Перейти до змісту

Меблі своїми руками: креслення, фото, поради.


Рекомендовані повідомлення

я б робив внахльост, так забезпечиться жорстість конструкції

конформати через кожні 25 см

каталоги фурнітури і т.д. тільки в магазинах: в тому ж Мадоті, в Рольфі тільки ДСП і механізми для шаф купе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 452
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Якщо згідно малюнків,то виходить в притик.Але малюнки навпаки. :)

ЗЮ. Точно МДФ? МДФ використовується на фасади,бильця до ліжок.Якщо корпус шкапи-купе,кухні то це є ДСП.

ДСП 16мм,18 мм. Це для збирання коробок.Є 25 мм.Але дорого і для столешень.

МДФ 16мм,19 мм.Фасади. Теж є 25,але це для билець ліжка.

Змінено користувачем zigorko
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задня стінка,то є ДВП,прибивається на торець боковини.То єсть в нахльост.Прибивається меблевими цвяхами.

згідно того як намалював Ярчик, то буде впритик )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нужно уточнить ещё, где именно будет стоять шкаф. Если в нише или от стены до стены впритык ( особенно если стена внешняя ), стоит рассматривать вариант без задней стенки вообще. Велика вероятность появления грибка впоследствии.

Зы : в недавнем прошлом мебельщик :)

Змінено користувачем Snark
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу зробити меблі у ванну - шафку-дзеркало і настінну шафу для всяких дрібниць. Напевно, буду малювати.

А в "Мадоті", "Лєрі", чи "Ральфі" можуть вирізати круглі деталі з ДСП/МДФ і закромкувати їх?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо люди дійшли вже до того, що краще вже самому зробити чим замовити - грош ціна тоді нашим мебельщикам.

Переваги:

1. Зробив так, як хотів

2. Економія

3. Якість залежить від тебе, можеш місяць скаладати чи два, зато на віка

4. Жінка не скаже, "а мій нічого в хаті не може зробити", хоча тут можна й не вгодити, спірне питання

Недоліки:

1. Без досвіду, можна накосячити

2. Після косяків економія буде не актуальна

3. Жінка буде пиляти, коли вже ти доробиш того шкафа

Мораль, в цілому таке заняття знімає стрес, та приносить людям моральне задоволення, всім вдалих саморобок!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В "Мадоті" -ні! На "Лєрі" - не впевнений. На "Рольфі" - так!

А чомуж Ви проти Мадота? Скільки років працюю нарікань нема, хіба черги іноді, совісно .

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого ж проти? Просто радіусів вони не роблять,на скільки знаю.А з дзеркалами,лакобелем,піскоструєм сам з ними працюю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробував я в Про100 трохи помалювати. Ось що вийшло з того.

Дзеркало у ванну:

s6mAG.jpg

Комп'ютерна шафа:

CDEc.jpg

Пріоритетним є зробити саме дзеркало та невелику шафку у ванну. Однак, як мені тут радили, треба брати не ДСП, а МДФ.

Як мені порадив мій брат (він трохи займався меблями), МДФ якщо брати у ванну - то тільки вологостійкий. Однак плита такого МДФа коштує досить дорого - практично, як дзеркало у ванну в "Епіцентрі". І отакий облом... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все те,що продається в Епіцентрі,зроблене з ДСП.Там тільки фасад з МДФ.Можливо ще які видові елементи.Звісно погано в ванну робити з ДСП,має властивість натягувати вологу.З часом розбухати.МДФ практичніше (скл.з пилу+лак),зате в рази дороще.А якщо взагалі по феншую,то треба робити з вологостійкої фанери,ламінованої.На довго вистачить.

Доречі,маю в загашнику якраз такий шматок фанери.:) На таку полицю мусить вистачити.Тільки треба фасад МДФ замовити.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik,робив таке ж дзеркало в ванну тільки без верхньої полички(вище фото є) все з ДСП і вже скільки стоїть і все поки добре, навіть якщо кілька років простоїть(думаю 5 точно) то за таку ціну як воно мені вийшло можна за це взагалі не перейматись, зіпсувалось - викинув та зробив нову.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik,робив таке ж дзеркало в ванну тільки без верхньої полички(вище фото є).

В мене чомусь фотки з того ресурсу не завантажуються, то не бачив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось власне й перший досвід у виготовленні меблів.

Взявся за виготовлення полички над умивальником в ванній.

Замовив деталі під свої розміри на фірмі "Лера", якість там не вельми проте плюс в тому що вони нарізають стільки деталей скільки потрібно, не потрібно купувати повністю всю плиту цілком якщо деталі маленькі як в моєму випадку. Фурнітуру й дзеркало купував в магазині "Мадот"

Консультації від шанованого zigorko, за що йому велике спасибі!!!!

Буквально за кілька годин сам все просвердлив та зібрав. Звісно не все вийшло аж так ідеально але як для першого разу просто супер. Всі затрати обійшлись в 220грн!!!!, якщо порівняти з тими поличками що в магазині від 600грн коштують то за зовнішнім виглядом моя можливо й трішки поступається, проте по якості, надійності, строках експлуатації і саме головне ціні в рази перевершує магазинні.

Загалом можна підсумувати що перший досвід вдалий і можна сміливо продовжувати й переходити до більш складніших виробів.

фото глюкнули, добавив ще раз

post-11163-0-97245900-1405280676_thumb.j

post-11163-0-84042800-1405280691_thumb.j

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де в Луцьку дерев'яні фасади для кухні продають?

Дивився в Мадоті - гарні, але ціна відповідна - 1440 грн/м2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Barbarun,на рольфі теж дерев'яні в наявності, ціна їх скрізь відповідна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь в Острожці частнікі роблять фасади.Якісно і дешевше трохи.Якщо треба,спробую знайти телефон.Ціни меньш,однакові всюди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б не радив, ціна не кардинально інша буде, трошки дешевше, а якість, час, вибір асортименту... Багато чим прийдеться пожертвувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Взимку робили ремонт і як дійшло діло до вмеблювання, то ціни дуже кусались. От вирішив чоловік зробити шафу і стіночку сам. Нам подобається)

c941587aa7c122664dd0c24fba663c1f25dd8f190571527.jpg 7e737d2b503a418faed451bd6c1a30a625dd8f190571528.jpg

А потім ще й батькам зробив 2ffd7e3b7c41acc3247d0323d225318b25dd8f190571587.jpg bf220bd63aa8f4d1599eeb00ab50a9ae25dd8f190571589.jpg

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні! Наша шафа - це перший експеримент!! В нього добре з математикою в школі було :)

Є нюанси,яких на математиці не вчать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...