Перейти до змісту

Меблі своїми руками: креслення, фото, поради.


Рекомендовані повідомлення

1 hour ago, Yarchik said:

Бордівчани, хелп.


Попитай в @zigorko , а раптом.

Мені в минулому році допоміг зі шматками двп, оперативно і за невеликі гроші.

 

П.С. Ще згадав, що бачив в цеху багато різних шматків, правда давненько було:

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 452
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

  • 2 тижня потому...

трещітки ще такі бувають, де можна знайти? чи можна замінити чимось іншим

 

зламалась пластинка з зубами-зачепами...(там 3 положення)

sistema-dlya-divana-treshchetka_e658c7e5

 

 

ось цей диван, кріплення підголовника  https://www.youtube.com/watch?v=ztzII7v1psY

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Прикольна ідея на ФБ попала на очі - простенький "розбірний" стілець з фанери

0.jpg.851e1f8946af6f7aed5ee4b7e132aef0.jpg

Фото  

1.jpg.362bf221e06d75e6e5675cd105e92353.jpg2.jpg.1e8df8493de79c86949cd0ce8229ccb6.jpg3.jpg.153ee773a86547acd0efa189906a017e.jpg4.jpg.8c416c3fae1c73a8679d2ff15e6804b6.jpg5.jpg.33c44ca2e35653321cb3403987bda672.jpg6.jpg.50e05738a9e6fa603bede69f3810aa3f.jpg7.jpg.cec43967e6f45feb09d965ef20e70866.jpg8.jpg.8acb599abed68bf59eb03fd05ce9846e.jpg

Hide  
  • Подобається 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Такие ножки стояли у нас на ГДРовской кухне, интересны тем, что регулируются из внутренней части шкафа через отверстие прилагаемым ключем, потом это отверстие закрывается пластиковой заглушкой.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Форумчани, де (окрім "Мадоту") є можливість замовити готові двері до шафи-купе за прийнятну ціну і щоб хороший вибір наповнення? Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, Yarchik сказано:

Форумчани, де (окрім "Мадоту") є можливість замовити готові двері до шафи-купе за прийнятну ціну і щоб хороший вибір наповнення? Дякую!

Можу прорахувати,напишіть внутрішні розміри шафи,та бажане наповнення дверей в п.п.Будете мати від чого відштовхуватись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 21.08.2017 at 9:32 PM, Yarchik said:

Форумчани, де (окрім "Мадоту") є можливість замовити готові двері до шафи-купе за прийнятну ціну і щоб хороший вибір наповнення? Дякую!

І чьо? Де замовив окрім Мадоту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 31.07.2017 at 19:55, Itzamna сказано:

Хто підскаже що це на фото, чи має якусь ринкову ціність. Маю більше 20 нових, незнаю куда приткнути.

 

IMG_0928.JPG

IMG_0929.JPG

Взяв би 4 штуки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, _firewall_ сказал:

І чьо? Де замовив окрім Мадоту?

Та в нормальний магазин з меблями зайдіть вони вам з фабрики замовлять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ну таких розмірів 1х2м не знайдете ніде, хіба ще 0,3х2 і то нова лінія чи епіцентр. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, halcogen сказал:

Люди ж десь беруть..

А не задумувались чому таких щитів немає в продажі?

Тому що виглядали б вони плачевно і ніхто їх би не купляв. Дерево в таких розмірах має дуже велику силу, і з ним може статись що завгодно, може тріснути, може прогнутись на 2-3 см при ширині 1 м. Максимальна ширина щитів 50-60см . А для чого вам потрібен такий щит?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, special сказано:

чому таких щитів немає в продажі?

Хто тобі таку дурню сказав? Тиць

30 хвилин тому, special сказано:

з ним може статись що завгодно

Та ну нафіг. З клеєним? Хіба в сирому підвалі зберігати то і поведе і трісне.

32 хвилин тому, special сказано:

виглядали б вони плачевно

Тут згоден , бо те що продає НЛ чи Епіцентр виглядає дійсно плачевно. Вищим гатунком там і не пахне, а ціна на ті відходи як крило від боїнга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, S30 сказал:

Та ну нафіг. З клеєним? Хіба в сирому підвалі зберігати то і поведе і трісне.

В таких розмірах, навіть з клеєним. Якщо не вірите можете перевірити. В своїй практиці такі щити не використовуємо вже років з 15. Але тут треба дивитись що хочете отримати вкінці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я покупал в эпицентре клеенный буковый с порезкой, делал столешницу и фасад стола для сына. Очень симпатично, эстетично, практично и экологично.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задєлав стільця типу розкладний декорований, пвд нього ще столик має бути (2 - 3 стільця та столик).

Поки не фарбований та не шліфований, то ще в процесі.

Що скажете?

20170917_182302.jpg

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене - зайва витрата дерева... тож стільки дощок пішло... по площі як дві цельні, а тут ще й порізати на рейки треба було...

 Та й місця розкладеним займає багато. ... ІМХО, як кажуть...

 

Але креатив - на те він і креатив :)

 

А що його втримує від завалювання вліво-вправо? Невже лише за рахунок отих двох шпильок-стяжок в низах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виглядає в живу не так як на фото, дтвлячись на нього виникає лиш одне бажання.... сісти в нього... дуже зручно, доречі. Так, не розїжджається, так, багато матеріалу, так, довно робити, місця займає ппц скільки, але ж яке класне! Стосовно гострих кутів: фаски не зняті, не шліфоване вобще, подушок поки немає, але прочитайте назву теми... доведу до пуття, скину фото фініша то будете говорити по іншому, надіюсь))) 

 

П.С. крісла не для квартир, будинки, лофти, тераси, лєтнікі та студії, гарно, дорого, стильно. Фсьо, робив для себе, на поток ставити буду днщо пізніше, зараз стіл в розробці розкладний...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, woodwork сказано:

доведу до пуття, скину фото фініша то будете говорити по іншому

:) є така народна мудрість (батько мені частенько повторював): ніколи не показуй дУрню пів-роботи :) Тепер ти сам в цьому переконався :)

(не збирався нікого образити, просто з пісні слів не викидають. Та й, тим більше, в даному випадку я ж і сам тут в рядах "дурнів" :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, jack74 сказано:

:) є така народна мудрість (батько мені частенько повторював): ніколи не показуй дУрню пів-роботи :) Тепер ти сам в цьому переконався :)

(не збирався нікого образити, просто з пісні слів не викидають. Та й, тим більше, в даному випадку я ж і сам тут в рядах "дурнів" :))

В оригіналі воно не повинно було бути фарбовано, натуральний колір, матовий лак. Але по задумці матеріал мав бути не вільховий. На нього сировини пішло ппц скільки, а ще врахувати що вийшло не з першого разу... тому перше з вільхи, тому під фарбу, бо вільха не така гарна і на матеріалі є певні моменти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу підсвітити полиці у шафі з одягом,  і для цього шукаю алюмінієвий кутник шириною міліметрів 15 було б ідеально. Потрібен відріз довжиною 10-12 сантиметрів. Може в когось є залишки подібні? Підійде і варіант "2 відрізи по 5-6 см."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 21.09.2017 at 01:28, Unknown сказано:

Хочу підсвітити полиці у шафі з одягом,  і для цього шукаю алюмінієвий кутник шириною міліметрів 15 було б ідеально. Потрібен відріз довжиною 10-12 сантиметрів. Може в когось є залишки подібні? Підійде і варіант "2 відрізи по 5-6 см."

Ви явно не туди пишете. Назва теми ніяк не пов'язана з вашими пошуками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто може допомогти виготовити пенала з невеличким столиком збоку? так щоб бюджетно і не геть погано? дайте контакти. хочу хось таке як на фото намалював. Дитині треба уроки десь вчити, а реально місця обмаль. ВИбачтее що трішки не в тему.

IMG_20170929_153529.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...