Перейти до змісту

Меблі своїми руками: креслення, фото, поради.


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 452
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

,а ненормальне це як, що геть зовсім криві, покручені й розхитані? як не кажіть але деревяні повинні бути надійними в будь-яких випадках, на варшавці бачив багато але ціни там уже аж занадто і вибір дуже обмежений по дизайну.

Це в плані за так собі якість космічна ціна. От таке, фігове, співвідношення. А ось інший приклад, тьощі давно колись зробили кухню, дешево, так якби я в той час там був то ту кухню майстру на голові розбив би, словом г@вно і через #опу зроблене це не сказати нічого, я її й даром не взяв би а тут ще й гроші...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,а ви якщо не помиляюсь займаєтесь виробами з дерева, не беретесь за виготовлення куточків?

Знайшов в одному з магазинів ось такі куточки з фанери 18мм, виглядають дуже пристойно і ціна помірна, хто що може сказати про це?

post-11163-0-68177300-1421231248_thumb.j

post-11163-0-86455500-1421231436_thumb.j

Змінено користувачем Dieselsmart
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досить цікаві та прості рішення з труб ПВХ

(с) ПВХ и алюминиевые трубы можно использовать не только по прямому назначению. Из них можно сделать мебель, стеллажи для гаража, кладовки или комнаты, декоративные элементы и даже украшения. Смотрите подборку вещей из ПВХ и алюминиевых труб, выбирайте то, чего не хватает вашему дому, и пробуйте сделать своими руками.

CpEYodV4bz0.jpg

n6JhjqoXwPw.jpg

gfhtsCb9BYk.jpg

v9Dwqm7N7Dw.jpg

g9v57x3sS_Q.jpg

XMaFNQ-KdYA.jpg

N1fZtr6TWRg.jpg

LIinsCvwcFI.jpg

FmPd-cO2xIA.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dieselsmart, , правий. З меблевого щита дорого. Навіть якщо робитимеш сам.

Робив в 2012 для малих стінку меблеву зі щита самотужки. За гроші і час потрачений на щити можна було замовити меблі з ДСП, заплатити за роботу і доставку і ще б залишилось. Це враховуючи, що розраховував практично без відходів.

Щит брав в НЛ. Якість так собі. Матеріал не підібраний по структурі, мягкий і смола витягнута вся вщент. Легкі як пірїна. Тобто перебрав в наглу досить матеріалу поки вибрав задовільну якість. Загалом найкращі відходи за великі гроші. Суджу по тому, що мав справу з деревом з дитинства і скажім замовлені в приватника підвіконники з сосни якісно відрізнялися від того що продає НЛ.

Ще один нюанс. Як би не слідкували за мєлюзгою всеодно пошкодять. Поки не підросли, то вигідніше з ДСП - не буде так шкода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

S30, а якщо замовляти все в приватників, без посередників буде дешевше ніж в магазині, можливо хто знає таких приватників пишіть в ЛС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не буде. Куб необрізної сосни 1сорту був до подорожання 1000-1200грн.

А ще висушити, склеїти щити, зробити з них меблі. В приватника дешевше однозначно не буде.

Якщо мається на увазі прикупити меблевий щит у приватника, то дуже сумнівно.

Дешевше буде зїздити в закарпаття, придбатите що подобається і перевізником привезти. Ось тут є варіант для обдумування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

S30,мається на увазі в приватника цілий куточок замовити.

а детальніше про закарпаття можна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не одноразово бував там, так звернув увагу що вартість меблів там з деревини значно дешевша ніж у нас.

Правда це було кілька років тому, але думаю тенденція збереглася враховуючи що меблі з бука до нас пруть звідти.

Знайомі з закарпаття пропонували свого часу такий варіант як побували тут і подивилися наші ціни.

Проштудіюй цей варіант, думаю він більш життєвий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,а ви якщо не помиляюсь займаєтесь виробами з дерева, не беретесь за виготовлення куточків?

Знайшов в одному з магазинів ось такі куточки з фанери 18мм, виглядають дуже пристойно і ціна помірна, хто що може сказати про це?

Роблю з готової сировини, котру замовляю не в нашій області і не у наших офігевших людей. В принципі моя робота швидше зборка та обробка готової сировини.

Мій матеріал не підійде для Ваших цілей ібо це тонка рейка, ламеля та невеличкий брус.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не одноразово бував там, так звернув увагу що вартість меблів там з деревини значно дешевша ніж у нас.

Правда це було кілька років тому, але думаю тенденція збереглася враховуючи що меблі з бука до нас пруть звідти.

Знайомі з закарпаття пропонували свого часу такий варіант як побували тут і подивилися наші ціни.

Проштудіюй цей варіант, думаю він більш життєвий.

Якщо все проштудіювати, зїздити туди, вибрати, подивитись, замовити й привезти то вийде мабуть ще дорожче ніж у нас.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

S30, це не здогадки а реальні прорахунки затрат, як думаєш скільки потрібно потратитись щоб загнати машину в закарпаття і назад за одним куточком? ось і питання а чи варта шкурка вичинки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

S30, так куточок, залежно від ціни або весь комплект або сам куточок.

Ти загалі про ТК чув?

а нормальними словами можна написати, якщо не важко?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

S30,та ти хоч як крути але всеодно шкурка вичинки не вартуватиме, чи думаєш вони такий товар за 100грн повезуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто може дати в оренду на день (пару годин)

- фрезу для петель і свердло для шурупів комформатів

не безкоштовно звичайно

, а то 130+35 грн на один раз немає бажання викидати.

друге ще можу купити, але перше раді 2-х дірок, не серйозно

Змінено користувачем Holy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заказав на Лері,як на мене норм. порізали. В офісі казали, що закруглення роблять, але отнюдь не зробили(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заказав на Лері,як на мене норм. порізали. В офісі казали, що закруглення роблять, але отнюдь не зробили(

На рольф краще б йшли.

Лера якістю похвалитись не може.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить ніц не змінилось з часом.

Колись замовляв в них деталі до ліжка.

За кресленням були скруглені кути зазначеного радіусу.

Зробили як їм було зручно. В результаті переробляли за свій кошт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто може дати в оренду на день (пару годин)

- фрезу для петель

є ще такий варіант, я можу доставити дсп, куда треба

потрібно зробити 2-ві дирки під петлі - ціна питання 20 грн.

Змінено користувачем Holy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

post-7519-0-26770600-1424122096_thumb.jppost-7519-0-56262600-1424122115_thumb.jppost-7519-0-47414600-1424122163_thumb.jppost-7519-0-27854500-1424122255_thumb.jppost-7519-0-65583600-1424122238_thumb.jp

Моя кухня. Спроектував сам в PRO100. ДСП на корпуси , фасади, стільницю замовляв на Рольфі. Фурнітуру купляв в Мадоті. Збирав вечорами після роботи. Дружині, дітям, рідні сподобалось. Фішка в тому, що всі, крім дружини, в один голос відмовляли мене від цієї затії. Окремий респект Zigorko за консультації та поради. Крім економії в грошах отримав моральне задоволення від зробленого.

  • +1 9
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

01luchanyn,вітаю з вдалим початком. В мене була аналогічна ситуація з відмовлянням від таких затій, як зробив кухню то всі практично просто насіли з вмовляннями кожному щось зробити, нема сили вже відбиватись, буду по трохи й іншим родичам щось робити. А на рахунок морального задоволення цілком згідний, переважає будь-які інші вигоди :_25:

Змінено користувачем Dieselsmart
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...