство такого гиганта как Приват, а также ажиотаж возле его банкоматов и отделений очень сильно ударят также и по других банках.

3. Коломойский стоит значительно выше Добкина. Потому и "строит" его.

4. 95% работников банка не в состоянии прояснить ситуацию, потому что сами не в курсе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. Это не борьба за клиента. 25% это не признак стабильности, а сигнал к тому что у банка проблемы. Деньги снятые с Привата в другой банк не понесут, а в большинстве случаев - в валюту и под матрас чтобы переждать месяц-другой

Я дуже добре знаю пенсіонерів , які в 2008 познімали( те що змогли) в одних банках.Через місяць ці кошти вже лежали в інших. Психологія старших людей трохи інша.

Ну і ті , що дають 25% ,їх загальна ситуація в банківській системі хвилює в останню чергу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

долар продовжує рости, Торги з долара на міжбанківському валютному ринку відкрилися в діапазоні 12,05-12,25 гривень....

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що тут дивного?

На війну наклалась політична криза з урядом. Без уряду МВФ не дасть коштів.

Спекулі розкручують дану ситуацію. Олені біжать в обмінники і за останні гривні купують пару доларів, щоб через кілька місяців їх здати по невигідному курсі і знову втратити свої кровні. А спекулі і тут зможуть заробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що тут дивного?

На війну наклалась політична криза з урядом. Без уряду МВФ не дасть коштів.

Спекулі розкручують дану ситуацію. Олені біжать в обмінники і за останні гривні купують пару доларів, щоб через кілька місяців їх здати по невигідному курсі і знову втратити свої кровні. А спекулі і тут зможуть заробити.

О ще один обєсчатєль що всьо буде дубре... Всі вже замучилсь ждати второго пришествія 10.50...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки не "візьмуться" за спекулянтів, то гривню так і буде "штормити" туди-сюди

А між іншим, Українська валюта недооцінена, вдумайтесь аж на 66% !!!

Про цей факт говорять провідні західні аналітики вже напевно років з п'ять.

Тобто, теперішній курс це результат спекуляцій, і всі знають, але напевно це комусь вигідно, раз нічого не роблять..

Якщо цікаво, можете глянути хоча б, на так званий "Індекс БігМака"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А між іншим, Українська валюта недооцінена, вдумайтесь аж на 66% !!!

Про цей факт говорять провідні західні аналітики вже напевно років з п'ять.

Тобто, теперішній курс це результат спекуляцій, і всі знають, але напевно це комусь вигідно, раз нічого не роблять..

Якщо цікаво, можете глянути хоча б, на так званий "Індекс БігМака"

О, так. Індекс Біг-Мака - це серйозний показник, який показує точний стан економіки та використовується провідними світовими фінансовими аналітиками для оцінки стану економіки та вартості валюти. Не знаю, що ви курите, але зав'язуйте з цим ділом. Ви то хоч самі вірите, що реальна ціна 1$=4UAH? До речі

Индекс "Бигмака" был впервые составлен в шутку экспертами американского журнала The Economist в 1986 году.

Про більше індексів-жартів, типу індекси продажу квасолі, довжини спідниць та кількості крокодилів можна прочитати тут.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, так. Індекс Біг-Мака - це серйозний показник, який показує точний стан економіки та використовується провідними світовими фінансовими аналітиками для оцінки стану економіки та вартості валюти. Не знаю, що ви курите, але зав'язуйте з цим ділом. Ви то хоч самі вірите, що реальна ціна 1$=4UAH? До речі

Ну по-перше, я знаю що таке індекс бігмака і просто дав ссилку на нього щоб не "грузити" більш серйозними аргументами,

а по-друге, хочете сказати, що 12,3 грн за 1 бакс це реальна вартість нашої валюти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а по-друге, хочете сказати, що 12,3 грн за 1 бакс це реальна вартість нашої валюти?

Так, реальна. Бо я можу купити долар лише по 12,30 і дорожче. Це реальність. А оті індекси Біг-Мака - оце віртуальна реальність для мрійників.

П.С. Продовжуюючи свою думку, яку почав в темі "Обмін валют": наступного дня, я завітав у те саме відділення Привата на Грушевського і без проблем зняв долари, люди з черги без проблем купували і здавали долари, дехто, щоб не сидіти в черзі, мінялися доларами і гривнями прямо у відділенні Привата. Тобто заробити на вилці було реально.

З вчорашнього дня Приват підняв курс, ліквідувавши вилку, хоча позавчора вилка була вже у 25 копійок на доларі. Кто присел, тот успел.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міжбанк

станом на 11.42

бакс 12.3 - 12.65

євро 16.54 - 16.95

Вже завтра чи ще сьогодні бакс буде 13 а євро 17 ?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

USD EUR RUB

ПОКУПКА 12.3300 +0.1400 16.2615 -0.0710 0.3428 +0.0009 ПРОДАЖА 12.5800 +0.2900 16.5315 +0.0610 0.3485 +0.0045

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя думка натсупна: Донецька і Луганська область давала "-" 14 млрд (дані перше півріччя 13 http://censor.net.ua...ormit_v_ukraine ). На АТО, напевно, держава витрачає такуж суму мімум за півроку + витарти на тимчасове відновлення інфраструктури+біжанці. Більшість імпортерів бажає передплату за товар, на ряд Білорусію вводять 55% мито, зовнішньо та внутрішньо-економічна діяльність ніяк не змінилась, Росія закриває ринки збуту українських товарів, банки вводять обмеження на видачу готівки і $, наближається зима і газ, втягнення в зимову війну....

Кагбе все говорить, що долар буде рости.

Змінено користувачем tihiy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після прийняття низки рішень у Раді, курс буде падати .... http://minfin.com.ua/currency/mb/ ... слідкуємо...

....На АТО, напевно, держава витрачає такуж суму мімум за півроку...

Украина ежедневно тратит 70 млн гривен на проведение АТО

http://censor.net.ua/news/296170/ukraina_ejednevno_tratit_70_mln_griven_na_provedenie_ato

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...