Перейти до змісту

саморобні ЧПУ хто робив у Луцьку?


Oli

Рекомендовані повідомлення

робили такі станки й не один.крокові двигуни та плати сміливо можна брати китай. шпиндєль таки рекомендував би італійський.

з програм найпоширеніше mach3, для новачків підійде (в неті багато інформації з налаштувань та мануалів російскою). єдиний мінус програми працює лише на ХР й бувають проблеми з lpt.

особливу увагу слід приділити рельсам та швп, чим менше економитиме, тим точніше буде працювати станок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Хочу підняти дану тему.

Хлопаки, хтось все ж таки зробив собі ЧПУ станок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б собі 4х шпіндельний чпу станочок замовив би, якби хтось забацав)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б собі 4х шпіндельний чпу станочок замовив би, якби хтось забацав)

все до безобразія просто, головне бажання і праильний підхід, повір у луцьку тих станків як етого самого забув слово :)

таки свій тре довести до путя бо блін та лінь замахала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Луцьку роблять на замовлення ЧПУ, якісно, навіть дуже, дорого, але в Луцьку! Як казали майстри і фрезер і плазму можуть зварганити будь-якого розміру. Зараз закінчують плазморіз 1200*2400 (розмір я на око визначив) на основі потужної стальної рами і якісних (не китай) матеріалів.

Кого цікавить де то таке є звертайтесь в пп.

походу знаєм :)

робили такі станки й не один.крокові двигуни та плати сміливо можна брати китай. шпиндєль таки рекомендував би італійський.

з програм найпоширеніше mach3, для новачків підійде (в неті багато інформації з налаштувань та мануалів російскою). єдиний мінус програми працює лише на ХР й бувають проблеми з lpt.

особливу увагу слід приділити рельсам та швп, чим менше економитиме, тим точніше буде працювати станок.

ЛПТ воно і в африці лпт, мене ЮСБ гріє, атмега і надстройка і вжемаєм кусок заліза керуючого + екран + картрідер + ноут

короч якщо все правильно налаштувати то прийшов вкнув флефку(мікроСД+перехідник на СД) і наблюдаєш за роботою,

АЛЕ главне то довбані двигуни.

нема документейшн - настройка зводиться до рівня кулібіна і опитів

Поки блін метаюсь як пінгвін по бетону між декількома проектами, цей один із них,

Дороговато по деталях, проте головне мати купу знайомих в яких можна запитати, друзі дякую усім хто розповідав інформацію,

Пізніше напишу все що знаю

post-6664-0-59799800-1447102239_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от електронну частину вже зібрав. Все на основі мікросхем-драйверів з матричних принтерів.

Режим утримання також присутній. За допомогою Mach3 все гарно крутиться та налаштовується.

https://www.youtube.com/watch?v=cbx9id4lk8A

Тепер от бюсь над мехінічною частиною.

Направляючі є, лінійні підшипники також.

Плазморіза мені не потрібно, а от невеличкий фрезер буб би за щастя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от електронну частину вже зібрав. Все на основі мікросхем-драйверів з матричних принтерів.

Режим утримання також присутній. За допомогою Mach3 все гарно крутиться та налаштовується.

https://www.youtube.com/watch?v=cbx9id4lk8A

Тепер от бюсь над мехінічною частиною.

Направляючі є, лінійні підшипники також.

Плазморіза мені не потрібно, а от невеличкий фрезер буб би за щастя.

Схемотехніку глянути можна?

Все через лпт я так розумію, а Mach3 по юсб працює?

В мене отак

post-6664-0-74217400-1447183583_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схеми як такої у мене немає.

Використовуються драйвера LB1847 які стоять у матричних принтерах EPSON LX300.

Напряму даний драйвер не керується сигналами Step та Dir, тому використовується для узгодження сигналів PIC-контроллер, та таймер для режиму утримання.

На вхід контроллера подається сигнал Step та Dir, а той в свою чергу подає відповідні сигнали на драйвер.

 

Працює все через ЛПТ порт. А от чи Mach3 вміє працювати по ЮСБ, чесно кажучи не знаю. Дуже у цьому сумніваюсь, хіба що зі спеціалізованими контроллерами-перехідниками ЮСБ - ЛПТ

Пізніше зроблю фото, викладу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напряму даний драйвер не керується сигналами Step та Dir, тому використовується для узгодження сигналів PIC-контроллер, та таймер для режиму утримання.

На вхід контроллера подається сигнал Step та Dir, а той в свою чергу подає відповідні сигнали на драйвер.

Я ж чого і питаю, бо бачи трішки відео і помітив мелочовку з неясними назначенням,

Маю також lb 1847 нові

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Може хтось знає, чи можна у нас в Луцьку десь купити круг калібрований 8мм для виготовлення направляючих?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...