Перейти до змісту

Меблі своїми руками: креслення, фото, поради.


Рекомендовані повідомлення

Як мені порадив мій брат (він трохи займався меблями), МДФ якщо брати у ванну - то тільки вологостійкий. Однак плита такого МДФа коштує досить дорого - практично, як дзеркало у ванну в "Епіцентрі". І отакий облом... :(

теж виношую плани зробити тумбу під раковину у ванну.То на Мадоті бачив фарбований МДФ,кажуть вологу тримає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 452
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

теж виношую плани зробити тумбу під раковину у ванну.То на Мадоті бачив фарбований МДФ,кажуть вологу тримає.

а чому не використати ДСП, вийде в кілька разів дешевше і прослужить думаю не менше. Можна ще зробити деталі з дерева в столярів а пофарбувати й зібрати самому, проте й дерево буде тріськатись, все залежатиме від умов експлуатації.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що ж розпочинаємо новий рік новими роботами.

Залишилось в мене кусок столешні 28мм розміром 0,6х1,26м і не знав що з ним робити. Ну не пропадати ж добру десь в гаражі під пилюкою. Ось і вирішив я зробити з нього стіл кухонний, хоча мені він не дуже в кухню підходить по розмірах бо планується куточок, але поки що нехай буде, можливо з часом і десь використається чи продасться.

Завіз столешню на "Рольф", там її підрізали по периметру та округлили уголки по радіусу 10см та обклеїли кромкою 2мм., докупив ніжки й вийшов ось такий чудовий столик 0,59х1,25м. Ось і фото, оцінюємо, критикуємо.

І що по цінам на рольфі вийшло і ніжки де брав і по чому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що по цінам на рольфі вийшло і ніжки де брав і по чому?

Кромка й радіуси робив на рольфі через те що їх більше й ніхто не робить в місті наскільки знаю, по ціні обрізка й поклейка вийшла 230грн, ніжки брав в магазині фурнітури що знаходиться в дворі біля будинку де магазин по порізці скла "мадот" по вул Кравчука, якраз біля "варшавки", там виявилось найдешевше, 46грн 1 шт.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роблять,Толік,роблять.

І сам міг би.Я ж пропонував тобі шліфмашинку+кромка не ПВХ 2.0,а на тому ж Рольфі під ламінант з клеєм (30-50 грн.)все решту ти переплатив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, як столяр, сам роблю собі й іншим вироби з дерева, дсп, хдф тощо, але останнім часом за браком вільного часу :) почав віддавати замовлення іншим людям. Мені, як порахувати затратність сировини, фурнітури, солярки, бачин і т.д., деякі замовлення дешевше віддати колегам по цеху (образно) ніж самому їх виконати. Як приклад - замовив собі стіл під плазму за інд.кресленнями бо небуло часу його робити самому, вийшло щось 1300грн, по матеріалах виходило до 1тис.грн. 300грн зр роботу, солярку (бо все ж то треба привезти, завезти, забрати і т д.), як на мене то щастьє.

Пи.си. кому треба контакти хлопців котрі швидко та якісно роблять вироби з дсп, звертайтесь. Якість перевірена, кромка як пряма так і рель'єфна. (Кухні, шафи купе, столи, тумбочки тощо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що ж розпочинаємо новий рік новими роботами.

Порада бувшого "собаковода" - знайди шматочок воску і повтирай його у канти по кромці - як показує практика, набагато краща гідроізоляція виходить, строк служби виробу на порядок довший.

Зю:zigorko здря не послухав, ламінована кромка була б краща

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zigorko, і хто робить якщо не секрет?

І сам міг би.Я ж пропонував тобі шліфмашинку+кромка не ПВХ 2.0,а на тому ж Рольфі під ламінант з клеєм (30-50 грн.)

та міг би, чому ж ні, але раніше такого не робив і міг напартачити то взагалі б нічого не вийшло, ну і з машинкою не хотів тебе напрягати, ти ж знаєш що мені далеко їздити і накладно буде, до того ж часу тоді не вистачало на все, порахував що так мені вийде хоч і дорожче але надійніше, не буду час шукати й людей своїми проблемами напрягати.

А під ламінат з клеєм це як?

Snark,так і зроблю, залишиться лише віск меблевий знайти кусочок бо цілу пачку всіх кольорів нема бажання купувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Snark,так і зроблю, залишиться лише віск меблевий знайти кусочок бо цілу пачку всіх кольорів нема бажання купувати.

Пачку купувати не потрібно, вони поштучно продаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там само де столешню змовляв,є можливість кромку замовити,на торець.Точно з того ж матеріалу,що і ламінат столешні.Шириною 44,або (скількісь там більше мм.),на 38 мм.столешню.

А на рахунок воску,чи воскових олівців...ІМХО,той же ефект,що і силіконом промазати.Ретельно і акуратно.

Але якщо не слідкувати,то клей ламінатом,клей ПВХ 2.0,результат той же.

Вода,конкретно попаде,набрякне і те і інше.

Зю.Якщо всетаки воски,звертайся.Щось підберемо,є жменя.Але не люблю я їх.Хоча і без них,інколи,ніяк)

Змінено користувачем zigorko
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І хто ж ці умільці?Можна в приват.Дякую.

ЗЮ.Сорі за ОФФ.

Звичайно можна. Контакти скинув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zigorko, на рахунок ламінату я вже зрозумів про що ти, бачив просто вже такі столи в знайомих після нетривалої експлуатації, ламінат відколюється і вигляд потім дуже кепський тому й відразу цей варіант не розглядав, ну і для мене якось набагато краще виглядає з кромкою 2.0

буду щось думати на рахунок силікону й олівців

ага, ще чого, не будуть в мене слідкувати то таких пайків випишу, на довго вистачить)

дякую за підказки й поради! :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще цікавлять кухонні куточки не з ДСП, хто що може підказати, порадити, може хто сам робить чи знає хороших майстрів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще цікавлять кухонні куточки не з ДСП, хто що може підказати, порадити, може хто сам робить чи знає хороших майстрів?

З дерева(щитів) це дороге задоволення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З дерева(щитів) це дороге задоволення.

цікавить будь-яка інформація і пропозиції, можна і в приват з фото і всіма нюансами, а там уже сам вирішу чи впишусь в бюджет, задоволення хоч і дороге але альтернатив практично нема.(маю навіть свій сухий матеріал, доски, брус сосновий але деревообробних інструментів нема та й досвіду бракує)

наскільки знаю то роблять ще з фанери товщиною 18мм, бачив фото і начебто не погано виходить от тільки не знаю як на рахунок надійності, може хтось що чув про це?

Змінено користувачем Dieselsmart
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З дерева(щитів) це дороге задоволення.

цікавить будь-яка інформація і пропозиції, можна і в приват з фото і всіма нюансами, а там уже сам вирішу чи впишусь в бюджет, задоволення хоч і дороге але альтернатив практично нема.(маю навіть свій сухий матеріал, доски, брус сосновий але деревообробних інструментів нема та й досвіду бракує)

наскільки знаю то роблять ще з фанери товщиною 18мм, бачив фото і начебто не погано виходить от тільки не знаю як на рахунок надійності, може хтось що чув про це?

Без спец обладнання для зрощення деревини в домашніх умовах щит зробити надзвичайно складно, наврядчи ви маєте дошки відповідної ширини, а щоб зробити норм.щит треба нарізати фрезером пази, клей якісний, струпцини широкі потужні, багато струпцин :) далі рейсмус чи калібрувальний станок. Як щит готовий, ріжемо у відповідні розміри циркуляркою, розмічаємо, сверлим, проходимо фрезером по краях (скруглюємо), шліфуємо і вуаля, столєшніца/фасад/ще щось готове. Стосовно фігурної різьби, внутрішнього рел'єфа казати небуду, то окрема темка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,я мав на увазі не самому робити а можливо ви знаєте хто робить, які і за скільки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибачаюсь, вже найшов на 1 сторінці

Змінено користувачем Holy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,я мав на увазі не самому робити а можливо ви знаєте хто робить, які і за скільки?

Не чув про норм.співвідношення ціни та якості :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фірмі я маю дати типу такого креслення?

_raskroya.jpg

мене цікавить, як задати, що допустимо там і там повинна бути поклеєна кромка ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,а ненормальне це як, що геть зовсім криві, покручені й розхитані? як не кажіть але деревяні повинні бути надійними в будь-яких випадках, на варшавці бачив багато але ціни там уже аж занадто і вибір дуже обмежений по дизайну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фірмі я маю дати типу такого креслення?

фірмі можеш надати такі креслення або просто на листочку список деталей і їх розміри з кількістю сторін заклеєними кромкою, а вони вже розкрій порахують самі і повернуть деталі на плиті як тобі потрібно горизонтально чи вертикально.
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене цікавить, як задати, що допустимо там і там повинна бути поклеєна кромка ?

Цей листок роздруковується і на плитах малюються лінії з тої сторони, де має бути кромка.

Наприклад:

_raskroya.jpgi.gif

або в програмі cutting задавати:

, але щоб самому розкрій робити в програмі, потрібно уточнити на фірмі, яка буде плити різати, які характеристики їхньої циркулярки. Наскільки пам'ятаю, треба вказати товщину пропилу та відступ по краям плити, оскільки краї плит покоцані, і так, як на зображенні, розпилювати ніхто не буде. Змінено користувачем Кіліманджаро
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...