Перейти до змісту

У кого какой расход топлива? (Статистика)


Рекомендовані повідомлення

@Dim@ , а з якою швидкістю по твоєму карабкаються на міст маршрутки, тролейбуси  та деякі автівки в правому ряду? Є ліва полоса - літай собі, хто не дає? Я їхав в правій. І до того ж, 35 км/год не така вже й маленька швидкість як для міста, тим паче на мосту, який ще ремонтують і  по зустрічній ще помаранчеві конуси стоять.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.05.2017 at 23:33, Savage сказано:

Якісь нереальні цифри

в мене таких машини дві, але тобі видніше)))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.05.2017 at 20:35, Kiolan сказано:

Як їхати накатом не вимикаючи передачі?

З горбка

 

On 26.05.2017 at 20:35, Kiolan сказано:

 ... буде гальмування двигуном.

вмикнути вищу передачу

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вища передача не заважає накату?  Авто на холостому ходу споживає 0.8-1 л за годину. Тобто при гальмуванні передачею, коли х.х не працює і накат продовжується наприклад 1 хв можна зєкономити -1000грам розділити на 60 хв=16 грам.Але включена передача зменшує накат і єкономія виходить сумнівна.Чи може в когось накат на передачі продовжується 10 хв? Особливо зі швидкості 35 км і з моста на рівненській :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Kiolan , звичайно, накат на нейтралці кращий, ніж на передачі (навіть на п'ятій). До речі є два нюанса, перше - моє Рено має непоганий накат і на передачі, найкращий зі всіх моїх минулих авто, і друге - коли накат на передачі (наприклад на тій же п'ятій передачі) падає нижче 50 км/год, машина починає брати як на нейтралці. Тому по місту, я частіше використовую накат на нейтралці. На передачі накат часто використовую на трасі, коли підїжджаеш до населеного пункту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную розділити теми. Ця була створена для збору СТАТИСТИКИ. Для обговорення має бути інша тема, де зможемо розібратися що таке їзда накатом, режим примусового холостого ходу і т.п.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Kiolan сказано:

А вища передача не заважає накату? Авто на холостому ходу споживає 0.8-1 л за годину. Тобто при гальмуванні передачею, коли х.х не працює і накат продовжується наприклад 1 хв можна зєкономити -1000грам розділити на 60 хв=16 грам. Але включена передача зменшує накат і єкономія виходить сумнівна.

Трохи його зменшує, але економія є.

Наприклад поточна швидкість N км/год на 5 передачі, починається спуск, відпускається педаль газу(до кінця чи ні - залежить від кута спуску), при тому так, щоб швидкість не змінювалась. А коли спуск вже майже закінчується потрібно додати газу, щоб при підйомі швидкість також не змінилась. І тоді на початку спуску розхід зменшується, а при підйомі збільшується на незначну кількість.

А якщо розігнатись і на нейтралці та холостих котитись до якоїсь мінімальної швидкості, потім вмикати передачу і по новій, то цей варіант менш економний і менш безпечний. В таких випадках добре підходить ВАЗ класика без підсилювача керма і гальм, де можна вимкнути запалювання в момент накату, тоді економія буде дійсно максимальною.

 

2 годин тому, Kiolan сказано:

Чи може в когось накат на передачі продовжується 10 хв?

Якщо дорога довга і мостів багато, то може бути більше ніж 10 хв

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Андрій Віталійович сказал:

в мене таких машини дві, але тобі видніше)))

Не лінуйся, просто заглянь в паспорт. 

 

P.S. Ну і так для справки. Мій відкапіталений 2,8 бере 12-17 л на сотню. 4-літровий V8 на E39 - 18-22 л на сотню. А твій доісторичний 5,0 на старезному 4-ступінчатому автоматі буде брати тільки 15-шку? Віриш в казки? ;)  

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Savage сказано:

Ну і так для справки

щиро вдячний, як я раніше жив))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, host1303 сказал:

Трохи його зменшує, але економія є.

Наприклад поточна швидкість N км/год на 5 передачі, починається спуск, відпускається педаль газу(до кінця чи ні - залежить від кута спуску), при тому так, щоб швидкість не змінювалась. А коли спуск вже майже закінчується потрібно додати газу, щоб при підйомі швидкість також не змінилась. І тоді на початку спуску розхід зменшується, а при підйомі збільшується на незначну кількість.

А якщо розігнатись і на нейтралці та холостих котитись до якоїсь мінімальної швидкості, потім вмикати передачу і по новій, то цей варіант менш економний і менш безпечний. В таких випадках добре підходить ВАЗ класика без підсилювача керма і гальм, де можна вимкнути запалювання в момент накату, тоді економія буде дійсно максимальною.

 

Якщо дорога довга і мостів багато, то може бути більше ніж 10 хв

 Перша виділена фраза компенсує другу і виходить середній розхід. А після довгої дороги зі спусками доведеться повертатись назад і газувати на підйомах.:)

 Можна  на бензинове авто поставити газ . Тоді витрата виросте на 20% , а ціна зменшиться  на 50%  і вийде одразу 30% економії. ( цифри приблизні). Але тут теж почнеться дискусія про шкоду чи користь  газу,вагу , небезпечність і це буде безкінечно :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Kiolan сказано:

А після довгої дороги зі спусками доведеться газувати на підйомах.

При будь-якому накаті так прийдеться, інша справа крутий спуск - з передачею на нулевому розході, чи без на кількох грамах більше і швидше.

 

15 хвилин тому, Kiolan сказано:

Можна  на бензинове авто поставити газ . Тоді витрата виросте на 20% , а ціна зменшиться  на 50%  і вийде 30% економії. ( ціфри приблизні) Але тут теж почнеться дискусія про шкоду чи користь  газу,вагу , небезпечність і це буде безкінечно

Так, але мова почалась про економію на накатах, і всі почали обговорювати який накат краще: з передачею чи без. На мою думку - з передачею.

Ось початок дискусії:

Зі всім іншим - згоден

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так вип"ємо за перемогу теорії над практикою! ))) бере теоретик калькулятор і починає щось там додавати ділити і т.д. відкатав N років за кермом, усе дрочився на накатах на нейтралці, думав що економлю, поки рік назад не попався пасажир і не спитав що я таке роблю? тицяю ті передачі без перестанку, сам він автоелектрик, в двух словах пояснив суть роботи, навіть не принципу, а просто суть подачі палива в двигун. вуаля, на передачі до поки можна їжджу (зупинка вийняток), вчасно тільки відповідні втикати, витрати зменшились на 0,6л приблизно на 100 км, машинка була сітроен берлінго 1,6 HDI. дійсну економію у шоферів бачив на ГАЗонах, нейтральна і вимикати запалювання)))

накат на нітралці міф, сядьте в авто з економометром стрілочним (БМВ наприклад, сучасні авто не показують витрати якщо швидкість менша 30 км і т.д.), на передачі спуск - 0,00 показує, на нітралці уходить за 35 під панель!!! зрозуміло що не стільке їсть палива, але їсть на передачі!!!

по темі, берлінка 1,6 ХДІ 55 кВт, літо 4,8 (90 км спокійна їзда) траса, 5,5 місто все так само врівноважено і безпечно

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 04.06.2017 at 13:59, Dim@ сказал:

 Дуже класна штука, але в міському циклі страшенно відволікає від дороги.

швидко звикните, майже як на автоматі їзда ))) ще вище хтось писав про перевитрати масла при накатах на передачі, що за маячня? якщо невистачає масла при заміні до наступної заміни то це вже двигун на підході

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Теорія і практика по дизильним двигунам , чому лізе розхід ?, в книжці пише меньше )))

Як насправді требе крутити сучасний Дизельний двигун.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
On 21.06.2017 at 10:24, UALucky сказано:

Теорія і практика по дизильним двигунам , чому лізе розхід ?, в книжці пише меньше )))

 

Фіг там, чим більше крутиш, тим більший розхід. В мене TDI 2.0 CFFB, якщо їхати, я він каже по місту розхід 11, в режимі овоча - 7,5 л. Траса 5,5 при 90, 6,5 при 120. Просто при їзді на низьких оборотах псується двигун, роз*обується двомасовий маховик і забивається сажевий фільтр. А міняти 4 форсунки, як він каже це 2000 євро. 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Певно економніше тільки мотоцикл)).

Сьогодні. Траса. Маршрут: Луцьк - санаторій "Червона калина" (їздив забирати тещу :)). Хто там про шах і мат говорив? B)

 

IMG_20171026_160404_HDR.thumb.jpg.916fd5fd914d7af22e39169435098539.jpgIMG_20171026_160345_HDR.thumb.jpg.fe6ce3bb13a18d8fb1a9b0b3c3a22d73.jpgIMG_20171026_160354_HDR.thumb.jpg.d81ebf7905f9849e001ce8928c6112e3.jpgIMG_20171026_160414_HDR.thumb.jpg.ba8fc74a5b3b1f1b02379f048e9597c9.jpg

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Юріч сказал:

Певно економніше тільки мотоцикл)).

Сьогодні. Траса. Маршрут: Луцьк - санаторій "Червона калина" (їздив забирати тещу :)). Хто там про шах і мат говорив? B)

 

Шо за чудо-транспорт?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Юріч сказано:

Певно економніше тільки мотоцикл)).

Круто. Від заправки до заправки перевіряв?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Юріч сказал:

Певно економніше тільки мотоцикл)).

Сьогодні. Траса. Маршрут: Луцьк - санаторій "Червона калина" (їздив забирати тещу :)). Хто там про шах і мат говорив? B)

Тещу можна і на мотоциклі забрати:-)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, WebTraveller сказал:

Шо за чудо-транспорт?)))

 

IMG_2017-09-25_183154_HDR.thumb.jpg.b48e4143bd954b52e0b082b74fc18722.jpg

 

15 минут назад, sergkots сказал:

Круто. Від заправки до заправки перевіряв?

 

Постійно перевіряю. Комп показує точно.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Такер сказал:

Тещу можна і на мотоциклі забрати:-)

 

Ага, і без шолома :D.

Нє, вона в мене хороша, зятя любить). 

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Юріч сказано:

Постійно перевіряю. Комп показує точно.

Мій Гольф (1,6 TDI, 2011 року) пив більше. В економ режимі добивався 3,5 л/100 км.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, sergkots сказал:

Мій Гольф (1,6 TDI, 2011 року) пив більше. В економ режимі добивався 3,5 л/100 км.

 

Я в курсі, читав в цій темі. Тобі двоє ще й не вірили...

 

До речі, після Червоної калини, я не збиваючи комп, забравши тещу і ще одну тітку (77 років, овер 120 кг :)), повний багажник їх чемоданів і сумок, повіз їх через Луцьк (через Волі), зупинялись (заїжджали ще в два місця), потім завіз їх в Голоби і вернувся в Луцьк додому (прихопивши з Голоб 250л джерельної води), то комп трохи піднявся і показував 3,3 л/100 км.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...