Перейти до змісту

Меблі своїми руками: креслення, фото, поради.


Рекомендовані повідомлення

вони беруться на порізку невеликих шматків - наприклад на невелику поличку, як робив ТС? і чи адекватні ціни?

На скільки мені відомо всі фірми, що наявні в місті й виконують такі роботи ріжуть цілі листи ДСП, тобто купуєш лист, ріжуть з нього що потрібно і залишки тобі повертають. Лише "Лера" ріже в невеликій кількості стільки скільки потрібно замовнику, проте єдине що якість в них не вельми проте такого як писав vovaoks в мене не було, ДСП в нормі, так лише дрібненькі погрішності в поклейці та порізці які видно при детальному огляді що для моєї полички взагалі не помітно. Ну а в більших кількостях звісно краще замовляти на "мадоті" чи в іншій фірмі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 452
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Давайте вже не в ПП, раз таке діло.

Думаю і собі меблі оновити, але турбує якість виконання. Роздивлявся я ті дивани на ринку; таке враження, що тільки сядь - і розвалиться.

Нехай воно і вийде не набагато дешевше, але все-таки складене і перебране власноруч.

Надибав Как сделать диван-еврокнижку своими руками - хто пробував щось подібне? Маю на увазі складні конструкції.

Теж планую самому робити диван, а верніше - великий м'який куточок. І не тільки тому що, те що в нас в магазинах не дуже вселяє довіри, а й тому що маю свій власний погляд по дизайну і... так значно дешевше. Уже зробив собі велике дерев'янне королівське ліжко, ще залишилося тільки обробити якісним пулеретаном (ніяк не можу знайти відповідний матеріал - шукаю хорошу імітацію шкіри, хоча ліжком уже користуємося більше ніж півроку...). Впевнений, що моє ліжко прослужить, певно з років 50 і більше, і що головне... зроблене власноруч ліжко, на відміну від тих що зустрічаю в магазинах - абсолютно не шатається і не скрипить! В общім, виникло декілька питань по пошуку відповідних матеріалів... Далі буде...

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В общим, планую зробити великий м'який куточок в ось такому стилі (приклади на фото)... тобто - нерозкладний, з великими м'якими подушками. Зробити куточок такого типу, як на мене - цілком нескладно, тим більше, він робиться посекційно і нерозкладний (що спростовує завдання). Тобто, спочатку робиться каркас з дерева і фанери, який оббивається за допомогою меблевого степлера ватином і оббивочною матерією, а потім ложаться всі подушки... Найбільша складність - знайти професійну швею яка гарно і якісно зшиє подушки з зіперами (щоб в разі забруднення можна було зняти і попрасувати). На скільки бачу, по м'яких меблях в наших магазинах, в недорогих моделях диванів і м'яких куточків, дуже економлять на матеріалах, тобто в більшості випадків, використовують найдешевші (базарні) оббивочні матеріали та використовують чим по менше внутрішнього заповнювача для мягкості і пишності (ватину, войлоку)... в більшості випадків (в дешевих моделях диванів і мяких куточків) - майже один паралон і оббивочна тканина. А те що дійсно якісно зроблене і дійсно дуже подобається - ціни, ну просто дуже захмарні! Працювавши декілька років з меблями знаю, що в більшості випадків, виробник меблів, продаючи їх реалізаторам, робить накрутку в два рази собівартості, а потім, реалізатори (магазини) роблять ще таку ж або й більшу (на дорожчі імпортні меблі) накрутку від ціни виробника (в цінах більш-менш орієнтуюсь так як колись сам займався меблями... меблі великообємні та потребують великих торгових площ - тому така накрутка), тобто ціна більшісті всіх меблів в магазинах зростає не менш ніж в 4 рази від собівартості. Звичайно, за такими оптовими цінами як для виробників матеріалів не купиш, але власноруч зроблені меблі обходяться всеодно набагато дешевше від цін на аналогічні меблі в магазинах. В общім, уже зробивши власноруч гарне, велике і надійне ліжко, яке мені обійдеться (ще стільки ж розраховую затратити на оббивочні декоративні матеріали) не менш ніж в два рази дешевше ніж можна придбати аналогічне ліжко в магазині - вирішив власноруч робити більшість меблів в мій новий будинок (влітку планую вселятися в новобудову), тим більше, це не дуже складно якщо деякі деталі можна заказувати у майстрів (наприклад - пошив подушок)...З цікавості, розібрав подушку з дорогого імпортного дивану щоб подивитися з чого і як вони робляться - після цього відпали всі сумніви чи можливо таке зробити самому! Тепер, шукаю інформацію, де в Луцьку можна придбати гарний і якісний, однотонний оббивочний матеріал різних кольорів (нехай даже з дорожчіх елітних матерій), якісний пулератан (імітація шкіри) для оббивки уже зробленого ліжка і спинки, а також меблевий (пружніший ніж звичайний) паралон, клей для паралону, ватин, войлок, пружинний блок. Також, пізніше (як знайду необхідні матеріали) буду шукати майстра хто може якісно зшити чохли для подушок.

post-8562-0-76425200-1396281419_thumb.jp

post-8562-0-07211800-1396281442_thumb.jp

post-8562-0-26831000-1396281457_thumb.jp

post-8562-0-70186600-1396281571_thumb.jp

post-8562-0-61991500-1396281588_thumb.jp

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж планую самому робити диван, а верніше - великий м'який куточок. І не тільки тому що, те що в нас в магазинах не дуже вселяє довіри, а й тому що маю свій власний погляд по дизайну і... так значно дешевше. Уже зробив собі велике дерев'янне королівське ліжко, ще залишилося тільки обробити якісним пулеретаном (ніяк не можу знайти відповідний матеріал - шукаю хорошу імітацію шкіри, хоча ліжком уже користуємося більше ніж півроку...). Впевнений, що моє ліжко прослужить, певно з років 50 і більше, і що головне... зроблене власноруч ліжко, на відміну від тих що зустрічаю в магазинах - абсолютно не шатається і не скрипить! В общім, виникло декілька питань по пошуку відповідних матеріалів... Далі буде...

Давай ділись досвідом, викладай фото, креслення, загалом усю інформацію яку тільки матимеш і по виготовленню ліжка і мяких куточків, дуже багатьом це стане в нагоді. Також планую робити ліжко, а ті, що в магазинах довіри теж не викликають. Та й після весілля куплене в магазині ліжко точно довго не протягне :_08:

На рахунок матраців то минулого року привозив другу матрац з натуральним наповнювачем та кокосовим волокном двухсторонній зима-літо на двоспальне ліжко і вийшло на 30% дешевше ніж у нас, хоча ледве в Т4 помістився.

Змінено користувачем Dieselsmart
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давай ділись досвідом, викладай фото, креслення, загалом усю інформацію яку тільки матимеш і по виготовленню ліжка і мяких куточків, дуже багатьом це стане в нагоді. Також планую робити ліжко, а ті, що в магазинах довіри теж не викликають. Та й після весілля куплене в магазині ліжко точно довго не протягне :_08:

На рахунок матраців то минулого року привозив другу матрац з натуральним наповнювачем та кокосовим волокном двухсторонній зима-літо на двоспальне ліжко і вийшло на 30% дешевше ніж у нас, хоча ледве в Т4 помістився.

Дороблю - обовязково покажу. Але, ідея зробити нормальне добротне ліжко виникла як раз після походів по магазинах... так, дійсно, в більшості випадків, всі ліжка що бачів в магазинах, а то й майже всі - зроблені більше для вигляду що це ліжко а не для того щоб воно нормально служило... хоча би щоб не шаталося і без скрипу. :-) У мене, майже та ж сама ситуація - дівчина молода, гаряча, тому і понадобилось велике добротне НЕСКРИПУЧЕ ліжко! :_08: Даже на орендовану квартиру... старе ліжко там прийшлось розібрати і заховати подалі. Взагалі, не розумію, як можуть деякі пари спати на радянських двоспальних ліжках які складаються з двох малих ліжок і двох матрасів... ДВОСПАЛЬНЕ ЛІЖКО І МАТРАС - МАЄ БУТИ ОДНЕ ЦІЛЕ, а не з двох половинок! Хоча... ліжко робив не зовсім сам (в квартирі багато не наробиш)... всі деталі замовив на деревобробному підприємстві яке займається випуском деревянних дверей. Вони поклеїли всі доски (дерево для меблів має бути тільки клеєне), вирізали по розмірах до міліметра (аж сам здивувався коли збирав), пошліфували, а я, за допомогою дрельки, сверла, болтів і шурупів, все це склав як конструктор "лего" в єдине ліжко! :-) Величезне, 1.60 Х 2м і 45см висотою ( з матрасом цілих 65см), з великою майже 2м висотою спинкою, міцне та надійне, повністю деревянне ліжко, мені обійшлося в 900 гривень (всі клеєні доски разом з масивними ніжками, усіма болтами, шурупами та плитою на якій лежить матрас). Правда, розраховую що остаточне оздоблювання якісним шкірзамінником з ватином зсередини (м'які боковини і висока м'яка спинка), обійдеться приблизно ще в стільки ж... але, це буде дійсно ЛІЖКО і в магазині за таку ціну такоко і близько не знайдеш! Правда, як на моє перше хоч і добротно зроблене власноруч ліжко, можливо трошки перестарався з міцністю і товщиною матеріалів, бо сумарна вага ліжка вийшла майже 80 кг. :-) Зате як фортеця - не похитнеться і не скрипне! Тим більше, в свій будинок, в спальну кімнату розміром 26 кв.м., таке ліжко - в самий раз! Якщо в квартиру, то спокійно можна заказувати всі доски в два рази тонші - ліжко обійдеться ще набагато дешевше. Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Також вирішив спробувати зробити собі шафу сам після того як дізнався її вартість від одного з бордівчан. Була заявлена ціна на шафу 2*2*0.4м з мдф фасадами - 4850грн. Трохи не розраховував на таку ціну. Ось що вийшло...

1. Напалював собі проект в про100. Правда до кінця так і не домалював. Шухляди прорахуав на листку.

2aacda17e04b.jpg

2. Заказав в рольфі фасади, двп, дсп, поклейку кромки та порізку.

Саме дорожче в цій шафі були фасади (дверки) - це приблизно 1760грн. (1м.кв. = 440грн, хоча в неті є трошки дешевші). На всю шафу пішло майже 2листи дсп - 302грн/лист та 1 лист двп - 140грн/лист (ще добрі куски лишились). Кромка та поклейка обійшлись десь 130грн.

Через 2 дні дсп вже було порізане, а через тиждень прихали фасади(казали, що будуть їхати до 3-х тижнів)

Дзеркала (140грн/кв.м.) та якісну фурнітуру купив у мадоті.

Все це за 2 рази звіз на одку купу і за кілька вечорів зібрав.

03cc138eefdd.jpg

e808d726b19c.jpg

102e95cb5977.jpg

b7e13f4a27df.jpg

1bbf7846e76b.jpg

0ed0eca3fe70.jpg

96e67f8e93a8.jpg

0273277adc8a.jpg

dd1a9b094efe.jpg

94dbd7f09626.jpg

b8f74e3b0a68.jpg

Вартість матеріалів, доставки обійшлась приблизно 3,5к грн. Зекономив 1350грн. + зробив тут ще 2 додаткові шухляди вартісю майже 150грн (не рахуючи дсп - були залишки), які не були вкючені у вартість 4850.

Якщо в когось будуть запитання - задавайте.

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,Розмічав і свердлив отвори та врізав завіси сам від руки чи на станках?

і чому саме на рольфі замовляли деталі, в їх якісь переваги перед мадотом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Atmel,Розмічав і свердлив отвори та врізав завіси сам від руки чи на станках? і чому саме на рольфі замовляли деталі, в їх якісь переваги перед мадотом?

розмічав лінійкою з олівцем. Сверлив дрелькою з сверлом для конформатів та флезою під завіси - немає нічого складного.

В рольфі - тому що в мадоті немає таких фасадів арклю як я хотів. Все інше те саме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, а що для конформатів якіесь спеціальне свердло є? мабуть і під шурупи на завіси теж спеціальне? а фреза під завіси з великим радіусом чи малим і які з них кращі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Atmel, а що для конформатів якіесь спеціальне свердло є? мабуть і під шурупи на завіси теж спеціальне? а фреза під завіси з великим радіусом чи малим і які з них кращі?

сверло

262742070.jpg

Фреза для петель

006-1.jpg

шрупи просто закручуються

Змінено користувачем Atmel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий день.

Оце викладене вище, вважаю як - "Не треба мені купувати машину в салоні, Я зроблю САМ...; не треба мені купувати хліб в супермаркеті, Я зпечу САМ...; не треба мені купувати труси ніде, Я пошию САМ...; і т.д."

Оце - "дешевше ніж мені запропонували", - це: оренда приміщення, витрати на електроенергію, витрати на опалення, витрати на благоустрій, ЗАРОБІТНА ПЛАТА (виконувачам ЦИХ САМИХ РОБІТ які несуть своїм жінкам / дітям - кусочок тепла, квартплату, шоколадку, іграшку, хлібчика, тощо.)

Дякую за увагу.

  • +1 5
  • -1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В минулому році робив шафу купе, ліжко та стіл:

20140601_080431_500.jpgi.gif

20140601_080752_500.jpgi.gif

Креслення робив в програмі Autocad. В шафі купе вважаю самим головним систему розсувних дверей, оскільки вона має механічні частини, які з часом зношуються та повинна бути досить жорсткою, щоб витримувати вагу дзеркала, тому вибір впав на Sevrol. Виробник Польща, товстий алюмінієвий профіль, купував напроти ТЦ "Слон". Розрахунок системи прикріплений, профіль рівно ріжеться електричним лобзиком.

На етапі проектування допустив помилку, двері находили на шухлядки, тому довелось відрізати смужки від дзеркал, цю роботу виконало підприємство Ремторгпостач, за що взяли ! 8грн., так що наступного разу буду дзеркало замовляти у них.

Щоб не було на фасаді наскрізних отворів, використовував ексцентикові стяжки даного типу: http://www.mdm-compl...D=1559&ID=57143. Опори брав Integrato по 2шт. на бокові панелі та 4шт. на центральну, у Луцьку таких не знайшов, тому довелося замовити з Києва. Направляючі для шухляд шарикового типу.

Бажаю усім натхнення в роботі, по менше помилок в проектуванні, красивих та зручних реалізацій!

instrukcja-1.pdf

Змінено користувачем Кіліманджаро
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий день.

Оце викладене вище, вважаю як - "Не треба мені купувати машину в салоні, Я зроблю САМ...; не треба мені купувати хліб в супермаркеті, Я зпечу САМ...; не треба мені купувати труси ніде, Я пошию САМ...; і т.д."

Оце - "дешевше ніж мені запропонували", - це: оренда приміщення, витрати на електроенергію, витрати на опалення, витрати на благоустрій, ЗАРОБІТНА ПЛАТА (виконувачам ЦИХ САМИХ РОБІТ які несуть своїм жінкам / дітям - кусочок тепла, квартплату, шоколадку, іграшку, хлібчика, тощо.)

Дякую за увагу.

радянська система виховання навчала робити все самостійно, і вважаю що це правильно. Як колись сказав один шанований мною чоловік, який міг дозволити собі все: "от прийдуть до мене з передачі "Пока все дома", а я й не матиму що показати, зроблене своїми руками". Так що теж намагаюсь робити все сам. Респект за шафу.

З.І. виконувачів ЦИХ САМИХ РОБІТ варто наймати тільки тоді коли нема вільного часу, сам точно не зможеш таке зробити, твій час на цю роботу коштує дорожче ніж куплений результат.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. виконувачів ЦИХ САМИХ РОБІТ варто наймати тільки тоді коли нема вільного часу, сам точно не зможеш таке зробити, твій час на цю роботу коштує дорожче ніж куплений результат.

Іноді, навіть якщо твій час дорожче ніж куплений результат, приємніше самому зробити. Це свого роду самоствердження та й душа радується коли поглянеш на виріб, зроблений власними руками, це почуття ніколи не відчуєш від купленого товару, яким би якісним він не був.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яким би якісним він не був.

зазвичай власноруч зроблене набагато якісніше купленого
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме так!

- власноруч

- самоствердження

- душа радується

а не прив`язка до вартості, і аж ніяк не вартість власного часу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

twin, а Ви часом не мебляр? Якщо так - створіть тему у розділі "Послуги", розмістіть там фотографії робіт та ціни а ми порівняємо співвідношення ціна/якість, якщо просто маєте досвід - поділіться ним, якщо ні те ні інше, тоді харе розводити флуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрий день.

Оце викладене вище, вважаю як - "Не треба мені купувати машину в салоні, Я зроблю САМ...; не треба мені купувати хліб в супермаркеті, Я зпечу САМ...; не треба мені купувати труси ніде, Я пошию САМ...; і т.д."

Оце - "дешевше ніж мені запропонували", - це: оренда приміщення, витрати на електроенергію, витрати на опалення, витрати на благоустрій, ЗАРОБІТНА ПЛАТА (виконувачам ЦИХ САМИХ РОБІТ які несуть своїм жінкам / дітям - кусочок тепла, квартплату, шоколадку, іграшку, хлібчика, тощо.)

Дякую за увагу.

Ви не праві.

Якщо у людини є час, бажання та можливість чому б і ні? Стосовно Вашого порівняння, Ви ж не наймаєте професійну клінінгову компанію для прибирання оселі, чи не так, а працівникам також їсти хочеться, Ви ж прибираєте самі, гірше, не так якісно, десь пропустите, але самі і це Вас влаштовує, таких прикладів можу навести багацько :)

Коли я не володію інформацією, немаю досвіду або невпевнений - плачу за роботу людям і вони її роблять. Але роблять такі ж люди як і я, просто з досвідом. Стосовно прикладу зі шафою то майстри професійні теж можуть набачинити, не менше (іноді) ніж звичайна людина, а потім гарненько приховати недоліки. Неодноразово був свідком такого.

Хлопці молодці, роблять самі і в них виходить, ХВАЛА ЇМ, вони ще й діляться, зачот ваще :)

П.С. Хліб я печу сам.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дайте будь ласка контакти цієї фірми, теж щось буду пробувати

ну що там, щось робили?

проте по якості, надійності, строках експлуатації

ДСП не розбухає, приклеїли нормально?

п.с. бачу в них є постформінг, у ванну його важливо робити чи ли за бажанням?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДСП не розбухає, приклеїли нормально? п.с. бачу в них є постформінг, у ванну його важливо робити чи ли за бажанням?

ні не розбухає й поклеєно нормально, постформінгу не робив, роблять за бажанням як хто захоче й кількістю фінансів у кишені.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

В яких програмах варто малювати проект?

На Мадот, Рольф треба йти з файлом, чи з розмірами, чи як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PRO100 .Сама простіша і доступніша. Можна SolidWorks. Матьоріша трохи.

На Мадот треба йти з випискою розмірів на весь проект. Вони роблять розкрой (Cutting). Відповідно до того і замовляється кі-ть ДСП.Вказується поклейка кромки ПВХ ,вибираються фасади і т.д.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чи є якісь "канони меблярства"? :)

Я геть не шарю в термінології, тому деякі мої терміни будуть смішними.

Ну от, наприклад, беремо просту шафу. Паралелепіпед. Стоїть вона спинкою до стіни. Питання: як мають розташовуватися відносно задньої спинки бокові стінки шафи? Внахльост, чи впритик? Ось схема для наочності.

LO4j.jpg

А верх і низ шафи як мають розташовуватися?

Скільки треба конформатів на Х сантиметрів довжини двох скріплюваних деталей?

Які мають бути зазори між двома дверцятками шафи, щоб дверцята не наступали одна на одну?

Ну, й інші "секрети" виробництва.

Хоча видається, що більшість меблярів не схочуть ділитися знанняим :) Я їх розумію...

А де можна глянути каталоги доступної в Луцьку фурнітури, дзеркал, фасадів, МДФа, кромки?

о. А яка стандартна товщина плити МДФ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задня стінка,то є ДВП,прибивається на торець боковини.То єсть в нахльост.Прибивається меблевими цвяхами.

Конфірматів на 600 мм глибини двох вистачає.Від краю на 80-100 мм. свердляться.Але це все індивідуально.Кожен меблевик робить по своєму.:)

В мене є каталог фурнітури ДС. А толку з нього? Якщо все наочно побачити: Мадот.Якщо багато грошей є: Берест (брендова ф-ра,Blum).На Рольфі Grass-ом торгують.Особисто я тарюся на ринку.Є декілька крапок.

Якщо цікавить щось більш конкретно,велком в ПП. Допоможу,чим зможу.Розрахунки,місця з гарними цінами,фасади і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...