Перейти до змісту

Домашній Телеком (телебачення)


Panek

Рекомендовані повідомлення

datagroup_TV_logo.png

Приємна новина для користувачів кабельного телебачення ТМ "Домашній Телеком"-відновлено трансляцію телеканалів "Футбол 1" та "Футбол 2"!

logo.png

При цьому вартість пакету залишилась незмінною-30 грн. за 80 телеканалів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Якість яка. Підключатись варто?

Якість дуже пристойна,більше 80-ти каналів різної тематики,користуюсь більше пів року-дуже задоволений!

Підключатись варто,тим більше,що в них зараз акція!

«Домашний телеком» предлагает всем жителям Днепропетровска и Луцка подключить услугу «Телевидение» на специальных услових: оплатив единым платежом 70 грн. вы сможете смотреть более чем 80 телевизионных каналов в высоком качестве на протяжение 7 месяцев с момента подключения.

Акция действует в период с 1 марта по 31 декабря 2014 г.

Кабельное телевидение стало еще доступнее! Присоединяйтесь и вы в нашу дружную семью!

Подробнее ознакомиться с условиями акции можно здесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, я їх питав, скзали, коли буде можливість подзвонять, подзвонили. Але як підключати, розводки по під"їзду ще намає, чи там іншим шляхом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як взнати чи є можливість підключити тв, на сайті не знайшов.

Передзвонити в датагруп: 780011, 780016, мені дзвонила Оля з: 099-769-23-вісім чотири

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

користуюсь більше пів року - дуже задоволений

Але не має ТВі, немає громадського, немає "Перший автомобільний", Еспрессо. В мене в телевізорі є кнопка, яка показує час, дуже зручно. Синхронізація настраюється на канал з телетекстом в меню і раз. Ні одного каналу з телетекстом, і що робити. На Аверсі десь до 5 буто таких.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

киньте будь-ласка які канали зараз трансюються в пакеті "Стандарт". На сайті є приблизний перелік. А от який у Луцьку ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

киньте будь-ласка які канали зараз трансюються в пакеті "Стандарт". На сайті є приблизний перелік. А от який у Луцьку ?

Тримай:

1 ТОВ "ТРК "Україна" 22 Ентер фільм 43 Сонце 64 Драйв

2 5-й канал 23 Мега 44 National Geographic Channel 65 Oxoта и рыбалка

3 ICTV 24 Піксель 45 ЧП.INFO 66 Здоровое ТВ

4 ТЕТ 25 Xsport 46 Слово Волині 67 Ретро

5 Аверс 26 RU Music 47 Спорт 1 68 Усадьба-ТВ

6 Волинська ОДТРК 27 Бігуді 48 SHOPPING-TV 69 Cartoon Network / TCM

7 Інтер 28 Добро 49 QTV 70 РБК-ТВ

8 ТОВ „ТРК „ЕРА” 29 Голдбері 50 TLC 71 The MGM Channel

9 1+1 30 Бізнес 51 UBR 72 „Комедия ТВ”

10 СТБ 31 Тоніс 52 Время далекое и близкое 73 Малятко TV

11 М1 32 БТБ 53 Єврокіно 74 Совершенно секретно

12 Новий канал 33 Вінтаж ТВ 54 EUROSPORT 75 Интересное ТВ

13 К1 34 Ескулап 55 TV 1000 East 76 Ля-минор ТВ

14 НТН 35 112 56 TV 1000 Action 77 Первый канал

15 ZOOM 36 Рада 57 TV 1000 Русское кино 78 РТР-Планета

16 ******* 37 НЛО-ТБ 58 Viasat Explorer 79 НТВ Мир

17 ******* 38 24 59 Viasat History 80 Nickelodeon

18 Моя планета 39 Авто плюс 60 Viasat Nature 81 Детский мир / Телеклуб

19 Кухня ТБ 40 Гумор/Бабай 61 Animal Planet 82 Наше Кино

20 Кіноточка 41 Футбол 2 62 Discovery Channel

21 К2 42 Гама 63 Футбол 1

Файл прикрепити не дає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

spkgi_18786_55ff56338807bcffc5d75aca9b5d7b68.jpg

Більше можливостей з телебаченням від «Домашнього телекому»

«Домашній телеком» розширює географію сучасної та високотехнологічної послуги інтерактивного телебачення ОТТ.

Інтернет-телебачення формату ОТТ (Over the Top) - це телебачення майбутнього, яке вже зараз доступно абонентам спільно при підключенні до мережі інтернет від «Домашнього телекому».

Нові спільні тарифні пакети дозволяють вигідно підключити інтернет і телебачення від одного провайдера в містах: Козятин, Бар, Жмеринка, Великий Березний, Гадяч, Зіньків, Кременчук, Сімферополь, Вінниця, Коростень, Новоград - Волинський, Запоріжжя, Вишгород, Київ, Євпаторія, Севастополь, Феодосія, Одеса, Рівне, Харків, Кам'янець - Подільський, Нетішин, Славута, Шепетівка, Ніжин, Кривий Ріг, Ужгород, Старокостянтинів, Хмельницький, Володимир - Волинський, Луцьк, Нікополь, Мелітополь, Миколаїв, Ізюм, Пісочин, Солоницівка.

Підключення ОТТ можливе за наявності спеціального медіапрогравача (IPTV-приставка MAG-250 Micro). Програвач можна придбати в особистому кабінеті.

Технологія ОТТ забезпечує високу якість зображення і звуку, перегляд телебачення стає ще більш зручним і захоплюючим. Деталніше в PDF.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

tv_hollydays.png

Продовжено акцію «ТВ канікули» ще на 6 місяців!

Для всіх нових та існуючих абонентів у містах Дніпропетровськ, Луцьк, а також с. Прилуцьке і с. Липини Волинської області, «Домашній телеком» продовжує дію акційної пропозиції «ТВ канікули» на 6 місяців.

У період з 1.01 по 1.07 2015 року підключайте послугу «Телебачення» на спеціальних вигідних умовах: сплативши єдиним платежем 70 грн. ви отримаєте змогу дивитися більш ніж 80 телевізійних каналів у високій якості протягом 7 місяців з моменту підключення.

7 місяців захоплюючого телебачення всього за 70 гривень!

Детальніше з умовами акції можна ознайомитися за посиланням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Соборності 6 і Кравчука 11В це можливо?

Не найшов де перевірити.

т. 780011

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

logo.png

Зміни в трансляції телевізійних каналів

Шановні абоненти!

Відповідно до вимог Національної ради з телебачення і радіомовлення, до переліку каналів кабельного телебачення внесені зміни.

У зв’язку з припиненням мовлення телеканалу «СТРАНА» (Континент ТВ),з 14.04.2015 року замість нього буде транслюватися канал «Travel Channel».

Згідно з постановою ради України з питань телебачення і радіомовлення, трансляція телеканалів проводиться відповідно до Українського законодавства.

Тарифи (абонентська плата) за послуги кабельного телебачення не змінюються.

Детальніше з актуальним списком телеканалів можливо ознайомитися в розділі«Телебачення».

Дякуємо за розуміння!

www.domtele.com

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

допоможіть розібратись, щоб підключити кабельне телебачення від Датагруп, потрібно додаткову приставку, чи все іде по звичайному кабелю?

цікавить саме кабельне телебачення, IPTV, OTT та інше не цікавить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

допоможіть розібратись, щоб підключити кабельне телебачення від Датагруп, потрібно додаткову приставку, чи все іде по звичайному кабелю?

цікавить саме кабельне телебачення, IPTV, OTT та інше не цікавить...

Звичайний коаксіальний кабель.

88319.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайний коаксіальний кабель.

дякую, те що треба, бо "воля" вже дістала своїми пропозиціями, я їм обіцяв що "ще раз подзовнять і я перейду до іншого оператора", так воно завтра і буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайний коаксіальний кабель.

дякую, те що треба, бо "воля" вже дістала своїми пропозиціями, я їм обіцяв що "ще раз подзовнять і я перейду до іншого оператора", так воно завтра і буде

давно пора :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давно пора

та мене все влаштовувало, зомбоящик - практично не дивлюсь,але є кому крім мене його дивитись, влаштовувало на аналоговому тих 50 каналів що були, а на другому телевізорі (смарті) дивився собі через інтернет все що хотів. А ці "продавани" з волі задовбали, то давайте вам каналів добавимо, то 100мбіт інтернет підключимо, то ще якась фігня. Та й дивлюсь багато хто нахвалює Датагруп і каналів там більше за менші гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайний коаксіальний кабель.

дякую, те що треба, бо "воля" вже дістала своїми пропозиціями, я їм обіцяв що "ще раз подзовнять і я перейду до іншого оператора", так воно завтра і буде

Покваптеся! До 1 липня діє акційна пропозиція «ТВ Канікули»

Всі, хто підключиться до послуги кабельного телебачення ТОВ «ДАТАГРУП МЕДІА» під ТМ «ДОМАШНІЙ ТЕЛЕКОМ», отримують можливість користування послугою на умовах акційної пропозиції протягом 7 (семи) місяців з дня підключення, при умові оплати первинного платежу. Первинний платіж включає в себе вартість абонентної плати за весь строк користування послугою на умовах акційної пропозиції – 68,80 грн.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о, поки не забув, щоб підключитись треба їхати на Карбишева, чи можна договір підписати на місці, коли будуть підключати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о, поки не забув, щоб підключитись треба їхати на Карбишева, чи можна договір підписати на місці, коли будуть підключати?

Просто зателефонуйте 780011,під рукою майте паспорт(знадобляться данні).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки щось вони не дуже поспішають з розбудовою своєї мережі... при нагоді і я підключився би ( вул. Конякіна )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки щось вони не дуже поспішають з розбудовою своєї мережі... при нагоді і я підключився би ( вул. Конякіна )

В даний момент розбудовується і ставиться обладнання. Дзвоніть через декілька тижнів на 780011 і питайте про підключення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...