Перейти до змісту

У кого какой расход топлива? (Статистика)


Рекомендовані повідомлення

29 минут назад, Sandro сказал:

Юріч не уточнив що теща штовхала всю дорогу :lol:

 

Та да)). А ще та тітка на двох милицях допомагала штовхати))).

А якщо серйозно, то заміри робились по дорозі до санаторію, так що я був в машині сам і налєгкє).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, R01and сказал:

Додатково, був немаленький попутний вітер.

 

Угу, я ще й парус поставив.

Нашо та мова, я назад до Луцька їхав з двома тьотками і повним багажником, проти вітру (судячи з твоїх слів про вітер) і розхід при в'їзді в Луцьк показував 3л/100км. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, R01and сказал:

Тяжко просто повірити :) 

Чим заправляєте?

 

Повірь, просто повірь)). Мені 42 роки, займатися такою фігньою не бачу сенсу. Та й взагалі не обманюю по життю, так мама навчила. Жінка каже, що то мій головний недолік)). Я навіть через митницю з якимсь лівим товаром спокійно проїхати не можу, тому в свій час тим бізнесом не став займатись. 

Заправляюсь соляркою з рук, з каністр (прямі поставки з Мозира і Литви :)).

 

П.С. Можу прям зараз для невіруючих піти і зняти відео (фото, як я поняв, підозрюють що підтасував) показників комп'ютера. Я їх не збивав з вчорашнього вечора. Зараз там розхід показує 3,4л/100км, так як зранку були прогріви і їздив по місту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, Юріч сказал:

 

Повірь, просто повірь)). Мені 42 роки, займатися такою фігньою не бачу сенсу. Та й взагалі не обманюю по життю, так мама навчила. Жінка каже, що то мій головний недолік)). Я навіть через митницю з якимсь лівим товаром спокійно проїхати не можу, тому в свій час тим бізнесом не став займатись. 

Заправляюсь соляркою з рук, з каністр (прямі поставки з Мозира і Литви :)).

Це ж MEGANE в тебе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, R01and сказал:

Якщо і не вірю, то не Вам, а комп'ютеру машини:)

 

Ще раз повторю, комп показує вірно. Я веду облік розходу палива вже з січня місяця в програмі. Записую скільки залив, яка ціна, який показник одометра. Так ось комп'ютер показує точно, похибка може деколи бути до 0,1 літра.

 

Ось зняв тільки що відео:

 

 

27 минут назад, Adis сказал:

не вірю, я раз  катався в новому смарті 12 року, літровий дизель з турбіною брав 3 літра і не менше на трасі.

 

Ті Смарти ніколи економними не були. Бензинові з мотором 0.8 л п'ють 7-8 літрів по місту.

  • Подобається 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора був такий меган на автоматі  в ремонті, я обнулив комп і проїхався по місту кілометрів 5  . Комп показував 7.8л\100км. Можливо я мало проїхав, можливо була мала швидкість і передача була не найвища. До обнулення там  світилось взагалі 8.4 Через тиждень буде інший меган, подивлюсь ще в нього.

 

 А ось Гольф 4  1.9дизель 

2c31b9167b8d7ef01ce7622cbdeaf3ab5f852c29

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Kiolan сказано:

Вчора був такий меган на автоматі  в ремонті, я обнулив комп і проїхався по місту кілометрів 5  . Комп показував 7.8л\100км. Можливо я мало проїхав, можливо була мала швидкість і передача була не найвища. До обнулення там  світилось взагалі 8.4 Через тиждень буде інший меган, подивлюсь ще в нього.

 

 А ось Гольф 4  1.9дизель 

2c31b9167b8d7ef01ce7622cbdeaf3ab5f852c29

1. Витрата залежить який автомат - гідро- на малолітражках дуже сильно збільшують витрати палива.

2. На не прогрітому авто - витрата така і буде. Короткі поїздки дуже не економні.

 

Для найнижчих витрат потрібно знайти баланс між швидкістю, вибраною передачею та обертами двигуна. Але варто пам'ятати, що лобовий опір повітря росте в квадраті - при 100 км/год буде більше в 4 рази ніж при 50 км/год. Тому економні режими для більшості сучасних автомобілів не будуть швидкісними. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Юріч сказано:

На прогріви йде левова частка розходу.

На сучасних дизелях стоять догрівачі - десь вебасто, десь інші. Без них вони дуже довго виходять на робочу температуру. Влітку відповідно вони не працюють тому і менші витрати пального.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

opel vectra c 2005 1.9 cdti 150 поні. (6ст. авт)

 

якогось хрн 12л/100км (по місту без фанатизму )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

хтось з цими хлопцями розходом пального хоче помірятись?)))

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, rl72 сказано:

хтось з цими хлопцями розходом пального хоче помірятись?)))

 

 

 

 

Тут міряються не в ту сторону

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Пассат б5+ 1.8 т., газ/бенз.

Який розхід по бортовому мае бути на холостому ходу? В мене після заміни ременя грм на холостому 1.5-1.6 l/h.

Середній розхід по бортовому 13.6!

Сталась така ситуація після заміни ремня, роліків, хоча до того розхід був 9 літрів газу середній. І на холодну заводиться погано, секунд 5 стартером крутити треба. Авто купив місяць тому. Хтось щось може підказати по цьому питанню?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цій темі мала бути лише статистика...

Помилися з виставленням положення валів, зміщені фази ГРМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Город

Зима -7.4

Весна-лето  -6.4

трасса 

5.4-5.6 (в зависимости от скорости + кондей)

если тошнить в гавно 4.5-4.8  но это не езда а порнуха. 

Машина в6 2.0 dizel механика (ручка)

 

Змінено користувачем DarkMonk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Дані за 2016 рік,але  видно структуру ціноутворення. Наприклад,на дизпаливо націняють більше,ніж на бензин.

DpNn5P2XgAAG1k4.jpg 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Для тих,  хто  вважа'є , що на WOG та ОККО дороге   , якісне та особливе  пальне 

 

 

 

Змінено користувачем Kiolan
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...