Перейти до змісту

Меблі своїми руками: креслення, фото, поради.


Рекомендовані повідомлення

7 minutes ago, zigorko said:

Всі вони,в Епіку,в НЛ з ДСП ( каркаси) .Єдине фасади з МДФ.Можна плівкові,глянцеві.Можна фарбовані.Буде служити,якщо акуратно обходитися.

А кромка сама звичайна чи якась "хитра"? Ну і торці мають бути закриті кромкою по всьому периметру, а не лише з тих сторін, що видно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 452
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Якість там паршива.Якщо маєте клепку і прямі руки,то можу проконсультувати на рахунок виготовлення.Самі зробите.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ДСП звичайна кромка,можливо і паперова.А от фасади і царга під самою мийкою з МДФ.Там і торці затягуті.Можна всі деталі замовити з МДФ і зробити.Хоч і буде дороще,але точно дешевше ніж 5к грн.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ігор по суті все розписав, хочу лише доповнити  те що як замовляти деталі і робити самому дешевше може вийти в рази і прослужить воно точно не менше ніж ті з магазину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, zigorko сказано:

Якість там паршива.Якщо маєте клепку і прямі руки,то можу проконсультувати на рахунок виготовлення.Самі зробите.

варто самому малювати креслення чи краще знайти готові?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Dima4s сказано:

варто самому малювати креслення чи краще знайти готові?

гуглиш pro100+тумба під мийку

а далі підганяєш під свої потреби

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ж там малювати? ) Виберіть саму раковину,придбайте.Далі Вам розпишу,розкажу,пораджу.І буде Вам щастя.)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось більш достойне - Берест.Свердла конфірматні,фрези під петлі і т.д. 

 Мадот,Рольф,Варшавка- все б'юджетний Китай "ДС". Так що Мадот,це більш дешевший варіант)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де можуть продати кусок стільниці 38 мм?, в Мадоті 28мм деякі можуть продати, а 38 ні :(  
ради 1 м не хочеться 4-ри м купляти 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, zigorko сказал:

Яка точний розмір має бути?

946х600 але хочу білого кольору, щось таке)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 10.12.2016 at 00:00, zigorko сказал:

Так,можна зробити."Дуб молочний" підійде?

а ти фасадами не займаєшся?
цікавить білий фасад, в епіцентри тільки певного набору точних розмірів можна заказати((
а в мадоті таких простих не бачив, тільки з завіхрюшками ітд. і фарбовані
фіг з ним а в мадоті можуть зробити фарбовану тільки мого розміру?

Показать содержимое  

WP_20161211.jpg

WP_20161211 1.png

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Holy сказал:

а ти фасадами не займаєшся?
цікавить білий фасад, в епіцентри тільки певного набору точних розмірів можна заказати((
а в мадоті таких простих не бачив, тільки з завіхрюшками ітд. і фарбовані
фіг з ним а в мадоті можуть зробити фарбовану тільки мого розміру?

Показать содержимое

WP_20161211.jpg

WP_20161211 1.png

Hide

А навіщо взагалі брати плоский фасад і переплачувати за МДФ, не краще зробити ДСП ж теж плоске і дешево і не менш надійно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.12.2016 at 21:34, Dima4s сказано:

варто самому малювати креслення чи краще знайти готові?

 

On 08.12.2016 at 23:07, rl72 сказано:

гуглиш pro100+тумба під мийку

а далі підганяєш під свої потреби

 

On 09.12.2016 at 00:12, zigorko сказано:

Що ж там малювати? ) Виберіть саму раковину,придбайте.Далі Вам розпишу,розкажу,пораджу.І буде Вам щастя.)

 

 

Головне візьміть повністю накладну мийку (прямокутну), а не таку . Бо я незнаю де ви будуте заукруглювати ту деталь що над дверками.

 

 

Я сам роблю собі тумбу під мийку. за тиждень відпишусь з фото, думаю завтра буду збирати.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Zalepok44 сказал:

Головне візьміть повністю накладну мийку (прямокутну), а не таку . Бо я незнаю де ви будуте заукруглювати ту деталь що над дверками.

Нема там проблем в заокругленні, електролобзик по ДСП чудово працює, клеїться кромка, далі селікон і садиться на нього раковина. Там навіть якщо й дефекти десь будуть то всеодно за бортик заховається все, до того ж треба дивитись бо під фасадним бортиком може бути рівна поверхня для посадки раковини.

Та й зазвичай раковина садиться лише на бічні стінки тумби і на селікон щоб вирівняти посадку, а передній фасад просто закривається бортиком раковини.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11.12.2016 at 09:46, Dieselsmart сказал:

А навіщо взагалі брати плоский фасад і переплачувати за МДФ, не краще зробити ДСП ж теж плоске і дешево і не менш надійно.

На білому дсп помітно кромку, хіба якщо підфарбувати чимось, скоріше з дсп щось думати треба, бо в мадоті на мдф  закази аж на початок лютого :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Holy то можна взяти не білу а в якомусь відтінку щоб не так виділялось, чи вам десь вітрину на показ робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 12/11/2016 at 7:37 AM, Zalepok44 said:

 

 

 

 

Головне візьміть повністю накладну мийку (прямокутну), а не таку . Бо я незнаю де ви будуте заукруглювати ту деталь що над дверками.

 

 

 

Не рекомендую брати прямокутнку мийку з плоским або з майже плоским дном....

Можливо, така мийка і виглядає сучасніше, але вона зовсім не практична. Маю зараз таку мийку в орендованій квартирі, то це просто жах... вода з різним мусором, наприклад після бриття, не одразу сходить і, все починаєш ганяти (змивати) по всій мийці. А якщо навіть сходить то, вода сходить а мусор чи піна після мила залишається, і знову починаєш все пробувати змити і, ганяєш це все поки не змиється від краю до краю...

До речі, коли шукав тумбу з мийкою собі на дачу, то після походів по магазинах по Луцьку і нічого потрібного не знайшовши, вирішив що краще і дешевше буде заказати собі звичайну тумбу таку яку мені потрібно у приватного майстра, купити класичну круглу врізну мийку та змішувач в Епіцентрі, самому її врізати та все установити. Вийшла ось така здоровенна тумба з двома дверками під мийкою (місце під відро з тазиком та різною хімією) та ще додаткові чотири величезні шухляди з автодоводчиками для всього різного. Потім, після установки, обмазав всі верхні стики плити та мийки прозорим силіконом і все. Обішлось мені це все разом, тобто тумба з плитою, мийкою та змішувачем -  близько 3,5 тис. гривень.

 

 

IMG_6257_Fotor.jpg

 

IMG_6261_Fotor.jpg

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось робив дитяче двоповерхове ліжко з дсп?

зимою чи навесні треба буде замовити порізку...

 

на скільки краще і дешевше самому замовляти порізку?

 

 

все мучить думка що з часом буде хитатися...  може краще взяти з дерева?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часа назад, Oli сказал:

хтось робив дитяче двоповерхове ліжко з дсп?

зимою чи навесні треба буде замовити порізку...

 

на скільки краще і дешевше самому замовляти порізку?

все мучить думка що з часом буде хитатися...  може краще взяти з дерева?

 

Однозначно из дерева. Одно дело стол или тумбочка, а другое дело кровать тем более двухъярусная. Не рискуйте так. Я бы точно не стал.

Брат себе заказал. Вот на днях должна быть готова. Если будет все отлично попрошу, чтоб скинул контакты.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так з дерева значно краща і міцніша буде, малі діти то такий ураган що рознесуть швидко все:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...