Перейти до змісту
Dieselsmart

Меблі своїми руками: креслення, фото, поради.

Recommended Posts

3 годин тому, Oli сказано:

яка ціна? довжина?

Ціна виключно в тел.режимі зацікавленим.

Довжина від 20см до 2м, степінь обробки від чотиристороннього до калібрувалки (під вимогу). Об'єм від 0.5м3 до 20м3 в міс. Можна на постійній основі.

Поширити це повідомлення

...

Є старенька спальня українського виробництва. Фасади і бильця ліжка з покритого плівкою мдф. Від старості плівка почала відставати по периметру, місцями на бильцях вже позлущувалась. Так от питання: чи можна зняти з билець цю плівку і пофарбувати мдф в якийсь глянець/перламутр? На скільки це практично/довговічно? В Луцьку хтось фарбує МДФ? 

Поширити це повідомлення

23 минуты назад, yu2007 сказал:

Є старенька спальня українського виробництва. Фасади і бильця ліжка з покритого плівкою мдф. Від старості плівка почала відставати по периметру, місцями на бильцях вже позлущувалась. Так от питання: чи можна зняти з билець цю плівку і пофарбувати мдф в якийсь глянець/перламутр? На скільки це практично/довговічно? В Луцьку хтось фарбує МДФ? 

Дешевше і надійніше виготовити з нуля. МДФ не настільки дорогий щоб відновлювати старйо.

Поширити це повідомлення

24 minutes ago, halcogen said:

Дешевше і надійніше виготовити з нуля. МДФ не настільки дорогий щоб відновлювати старйо.

Надійніше взагалі купити нове ліжко))

Але мене влаштовує і старе.

Бильця типу такі. 

45477.jpg.4efc10c90b39b1ea597b722e4a4ab0f6.jpg

Не думаю, що виготовлення таких буде дешевше.

Я ні разу не спец, але але в неті є пропозиції з фарбування МДФ (десь від 1000 грн. за м2). От і подумалось, чи є можливість реставрації.

Редаговано yu2007

Поширити це повідомлення

Основна ціна - це фарба і робота фарбування. У вашому випадку потрібно здерти ту плавку, шліфувати, вишкрябувати клей що тримав плівку. Хлопотно це, та й також не дешево ). Тому простіше випиляти з нуля той МДФ. По крайній мірі так буде надійніше.  А бильця, ну шо в них такого??? МДФна дєшовка. Ішне питання якби вони були з дуба, чи на крайній випадок з бука. Тоді да, на реставрацію )))

Поширити це повідомлення

Я колись пробував відновлювати МДФ. Прийшов до висновку, що дешевше випиляти новий фасад  і пофарбувати його чим мучитися з реставрацією. 

Редаговано halcogen

Поширити це повідомлення

29 minutes ago, halcogen said:

Основна ціна - це фарба і робота фарбування...

Ну а якшо я сам здеру ту плівку (тим паче вона сама відстрелюює) і шліфану легенько? Є взагалі в Луцьку,  де фарбують мдф?

Поширити це повідомлення

привіт всім, треба склеїти два куски ДСП щоб вийшла товщина 30-35мм,  розмір 110х60см  можна і 115х65см

і обклеїти пластиковою кромкою Т-подібна, можна плити з різними кольорами.

ціна в пп

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз