Перейти до змісту

Меблі своїми руками: креслення, фото, поради.


Рекомендовані повідомлення

Не зовсім про меблі, але потрібна порада, а можливо і допомога в обробці дерев'яної деталі.

 

Маю очищену від кори  суху гілку світлого кольору, яку потрібно лаком прозорим якимось покрити. Порода дерева невідома, ймовірно верба, але не факт (точно не сосна і не дуб).

Буде  з неї люстра в кімнаті. Перед лаковкою якось би захистити від майбутнього потемніння деревини.

Питання чим грунтувати і яким лаком покривати краще. Ну і щоб сохло відносно швидко (тиждень  терпіти запах лаку не маю бажання).

 

 Може хтось має якісь залишки матеріалів?, бо купувати повні банки не дуже цікаво, коли потрібно зовсім мало.

А може хтось допоможе з лаковкою за винагороду?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 452
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

В 24 декабря 2016 г. at 21:10, Unknown сказал:

Не зовсім про меблі, але потрібна порада, а можливо і допомога в обробці дерев'яної деталі.


 

Маю очищену від кори  суху гілку світлого кольору, яку потрібно лаком прозорим якимось покрити. Порода дерева невідома, ймовірно верба, але не факт (точно не сосна і не дуб).

Буде  з неї люстра в кімнаті. Перед лаковкою якось би захистити від майбутнього потемніння деревини.

Питання чим грунтувати і яким лаком покривати краще. Ну і щоб сохло відносно швидко (тиждень  терпіти запах лаку не маю бажання).


 

 Може хтось має якісь залишки матеріалів?, бо купувати повні банки не дуже цікаво, коли потрібно зовсім мало.

А може хтось допоможе з лаковкою за винагороду?


 


 

 

Якщо ще потрібно можу допомогти з матеріалами та лаковкою.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собирал из Еггера 5лет назад, мне не понравилось, что средний слой мм6-7 более рыхлый, еще одной разборки не выдержит. Собирал на конфирматах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

что бы дерево не темнело от лака его сначала покрывают капоном (посути тоже лак, прозрачный). 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 14.12.2016 at 23:58, Oli сказано:

хтось робив дитяче двоповерхове ліжко з дсп?

зимою чи навесні треба буде замовити порізку...

 

на скільки краще і дешевше самому замовляти порізку?

 

 

все мучить думка що з часом буде хитатися...  може краще взяти з дерева?

Закажи ліжко у виробника Венгер. Там з дерева, різні комплектації та кольори. Ціна така що я б сам не брався робити ні з якого матеріалу. Мої знайомі мають такі ліжка, задоволені.

З ДСП не думай навіть робити, по перше - плита зараз гіршої якості ніж була раніше, сипиться, по друге - це ж для дітей ліжко, вони гарцуватимуть на ньому, тож щоб вийшла потужна конструкція треба дуже то все підсилювати, в деяких місцях брати у 2 листа щоб не проламалось тощо. Враховуючи орієнтовну вартість ліжок з дерева та плити, а також строки їх служби (некажучи вже про відносну шкідливість ДСП яку ніхто чомусь не враховує) то з дерева однозначно, це моя порада.

якщо треба контакти - звертайся в пп.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, woodwork сказано:

Закажи ліжко у виробника Венгер. Там з дерева, різні комплектації та кольори. Ціна така що я б сам не брався робити ні з якого матеріалу. Мої знайомі мають такі ліжка, задоволені.

З ДСП не думай навіть робити, по перше - плита зараз гіршої якості ніж була раніше, сипиться, по друге - це ж для дітей ліжко, вони гарцуватимуть на ньому, тож щоб вийшла потужна конструкція треба дуже то все підсилювати, в деяких місцях брати у 2 листа щоб не проламалось тощо. Враховуючи орієнтовну вартість ліжок з дерева та плити, а також строки їх служби (некажучи вже про відносну шкідливість ДСП яку ніхто чомусь не враховує) то з дерева однозначно, це моя порада.

якщо треба контакти - звертайся в пп.

 

+1 Вові. Сплю на двохспальному Венгер "Діана". Все супер.

Мав колись з ДСП, гавно повне.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, sergK сказано:

что бы дерево не темнело от лака его сначала покрывают капоном (посути тоже лак, прозрачный). 

Капон ми використовуємо більше як порозаповнювач. Дерево темніє з ним теж, просто довше тримається.

Якщо хочете щоб ефект темніння був не так явно видимий - добавте будь-який пігмент, дерево з часом змінить колір все-одно (особливо коли знаходиться на сонці - цей процес проходить в рази швидше). Можна вибрати повністю криючий матеріал із 100% пігментацією, але це вже кому як подобається.

 

П.С. Вибираючи фарбу чи лак - враховуйте той факт, що оновлення покриття треба робити тим самим матеріалом, інакше буде біда. Наприклад на нітро лак або масляну фарбу акріл не ляже і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Доброго дня! Давно маю бажання зробити щось подiбне. Фасади вже е. Може хтось вiзьметься зробити каркаси i зiбрати?

 

IMG_2865.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 

треба оновити диван...

 

підскажіть де взяти пружинний блок та поролон (20мм), може в Луцьку є? інтернет магазини?

і так само з тканинною, Луцьк, інтернет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Oli В інтернеті не знаю а от магазин гуртовий по таких матеріалах був, Карпенка Карого 15, за магазином Єврокераміка є склади, там запитати.

2017-02-15_15h35_18.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.02.2017 at 15:43, Oli сказал:

@Dieselsmart дякую

 

ніби цей

 

1lH8ypkinlc.jpg

Так ніби цей, я там просто не був вже років два то не знаю чи він ще є, тоді був правіше в складі, тепер мабуть розширився.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для організації (оплата по перерахунку) треба зробити шафу чи стенд для зберігання спрортивних нагород і кубків  зі скла і дсп. Хто може чи знає майстрів!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чим можна замінити шарикові направляючі?

 

вистачило на  2місяці...

може щось є на підпишниках, типу надійніше? роликові не влазять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Oli сказано:

чим можна замінити шарикові направляючі?

 

вистачило на  2місяці...

може щось є на підпишниках, типу надійніше? роликові не влазять

Мається на увазі були такі?

rolikov.jpg

І чи можна поставити такі?

charik.jpg

Якщо я вас правильно зрозумів, то так можна!

Чи тонкі?

k-7.jpg

В цьому випадку краще замінити корпус шуфлядки,і поставити такі.

Napravlyayushhie.jpg

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 20.02.2017 at 16:15, Dima4s сказал:

Чи варто брати фарбовані фасади на кухню?

Фарбовані це які мається на увазі?

Якщо деревяне полотно пофарбоване, то краще взяти МДФ під плівкою.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напевне мається на увазі МДФ, тільки не плівочний,а фарбований,який на порядок дорожчий за плівочний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, REVERS сказано:

Напевне мається на увазі МДФ, тільки не плівочний,а фарбований,який на порядок дорожчий за плівочний.

саме так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Dima4s сказано:

саме так

Перевага в великій гаммі кольорів,та біля духовки плівка не буде відставати від каркасу як зазвичай буває,але також боїться царапин, та незначних ударів(коцок) При горизонтальному відкриванню дверей вверх, верхніх шаф(якщо є вмонтована підсвітка)слідкувати щоб не довго контактувала дверка біля лампочки (вони можуть сильно нагріватись)

Ну і ціна.

Варто звернути увагу на виробника,та питати гарантію на виріб.Деякі фірми дають 2 роки.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Dieselsmart сказал:

Якщо деревяне полотно пофарбоване, то краще взяти МДФ під плівкою.

 

А звідки така недовіра до дерев'яних фасадів? Нижче "мдф під плівкою" їх ще ніхто не опускав))))
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось це на фото фарбоване МДФ, плівочне так лопати не буде. Ну і вище вже написали решту переваг.

20170222_104527.jpg

20170222_104631.jpg

20170222_104654.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так це ж фасад мдф, до дерев'яного йому далеко, чи я щось не розумію? Кажете дерев'яне, а показуєте мдф... цікаво!

 Ось дерев'яний фасад покритий емаллю, дасть фору любим іншим варіантам.

 

 

IMG_6.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, REVERS сказал:

А яка ціна за квадрат?

В такому фарбуванні біля 3000 грн за м.кв.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...