Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 353
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

...І дивно, і сумно, і дико...

Ніхто і "вусом не повів" на мої повідомнення про спільну координацію та розвиток цього напрямку...

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо тому, що ніхто не зрозумів про яку координацію може  бути мова? Ви хочете, щоб міноборони з вами співпрацювало, чи як?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, не МО. І не допомога, а обмін досвідом

От у нас, наприклад, вже налагоджена співпраця в трикутнику "місцева адміністрація - військомат - загін". Для чого адміністрація? Бо вона по закону має фінансувати цю програму. Вже двічі на сесіях були виділені кошти з районного бюджету на потреби ТрО. Хлопці обуті-одіті, мають належне екіпірування. Є авто. Написана програма та графік занять до кінця року. Регулярні тренування та вишкіл. Йде співпраця і з прикордонниками, і з НГ, і з усіма-усіма. Добивалися цього тяжко, часом, навіть - дуже тяжко, але ТрО є, воно - розвивається, і, кажуть, не саме погане в Україні

Ось в такому ключі хотілося б поспілкуватись, розповісти що знаємо, і послухати - що не знаємо

А МО, наче і стратегія розвитку ТрО є, наче і якісь укази, а на ділі - все робиться крізь пальці. Тому, чим більше таких осередків і однодумців буде по всій території України, які будуть той МО теребити за одне місце - тим швидше і професійніше піде діло

Якось так...

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Круто!

В нас - те ж саме, але я в приват напишу номер телефону людини, яка цим живе і робить то всьо.

Єслі шо - я без граму сарказму чи ше чогось. Я вам дам телефон людини, думаю знайдете спільну мову. Ну і вважаю, що це суперово!

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, difoto сказал:

Круто!

В нас - те ж саме, але я в приват напишу номер телефону людини, яка цим живе і робить то всьо.

Єслі шо - я без граму сарказму чи ше чогось. Я вам дам телефон людини, думаю знайдете спільну мову. Ну і вважаю, що це суперово!

Дякую! На днях - зізвонемось

(якщо щось наклацав з репутацією, то це тому, що я - лантух в інторнетах... Вибачаюсь!)

____

 

Сьогодні в нас була дика спека... +40, може більше.... Бійці втрачали свідомість, але підрозділи йшли вперед та виконували поставлені задачі! Обличчя, ноги, тіла, спітнілі до нитки - "горіли"! А ми все йшли та йшли... У нас  - планові зайняття!

Кожен з нас сьогодня вкотре зрозумів - де його "поріг" витривалості та що потрібно вдосконалити для свого  виживання

Було складно, але було корисно!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це з Вами я сьогодні спілкувався телефоном?)

Тільки приїхали. Готовий слухати або читати Ваші думки.)

Або сюди в приват або у ФБ.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 8 місяців потому...

ЦІКАВЕ ВІДЕО - може хтос впізнає цього чортика

 

23.19 виклик на вул. Гальшки Гулевичівни: співмешканець побив вікна. "Сєпар" і нащадок росіян, як він себе називає, повибивав геть усі шибки у будинку співмешканки. Порізався склом з вікон. Від надання медичної допомоги категорично відмовився. Більше того, по приїзду на виклик наш патрульний автомобіль вчергове зазнав пошкоджень. Цього разу від дій створіння, відео з яким виставляю окремо наступним постом (дуже прошу людей із неврівновваженою психікою не переглядати, дітям не показувати): ногою вибив решітку. Далі він із пляшкою в руці кинувся на мене, намагаючись нанести удар. Я пляшку відібрав. А колега посадив його на землю. А далі дивіться самі, якщо маєте міцні нерви. Пік спітчу після першої хвилини. СБУ має бути цікаво.

 

18--------...--Oleksandr-Nikolaychuk.mp4

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Basil сказано:

шо це за "народні месники"?

і для чого це викладати в інтернет? Дали б тихо трохи по горбу, щоб подумав та і все. Завтра якийсь ідіот з ДЛнр побачить і почне собі відповідь знімати над тим кого зловить... Не варте воно того.

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, trionix сказано:

 

Знайшли чортика

 

В якому сенсі-знайшли?)) Чи не офіційно він був затриманий за "чудесію" яку він начверив?))) Який сенс того трешу з оголеними торсами , стріляниною і картинки  хлопців в "трєніках"? Знову на "Самооборону" грязюку вильють, а москалі зайвий раз відео зомбакам своїм покажуть про лютих бандерівців...

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імхую, то подстава Самооборони якась. В любому випадку, дієві особи за кадром на обох відео різні. Купа нелогічних дій на другому відео. В армію дибіла відправляти ? Нафіга ? Кому він там треба ?

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, trionix сказал:

підстава, я вже написав адмінам щоб видалили пост

просто видалити, то замало. Треба розбиратись, хто де і нафіга це знімав (друге відео)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому всі вважають, що цього не потрібно робити?Реально він заслужив тумаків. Нормальної мови він не розуміє - це видно з першого відео. Зате таким методом 100% більш не буде такого говорити, а може й думати, жінку буде боятися вдарити і набухуватися до неадекватності. Зрозумійте- толерантність ні до чого хорошого не призведе...Комуняки свого добивалися дуже дієво(тому маємо російський донбас. а не український(30 -ті роки і Голодомор), а ми такі толерантні, що вже й сепару по спині гріх впиріщити....

В армію вони його, звісно, дарма відправляли...такого там не треба...

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@san4ez1 потрібно було, але тихенько... так щоб про це знав головний герой на відео і отих пару хлопців, що йому розповідали про правильне життя.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо це дасть поштовх і натхнення іншим людям, які мають таких сусідів...Кажуть, що дуже багато таких приїхало у Львів і відкрито ненавидять українців і чекають приходу "своїх" від яких втікли у Львів(хулі в кацапстан не їхати, в парашці стоїть випалювач мізків чи що)...логіка просто ппц...Приїхати, насрати, спаплюжити і привести під стандарти "рюзького міра"...Пора виносити сміття...раз поліція цим не займається, то повинні люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, MANJAK11 сказано:

імхую, то подстава Самооборони якась. В любому випадку, дієві особи за кадром на обох відео різні. Купа нелогічних дій на другому відео. В армію дибіла відправляти ? Нафіга ? Кому він там треба ?

В армію ніц нетра, а от на передову - розтяжкі розчищати, то  саме той персонаж...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...